Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Tampony, podpaski.

Tampony, podpaski. 2 lata 8 miesiąc temu #1

• pies
  • pies Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 1
Zakładam temat związany z używanymi podpaskami i tamponami, gdyż mam coraz większą ochotę coś takiego zakupić. Czy ktoś może coś polecić? Kupujecie takie rzeczy a może któreś z Pan takowe sprzedają? Pytanie tez czy takie rzeczy po kilku dniach zanim do mnie dotrą zachowają świeżość i intensywny zapach. W mojej poprzedniej pracy miałem okazję trafiać na takie tamponiki bo mieliśmy wspólne toalety z kobietami tak więc parę razy znalazłem takie niespodzianki w smietniku, dzięki czemu miglem je zabrać do domu. A ich krótki czas po zużyciu gwarantowal potężne doznania podczas masturbacji, bo tampon nie tylko miał intensywny zapach ale i jak się go naciskało to zaczęło z niego ciec. Obecnie w nowej pracy gdzie są osobne toalety nie mam szansy na zdobycie czegokolwiek...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Tampony, podpaski. 2 lata 8 miesiąc temu #2

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1095
  • Oklaski: 107
Osobiście udostępniam do zabaw swoje podpaski i tampony,tylko wtedy,gdy są świeże.
Nie raz byłam proszona przez swoje pieski o wysłanie tamponow czy moczu.Zawsze odmawialam.
Mogłam wysłać naskórek ze stóp,obciete pazurki czy zgolone włosy lonowe-ponieważ one nie psują się tak szybko.
W przypadku wydzielin-niestety,szybko
się psują.
Na bdsm.pl znajdziesz kobiety,które sprzedają między innymi swoje podpaski czy tampony-zastanów się jednak czy warto ryzykować.
Wygrzebywanie ze śmieci zużytych podpasek to też nie najlepszy pomysł.
Mam nadzieję,że nie ssiesz,nie lizesz takich starych zużytych podpasek,a po ich dotykaniu dokładnie myjesz i dezynfekujesz dłonie.

Tampony, podpaski. 2 lata 8 miesiąc temu #3

• pies
  • pies Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 1
Pani LRC, oczywiście nigdy nie wkladalem do ust podpasek, tamponow czy wkładek, choc nue powiem w przypadku tamponów, które działają na mnie najbardziej kusilo, aby go ssać. Ostatecznie jednak zabawa polegała na wachaniu i kreowaniu różnych wyobrażeń w głowie przy jedniznacznym masturbowaniu się druga ręką. Doznania jakie mi towarzyszyły były nieziemskie porównywalne do sytuacji, kiedy podczas wirtualnej dominacji okladalem się pasem po tyłku na komendę Pan. Dlatego co jakiś czas jak bumerang wraca do mnie chęć zdobycia zużytych tamponów, które przywrocilyby te piękne doznania. Zastanawiam się tylko czy kupowanie takich rzeczy w sieci ma sens bo prawdopodobnie taki tampon po jakims czasie jest juz suchy, a zapach tez znikomy. A jeśli można spytać, czy Pani pozwala uległym na ssanie, lizanie podpasek czy tamponów bezpośrednio po zużyciu? Czy jednak w ogóle się tego nie zaleca ze względów bezpieczeństwa i warto pozostać jedynie przy wachaniu?

Tampony, podpaski. 2 lata 8 miesiąc temu #4

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1095
  • Oklaski: 107
Szczerze?Im "starsza" zuzyta podpaska czy tampon,tym bardziej obrzydliwa.
Zakrzepla krew-zwłaszcza w kolorze brązowym-raczej do zabaw nie zachęca.
Jakoś nie wierzę w "jakość" wysyłanych pocztą zużytych podpasek i tamponow,którymi panie handluja w necie.Podobnie rzecz się ma z pissem czy scatem.
Tak,pozwalam na lizanie i ssanie moich zużytych podpasek i tamponow,dla mnie to nieodzowna część zabaw mentruacyjnych.
Ale muszą być jak najświeższe.
Zasilane przez Forum Kunena