Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: ELEKTROSTYMULACJA

Odp: ELEKTROSTYMULACJA 6 lata 5 miesiąc temu #31

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
jnknl napisał(a):
www.rimba.eu/2701-large_default/rimba-el...bi-polair-185-mm.jpg

Ostatni nabytek, zastanawiam się jak najlepiej go dezynfekować przed uzyciem - nie jest to gladki metal, sonda jest dwubiegunowa i bieguny przedzielone sa pierścieniem iizolacyjnym.
gdzie można to kupić czekam na linka ..dziękuję
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ELEKTROSTYMULACJA 6 lata 5 miesiąc temu #32

• jnknl
  • jnknl Avatar
  • Junior
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
refform.pl/mystim-thin-finn-sonda-do-cew...oczowej-p-20439.html

trzeba tylko uwazac czy laczacy przewod pasuje do sondy i elektrobox'a jaki się posiada
i ewentualnie kupic adapter lub nowy kabelek. chyba najlepiej jest odwiedzić sklep osobiście z posiadanym boxem, jest to 10 min spaceru od dworca cantralnego w w-wie.

Odp: ELEKTROSTYMULACJA 6 lata 5 miesiąc temu #33

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
powiem ci że tam są zajebiste zabawki do elelektro ..tylko ja mieszkam w Bytomiu do Wawy raczej nie pojadę ..pozdrawim i dzięki za linka ..a zakupy tam zrobię po sylwestrze

Odp: ELEKTROSTYMULACJA 5 lata 11 miesiąc temu #34

• jacenty0p
  • jacenty0p Avatar
bardzo ciekawe jest elektro stymulowanie jest nawet sprzecik do tej zabawy www.sklep-intymny.pl/product-pol-1858-El...affiliate=swiety1493
ktory sprawi że poczyjesz dreszczyk emocji
Ostatnio zmieniany: 5 lata 11 miesiąc temu przez jacenty0p.

Odp: ELEKTROSTYMULACJA 5 lata 11 miesiąc temu #35

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
i reklamka poszła

Odp: ELEKTROSTYMULACJA 5 lata 11 miesiąc temu #36

• Fulgrim
  • Fulgrim Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 12
Z całym szacunkiem, ale zabawka do elektrosymulacji za 160 zł nie przemawia do mnie jako przedmiot godny uwagi. W dodatku to coś na zdjęciu wygląda dość tadetnie

Odp: ELEKTROSTYMULACJA 5 lata 11 miesiąc temu #37

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Fulgrim napisał(a):
Z całym szacunkiem, ale zabawka do elektrosymulacji za 160 zł nie przemawia do mnie jako przedmiot godny uwagi. W dodatku to coś na zdjęciu wygląda dość tadetnie
a czy ty posiadasz jakis sprzęcik do elektro zabaw ..jeżeli tak to pokarz

Odp: ELEKTROSTYMULACJA 5 lata 11 miesiąc temu #38

• Fulgrim
  • Fulgrim Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 12
Dr.M napisał(a):
Fulgrim napisał(a):

Hmm, sprzętu nie pokażę, ponieważ nie posiadam. Elektrostymulacja jakoś nigdy mnie nie pociągała. Wyraziłem po prostu swoją opinię bo wiem już z doświadczenia, że większość sprzętów do zabaw BDSM, która jest w ofercie sexshopów nie jest delikatnie mówiąc najwyższych lotów. Z tego co się orientuję, to sprzęt do elektrostymulacji trochę kosztuje (kilkaset złotych i duużo więcej też potrafi) a to coś na zdjęciu wygląda jak abgymnic z telezakupów Mango. (plus opaska na oczy graaatis).
za jakoś niestety trzeba swoje zapłacić.

Odp: ELEKTROSTYMULACJA 5 lata 11 miesiąc temu #39

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Fulgrim napisał(a):
Dr.M napisał(a):
Fulgrim napisał(a):

Hmm, sprzętu nie pokażę, ponieważ nie posiadam. Elektrostymulacja jakoś nigdy mnie nie pociągała. Wyraziłem po prostu swoją opinię bo wiem już z doświadczenia, że większość sprzętów do zabaw BDSM, która jest w ofercie sexshopów nie jest delikatnie mówiąc najwyższych lotów. Z tego co się orientuję, to sprzęt do elektrostymulacji trochę kosztuje (kilkaset złotych i duużo więcej też potrafi) a to coś na zdjęciu wygląda jak abgymnic z telezakupów Mango. (plus opaska na oczy graaatis).
za jakoś niestety trzeba swoje zapłacić.

no i tu się z tobą zgadzam ..bo akurat mój sprzęt kupiłam w sklepie medycznym z 6 lat temu za 550 zł jest to sprzęt do elektro punktury
www.sensimed.com.pl/zabiegi/masaz-akupunkturowy/
am identiko

Odp: ELEKTROSTYMULACJA 4 lata 10 miesiąc temu #40

• maximilian38
  • maximilian38 Avatar
Witam,
ja zastanawiam się nad zakupem w sklepie medycznym czegoś takiego:ELETRP-RVE-003
Czterokanałowy Elektrostymulator TENS/EMS
koszt to około 300zł...
i tutaj prośba o pomoc, jaka jest różnica w elektrostymulatorze zakupionym w sexshopie, a tym w sklepie medycznym?
Bardzo proszę o doradzenie...mimo wszystko wygląda zachęcająco:)
Pozdrawiam.

ELEKTROSTYMULACJA 2 lata 5 miesiąc temu #41

• dextero
  • dextero Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 1
W kwestii urządzeń do elektrostymulacji mogę tylko powiedzieć, że po kilku latach eksperymentowania z różnymi elektrostymulatorami spotkałem na swej drodze kogoś, kto jest posiadaczem ET-312B, produktu marki Erostek, i kto zaprezentował mi możliwości tej zabawki. Zrozumiałem jaka przepaść dzieli urządzenia TENS stworzone do terapii przeciwbólowych i zabawkę, której zasada działania jest pozornie taka sama, a która została zaprojektowana do elektrostymulacji erotycznej.
Nie chcę oczywiście powiedzieć, że nie można kupić niczego prostszego, a przede wszystkim tańszego. Oczywiście, że można. Niestety, żadne z posiadanych przeze mnie urządzeń typu TENS nie dorównywało w najmniejszym stopniu wspomnianemu powyżej elektrostymulatorowi. Z tego też względu, po zapoznaniu się z możliwościami tego diabelskiego urządzonka, zdecydowałem się go zakupić. Po kilku latach jego posiadania mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie żałuję tej decyzji.
Mój profil na FetLife
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena