Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: SYONERA VON STYX (Niemcy)

SYONERA VON STYX (Niemcy) 10 lata 8 miesiąc temu #1

• czasownik
  • czasownik Avatar
Tej Gwiazdy Kina BDSM, chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Nawet na łamach polskiego "Wampa" swego czasu mogliśmy poczytać wywiad.

Jeżeli ktoś z forumowiczów jest zainteresowany nawiązaniem kontaktu realnego z tą Dominą, to wszelkie niezbędne info, łącznie z numerem telefonu, znajdzie na stronce:

http://www.syonera.de

Jak widać, możliwości spotkania jest kilka: Można spróbować swych sił w castingu na slave'a odgrywającego jakąś interesującą rólkę z sadystycznych scenariuszy powstałych w kuźni talentów "Syonera Team".

Można zobaczyć tą Dominę na scenie, w którymś z klimatycznych klubików w Niemczech, gdzie organizatorzy takich imprezek prężnie działają. Pani Syonera też zresztą organizuje czasem kameralne bibki, w którymś ze swych prywatnych lochów.

Można oczywiście także umówić się na sesję BDSM. Trzeba tylko na bieżąco obserwować grafik, bo z tego co mi wiadomo, Pani Syonera często przemieszcza się i dominuje w kilku różnych miejscach na terenie Niemiec i nie tylko. Z Polski najbliżej by było chyba Drezno, ale jak ktoś wnikliwie przyjrzy się mapie terenu działań tej Dominy, to w byłej republice niemieckiej wchodzącej w skład b. bloku wschodniego, znajdzie bez trudu kilka miast, gdzie znajdują się studia dominacji, z których korzysta Pani Syonera.

Filmów z Syonerą wyszło multum... Niektóre są naprawdę EXTREMELY HARD! Wiem, co mówię, bo obejrzałem sobie ostatnio dwie pozycje w całości z serii ze scatem i arachnofilią i widać, że Pani Syonera lubi takie skrajne klimaty. Wrzucam zresztą trailer produkcji "Die Hölle", to możecie już na podstawie tych ogólnodostępnych fragmentów, co nieco domyśleć się, jaka "jazda bez trzymanki" może się rozkręcić na wersjach FULL ekstremalnych produkcji z Syonerą w roli głównej.

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:SYONERA VON STYX (Niemcy) 10 lata 8 miesiąc temu #2

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
świetne ale extra, kurde to moje klimaty ale się podnieciłam a tak na marginesie to studio jest zajefajne.
Muszę takie mieć.
Pozdrawiam:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

O:SYONERA VON STYX (Niemcy) 10 lata 8 miesiąc temu #3

• wisz
  • wisz Avatar
Kurcze ja naprawde jestem poczatkujacy, nawet niw iedzialem ze mozna tak ostro.Gdzie mozna dyskretnie zdobyc Jej filmy
Ostatnio zmieniany: 10 lata 8 miesiąc temu przez wisz.

O:SYONERA VON STYX (Niemcy) 10 lata 8 miesiąc temu #4

• czasownik
  • czasownik Avatar
Dr.M napisał:
świetne ale extra, kurde to moje klimaty ale się podnieciłam a tak na marginesie to studio jest zajefajne.
Muszę takie mieć.
Pozdrawiam:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Studio zaprojektowane w piwnicy, albo w lochu zawsze robi wrażenie. Trzeba będzie pomyśleć nad takim rozwiązaniem podczas otwierania drugiej filii "Laboratorium BDSM". Trzeba będzie tylko lokal odpowiedni znaleźć. Dałem już znać kilku osobom, żeby się rozglądali za jakimś ciekawym pomieszczeniem w Katowicach albo w Tychach.

O:SYONERA VON STYX (Niemcy) 10 lata 7 miesiąc temu #5

• cosinus
  • cosinus Avatar
w tychach????????????????????????????????
:blush: :woohoo: :X :evil:

O:SYONERA VON STYX (Niemcy) 10 lata 7 miesiąc temu #6

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
A co?! może być i w Tychach moje marzenie to zrobić studia w całej Polsce by ulegli nie musieli daleko szukać porządnego gabinetu i by nie trafiali na pożal się Boże amatorki tylko na profesjonalne Dominy które nie tylko pobierają chorendalne daniny a CZERPIĄ SATYSFAKCJE ZE SPOTKAŃ. To moje marzenie a czy się spełni to się zobaczy.Pozdrawiam:cheer:

O:SYONERA VON STYX (Niemcy) 10 lata 7 miesiąc temu #7

• masobond
  • masobond Avatar
W takim razie, M droga :) , życzę spełnienia tych marzeń i jak najszybszej ich realizacji. Pozdrawiam.:kiss:

O:SYONERA VON STYX (Niemcy) 10 lata 7 miesiąc temu #8

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Będę się starała

O:SYONERA VON STYX (Niemcy) 10 lata 7 miesiąc temu #9

• wyjęty z paradoksu
  • wyjęty z paradoksu Avatar
ostra domina, chyba sadystka z natury.
osobiście wolę takie bardziej umiarkowane,bardziej lubiące fetysz ale kto wie
czasami taki spontan jest wskazany.

klimatyczne miejsce;) jak w piekielnym niebie.

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 8 lata 6 miesiąc temu #10

• piesek24
  • piesek24 Avatar

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 8 lata 5 miesiąc temu #11

• piesek24
  • piesek24 Avatar

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 7 lata 9 miesiąc temu #12

• takisobie
  • takisobie Avatar
widzę ze jest tu idolka z mojego avatara. ;)

Odp:very nice climate, tempting, pretty DomNiemcy) 7 lata 9 miesiąc temu #13

• takisobie
  • takisobie Avatar
Trochę fotek ,,Lady

Ostatnio zmieniany: 7 lata 9 miesiąc temu przez takisobie.

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 7 lata 9 miesiąc temu #14

• marcin81
  • marcin81 Avatar
pieka pani taPania pierwszy raz ujrzalem w jakim ,,wierszcyku,, i mnie to badzo podniecilo mialem w tedy jakies 16 lat hehh gowniarz

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 7 lata 9 miesiąc temu #15

• piesek2500
  • piesek2500 Avatar
Jest piękna - chyba każdy niewolnik poświęciłby się dla takiej dominy - ja poświeciłbym swoje całe marne życie by móc dać SYONERA VON STYX ile zechce.
Polecam link: www.real-syonera.com/
Załączniki:

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 7 lata 9 miesiąc temu #16

• marcin81
  • marcin81 Avatar
no tak ma te spojrzenie ma cos w oku takiego ze człowiiek si enakreca bynajmniej ja

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 7 lata 9 miesiąc temu #17

• piesek2500
  • piesek2500 Avatar
Mam to samo. Ja na nią spojrzę padam na kolana

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 7 lata 9 miesiąc temu #18

• piesek2500
  • piesek2500 Avatar
Załączniki:

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 7 lata 9 miesiąc temu #19

• skopany76
  • skopany76 Avatar
marcin81 napisał(a):
pieka pani taPania pierwszy raz ujrzalem w jakim ,,wierszcyku,, i mnie to badzo podniecilo mialem w tedy jakies 16 lat hehh gowniarz

Miałem podobnie.Jedna z tych legendarnych Domin w sieci oprócz Pań z OWK , a szczególnie Madame Sarki i Madame Christine,które w latach 90-tych miały ogromny wpływ na moją seksualną osobowość.
Jednak póżniej jej gwiazda w moich oczach jednak przyblakła.Pojawiły się w sieci inne Panie,które można zobaczyć w o wile bardziej "odważnych" klimatach niż wyżej wymienione PANIE.

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 7 lata 9 miesiąc temu #20

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
cudze chwalicie swego nie znacie :angry: :angry: :angry: gdyby Polskie Dominy miały tylu realnych gości jak te z zagranicy i kasowały taką daninę to studia i sprzęt w Polsce wyglądał by inaczej niż w tej chwili.
Sprawa druga Polskie Dominy powinny założyć związek Domin i mieć taką samą cenę ...kontaktować się ze sobą w razie oszustwa ze strony osoby uległej ..by taki cham już nigdy nikogo nie oszukał.
Związek by również pomagał młodym nie doświadczonym Dominą by bezpiecznie bawiły się z uległymi

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 7 lata 9 miesiąc temu #21

• takisobie
  • takisobie Avatar
Niby tak jest, ale popatrzmy na polskie realia cenowo- płacowe na GOPIE ceny,, usługi dominacko nie koniecznie
dominy, wahają sie w granicach 130-200zł ,takie dominy jak Patrycja czy Nadia które miały w cenniku 300zł długo kariery nie zrobiły, byc moze wiaże też się z brakiem profesjonalizmu tych domin, lub arogancją, podejście do klienta też jest bardzo ważne, większosć klientów to fetyszyści nie masohiści którzy czasami zamiast przysłowiowego kopa w dupę potrzebuję po sesji przytulenia czy całusa,
Jako że jestem switthem, podobna sytuacja jest z uległymi dziewczynami.
Co innego sesja co innego życie. ;)

Wracając do bohaterki topicu,,mojej bohaterki ,SYONERA VON STYX' prowadzi sesje hard core, ale sa też w wersji lajt,
trzeba pamiętać że to są tylko filmy robione na potrzebę rynku.
Jest taka kochana, taka słodka moja :) SYONERA

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 7 lata 9 miesiąc temu #22

• Lady Sara
  • Lady Sara Avatar
Czy jest opcja żeby przeczytać gdzieś ten wywiad ? :)

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 7 lata 9 miesiąc temu #23

• _Domina40_
  • _Domina40_ Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 48
  • Oklaski: -259
Dr.M napisał(a):
cudze chwalicie swego nie znacie :angry: :angry: :angry: gdyby Polskie Dominy miały tylu realnych gości jak te z zagranicy i kasowały taką daninę to studia i sprzęt w Polsce wyglądał by inaczej niż w tej chwili.
Sprawa druga Polskie Dominy powinny założyć związek Domin i mieć taką samą cenę ...kontaktować się ze sobą w razie oszustwa ze strony osoby uległej ..by taki cham już nigdy nikogo nie oszukał.
Związek by również pomagał młodym nie doświadczonym Dominą by bezpiecznie bawiły się z uległymi
oj takk swiete slowa Dr Manuelo .
Popieram inwencje :-)

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 7 lata 9 miesiąc temu #24

• _Domina40_
  • _Domina40_ Avatar
  • Platinum
takisobie napisał(a):
Niby tak jest, ale popatrzmy na polskie realia cenowo- płacowe na GOPIE ceny,, usługi dominacko nie koniecznie
dominy, wahają sie w granicach 130-200zł ,takie dominy jak Patrycja czy Nadia które miały w cenniku 300zł długo kariery nie zrobiły, byc moze wiaże też się z brakiem profesjonalizmu tych domin, lub arogancją, podejście do klienta też jest bardzo ważne, większosć klientów to fetyszyści nie masohiści którzy czasami zamiast przysłowiowego kopa w dupę potrzebuję po sesji przytulenia czy całusa,
Jako że jestem switthem, podobna sytuacja jest z uległymi dziewczynami.
Co innego sesja co innego życie. ;)

Wracając do bohaterki topicu,,mojej bohaterki ,SYONERA VON STYX' prowadzi sesje hard core, ale sa też w wersji lajt,
trzeba pamiętać że to są tylko filmy robione na potrzebę rynku.
Jest taka kochana, taka słodka moja :) SYONERA
Nie do konca jest jak piszesz u kazdej z Pan
Dominy w Niemczech ,uk i inne kraje a mowa o tych z prawdziwego zdarzenia Dominach za godzine sesji inkasuja od 200 do 250 eu
A te Dominujace Panie ktore chca byc choc w polowie tak doswiadczone i dobre inkasuja znacznie mniej i zanizaja ceny tym co cenia siebie i swoj czas ,oraz doswiadczenie.
Wiecej inkasuja i wiecej moga inwestowac w wspolne pasje klimat w studio.
Zazwyczaj Dominy lacza sie w dwie trzy i wiecej Pan wspolnie wynajmuja duzy lokal inwestuja w ogromne studio i wowczas ceny sa wyzsze standard rowniez nie niski.
Moze nie wszystkie , nie znam osobiscie Pan tam ale pieski jezdza po swiecie w poszukiwaniu doznan przygod i odwiedzaja studia gdzie i ceny sa kontrowersyjne .

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 7 lata 9 miesiąc temu #25

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Moja droga to co piszesz to święta prawda tylko u nas w Polsce cały czas jak na prowincji ...a właśnie tak powinno być duży piękny przestronny lokal kilka Domin oraz kilka młodych adeptek sztuki bdsm czyli swoista Akademia perwersji oraz sztuk sadomaso ...
marzę o tym !!!!

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 7 lata 9 miesiąc temu #26

• _Domina40_
  • _Domina40_ Avatar
  • Platinum
Dr.M napisał(a):
Moja droga to co piszesz to święta prawda tylko u nas w Polsce cały czas jak na prowincji ...a właśnie tak powinno być duży piękny przestronny lokal kilka Domin oraz kilka młodych adeptek sztuki bdsm czyli swoista Akademia perwersji oraz sztuk sadomaso ...
marzę o tym !!!!
Inwencja cudowna wspaniala droga Maniu.
Popieram ja calkowicie!!
Jak i inwencje odnosnie budowy imperium bdsm.
w stylu czeskiego owk.
Tam jedna Domina bedaca wlascicielka lokalu - uczy inne Dominy badz im poprostu pozwala Dominowac nie sadze by robila to na ladne oczy (...)
Tam pieski jezdza i z Polski .
W poszukiwaniu swej jednej wymarzonej Pani ktorej sie pragna oddac calkowicie . .
Znam pieska co mieszkal tam sluzyl 24h nonstop poznal wymarzona Dame swoja ..
Zamieszkali razem ..
Aktualnie jednak..
Niestety znow toczy poszukiwania swej wymarzonej Damy do relacji femdom w Polsce.
I Ja marze jednak nie zawsze mam czas by tak zaniedbywac swe latorosle szczegolnie te najmlodsze i tak pozostaje to narazie
marzeniem tresura z innymi Dominujacymi Paniami w ramach odmiany urozmaicenia indywidualnych sesji jesli juz powstanie to nasze Polskie imperium .
Pozdrawiam

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 7 lata 9 miesiąc temu #27

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
_Domina40_ napisał(a):
Dominy w Niemczech ,uk i inne kraje a mowa o tych z prawdziwego zdarzenia Dominach za godzine sesji inkasuja od 200 do 250 eu ...
Zarabiają w euro i płacą w euro. Dziwna maniera przeliczać na pln. Waluta ukrainy też jest o wiele niższa niż pln, więc oni mogą powiedzieć że u nas to bogactwo ;) ale ok pozostawiam do przemyślenia ...
_Domina40_ napisał(a):
A te Dominujace Panie ktore chca byc choc w polowie tak doswiadczone i dobre inkasuja znacznie mniej i zanizaja ceny tym co cenia siebie i swoj czas ,oraz doswiadczenie.
Zwykła i naturalna konkurencja w etapie początkowego rozkwitu. Następnie można się spodziewać podwyższenia cen do max możliwego z osiągnięciem tylu samo klientów w tym samym czasie (np. tygodnia) a potem monopolizacja rynku poprzez dużę manufaktyru przeradzające się w korporacje. Około 50 lat - na tyle wyceniają to uczeni w optymistycznych warunkach gospodarki wolnorynkowej.
_Domina40_ napisał(a):
Wiecej inkasuja i wiecej moga inwestowac w wspolne pasje klimat w studio.
Zazwyczaj Dominy lacza sie w dwie trzy i wiecej Pan wspolnie wynajmuja duzy lokal inwestuja w ogromne studio i wowczas ceny sa wyzsze standard rowniez nie niski.
Cena może rosnąć tylko do pewnego pułapu, potem należy rozdzielić na kilka mniejszych, tak aby 'VIP' płacił 1000 za to samo co 'średniak' za 500 a biedak miał o połowie mniej za 100 (abstrahuje tutaj od waluty, chodzi o zobrazowanie proporcji) - popatrzcie na piwo czy inne towary lub też usługi - jedna firma, kilka marek, kilka targetów. Przy sprzyjającym wietrze biedacy zyskają najwięcej bo cena spadnie mocno w stosunku do pośredniej jakości - przykładem są papierosy, te same standardy produkcji, te same linie produkcyjne, nieco inny gatunkowo tytoń - choć nie zawsze ;) a marka i cena z dwóch różnych bajek.

Pewnie ktoś zarzuci a gdzie w tym wszystkim finezja, zatracenie i miłość do BDSM - miski pokłon temu komu uda się tak ekonomię dobrze opakować i sprzedać aby nie wzbudzać podejrzeń i odrazy.
Na początek może dobrze trafić na odpowiednich ludzi, a potem szkolić u psychologów z dziedziny: wizerunek, kontakt z ludźmi oraz dobierać odpowiednich ludzi z działek: stylista wnętrz, firmy sprzątające, agencje ochrony itd.

Pani 'VON STYX' nie malowała własnoręcznie każdego z pomieszczeń, ani też sama nie odbiera każdego telefonu do studia. Nie pisała w php swojej strony internetowej, ani nie zabezpiecza skrzynki e-mail.

Wszędzie są głupcy i geniusze, nie narzucał bym tutaj ram granic państw, choć 'ludzie zachodu' nieco dłużej główkują jak tu dobrze poruszać się w ekonomicznej matni w sposób elegancki.
Ostatnio zmieniany: 7 lata 9 miesiąc temu przez suczka do porodu.

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 7 lata 9 miesiąc temu #28

• czasownik
  • czasownik Avatar
suczka do porodu napisał(a):
Pani 'VON STYX' nie malowała własnoręcznie każdego z pomieszczeń, ani też sama nie odbiera każdego telefonu do studia. Nie pisała w php swojej strony internetowej, ani nie zabezpiecza skrzynki e-mail.

Większość z tych czynności mogą również wykonywać za Panią ulegli. Na tej zasadzie działało przez długi czas osławione OWK, gdzie inwestycje owszem były, ale funkcjonowanie Państwa opierało się głównie na sile roboczej składającej się z uległych, którzy bardzo pragnęli przyczynić się do rozwoju Imperium i zapewnieniu Paniom dobrobytu. Większość Domin szuka wśród swych podwładnych takich, którzy potrafią np. zaprojektować stronę internetową, nakręcić profesjonalny film, przeprowadzić remont w studio, czy podjąć się dyżurów w sprzątaniu lokalu. Rosły i wysportowany niewolnik może zostać także ochroniarzem i bronić Panią przed ewentualnymi psycholami odwiedzającymi studio. (Temat psycholi w BDSM to w ogóle sprawa, którą warto kiedyś poruszyć w osobnym wątku).

Ja myślę, że taka czynna i niekiedy dość uciążliwa forma służby to nawet wyższy stopień oddania niż np. złożenie daniny. Dostosowanie się do oczekiwań Pani wymaga wówczas od niewolnika wielu poświęceń i dyspozycyjności i nie każdy może sobie na takie obowiązki pozwolić ze względu na własną sytuację rodzinną, zawodową, itd.

Odp: SYONERA VON STYX (Niemcy) 7 lata 9 miesiąc temu #29

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
@Czasownik:

Zgadzam się z Tobą. To jest do zrealizowania i bardzo się cieszę że Pani 'VON STYX' udało się stworzyć i uczestniczyć w takim dziele.

Byłbym jednak ostrożny każdemu radzić karierę "od pucybuta do milionera".

Można wiele zyskać oraz wiele stracić. Stosunek zakładanych działalności gospodarczych do liczby sukcesów krajowych nie jest optymistyczny. Nie jedna osoba na świecie myślała że stworzy coś fajnego, potrzebnego o wysokim standardzie w wybranej dziedzinie. Kończy się to bardzo różnie.

Prócz pasji i determinacji dla swoich marzeń warto pomyśleć i nauczyć się trochę ekonomi, aby potem nie psioczyć że tam to xxx EURO dają a u nas to miernota i tam to przecież mają lepiej a u nas to ... . Bo taki wydźwięk miała dla mnie wypowiedz _Domina40_ . Nie wiem czy zamierzony czy też to moje mylne odczucie.

Wole myśleć co konkretnie można zrobić tu i teraz aby uzyskać konkretny efekt.

Nie zmienia to faktu iż Pani 'VON STYX' może być dumna z siebie i swoich dokonań.
Zasilane przez Forum Kunena