Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Niewolnice - czego nielubią czego unikają ....

Niewolnice - czego nielubią czego unikają .... 2 lata 11 miesiąc temu #1

• drx86sm
  • drx86sm Avatar
  • Junior
  • Otrzymane podziękowania: 9
  • Oklaski: 0
.... a co kochają.

Czyli krótka rozmowa z diabłem.
Szanowne uległe Panie, ja wiem że większość pseudo masterów to tylko pisze "chodz sie bzykać"

Ale, jakie sa wasze potrzeby pragnienia. (i nie pisać mi tu że uległy nie ma prawa takich mieć)
Co lubicie, za co szanujecie, co podziwiacie :)

p.s: strasznie maledom zaniedbany....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Błękitna, Little Satan

Niewolnice - czego nielubią czego unikają .... 2 lata 11 miesiąc temu #2

• Little Satan
  • Little Satan Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 11
  • Oklaski: 2
Wciąż jestem w tym wszystkim nowa, ale moje przemyślenia. Kolejność całkowicie losowa:
1. Odpowiedni poziom intelektualny - głupota jest niebezpieczna, a oprócz klimatycznych sesji dobrze jest mieć o czym porozmawiać. Nie wyobrażam sobie uległości wobec Pana, który mocno odstaje intelektem w dół. Taki mężczyzna jest dla mnie po prostu nieatrakcyjny.
2. Możliwość porozmawiania o wszystkim. O obawach, o granicach, o pragnieniach. Bez zostania ocenioną/wyśmianą/zignorowaną.
3. Zaufanie. Bez tego ani rusz.
4. Świadomość, że osoba dominująca się o mnie troszczy. Chcę mieć pewność, że jeśli w trakcie sesji coś mnie przerośnie - on to dostrzeże i pomoże mi się z tym uporać.
5. Poczucie humoru - bardzo pomaga się rozluźnić, odprężyć i rozładować niezręczne sytuacje.
6. Aftercare dostosowany do sesji - nie utarty schemat, coś do odhaczenia, tylko realne rozładowanie emocji nagromadzonych w trakcie sesji (jeśli oczywiście jest taka potrzeba).
7. Rozmowa na temat nowego elementu sesji PRZED jego wprowadzeniem.
8. Wyrozumiałość- przydaje się, gdy nie ugryzę się w porę w język, co zdarza się zdecydowanie zbyt często :whistle:
Za tę wiadomość podziękował(a): drx86sm, Błękitna

Niewolnice - czego nielubią czego unikają .... 2 lata 11 miesiąc temu #3

• Błękitna
  • Błękitna Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 112
  • Oklaski: 3
Bardzo trudne jest znalezienie osoby, której można zauać i w pełni się oddać. Sporo osób deklaruje uczenie uległości, tresowanie suki, czy jak tam jeszcze to nazywają. Nie wyobrażam sbie przyjścia na sesję jak na lekcję angielskiego. Z resztą czy to nie znamienne, że nie znaazłam Masterów pobierających opłatę materialna za takie nauki? Za to pełno jest panów, którzy poza sesjami chcą Uległej układać całe życie. Może tak naprawde nie jeste do końca uległa, bo nie potrafiłabym iść do jednego Mastera, potem do innego, a potem do jeszcze innego... Człowiek, który odkrył we mnie uległość (wirtualnie) mówił, że już zawsze będe jego suką, bez wzgledu na to czy się z kimś zwiążę.
Czyli punktując nie lubię:
1. Przenoszenia praktyk z sesji na całe życie
2. Zmian
3. Przekonania Mastera, ze jestem jego własnością
4. Braku szacunku
5. Trywializowania oddania

Litle Satan wskazała na ważną rolę pozimu intelektualnego w dominacji. Ja po prostu akładam, że nie byłabym w stanie rozpocząć praktyk z osobą,ż którą wcześniej bym nie porozmawiała, nie poczuła intelektualnej więzi. No i musiałabym zaufać takiej osobie.

zatem co lubię:
1. Słuchanie (jeśli wcześniej o czymś mówiłam, a widzę, że Pan bierze to pod uwagę, mój poziom zaufania wzrsta, wiem, że wszystko co się dzieje jest ukierunkowane także na moje potrzeby)
2. Czujność Pana, reagowanie na bieżącą sytuację
3. Odpowiedzialność osoby dominującej za nas oboje
4. Szacunek do moich potrzeb, ułomności i granic
5. Poczucie humoru ( jak pisała Litle Satan jest bardzo ważne)
6. Szczerosć
7. Wyłączność
8. Oczekiwanie - uwelbiam to rosnące napięcie, gdy zbliża się wyznaczony czas :)
9 Czas po, gdy odczuwam niesamowitą bliskość i toczą się ważne rozmowy
10. Kontakt pomiędzy, okazywanie troski o mój dzien powszedni i sprawy nie związane z sesjami
Za tę wiadomość podziękował(a): drx86sm, Kotezzer

Niewolnice - czego nielubią czego unikają .... 2 lata 11 miesiąc temu #4

• krecik
  • krecik Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: -1
A na sesji jakie elementy lubicie a jakich nie?
chodzi mi o to jak zapatrujecie się na same praktyki bdsm.
Za tę wiadomość podziękował(a): Błękitna

Niewolnice - czego nielubią czego unikają .... 2 lata 11 miesiąc temu #5

• Błękitna
  • Błękitna Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 112
  • Oklaski: 3
Nie lubię medicalu, scatu, wszelkich tortur biustu - od klamerek po wiązanie czy bicie (genetyczne obciążenie rakiem piersi), wymuszania zmiany zasad w trakcie, bezmyślności czy wręcz głupoty, egoizmu. Często nie lubię końca sesji. Nie mam umiaru :) Aaaa i nie lubię urządzeń z silniczkiem - od wibratora począwszy.

Uwielbiam shibari, wogóle wszelkie krępowania i wiązania, jestem zdecydowaną fetyszystką paska w każdym możliwym i niemożliwym użyciu. Fisting, wzierniki, didla... Mmmmm
Za tę wiadomość podziękował(a): drx86sm

Niewolnice - czego nielubią czego unikają .... 2 lata 11 miesiąc temu #6

• Aglaja
  • Aglaja Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 15
  • Oklaski: 1
W temacie Femdom jako, ze facetow nie lubię.

Nie lubię - Tortur stop. No nie znoszę. Przepaskudne odczucia. Do moich stop trzeba podchodzic milo jesli w ogole
Poniżania w jakiejkolwiek formie. Nie moja bajka, jestem radosną masochistką:)
Nie wyobrażam sobie by wszedl mi scat, kompletnie tego nie widzę.
Miec w ustach czegokolwiek oprócz mięciutkiej kneblo-szmatki mającej zastosowanie praktyczne bo:
Lubię - Krzyczeć, jęczeć, wydawać dzwięki:)
Chłostę wszelaką.
Strapona w obie dziurki
Przypalanie papierosem
Medical w całej rozciągłości.
Nie lubiłaBYM - niezdecydowania strony Dominującej i braku fantazji.
Szczęśliwie tego problemu nie ma :*
Za tę wiadomość podziękował(a): drx86sm, LauraWawa

Niewolnice - czego nielubią czego unikają .... 2 lata 11 miesiąc temu #7

• Little Satan
  • Little Satan Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 11
  • Oklaski: 2
Jeśli chodzi o elementy sesji, tak samo jak Błękitną odrzuca mnie medical i scat. Do tego okleczanie (trwałe uszkodzenia ciała, krew, blizny itp). Przerażają mnie też wszelkiego rodzaju kary z bambusowymi kijami i ogólnie wszystkim co cienkie - nie przepadam za tym rodzajem bólu. Mam też ogromne opory przed zabawami w kontrolowanie oddechu (moje własne leki przed duszeniem się) i kneblami (ograniczenie komunikacji i nie znoszę ślinienia się...)

Uwielbiam za to spanking wszelkimi packami, paskiem itp, za klamerki w różnych fajnych miejscach zrobię bardzo wiele ;) Typowa ze mnie gadżeciara - wszelkie wibratory i innego rodzaju zabawki - zawartość moich szuflad zawstydziłaby niejeden sexshop. Lubię też mocniejsze zabawy z woskiem. Do tego wszelkie obroże, smycze, klatki... No i się rozmarzyłam :blush:
Ostatnio zmieniany: 2 lata 11 miesiąc temu przez Little Satan.
Zasilane przez Forum Kunena