Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Lady Annisa i nowy rok

Lady Annisa i nowy rok 3 lata 5 miesiąc temu #1

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
Zaciekawiło mnie zjawisko opisane przez Lady Annisa

ladyannisa.blogspot.co.uk/2017/01/start-...u-mean-to-go-on.html

Czy w Polsce, "naszym" Paniom, także zdarza się że w nowy rok, zwiększa się ilość "bezpłodnych" zgłoszeń?

Dalsza część, mam wrażenie że jest uniwersalna niezależnie od kraju i dobrze opisana w punktach.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Lady Annisa i nowy rok 3 lata 5 miesiąc temu #2

• Lady Laura Gdynia
  • Lady Laura Gdynia Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 277
  • Oklaski: 22
Niestety Lady Annisa ma w 100% rację. Nie będę powtarzać tego samego co napisała ale znam te wymówki typu-samochód mi się rozkraczył,ktoś z rodziny w szpitalu,przeprowadzka itp. Lub w ogóle nie raczą odwołać sesji.Najgorzej,że bywają" recydywiści" umawiający się wielokrotnie a nigdy nie docierający na sesję.Albo wiadomo ,każda Domina ma swój styl i ktoś kto jest przyzwyczajony do jednej odwiedzi drugą i stwierdza potem,że spodziewał się czego innego. No sorry ale Dominy nie są klonami ,które zachowują się identycznie. Przyjdzie delikwent pierwszy raz ,zobaczy studio i on sam nie wie czego chce.Chciałby wszystko ale przecież na sesji godzinnej nie da się zrobić wszystkiego. Pytam się go co go kręci w BDSM ,zamiast odpowiedzi muszę się go pytać o wszystkie szczegóły bo sam nie jest w stanie opisać tego co chce. Mówi,że widział na filmie to i to i chciałby spróbować.Tłumaczę mu od razu ,że życie i film to dwie różne rzeczy.Ból który go kręci przy oglądaniu będzie czuł realnie na sobie. Albo przychodzi na sesję i stwierdza ,że ma problem z kręgosłupem i... na kolanach on być nie może,stać za długo on nie może, tego nie może i tamtego nie może.Jedynie właściwie co można to wywalić go za drzwi bo nic z nim zrobić nie można. Mogłabym mnożyć takie przykłady bez końca.Teraz nie mam już cierpliwości więc dzięki temu ,że numery telefonów muszą być zarejestrowane i nie można już kupować tzw jednorazówek sprawa jest krótka ,wbicie numeru na czarną listę , na GG blokuję i na skypie blokuję.
Kontakt w sprawie sesji- GG 47837594 ,tel.728-761-394,Skype-pejczisex
<kliknij baner>
Za tę wiadomość podziękował(a): AQUA, suczka do porodu

Lady Annisa i nowy rok 3 lata 5 miesiąc temu #3

• Lady Laura Gdynia
  • Gold
Niestety Lady Annisa ma w 100% rację. Nie będę powtarzać tego samego co napisała ale znam te wymówki typu-samochód mi się rozkraczył,ktoś z rodziny w szpitalu,przeprowadzka itp. Lub w ogóle nie raczą odwołać sesji.Najgorzej,że bywają" recydywiści" umawiający się wielokrotnie a nigdy nie docierający na sesję.Albo wiadomo ,każda Domina ma swój styl i ktoś kto jest przyzwyczajony do jednej odwiedzi drugą i stwierdza potem,że spodziewał się czego innego. No sorry ale Dominy nie są klonami ,które zachowują się identycznie. Przyjdzie delikwent pierwszy raz ,zobaczy studio i on sam nie wie czego chce.Chciałby wszystko ale przecież na sesji godzinnej nie da się zrobić wszystkiego. Pytam się go co go kręci w BDSM ,zamiast odpowiedzi muszę się go pytać o wszystkie szczegóły bo sam nie jest w stanie opisać tego co chce. Mówi,że widział na filmie to i to i chciałby spróbować.Tłumaczę mu od razu ,że życie i film to dwie różne rzeczy.Ból który go kręci przy oglądaniu będzie czuł realnie na sobie. Albo przychodzi na sesję i stwierdza ,że ma problem z kręgosłupem i... na kolanach on być nie może,stać za długo on nie może, tego nie może i tamtego nie może.Jedynie właściwie co można to wywalić go za drzwi bo nic z nim zrobić nie można. Mogłabym mnożyć takie przykłady bez końca.Teraz nie mam już cierpliwości więc dzięki temu ,że numery telefonów muszą być zarejestrowane i nie można już kupować tzw jednorazówek sprawa jest krótka ,wbicie numeru na czarną listę , na GG blokuję i na skypie blokuję. A przecież zamiast tych głupich wymówek wystarczyło by powiedzieć ,że się rozmyśliło albo to jednak nie dla mnie .Ale niestety nie stać ich na odrobinę odwagi i szczerości.Przecież bym to zrozumiała,dominacja nie każdemu może się podobać i tego typu zabawy nie każdemu przypadną do gustu.
<kliknij baner>

Lady Annisa i nowy rok 3 lata 5 miesiąc temu #4

• suczka do porodu
Faktycznie jest tak że takie zachowania nasilają się z początkiem roku, Pani Lady Laura? A przez resztę miesięcy można zaobserwować w miarę stały odsetek takich zachowań.

Lady Annisa i nowy rok 3 lata 5 miesiąc temu #5

• Lady Laura Gdynia
  • Gold
Fakt z początkiem roku jest więcej a potem głupie telefony utrzymują się na standardowym poziomie.Teraz można blokowanie czasu (tak to nazywam) zmniejszyć dzięki czarnej liście. Kto raz taki numer zrobił będzie chciał znowu.Sprawdzone :angry: Bywają jeszcze bardziej pomysłowi- na smsa -? Odpowiadają ,że oni już jadą ,że jest korek ,zaraz będą i nigdy nie docierają :woohoo: Czasami potrafią tak jechać godzinę i dłużej -oczywiście tyle nie czekam :whistle: Znająć życie to nawet dupy z kanapy nie ruszyli.Teraz u mnie spóźnienie max pół godziny i tylko wtedy gdy uprzedza mnie,że może się spóźnić a ja mam czas pomiędzy sesjami. Chyba co niektórzy czytają to forum bo zaznaczają,że będą punktualnie :laugh: i są punktualnie. Nie mówię o telefonach nocnych,wiadomościach na GG czy Skypie, gdzie wszędzie w ogłoszeniach mam zaznaczone w jakich godzinach przyjmuję ale uległy stwierdzi ,że on musi się doinformować natychmiast.Warto też wspomnieć o analfabetach funkcjonalnych czyli analfabetyzmie wtórnym.W ogłoszeniach i na stronie mam opisane jakie praktyki stosuję.Szlag mnie trafia jak dzwoni delikwent i się pyta-co Pani oferuje,co Pani preferuje.Wszystko jest w ogłoszeniu,jak im tak mówię ,że jest w ogłoszeniu to słyszę,że on chce to usłyszeć bo nie czytał.No matko i córko po co ja to niby piszę w ogłoszeniach?Dla informacji ,by nie dzwonić do mnie i pytać się ciągle o coś co jest jasno napisane.Ulegli chyba myślą,że ja nic nie robię tylko siedzę przy kompie i telefonie odpowiadam na wiadomości, maile i telefony. Czasu z doby by mi zabrakło. :evil: Mam też normalne życie i non stop gadać ciągle to samo przez telefon bo komuś się nie chciało przeczytać? Albo obraza bo stwierdzam,że nie mogę w danej chwili rozmawiać i mówię aby zadzwonił np. za 10 min.Oczywiście to jest tak odległy termin ,że już nie dzwoni. :laugh: Tak jak pisałam wcześniej takich kwiatków jet więcej i jest to opowieść na kilka opasłych tomów książki :laugh:
<kliknij baner>

Lady Annisa i nowy rok 3 lata 5 miesiąc temu #6

• AQUA
  • AQUA Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 165
  • Oklaski: -45
Lady Laura napisał(a):
Fakt z początkiem roku jest więcej a potem głupie telefony utrzymują się na standardowym poziomie.Teraz można blokowanie czasu (tak to nazywam) zmniejszyć dzięki czarnej liście. Kto raz taki numer zrobił będzie chciał znowu.Sprawdzone :angry: Bywają jeszcze bardziej pomysłowi- na smsa -? Odpowiadają ,że oni już jadą ,że jest korek ,zaraz będą i nigdy nie docierają :woohoo: Czasami potrafią tak jechać godzinę i dłużej -oczywiście tyle nie czekam :whistle: Znająć życie to nawet dupy z kanapy nie ruszyli.Teraz u mnie spóźnienie max pół godziny i tylko wtedy gdy uprzedza mnie,że może się spóźnić a ja mam czas pomiędzy sesjami. Chyba co niektórzy czytają to forum bo zaznaczają,że będą punktualnie :laugh: i są punktualnie. Nie mówię o telefonach nocnych,wiadomościach na GG czy Skypie, gdzie wszędzie w ogłoszeniach mam zaznaczone w jakich godzinach przyjmuję ale uległy stwierdzi ,że on musi się doinformować natychmiast.Warto też wspomnieć o analfabetach funkcjonalnych czyli analfabetyzmie wtórnym.W ogłoszeniach i na stronie mam opisane jakie praktyki stosuję.Szlag mnie trafia jak dzwoni delikwent i się pyta-co Pani oferuje,co Pani preferuje.Wszystko jest w ogłoszeniu,jak im tak mówię ,że jest w ogłoszeniu to słyszę,że on chce to usłyszeć bo nie czytał.No matko i córko po co ja to niby piszę w ogłoszeniach?Dla informacji ,by nie dzwonić do mnie i pytać się ciągle o coś co jest jasno napisane.Ulegli chyba myślą,że ja nic nie robię tylko siedzę przy kompie i telefonie odpowiadam na wiadomości, maile i telefony. Czasu z doby by mi zabrakło. :evil: Mam też normalne życie i non stop gadać ciągle to samo przez telefon bo komuś się nie chciało przeczytać? Albo obraza bo stwierdzam,że nie mogę w danej chwili rozmawiać i mówię aby zadzwonił np. za 10 min.Oczywiście to jest tak odległy termin ,że już nie dzwoni. :laugh: Tak jak pisałam wcześniej takich kwiatków jet więcej i jest to opowieść na kilka opasłych tomów książki :laugh:

Ot i cala prawda ! :)
AQUA-RUBBERFREAK
GG 24430715 (jedyny nr GG jaki posiadam)
kontakt tel 511 820 904
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Za tę wiadomość podziękował(a): Lady Laura Gdynia

Lady Annisa i nowy rok 3 lata 5 miesiąc temu #7

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1093
  • Oklaski: 107
w niekomercji-to samo;);)
gadanie,gadanie,gadanie...i ucieczka;)
czego chciałbyś spróbować?WSZYSTKIEGO;)
wszystko wypisane na moim profilu...."a czy robi Pani to i to..?","czy spotyka się Pani za kasę?","czy w nagrodę mogę wylizać Pani cipkę i odbyt?"...itd
i oczywiście:"ach,ja nigdy nie znajdę Pani,nikt mnie nie chce..."-no ba,skoro tylko gadasz,a na spotkania nie przychodzisz,albo nagle urywasz kontakt:)

Lady Annisa i nowy rok 3 lata 4 miesiąc temu #8

• TheMunoz1985
  • TheMunoz1985 Avatar
  • Użytkownik zablokowany
  • Oklaski: 0
Jakiś czas temu (lato2015) chciałem się z Panią spotkać(kontakt byl przez inny portal) a jako że tylko z Panią bo nie mam doświadczenia większego i w tamtym okresie właśnie byłem zdecydowany(jestem nadal zrobimy cos z tym?) więc w tamtym okresie bylem zdecydowany ale Pani proponowała bodaj pazdziernik i spotkanie z większa iloscia domin(i uległych) co dla niedoswiadczonego jest dość sporym wyzwaniem..

Lady Annisa i nowy rok 3 lata 4 miesiąc temu #9

• suczka do porodu
@TheMunoz1985, ale o jakie Pani piszesz? Spotkanie komercyjne czy nie?

Bo jakoś nie pasuje mi to do Pani Lady Annisa ;) Tak walnąłeś w pół myśli, mam wrażenie, przez co nie za bardzo idzie zrozumieć o co chodzi ;)
Zasilane przez Forum Kunena