Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: czy dominy z zagranicy robia to dla przyjemnosci

czy dominy z zagranicy robia to dla przyjemnosci 7 lata 3 miesiąc temu #1

• sexpasyvek
  • sexpasyvek Avatar
  • Fresh
  • Oklaski: 0
Ostatnio zauwazylem zanik domin w Polsce ktore robia to tylko i wylacznie z zamilowania czy nie uwazacie ze za duzo ostatnio tworzy sie komercji na tych portalach to jest moje zdanie bo uwazam ze psuje to troche wizerunek i daje nie smak dla milosnikow tego typu zainteresowan ja oczywiscie nie jestem od oceniania ale panie dominy do was taka prosba mniej pdtekstow finansowych naprawde badzcie dominami z natury mam pytanie jak to jest z dominami za granica mial ktos moze z was stycznosc napiszcie cos na ten temat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: czy dominy z zagranicy robia to dla przyjemnosci 7 lata 3 miesiąc temu #2

• _Domina40_
  • _Domina40_ Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 48
  • Oklaski: -259
Dominuję z natury z zamiłowania dla przyjemności jednak nie oznacza ,że nam Dominom wszystko spada samo z nieba i mamy dawać to tobie w prezencie skoro same kupujemy to za pieniądze
. A BDSM bez oprawy to jak posiłek bez smaku i przypraw .
Ciekawe jak sobie wyobrażasz służbę u Pani będąc jej pieskiem .
Najprościej oczekiwać u Dominy wszystkiego na najwyższym poziomie , a od siebie nie dawać nic poza własnym spustem - pozdr.:)

Odp: czy dominy z zagranicy robia to dla przyjemnosci 7 lata 3 miesiąc temu #3

• smk0128
  • smk0128 Avatar
  • Senior
  • Oklaski: 3
Pani Judyta ma racje wszystkie stroje sprzety i utrzymanie studja nie kapie z nieba

Odp: czy dominy z zagranicy robia to dla przyjemnosci 7 lata 3 miesiąc temu #4

• sexpasyvek
  • sexpasyvek Avatar
  • Fresh
Zgadzam sie z wami w 100%procentach ze za darmo nic z nieba nie pada ale ja nie mialem na mysli w tej wypowiedzi jesli chodzi o sprzed poprostu zauwazyle ze ostatnio oglaszaja sie kobiety ktore nie maja nic wspolnego z dominacja poprostu robia to nie profesjonalnie i biora za to pieniadze a pojecia tego slowa dominacja jest im obca

Odp: czy dominy z zagranicy robia to dla przyjemnosci 7 lata 3 miesiąc temu #5

• uległytomasz
  • uległytomasz Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
Danina w jakiejkolwiek postać (pieniężnej, prezentu, okreslonych prac, mąż przynosi pensję) jest nieodzownym elementem na całym świecie i nie ma co doszukiwać się dziury w całym. Ważne by nie Domina znała granice swoich uległych, potrafiła nie tylko czerpać z tego korzyści , ale i dawać coś z siebie. Nie chodzi o masę sprzętu i gadżetów, bo to się przydaję owszem i jest wspaniałe, jako pierwsze wrażenie, potem liczy się to co ma w głowie Domina, czy potrafi swoja inteligencją i doświadczeniem zaskakiwać uległych.
Ty Judyto masz wyposażone studio , ale nie kochasz tego co robisz. Po co podstawiasz suki do krycia jak to pisałaś niejednokrotnie? Odpowiedź jest prosta nie umiesz tresować , nie czujesz tego, nikt już nie chce lizać twojego łona w obawie przed utratą zdrowia, poza tym ulegli boją ciebie naćpanej, czy pijanej. Nie masz uległych z prawdziwego zdarzenia to podstawiasz suki by na nich robić kasę jak nie można inaczej.
Nic ująć , a dodać by było jeszcze wiele,
Judyto pisanie pieknie nie wystarczy by zaczęto ciebie szanować zastanów się co ważniejsze szacunek czy drwiny.
Danina jest bardzo ważna bo pomaga rozwijać się Dominie , ale warto się zastanowić komu ją złożyć i dlaczego.

Odp: czy dominy z zagranicy robia to dla przyjemnosci 7 lata 3 miesiąc temu #6

• sexpasyvek
  • sexpasyvek Avatar
  • Fresh
Wlasnie w tej wypowiedzi znalazlem wlasnie odpowiedz robi sie to dla kasy albo milosci i wlasnie ja uwazam i nie jednokrotnie spotkalem sie z nieprofesjonalizmem mam kolege ktory ma domine z niemiec nie chce mnie z nia zapoznac rozumiem ma do tego prawo to jest z niej zadowolony malo ztego to otrzymuje nagrody jeszcze od niej za posluszenstwo ale tu nie oto chodzi jest jednak jakas roznica miedzy polska mentalnoscia domin a niemieckich domin ale to tak na marginesie

Odp: czy dominy z zagranicy robia to dla przyjemnosci 7 lata 3 miesiąc temu #7

• _Domina40_
  • _Domina40_ Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 48
  • Oklaski: -259
sexpasyvek napisał(a):
Zgadzam sie z wami w 100%procentach ze za darmo nic z nieba nie pada ale ja nie mialem na mysli w tej wypowiedzi jesli chodzi o sprzed poprostu zauwazyle ze ostatnio oglaszaja sie kobiety ktore nie maja nic wspolnego z dominacja poprostu robia to nie profesjonalnie i biora za to pieniadze a pojecia tego slowa dominacja jest im obca

Ostatanio wyrastaja ogloszenie jak grzyby po deszczu i co ktoras z Pan ma pojecie o ideii w klimacie .Doswiadczenie zdobywa sie z uplywem czasu , to rowniez fakt i One moga miec szanse na to by w przyszlosci zostac Domina a nie pozerka .
A reszta tyle maja wspolnego z Dominacja co lysy z grzebieniem ;)I to jest wlasnie smutne ,że potem sa one prowodyrem niesnasek i zlego nastawienia uleglych do skladania danin w zasadzie na to z czego korzystaja sami czerpiac doznania potegujac je jak i chec doznania czegos wiecej i pokonywania wlasnych barier etc
Dominuje z natury nakrecam sie w trakcie , uleglych traktuje tak jak swoja postawa ,zachowaniem na to zasluza na sluzbie.
Wole taka relacje jak odgruywanie teatrzykow sztucznie bez uczuc i bez obserwacji was w trakcie . Najwazniejsze sa emocje jakie sie rodza w trakcie takiej relacji One sa i powinny byc Moim zdanien bodzcem i mysla przewodnia kazdej sesji ...

Odp: czy dominy z zagranicy robia to dla przyjemnosci 7 lata 3 miesiąc temu #8

• sexpasyvek
  • sexpasyvek Avatar
  • Fresh
Wlasnie trzeba zakonczyc ten temat bo za duzo domin rozdratowalo potem beda mscic sie na sesjach ale powiem krotkie zdanie nakoniec jak najmniej chinskiej podrobki a wiecej profesjonalizmu zycze wszystkim uleglym

Odp: czy dominy z zagranicy robia to dla przyjemnosci 7 lata 3 miesiąc temu #9

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 153
  • Oklaski: -9
To ja na temat
Znam takie co robia to dla przyjemnosci ale jednak przyjemnoscia jest rowniez to ze maja z tego korzysc, nie koniecznbie materialna, moje przyklady:
1. bardzo znana domina - mialem totalna dominacje, ale caly dzien bylem tez wykorzystany do zwyklych prac porzadkowych i sluzenia, nie zaplacilem ani centa a zabawa byla swietna ( ale byl to ktorys kontakt, moze troche mnie polubila i zaufala) ale wiem ze ona to cos wyssala z mlekiem matki, za naturalne uwaza ze facet to szmata do wycierania butow :)
2. w znanym studio w Berlinie zaplacilem 100 eur/ dziem i spedzilem 3 doby jak niewolnik studia, bylem wykorzystywany do prac porzadkowych, uslugiwania Paniom ( rowniez w miejscach publicznych, zakupy, szofer itp) - super przygoda, ale tu tez byla to ktoras juz wizyta
3. Piekna mloda studentka w W-wie, wkrecona pozytywnie w temat przeze mnie "przypadkiem" na imprezie, przez kilka lat regularnie raz na jakis czas bylem wykorzystywany jak slugus do sprzatania, uslugiwania, roniez szofer ( i to w stylu sms w srodku nocy, masz byc szmato za 20 min tu i tu) itp, jedne z najafajniejszych przezyc, piekna, zawsze super ubrana, nie majaca granic w ponizaniu, naturalna - nie zaplacilem jej ani zeta, ale byly drobne ( nie drogie) ale mysle ze mile prezenty no i knajpy na moj koszt :). 2 razy podbila mi oko, miala w zwyczaju popedzic mnie delikatnym kopniakiem gdy np jezykiem czyscilem jej buty :)

oczywiscie na cisnieniu dziesiatki tzw profi domin oraz zwyklych div i tez bywalo fajnie, ale czesciej bezndziejnie, kilka tzw full profi domin mysle ze osmieszylem w swoje beznadziejnosci
Zasilane przez Forum Kunena