Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Wąchanie i lizanie majteczek

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 8 miesiąc temu #61

• ostatni
  • ostatni Avatar
LadyRedCat79 napisał(a):
ostatni napisał(a):
Ja wiem on na pewno jest jakimś prorokiem :laugh:
w szatach kapłańskich;);)

Właśnie to nawet pasuje hm..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 8 miesiąc temu #62

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1095
  • Oklaski: 107
ostatni napisał(a):
LadyRedCat79 napisał(a):
ostatni napisał(a):
Ja wiem on na pewno jest jakimś prorokiem :laugh:
w szatach kapłańskich;);)

Właśnie to nawet pasuje hm..
i to bardzo;)

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 8 miesiąc temu #63

• ostatni
  • ostatni Avatar
Tylko jaki on ma cel? ostatni prorok jaki tu był mówił że bdsm to zło

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 8 miesiąc temu #64

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
ostatni napisał(a):
Tylko jaki on ma cel? ostatni prorok jaki tu był mówił że bdsm to zło
i że mógłby byc naszym psychiatrą;)

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 8 miesiąc temu #65

• ostatni
  • ostatni Avatar
:laugh: Towarzystwo jest tu tak zakręcone że czasami by się tu przydał :) :)
Ostatnio zmieniany: 6 lata 8 miesiąc temu przez ostatni.

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 8 miesiąc temu #66

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
ostatni napisał(a):
:laugh: Towarzystwo jest tu tak zakręcone że czasami by się tu przydał :) :)
przede wszystkim jemu;)

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 8 miesiąc temu #67

• ostatni
  • ostatni Avatar
nie mówię że nie :)

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #68

• hendrix377
  • hendrix377 Avatar
Jestem fetyszystą kobiecej bielizny. Rok temu zamówiłem stringi od jednej atrakcyjnej kobiety, to było piękne :). Z utęsknieniem i niecierpliwością czekałem, aby tylko móc poczuć zapach jej majteczek, które dotykały jej cipki. Gdy je dostałem, wdychałem je mocno i nie mogłem przestać, podniecenie było ogromne, chciałbym to czuć zawsze, aż serce waliło jak oszalałe z emocji. Zastanawiam się nad zakupem w przyszłości bielizny, od jakiejś dominy, zawsze w myślach mam wyobrażenia i fantazje, jak to jest poczuć kobietę, która jest z natury władcza i nieosiągalna, której nie można dotknąć, która skrywa tajemnice i różne zakamarki swojej osobowości i natury. Szkoda, że narazie nie mam prywatności, bo rodzice czasem ciekawscy co robię, co przynoszę do domu, co zamawiam, co mnie mocno wpienia. Gdybym miał więcej swobody i prywatności własnej, to bym zamówił całą odzież bielizny dominy, zapachu jej ciała, wymieszanego nieraz z perfumami.

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #69

• Cold Lady
  • Cold Lady Avatar
hendrix377 napisał(a):
Jestem fetyszystą kobiecej bielizny. Rok temu zamówiłem stringi od jednej atrakcyjnej kobiety, to było piękne :). Z utęsknieniem i niecierpliwością czekałem, aby tylko móc poczuć zapach jej majteczek, które dotykały jej cipki. Gdy je dostałem, wdychałem je mocno i nie mogłem przestać, podniecenie było ogromne, chciałbym to czuć zawsze, aż serce waliło jak oszalałe z emocji. Zastanawiam się nad zakupem w przyszłości bielizny, od jakiejś dominy, zawsze w myślach mam wyobrażenia i fantazje, jak to jest poczuć kobietę, która jest z natury władcza i nieosiągalna, której nie można dotknąć, która skrywa tajemnice i różne zakamarki swojej osobowości i natury. Szkoda, że narazie nie mam prywatności, bo rodzice czasem ciekawscy co robię, co przynoszę do domu, co zamawiam, co mnie mocno wpienia. Gdybym miał więcej swobody i prywatności własnej, to bym zamówił całą odzież bielizny dominy, zapachu jej ciała, wymieszanego nieraz z perfumami.

Jest na to prosty sposób zamawiasz przesyłkę ''poste resante''i nikt jej nie odbierze :) Tylko adresat.

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #70

• ostatni
  • ostatni Avatar
Cold Lady napisał(a):
hendrix377 napisał(a):

Jest na to prosty sposób zamawiasz przesyłkę ''poste resante''i nikt jej nie odbierze :) Tylko adresat.

A rodzice i tak będą ciekawi znam ten ból ;)

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #71

• Cold Lady
  • Cold Lady Avatar
Będą ciekawi, a skąd niby będą wiedzieć?

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #72

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
wszystko da się obejść;);)

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #73

• ostatni
  • ostatni Avatar
no bo jak nie odbierasz na poczcie tylko w domu bo drobne przesyłki u Nas wożą do domu to chyba widać ;)

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #74

• hendrix377
  • hendrix377 Avatar
Nawet jeżeli tak, to ktoś może zobaczyć, że coś niosę pod ręką, albo ktoś może niechcący zacząć gdzieś grzebać i coś znajdzie. Dla takich przyjemności najlepsza jest prywatność i jak mieszka się samemu, wtedy można sobie pozwolić na wiele, a dzisiaj wiadomo, że nawet wynajęcie mieszkania jest dosyć drogie i często wyrobić z opłatami. Wystarczyło zamówić bieliznę, paczka przyszła tylko do mnie osobiście na adres, a rodzic ciekawski pytał już co zamówiłem :)

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #75

• Cold Lady
  • Cold Lady Avatar
Chyba nie rozumiecie przesyłki ''poste resante'' Ona czeka na poczcie na właściciela i nie przychodzi żadne awizo do domu! A jeżeli ktoś mieszka w małej miejscowości i wszyscy interesują się co kto niesie pod pachą, to przykre.

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #76

• hendrix377
  • hendrix377 Avatar
WIemy co to za przesyłka. Ale nieraz tak bywa, że ktoś może niechcący zauważyć, że coś niosę, albo znajdzie niechcący, różnie to bywa. Dlatego najlepsza jest własna prywatność domowa i zacisze, bo na więcej można sobie wtedy pozwolić.

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #77

• Cold Lady
  • Cold Lady Avatar
Chęci i odrobina kreatywności B)

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #78

• molok
  • molok Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 26
  • Oklaski: 2
Bez przesady, nie rób z ludzi demonów. To że będą sobie ciekawi nie oznacza, że Ci nagle wydrą wszystko z rąk i zaczną sprawdzać. Z rodzicami inna sprawa - bierzesz paczkę, otwierasz gdzieś w spokojnym miejscu, chowasz do plecaka. Dla niepoznaki idziesz do sklepu, kupujesz piwa i jak Cię rodzice zapytają po co Ci był plecak zaczynasz brzęczeć butelkami - to powinno wystarczyć.
Ostatnio zmieniany: 6 lata 4 miesiąc temu przez molok.

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #79

• hendrix377
  • hendrix377 Avatar
Nie robię dramatu. Jeżeli komuś na czymś mocno zależy, to zawsze można puścić jakąś bajeczkę ;)

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #80

• sebek1
  • sebek1 Avatar
Facesitting1 napisał(a):
Co wolicie wąchać i lizać ślady po dupce czy cipce?
Obstawiam, że zapach śmierdzącego brązu :P

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #81

• Cold Lady
  • Cold Lady Avatar
molok napisał(a):
Bez przesady, nie rób z ludzi demonów. To że będą sobie ciekawi nie oznacza, że Ci nagle wydrą wszystko z rąk i zaczną sprawdzać. Z rodzicami inna sprawa - bierzesz paczkę, otwierasz gdzieś w spokojnym miejscu, chowasz do plecaka. Dla niepoznaki idziesz do sklepu, kupujesz piwa i jak Cię rodzice zapytają po co Ci był plecak zaczynasz brzęczeć butelkami - to powinno wystarczyć.
Chyba, że jest się nie letnim i mama szuka używek i może natrafić na coś innego!

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #82

• molok
  • molok Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 26
  • Oklaski: 2
Zakładam, że adresat mojej wypowiedzi jest pełnoletni z racji obecności na tym forum. ;)

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #83

• hendrix377
  • hendrix377 Avatar
Oczywiście, pełnoletność mam już spory czas za sobą ;). Ale mój rodzic nieraz lubi robić w domu porządki, więc czasem lepiej się zabezpieczyć. Jak już pisałem, jeżeli komuś na czymś zależy, to zawsze można puścić jakąś bajkę, że coś potrzebnego sobie zamówiliśmy, a potem coś tam zmyślić, nic trudnego, ale prywatność to zawsze prywatność. Jeżeli są tu jakieś Dominy, które sprzedają swoją bieliznę, to z chęcią być może za jakiś czas zamówię :)

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #84

• Fioletnica
  • Fioletnica Avatar
Współczuję takiej rodziny. Nigdy nie zrozumiem, jak można nie szanować czyjejś prywatności. Bez względu na to, czy dziecko ma 10 lat czy 20. Moja matka pod moją nieobecność nawet nie wchodzi do mojego pokoju, a wszelkie rzeczy czy paczki zostawia mi pod drzwiami.

Na miejscu tych, którzy boją się cokolwiek zamówić do domu (zwłaszcza pełnoletnich!), przeprowadziłabym z rodzicami poważną rozmowę. Każdy człowiek ma prawo do prywatności.
Ostatnio zmieniany: 6 lata 4 miesiąc temu przez Fioletnica.

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #85

• hendrix377
  • hendrix377 Avatar
Tu chodzi przede wszystkim o ciekawość, ciekawscy bywają co się zamawia :)

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #86

• Fioletnica
  • Fioletnica Avatar
Moi też bywają, ale co z tego? Moja paczka, moja sprawa. Ja i tak większość zakupów robię przez Internet, więc średnio raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie mam jakąś paczkę, a czasem kilka w tygodniu, jeśli wpadnę w zakupoholizm :D No ale nieważne czy zamówię płytę, ubranie, czy palcat- nie ich sprawa ;)

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #87

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
należy uszanować prywatność dziecka:)
zdaję sobie sprawę,że są rodzice, /nawet/ czytający listy swoich latorośli:)
ale tak być nie powinno:)
Ostatnio zmieniany: 6 lata 4 miesiąc temu przez LadyRedCat79.

Odp: Wąchanie i lizanie majteczek 6 lata 4 miesiąc temu #88

• ostatni
  • ostatni Avatar
Ta ciekawość jest wręcz wkurzająca jak to dobrze że u mnie rodzice już o to nie pytają bo zostali uświadomieni że są choćby sprawy służbowe o których choćbym chciał mówić nie mogę

Wąchanie i lizanie majteczek 3 lata 4 miesiąc temu #89

• pies
  • pies Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 1
Również chciałem podzielić się swoimi przeżyciami związanymi z używanymi majtkami, chociaż nie było tego zbyt dużo. Otóż, bedac w szkole średniej kolega, który mieszkał tylko z matka często pod jej nieobecność zapraszał nas, grupkę około 10 osób do siebie na wagary. Wiadomo była muzyka alkohol. Któregoś razu będąc już po paru piwach poszedłem skorzystać z toalety a widząc kosz na pranie przeszedł mnie dreszcz podniecenia. Wydobył em z kosza majtki z wyraźnym, zaschnietym śladem i zacząłem je wahać i przykładać język do brudnego fragmentu majtek. Dodatkowo podniecalo mnie to że jego matka nie była zbyt urokliwa, było to tym bardziej ponizajace i miałem wielka ochotę sobie ulżyć ale się powstrzymywalem. Takie czynności powtarzał em jeszcze podczas kolejnych wizyt... A jeżeli chodzi o mój pierwszy kontakt z brudnymi kobiecymi matkami było to dużo wcześniej, gdy jako około 10 letni dzieciak przypadkiem p o d czas zabawy w chowanego u kolegi w domu, wpadłem na duże białe majtki za łóżkiem w sypialni jego mamy. Na majtkach był brązowy ślad, najwyraźniej po niedokładnym podtarciu. A ja, wtedy jeszcze nie wiedzieć czemu, zacząłem je wachac. Był to zapach bardzo przyjemny i podniecajacy. Wtedy jeszcze niewiele rozumiałem ale czułem jak mój penis rośnie...Za to teraz niestety nie mam okazji do zabaw z takimi majtkami...
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena