Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Z jaką shemale byliście?

Z jaką shemale byliście? 3 lata 10 miesiąc temu #1

• artur146
  • artur146 Avatar
  • Fresh
  • Oklaski: 0
Witam.
Więć tak, ja w swoim życiu uczesniczyłem w 2 spotkaniach z shamale jedna z nich to kompletna pomyłka i nieporozumienie :dry: Może i była naprawde ładna ale nie grało między nami tak jak powinno. Nie jestem pewny ale chyba nazywała się TS Paulette. A i sprzęt też miała nie za pokaźny. Jak znajdę gdzieś jej fotki to pokażę. Drugie spotkanie natomiast to czysta poezja. :) :laugh: :woohoo: Pani Jhenifer Dalbosco jest dość znaną aktorką TS. Super sprzęt, piękna, dobrze sobie radzi jako strona aktywna i pasywna. Po prostu niezapomniane przeżycia. Podaje link do jej strony i zdjęć
www.ashemaletube.com/model/jhenifer-dalbosco-2982/
Nie jestem homoseksualistą, nigdy nie pociągali mnie mężczyźni, nie wiem o co chodzi ale bardzo lubię Shemale B)
Zaznaczm ze nie mieszkam w Polsce i nie mam pojęcia czy można spotkać takie Panie w PL.

A Wy z jaką TS byliście?
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Z jaką shemale byliście? 3 lata 10 miesiąc temu #2

• norslaver
  • norslaver Avatar
Witam
nigdy nie mialem możliwości z TV ale mam podobne fantazje choc to dziwne bo jestem homoseksualista.

Z jaką shemale byliście? 3 lata 10 miesiąc temu #3

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
Coś w tym jest.

Choć jak by się zastanowić to jeżeli, ktoś toleruje a nawet lub zabawy strapon'em to kontakt z TV wydaje się być w miarę naturalną ewolucją.

Z jaką shemale byliście? 3 lata 10 miesiąc temu #4

• AQUA
  • AQUA Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 165
  • Oklaski: -45
artur146 napisał(a):
Witam.
Więć tak, ja w swoim życiu uczesniczyłem w 2 spotkaniach z shamale jedna z nich to kompletna pomyłka i nieporozumienie :dry: Może i była naprawde ładna ale nie grało między nami tak jak powinno. Nie jestem pewny ale chyba nazywała się TS Paulette. A i sprzęt też miała nie za pokaźny. Jak znajdę gdzieś jej fotki to pokażę. Drugie spotkanie natomiast to czysta poezja. :) :laugh: :woohoo: Pani Jhenifer Dalbosco jest dość znaną aktorką TS. Super sprzęt, piękna, dobrze sobie radzi jako strona aktywna i pasywna. Po prostu niezapomniane przeżycia. Podaje link do jej strony i zdjęć
www.ashemaletube.com/model/jhenifer-dalbosco-2982/
Nie jestem homoseksualistą, nigdy nie pociągali mnie mężczyźni, nie wiem o co chodzi ale bardzo lubię Shemale B)
Zaznaczm ze nie mieszkam w Polsce i nie mam pojęcia czy można spotkać takie Panie w PL.

A Wy z jaką TS byliście?
Pozdrawiam

Dlaczego krytykujesz jedną z shemale? To ze tobie nie odpowiadało nie oznacza wcale ze ktos inny nie byłby zadowolony.....mówie rowniez o "sprzęcie".
AQUA-RUBBERFREAK
GG 24430715 (jedyny nr GG jaki posiadam)
kontakt tel 511 820 904
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyRedCat79

Z jaką shemale byliście? 3 lata 10 miesiąc temu #5

• marty
  • marty Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 2
Mam dziwne wrażenie Artur, że jesteś tym samym forumowiczem z Garso który dziwnym trafem zawsze recenzował w samych superlatywach wszystkie shemale ze znanej już agencji z Warszawy. Dziwi mnie stwierdzenie "byłem u dwóch shemale" oraz to, że piszesz, że nie mieszkasz w Polsce. Wyczuwam tu jakąś "cichą promocję". Oczywiście, wg mnie, masz doskonałe pojęcie, że te panie można spotkać w Polsce, właśnie najczęściej w Warszawie, o ile kogoś nie odstrasza stawka 600 zł za godzinę. Jak istniało jeszcze znane, polskie forum o trans/shemale to też uprawiano tam w podobny sposób promocję owej agencji.

P.S. Wybaczcie moi drodzy ale Garso znam dosyć dobrze, trochę shemale i trans już w swoim życiu odwiedziłem i potrafię wyczuć kiedy ktoś ściemnia. A te shemale za sześć stów to owszem, wyglądają fajnie ale nie traktują klientów jakby to miał być ostatni dzień z ich życia...
Ostatnio zmieniany: 3 lata 10 miesiąc temu przez marty.

Z jaką shemale byliście? 3 lata 9 miesiąc temu #6

• tenczowiec
  • tenczowiec Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: -79
Akurat wszystkie shemalki z agencji są zajebiste, nie mogę powiedzieć na nie złego słowa. Zawsze full opcja.
Wiadomo cena duża, ale raz w miesiącu można sobie pozwolić.

Z jaką shemale byliście? 3 lata 9 miesiąc temu #7

• artur146
  • artur146 Avatar
  • Fresh
marty napisał(a):
Mam dziwne wrażenie Artur, że jesteś tym samym forumowiczem z Garso który dziwnym trafem zawsze recenzował w samych superlatywach wszystkie shemale ze znanej już agencji z Warszawy. Dziwi mnie stwierdzenie "byłem u dwóch shemale" oraz to, że piszesz, że nie mieszkasz w Polsce. Wyczuwam tu jakąś "cichą promocję". Oczywiście, wg mnie, masz doskonałe pojęcie, że te panie można spotkać w Polsce, właśnie najczęściej w Warszawie, o ile kogoś nie odstrasza stawka 600 zł za godzinę. Jak istniało jeszcze znane, polskie forum o trans/shemale to też uprawiano tam w podobny sposób promocję owej agencji.

P.S. Wybaczcie moi drodzy ale Garso znam dosyć dobrze, trochę shemale i trans już w swoim życiu odwiedziłem i potrafię wyczuć kiedy ktoś ściemnia. A te shemale za sześć stów to owszem, wyglądają fajnie ale nie traktują klientów jakby to miał być ostatni dzień z ich życia...

Niestety ale się mylisz. Nie jestem tym kim myślisz, na tym forum jestem kompletnie nowy i po prostu chciałem się podzielić moimi doświadczeniami. Mieszkam w kraju gdzie godzina z dobrą shemale kosztuje dużo więcej niż 600 zł.
I jeszcze jedno, wyjechałem z Polski jak jeszcze nie wiedziałem co to jest shemale:) i kompletnie nie wiem o jakiej agencji piszesz.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 3 lata 9 miesiąc temu przez artur146.

Z jaką shemale byliście? 3 lata 7 miesiąc temu #8

• marty
  • marty Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 2
@Artur146, ale ja nie pisałem o Sadomanii tylko o Garsonierze. Nie wiem czy jesteś tym kim wydajesz mi się być ale tak samo nie zgadzam się z Tenczowcem (który, nawiasem mówiąc, nigdy nawet nie wspomniał wcześniej o żadnej shemale z tej agencji i ani jednej z nich nie opisał). Wybaczcie ale ja w tej agencji już byłem i mimo iż cena, w porównaniu do cen na Zachodzie, jest w miarę atrakcyjna to w porównaniu do cen w Polsce, jest mocno przesadzona, także jeśli chodzi o jakość usług tych shemale. To nie są spotkania w klimacie GFE, te panie są nastawione wyłącznie na kasę, nie potrafią zbudować fajnej atmosfery, klient nie czuje też aby zależało im na tym aby wyszedł w pełni zadowolony. Można odwiedzić shemalewiki, można odwiedzić hung angels forum jak i inne i poczytać również opinie innych.

Z jaką shemale byliście? 3 lata 7 miesiąc temu #9

• tenczowiec
  • tenczowiec Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: -79
Zasilane przez Forum Kunena