Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Przymusowa masturbacja/zakaz masturbacji na sesji

Odp: Przymusowa masturbacja/zakaz masturbacji na sesji 6 lata 11 miesiąc temu #31

• FemDomFun
  • FemDomFun Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 0
Dla tych którzy lubią zabawy typowo psychiczne, polecam:
Mam swoją Dominę, którą odwiedzam. Kiedy przychodzę, drzwi są otwarte. Sam wchodzę, zamykam drzwi i na kolankach czekam. Potem przychodzi Pani, karze rozebrać się i wytrzepać na dzień dobry, a sama szykuje się do sesji. Po orgaźmie zaczyna się zabawa - jest wówczas dużo bardziej poniżająco.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przymusowa masturbacja/zakaz masturbacji na sesji 6 lata 11 miesiąc temu #32

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
wspolczuje, ja po oragzmie na dzien dobry bym wyszedl bo juz by mnie nic nie podniecalo :)

Odp: Przymusowa masturbacja/zakaz masturbacji na sesji 6 lata 11 miesiąc temu #33

• Feuer
  • Feuer Avatar
Mnie by to też bardziej poniżyło bo straciłbym ochote

Odp: Przymusowa masturbacja/zakaz masturbacji na sesji 6 lata 11 miesiąc temu #34

• czasownik
  • czasownik Avatar
Otóż to. Właśnie zaraz po spuście jest najlepszy moment aby zweryfikować uległość niewolnika. :) Wtedy okazuje się, czy ktoś jest rzeczywiście uległy i chce służyć Pani, czy też BDSM traktuje jedynie jako zaspokojenie własnych potrzeb. :)

Odp: Przymusowa masturbacja/zakaz masturbacji na sesji 6 lata 11 miesiąc temu #35

• Feuer
  • Feuer Avatar
Dokładnie czasownik to też próbowałem wyrazić :)

Odp: Przymusowa masturbacja/zakaz masturbacji na sesji 6 lata 11 miesiąc temu #36

• tomek_chłopczyk
  • tomek_chłopczyk Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 151
  • Oklaski: 19
A co to za zabawa bdsm jak nie podnieca. Cały przemysł erotyczny opiera się na tym aby pobudzać zmysły i podniecać także perwersje, fetysze mają temu służyć. Jeśli jednak osoba dominująca postawiłaby warunek, że uległego ma ta zabawa wogóle nie podniecać to uważam że nie ma to już z erotyką nic wspólnego

Odp: Przymusowa masturbacja/zakaz masturbacji na sesji 6 lata 11 miesiąc temu #37

• Feuer
  • Feuer Avatar
ochota trochę spada i podniecenie również ale w moim przypadku nie koniecznie do zera tak by zabawa nie miała sensu

Przymusowa masturbacja/zakaz masturbacji na sesji 3 lata 1 tydzień temu #38

• Tomek501
  • Tomek501 Avatar
  • Fresh
A co sądzicie o takim układzie że pies rozłożony jest na fotelu ginekologicznym Pani przywiązuje kundla żeby nie mógł się ruszyć a Pani ze swoją suczka rozrywa pizde psa najpierw ręką a później różnymi dildusami. A suczka żeby doiła psa cały czas żeby wył z bólu, wydoic kilka razy żeby pies jeczal z bólu i zaciskal aż pizde podczas gdy Pani by go jechała szybciej i mocniej....
Ostatnio zmieniany: 3 lata 1 tydzień temu przez Tomek501.

Przymusowa masturbacja/zakaz masturbacji na sesji 3 lata 1 tydzień temu #39

• medical-patient
  • medical-patient Avatar
o wiele łatwiej związać na normalnym łóżku z rękami przy ciele i nogami zlaczonymi i załączyć pruzniowa pompke albo elektrody. Na fotelu aby naprawdę unieruchomic trzba mieć nowy i sporo odpowiednich pasków.

Przymusowa masturbacja/zakaz masturbacji na sesji 3 lata 3 dni temu #40

• Tomek501
  • Tomek501 Avatar
  • Fresh
Taka pompka daje rade? Nigdy nie miałem okazji z tego korzystać

Przymusowa masturbacja/zakaz masturbacji na sesji 3 lata 3 dni temu #41

• medical-patient
  • medical-patient Avatar
Działa i to dość mocno. Oczywiście wszystko zależy od wykonania, a co za tym idzie ceny. Aby zobaczyć jak to jest bez wielkiej inwestycji można zacząć od tych ręcznych, a potem co najwyżej przejść na mechaniczne. Dobre jakości ręczna też potrafi wiele "wyssać" hehe
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena