Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: spis domin z Niemiec

spis domin z Niemiec 10 lata 5 miesiąc temu #1

• tomi10
  • tomi10 Avatar
w zasadzie głupio jest przedstawiac profil każdej z niej z osobna. w większości większość jest mloda, ładna, preferuje najróżniejsze praktyki łacznie ze scat , więc jak ktoś jedzie na zachód to niech sam sobie poszuka czy mu jakas odpowiwiada :

www.peitsche.de/index3.htm
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:spis domin z Niemiec 10 lata 5 miesiąc temu #2

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
MY jako Polacy też powinniśmy mieć taki rejestr Domin..... chyba będę musiała się zająć stworzeniem tego rejestru.
Co wy na to?????????????

O:spis domin z Niemiec 10 lata 5 miesiąc temu #3

• tomi10
  • tomi10 Avatar
może to dobry pomysł, choć z drugiej strony jaki jest sens robienia spisu domin w polsce, jeśli w polsce jest wszystkich mniej niż w samym berlinie.

O:spis domin z Niemiec 10 lata 5 miesiąc temu #4

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Może więcej się znajdzie jak będziemy promować taką stronkę

O:spis domin z Niemiec 10 lata 5 miesiąc temu #5

• tomi10
  • tomi10 Avatar
w sumie można zaryzykować i zrobić. kwestia czy faktycznie własciwe osoby by tam trafiały . ja ostatnio miałem możliwośc spotkania z pewną dominą z warszawy , której ogłoszń pełno wszedzie. i to po prostu jakaś farsa była. sam wyszedłem po 20 minutach. bo to jakieś żarty chyba. panienka zmęczona życiem jakby z 20 męzów miała i tyle samo dzieci. po prostu widac że to była prostytutka , która z braku zajęcia wzięła sie za dominacje. a takie osoby " wysłużone " dominami być nie powinny. jak ogląda się strony domin zagranicznych , to widac że to zarówno zadbane kobiety , ale i takie które dbają o cały image od fachowej strony www począwszy. a u nas w więszości wszystko jest tak na odwal sie. póki co sam utrwaliłem sie w przekonaniu że jełśi chodzi o dominy w polsce to około 15 lat w tył jesteśmy za poziomem światowym. może stawki światowe wahają sie od 200 euro , 100 funtów czy 300 dolców (zreszta zbyt duza rozbieżnosc by określać średnia za godzine ) to do polskiej dominy po ostatnim spotkaniu nigdy sie nie zglosze . chocby mi za to płacili. bo to jakieś jaja , nie dominacja.

aha polecam tę stronkę do lektury również :)
www.fullsize.ch/
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez tomi10.

O:spis domin z Niemiec 10 lata 5 miesiąc temu #6

• nanemah
  • nanemah Avatar
Fakt faktem. Nawet na poziomie www to widać. Swego czasu uruchomiłem serwis świadczący usługi kreacji stron www, z myślą głównie o osobach świadczących usługi seksualne, w tym dominację. Zainteresowanie było kiepskie. I nie chodzi o problem z dotarciem z informacją, ale z przekonaniem tych osób, że profesjonalna strona jest ważna. Większość kręciła nosem i mówiła "po co mi to". A co do Domin, to oczekiwały, że dostaną stronę za free. Argument, że to jest moja praca jakoś nie trafiał do przekonania. Miałem zrobić za darmo, chociaż przecież nie jestem ich uległym. Takie myślenie pokazuje, że jesteśmy daleko do tyłu. Rynek jest, to widać, ale póki nie zmieni się mentalność, to żaden rejestr nie pomoże. Ale próbować warto.

O:spis domin z Niemiec 10 lata 5 miesiąc temu #7

• niewolnikp
  • niewolnikp Avatar
  • Użytkownik zablokowany
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 5

O:spis domin z Niemiec 10 lata 5 miesiąc temu #8

• niewolnikp
  • niewolnikp Avatar
  • Użytkownik zablokowany

www.dominasilvia.com

Jak by ktoś był w Berlinie :)

O:spis domin z Niemiec 10 lata 5 miesiąc temu #9

• niewolnikp
  • niewolnikp Avatar
  • Użytkownik zablokowany

O:spis domin z Niemiec 10 lata 4 tygodni temu #10

• badboy30
  • badboy30 Avatar
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 tygodni temu przez badboy30.

O:spis domin z Niemiec 9 lata 11 miesiąc temu #11

• tomi10
  • tomi10 Avatar

O:spis domin z Niemiec 9 lata 9 miesiąc temu #12

• sluga 40
  • sluga 40 Avatar
Chciałbym dopisać dwie fantastyczne i bezwzględne
niemieckie Dominy: Madame Catarina z Berlina
www.madame-catarina.com/
i Zara Drake z Frankfurtu
www.zaradrake.com/
Marzę o spotkaniu z jedną choćby z nich.

O:spis domin z Niemiec 9 lata 8 miesiąc temu #13

• sluga 40
  • sluga 40 Avatar
Madame Catarina, bezwzględna i piękna
www.xhamster.com/movies/419096/mistress_...e_a_hot_session.html
Moja faworytka. Stawiam sobie z punkt niewolniczego honoru paść do Jej stóp.

O:spis domin z Niemiec 9 lata 8 miesiąc temu #14

• tomi10
  • tomi10 Avatar
Cytuję: (badboy30)

www.ladykatherina.blogspot.com

www.lady-katherina.de

Ja mam słabość do tej Pani

niech Cie nie zwiedzie jej niewinna twarzyczka :)
ona uwielbia toaletowe zabawy : www.hightide-video.com/pm20_slavesitters/movie.php

występuje w kilku filmach. Na rapidshare sa .

O:spis domin z Niemiec 9 lata 8 miesiąc temu #15

• badboy30
  • badboy30 Avatar
Wiem, o tym :) moze własnie dlatego bym się Jej poddał, choć na tą chwilę nie jestem przekonany, co do tego typu ekstremalnych zabaw w 100%.

Odp: O:spis domin z Niemiec 4 lata 11 miesiąc temu #16

• marcin81
  • marcin81 Avatar
mi takze po nocach sie sni

Odp: O:spis domin z Niemiec 4 lata 11 miesiąc temu #17

• Daniel
  • Daniel Avatar
niewolnikp napisał(a):

www.fetish-vanessa.com

Lady Vanessa miażdży system, Jej to bym wszystkie oszczędności oddał , jest niesamowita

Odp: O:spis domin z Niemiec 4 lata 11 miesiąc temu #18

• Daniel
  • Daniel Avatar
Daniel napisał(a):
niewolnikp napisał(a):

www.fetish-vanessa.com

Lady Vanessa miażdży system, Jej to bym wszystkie oszczędności oddał , jest niesamowita

i karmił sie tylko Jej kałem i moczem

Odp: spis domin z Niemiec 4 lata 11 miesiąc temu #19

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
ale byłeś u niej?

rozumie że nie było przeszkód typu:
- dojazd
- pieniądze
- język (niemiecki / angielski)

??

Odp: spis domin z Niemiec 4 lata 11 miesiąc temu #20

• Daniel
  • Daniel Avatar
suczka do porodu napisał(a):
ale byłeś u niej?

rozumie że nie było przeszkód typu:
- dojazd
- pieniądze
- język (niemiecki / angielski)

??

gdzie byłem , marzenia, nie znam języka , oceniam po zdjęciach

Odp: spis domin z Niemiec 4 lata 11 miesiąc temu #21

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 153
  • Oklaski: -9
w przpypadku tak profesjonalnych domin nieznajomosc jezyka na pewno nie przeszkadza a moim skromnym zdaniem nawet poteguje wrazenia z sesji :)

Odp: spis domin z Niemiec 4 lata 11 miesiąc temu #22

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1093
  • Oklaski: 107
hans4 napisał(a):
w przpypadku tak profesjonalnych domin nieznajomosc jezyka na pewno nie przeszkadza a moim skromnym zdaniem nawet poteguje wrazenia z sesji :)
a skąd będziesz wiedział czego Pani sobie życzy od ciebie?:)

Odp: spis domin z Niemiec 4 lata 11 miesiąc temu #23

• suczka do porodu
hans4 napisał(a):

no chłopie, skakać z samolotu bez spadochronu też można, też emocje potęguje i podobno co niektórym się udało
...
sory ale dla mnie to taki sam poziom absurdu i nieodpowiedzialności.

Odp: spis domin z Niemiec 4 lata 11 miesiąc temu #24

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
suczka do porodu napisał(a):
hans4 napisał(a):

no chłopie, skakać z samolotu bez spadochronu też można, też emocje potęguje i podobno co niektórym się udało
...
sory ale dla mnie to taki sam poziom absurdu i nieodpowiedzialności.
dokładnie:)

Odp: spis domin z Niemiec 4 lata 11 miesiąc temu #25

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
trzeba byc debilem zeby twierdzic ze ponoc komius sie udalo bez spadochronu...
a sesje w niezrozumialym jezyku mozna nie tylko przezyc w sposob absolutnie doskonaly i wkurat wiem to z autopsji i o czym tu dyskutowac
a wiec
jakiego absurdu ?!!!!
jakiej nieodpowiedzialnosci ?!!!!!
to proste
np wypelniasz wczesniej ankiete ( upodobania, preferencje, zdrowie i tym podobne dyrdymaly)

potem zaczynasz sesje z doswiadczona Domina w jezyku w ktorym nie rozumiesz ani slowa i ..... po prostu starasz sie, musisz byc maksymalnie skoncentrowany bo wiadomo kara za niezrozumienie czy opieszalosc itd

zreszta polecam eksperyment, powiedzcie kiedys hiszpanskiemu czy francuskiemu wychowanemu psu : siad! i na ogol okaze sie ze zrozumial..., chociaz wczesniej lekcji polskiego nie mial :)

no i tyle w temacie

Odp: spis domin z Niemiec 4 lata 11 miesiąc temu #26

• suczka do porodu
Owszem dyskutować tutaj ciężko.

Napiszę jednak dla potomnych i kilkuset innych osób czytających to. Że zanim ogarnie ich szał podniecenia przed tak ekscytującymi wrażeniami niech się zastanowią nad tym co może się stać kiedy:

- chce zasygnalizować zbyt duży ucisk
- duszenie się
- reakcje alergiczną
- drętwienie kończyn
- duszności
- skurcz
- zawroty głowy
- niechcianą a nie dogadaną praktykę

wszystkie te objawy mogą wystąpić w każdej prozaicznej sytuacji, nie ma tutaj znaczenia czy mówimy o masażu czy o sesji bdsm.
Przypominam też że w stresie człowiek zaczyna mówić w ojczystym języku.

100 razy uda się a 101 może coś być nie tak. Brak możliwości skutecznej komunikacji jest co najmniej nie roztropny.

BDSM to nie balansowanie na krawędzi, ludzie, trzeba zejść na ziemie i zobaczyć co się da realnie, bezpiecznie i przyjemnie wykonać. To że "komercyjne" Panie mają naprawdę wysoki wachlarz możliwych praktyk nie znaczy że nagle zrealizujecie wszystko co można znaleźć na przeróżnych filmikach. Z kobietą którą widzicie pierwszy raz na oczy.

Naprawdę apeluje o zdrowy rozsądek. Czyta to sporo osób, w jakimś sensie staje się to opiniotwórcze. Niech każdy się zastanowi zanim postanowi jechać do niemiec czy belgii bo zachwyci się tamtejszymi studiami BDSM oglądając zdjęcia w internecie.

Odp: spis domin z Niemiec 4 lata 11 miesiąc temu #27

• suczka do porodu
hans4 napisał(a):

zreszta polecam eksperyment, powiedzcie kiedys hiszpanskiemu czy francuskiemu wychowanemu psu : siad! i na ogol okaze sie ze zrozumial..., chociaz wczesniej lekcji polskiego nie mial :)

Większość psów rozpoznaje do 150 a niektóre rasy 250 słów kojarząc je z zachowaniem. Psy orientują się w sytuacji po zapachach feromonów i hormonów, dzięki czemu "czują" zdenerwowanie, strach, radość, smutek. Potrafią także nauczyć się mimiki i zachowań. Dla tego podczas tresury silniejszymi bodźcami są np ułożenie nóg człowieka niżeli komenda głosowa.

Zostaw ty te wspaniałe i mądre zwierzęta, które odbierają świat węchem 1000 razy silniej niż ludzie, a ich wzrok daje się oszukać na płynny ruch dopiero przy 60-80 klatek na sekundę (człowiek 23-26).

To nie język nasz człowieczy sprawia że wiedzą jak się zachować. W większości wypadków to my wychodzimy na "durni" przed instynktem zwierzęcym.

Odp: spis domin z Niemiec 4 lata 11 miesiąc temu #28

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
hans4 napisał(a):
trzeba byc debilem zeby twierdzic ze ponoc komius sie udalo bez spadochronu...
a sesje w niezrozumialym jezyku mozna nie tylko przezyc w sposob absolutnie doskonaly i wkurat wiem to z autopsji i o czym tu dyskutowac
a wiec
jakiego absurdu ?!!!!
jakiej nieodpowiedzialnosci ?!!!!!
to proste
np wypelniasz wczesniej ankiete ( upodobania, preferencje, zdrowie i tym podobne dyrdymaly)

potem zaczynasz sesje z doswiadczona Domina w jezyku w ktorym nie rozumiesz ani slowa i ..... po prostu starasz sie, musisz byc maksymalnie skoncentrowany bo wiadomo kara za niezrozumienie czy opieszalosc itd

no i tyle w temacie

jeśli nie znasz języka,w którym komunikuje się dana Pani-jak wypełnisz ankietę?
ps-koty anglojęzyczne nie rozumieją KICI-KICI:)do niech trzeba mówić KITI-KITI:)
pomijam,że człowiek nie jest zwierzęciem:)

Odp: spis domin z Niemiec 4 lata 11 miesiąc temu #29

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
suczka do porodu-zgadzam się w całej rozciągłości:)

Odp: spis domin z Niemiec 4 lata 11 miesiąc temu #30

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
ankiete wypelniasz np po angielsku a sesja odbywa sie sie po niemiecku czy japonsku ( naprawde nie ma tu Domin ktore by mialy takie doswiadczenie?)
Rozumiem ze sceptyczna postawa uczestnikow dyskusji wynika z braku takich doswiadczen, ale czy to znaczy ze jesli Wy tego nie robiliscie to znaczy ze to jest niemozliwe ?
Ja mialem takie spotkania i bylo super, nie mowiac ze trzeba byc niesamowicie skoncentrowanym, mysle ze dla uleglych leniuchow bylaby to idealna lekcja nauki jesyka obcego :)

nie wiem na czym to polega ale duzo Domin ktore poznalem to Panie o b.duzej inteligencji i empatii z niesamowitym wyczuciem balanujace na krawedzi strachu i bepieczenstwa uleglego. Ja nawet bedac w nowym miejscu czulem sie w duzym stopniu bezpiecznie , oczywiscie nic na sile, wczesniejszy wywiad ( np fora czy wymiana informacji z kolegami ) pozycja obowiazkowa,
I czulem sie bezpiecznie a nigdy sie nie umowilem na tzw haslo, bo wlasnie wczesniej sobie trzeba wyjasnic dokladnie o co nam chodzi, Ale nie ukrywam ze te blansowanie na krawedzi, bepieczne przekraczanie ustalonych granic itd to mnie bardzo wciaga, W trakcie dobrej sesji nasza granica uleglosci naprawde sie przesuwa i mozemy robic rzeczy o ktorych bysmy wczesniej bali sie nawet wspomniec Dominie, i to jest piekne :)

i taka dygresja
bez ryzyka - nie ma zabawy, nigdy nie ograniczy sie go do zera, idac w nowe miejsce zawsze pozostaje jakas odrobina niepewnosci.....
najmniej ryzykowna jest zabawa ze soba i wiele wskazuje na to ze wiekoszosc forumowiczow takie rozwiazanie stosuje w praktyce, dlatepo tak ciezko tu merytorycznie dyskutowac
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena