Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ślady po CBT i ballbusting

Ślady po CBT i ballbusting 8 miesiąc 3 tygodni temu #1

• femdomlifestyle
  • femdomlifestyle Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Drodzy,
jestem od wielu lat miłośnikiem CBT, w czerwcu byłem na komercyjnym spotkaniu podczas, którego miałem przyjemność zaznać wspaniałego ballbustingu.
Po godzinnej sesji jądra jak i penis mocno spuchły, na drugi dzień mocno posiniał - zaczernił się - standardowo takie ślady znikały po 2-3 tyg.
Niestety tym razem część śladów została i mój penis i jądra w niektórych miejscach są zaczernione. Od sesji minęło 2,5 m-c - macie jakieś pomysły jak przywrócić normalny kolor skóry?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): hans4

Ślady po CBT i ballbusting 8 miesiąc 3 tygodni temu #2

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 153
  • Oklaski: -9
to jest raczej pytanie na jakieś forum zdrowotne.... a najlepiej to udaj się dla lekarza. ( jeśli się wstydzisz to może prywatna wizyta w innym mieście) Nie chcę być pesymistą ale może być tak że te ślady już zostaną na lata. Wszystko wskazuje na to że lubisz przekraczać bariery a to zawsze wiąże się z ryzykiem. Szacunek, że napisałeś o problemie, bo właśnie takie posty uświadamiają ryzyko obu stronom. Ale wygląda na to że dobrze się bawiłeś :) a która to Pani się tak rozkręciła?
Niestety dobra zabawa nawet z doświadczoną dominą niesie pewne ryzyko. Ja np kiedyś służąc koleżance byłem "mobilizowany" lekkimi kopniakami w tułów, po kopniaku chciałem przeprosić i podziękować za karę całując czubek buta, no i w tym momencie Pani wymierzała drugiego kopniaka który wylądował w okolicach oka, śliwka na kilka dni i w sumie luz, ale po 2 dniach reprezentowałem firmę na ważnej konferencji :)
No i też zdarzało się, że miało nie być śladów a niestety odciski obcasów na plecach były zauważalne po 2 dniach
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): servant 67
Zasilane przez Forum Kunena