Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Praktyki :)

Praktyki :) 1 rok 6 miesiąc temu #1

• kubaKato
  • kubaKato Avatar
  • Fresh
  • Oklaski: 0
Hej,
Dołączyliśmy pod tym nickiem ja wraz z moja narzeczoną. Kuba (czyli ja) jestem uległy, Ola jest stroną dominującą. Powoli wchodzimy w świat femdom. Mieszkamy razem. Chcielibyśmy poznać od Was praktyk czy porad na temat femdom. W związku dominuje Ola, po pracy usługuje jej, sprzątam, gotuję, robię zakupy. Na codzień w mieszkaniu muszę chodzić
nago (oczywiście jeżeli to możliwe). Obecnie moja Pani zastanawia się nad pasem cnoty i pytanie do Was czy mieliście z nim coś wspólnego i jeżeli tak to jaki polecacie :) no i ogółem, jeżeli można spytac, jakie praktyki są Waszymi ulubionymi. W chwili obecnej dominuje u nas strapon, fetysz stóp, chłosta oraz minetka, no i jak wspominałem usługuje mojej Pani na każdym kroku :) Pozdrawiam :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Praktyki :) 1 rok 6 miesiąc temu #2

• moronek
  • moronek Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 78
  • Oklaski: 0
Z pasem cnoty,jak dotąd nie miałem styczności.Co do ulubionych praktyk,to najbardziej lubię:Dominacje toaletową,fetysz stóp,fetysz paszek,lizanie dzuirek,facesitting, face riding,bycie nago w obroży,bycie podnóżkiem,czyszczenie językiem ciała mojej Pani i głaskanie
Ostatnio zmieniany: 1 rok 6 miesiąc temu przez moronek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena