Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!!

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #61

• Nick25
  • Nick25 Avatar
hans4 napisał(a):
no tak fotki sprzed 6 lat a moze wiecej... jakie to ma znaczenie zreszta dla mnie...
z perspektywy podlogi,

NIE HANS, fotki ma Pani Dinah nowe tzn nie starsze jak 2 lata, tylko w " history and skills" zdjęcia pokazujące lata jej kariery, to strona Pani Dinah: www.dominatrixdinah.eu
Ostatnio zmieniany: 6 lata 10 miesiąc temu przez Nick25.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #62

• badboy69
  • badboy69 Avatar
Nick25 napisał(a):
A ja uważam , i pewnie większość zgodzi się ze mną, że Pani Dinah, ma piękne nogi i stopy!
Co ją wyróżnia z pośród innych to to, że przy ogromnej konkurencji na zachodzie potrafiła się wybić i zdobyć światowe imię! Każdy na zachodzie wie kto to jest Dinah. Pani Dinah, ma też wielką klasę w sobie! Zna chyba 5 języków i mimo tego że jest narodowości Holenderskiej mówi i czyta świetnie po Polsku.
Pani Dinah ma też w sobie wrodzoną dominacje i to czuć!
Po przeczytaniu paru negatywnych postów o tej pięknej Pani i dokonaniu pewnej ekspertyzy doszedłem do wniosku, że większość ich jest pisana przez tę samą osobę (pod różnymi imionami) i przez kobietę.
Nic innego tylko jakaś zazdrosna zdzira stara się obrobi tyłek Pani Dinah, na prawdę żenujące!!!! Każdy kto ma trochę rozumu na pewno to widzi i wie o co chodzi.

przestan obrazac ludzi i wymyslac bzdury bo jednoczesnie piszac tak obrazasz Pania Dr. Manuele ktora tez wypowiada sie w tym watku !!!

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #63

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
badboy69 napisał(a):
znalazlem filmik i stwierdzam ze az taki zachwyt wkolo tej Pani jest nieco przesadzony twarz oceniam na taka sobie , stopy i nogi tez ma nie za piekne i nadal podtrzymuje stwierdzenie ze nasze tutejsze Panie Dominy nie sa wcale gorsze a nawet moze i lepsze a napewno ladniejsze od Pani z holandii .

vimeo.com/68115915
Zgadzam się, słabo wygląda. Zdjęcia stare a to że jest z OWK nie czyni Jej nikim wyjątkowym. Jak dla mnie ocena 3/10 Moja Pani zdecydowanie wygrywa

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #64

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
hans4 napisał(a):
no tak fotki sprzed 6 lat a moze wiecej... jakie to ma znaczenie zreszta dla mnie...
z perspektywy podlogi, z blagalnym wzrokiem wpatrzonym w czubki jej butow, oczekujac w napieciu na kazde tupniecie i tak w tym momencie jest dla mnie najpiekniejsza kobieta na swiecie
moze jej sie naraze ( jesli to czyta) ale pewnie ze bym wolal aby miala 20 lat mniej i co z tego, pewnych rzeczy sie nie pzreskoczy, ja tez juz nie mam 21 lat
Pierwszy raz odwiedzilem ja 13 lat temu w Amsterdamie i od tego czasu jest dla mnie nr 1 w komercyjnej dominacji
Nigdy nei zapomne teggo dnia kiedy stanalem przed drzwiami na ktorych byla tabliczka fotolab :)
coz mam powiedziec ze jak spoznilem sie to musialem kleczec przed drzwiami ( a wejscie bylo z ulicy) 15 min, pol godziny, i szczesliwy wczolgiwalem sie na wymarzona sesje, sluzbe czy jak zwal
czym sie roznia:
- zawsze czulem sie bezpiecznie
zawsze czuc bylo super higiene
super wyposazone studio w domowym ogrodku
zawsze super dyskretnie
zawsze bylem totalnie zdominowany i nawet moj mocny charakter by zostal szybko zlamany
zawsze czuc bylo wysokiej klasy i wyrafinowany taki sadystyczny i nieosiagalny erotyzm Pani
jakie 450 euro, najdrozej co placilem to bylo 200 euro ale jak bylem potraktowany, trwalo to przynajmniej 2 h, super rozmowa kwalifikacyjna, zawsze dystan ale tez zrozumienie potrzeb, ona jaby czytala w moich myslach, przelamywanie barier itd
nawet jak mnie wyslala do sklepuu to mialem zalozony 5 kg lancuch na szyi ktorzy przy kazdym kroku brzeczal, ale w Amsterdamie na nikim to chyba nie robilo wrazenia
pamietajcie napisalem wg mnie nr 1,- po prostu to sa indywidualne odczucia ale akurat mam ogromne doswiadczenie
Z polskich domin nie bylem u Pani Manueli, u Pani Magdy, Alrauny ( ale w planach sa dowiedzynyn u ww) , i oczywiscie u kilku amatorek u ktorych nie zmierzam byc
bylem w niekomercyjnych relacjach z dominujacymi Paniami, odwiedzalem zagraniczne studia dominacji itd
wiec mysle ze wiem co pisze, ktos kto jechal autem na dominacje 1300 km w jedna strone ten moze mnie zrozumie,czy jest tu n ktos kto pojechal na odlegly kontynent aby sluzyc i pracowac w studio femdom ?

aha chcialbym aby Pani Dinah wziela na szkolenie jakas mloda i piekna dziewczyne o dominacyjnym charakterze, nawet mam juz kikla kandydatek, ale do tego aby doszlo do takiej sytuacji chyba droga jeszcze daleka
moglbym napisac kilka opowiadan z wizyt u Dinah, ale to chyba jak w koncu bede mial urlop, o ile bede sam na urlopie bo w planie jest wyjazd w gory z piekna , mloda i bardzo dominujaca Pania :)

prosze nie piszcie tylko glupot lub wymyslonych rzeczy typu 450 euro, nie umie czytac, itd
pozdrawiam i powodzenia wszytkim
nie masz żadnego porównania jeżeli chodzi o Panią Dinah a o Polskie Dominy a 450 e to ponoć brała w Emiratach Arabskich...to wszystko to opis twoich emocji a nie opis w czym jest lepsza od nas tutejszych ..nie masz zadnego porównania więc nie pisz że ona jest najlepsza

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #65

• Nick25
  • Nick25 Avatar
maly_niewolnik napisał(a):
badboy69 napisał(a):
znalazlem filmik i stwierdzam ze az taki zachwyt wkolo tej Pani jest nieco przesadzony twarz oceniam na taka sobie , stopy i nogi tez ma nie za piekne i nadal podtrzymuje stwierdzenie ze nasze tutejsze Panie Dominy nie sa wcale gorsze a nawet moze i lepsze a napewno ladniejsze od Pani z holandii .

vimeo.com/68115915
Zgadzam się, słabo wygląda. Zdjęcia stare a to że jest z OWK nie czyni Jej nikim wyjątkowym. Jak dla mnie ocena 3/10 Moja Pani zdecydowanie wygrywa

Ale co wy gadacie za głupoty , większość zdjęć Pani Dinah jest nowych, wiem bo ją dobrze znam i cały jej materiał a co tygodnia nowe filmiki na Clips4sale na jej stronie po lewej: www.dominatrixdinah.eu
Ostatnio zmieniany: 6 lata 10 miesiąc temu przez Nick25.

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #66

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Nick25 napisał(a):
maly_niewolnik napisał(a):
badboy69 napisał(a):

vimeo.com/68115915

Ale co wy gadacie za głupoty , większość zdjęć Pani Dinah jest nowych, wiem bo ją dobrze znam i cały jej materiał a co tygodnia nowe filmiki na Clips4sale na jej stronie po lewej: www.dominatrixdinah.eu
mój drogi troszeczkę przytemperuj słownictwo, bo jestem Dominą a ty psem a ja głupot nie gadam mówiąc tak starasz się mnie obrazić a za chamstwo w stosunku do kobiet możesz zostać stąd usunięty

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #67

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 153
  • Oklaski: -9
nie masz żadnego porównania jeżeli chodzi o Panią Dinah a o Polskie Dominy a 450 e to ponoć brała w Emiratach Arabskich...to wszystko to opis twoich emocji a nie opis w czym jest lepsza od nas tutejszych ..nie masz zadnego porównania więc nie pisz że ona jest najlepsza [/quote]
no dobrze mogla brac tyle w Emiratach ale co to ma do rzeczy w dyskusji nad cennikiem polskim? Pani Manuleo chyba Pani nie jest rzecznikiem malego?
inna sprawa
Jak ja nie mam porownania to kto ma?
od ponad 20 lat odweidzilem wiekszosc krajowych domin i smiem twierdzic ze wiem jak malo kto i naprawe dosc mam tych ciasnych, brudnych pomieszczen, gdzie za scian slychac rozne odglosy itd
W miare komfortowo czulem sie u Izabeli na Tarchominie, w pewnym studio na Zelaznej , u Elsi w Tczewie no i w maire ok u Abigail w Krakowie inne w Krakowie to porazka, ten ciasny pokoik hotelowyn ktory zapronowala mi inna krakowska slawa Gabriela i zero klimatu
ta cala Nadia z Tych czy teraz z Katowic to totalna patologia inne z Katowic podobnie, Lodz niestety-porazka, Bydgoszcz - syf i smrod, Gdansk - ta gruba Maxima z okolic dlugiej i jej klony, pracowice -totalna porazka, Gdynia - ul Panska - uciekac jak najdalej, Annabel - niestety nie w moim typie
w Poznaniu Dominika w miare ok,
Dominacyjna Wraszawa to syf ( zelazna, swietokrzyska, sienna, nowolipie itd) tylko naciagactwo prostytutek, juz latwiej znalezsc mozna kumata dziewczyne np w Sofii i umowic siepo godzinach
no k....wa gdzie sa te polskei super piekne dominy w swoich super wyposazonych studiach, no gdzie ?

w tej chwili to w kraju top 3 wg mojego k...wa subiektywnego rankingu to:
1. Pani Nadia - Sopot
2. Abigail - Krakow
3. Oliwia - Gdansk Zaspa ( chyba juz nieaktualne zreszta)

oczywiscie Dinah poza konkurencja bo nie w kraju

oczywiscie ze moja ocena Pani Dinah moze byc dla niektorych subiektywna ale jest oparta na ogromnym doswiadczeniu i wiedzy ktora przez te lata posiadlem.
na opowiadanie nie liczcie bo niestety poeta ze mnie kiepski i powoli zaczynam rozumiec ze mam do czyniena z niedoswiadczona gowniazerka na tym forum

No i napisalem wyraznie ze np u Pani Manueli nie bylem ( ale rozmawialismy przez tel i nawet powiedzialem ze z glosu i stylu mowienia przypomina mi Pani Dinah:) i bardzo bym chcial odwiedzic i to zrobie ale nigdy sie nie przyznam ze hans jestem :)

a najfajniejsze jest to ze Pani Dinah czytajac to forum ma pewnie niezly ubaw, zwroccie uwage ze ona nawet literki tu nie napisala, ze nei musi sie produkowac aby o niej bylo glosno bo nie znizy sie nigdy to poziomu reprezentowango przez niektorych na tym forum,

juz osiagnela sukces, ani literki a taka czytalnosc :)

niezle co?

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #68

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
hans4 napisał(a):
nie masz żadnego porównania jeżeli chodzi o Panią Dinah a o Polskie Dominy a 450 e to ponoć brała w Emiratach Arabskich...to wszystko to opis twoich emocji a nie opis w czym jest lepsza od nas tutejszych ..nie masz zadnego porównania więc nie pisz że ona jest najlepsza
no dobrze mogla brac tyle w Emiratach ale co to ma do rzeczy w dyskusji nad cennikiem polskim? Pani Manuleo chyba Pani nie jest rzecznikiem malego?
inna sprawa
Jak ja nie mam porownania to kto ma?
od ponad 20 lat odweidzilem wiekszosc krajowych domin i smiem twierdzic ze wiem jak malo kto i naprawe dosc mam tych ciasnych, brudnych pomieszczen, gdzie za scian slychac rozne odglosy itd
W miare komfortowo czulem sie u Izabeli na Tarchominie, w pewnym studio na Zelaznej , u Elsi w Tczewie no i w maire ok u Abigail w Krakowie inne w Krakowie to porazka, ten ciasny pokoik hotelowyn ktory zapronowala mi inna krakowska slawa Gabriela i zero klimatu
ta cala Nadia z Tych czy teraz z Katowic to totalna patologia inne z Katowic podobnie, Lodz niestety-porazka, Bydgoszcz - syf i smrod, Gdansk - ta gruba Maxima z okolic dlugiej i jej klony, pracowice -totalna porazka, Gdynia - ul Panska - uciekac jak najdalej, Annabel - niestety nie w moim typie
w Poznaniu Dominika w miare ok,
Dominacyjna Wraszawa to syf ( zelazna, swietokrzyska, sienna, nowolipie itd) tylko naciagactwo prostytutek, juz latwiej znalezsc mozna kumata dziewczyne np w Sofii i umowic siepo godzinach
no k....wa gdzie sa te polskei super piekne dominy w swoich super wyposazonych studiach, no gdzie ?

w tej chwili to w kraju top 3 wg mojego k...wa subiektywnego rankingu to:
1. Pani Nadia - Sopot
2. Abigail - Krakow
3. Oliwia - Gdansk Zaspa ( chyba juz nieaktualne zreszta)

oczywiscie Dinah poza konkurencja bo nie w kraju

oczywiscie ze moja ocena Pani Dinah moze byc dla niektorych subiektywna ale jest oparta na ogromnym doswiadczeniu i wiedzy ktora przez te lata posiadlem.
na opowiadanie nie liczcie bo niestety poeta ze mnie kiepski i powoli zaczynam rozumiec ze mam do czyniena z niedoswiadczona gowniazerka na tym forum

No i napisalem wyraznie ze np u Pani Manueli nie bylem ( ale rozmawialismy przez tel i nawet powiedzialem ze z glosu i stylu mowienia przypomina mi Pani Dinah:) i bardzo bym chcial odwiedzic i to zrobie ale nigdy sie nie przyznam ze hans jestem :)

a najfajniejsze jest to ze Pani Dinah czytajac to forum ma pewnie niezly ubaw, zwroccie uwage ze ona nawet literki tu nie napisala, ze nei musi sie produkowac aby o niej bylo glosno bo nie znizy sie nigdy to poziomu reprezentowango przez niektorych na tym forum,

juz osiagnela sukces, ani literki a taka czytalnosc :)

niezle co?[/quote]Zwracam honor....
Masz rozeznanie ..ale i tak stoję przy swoim że Dominy powinny odwiedzane być tylko krajowe a jak już chcesz odwiedzić to jedź ale nie wychwalaj bo jestem patriotką i co dobre to tylko krajowe

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #69

• ostatni
  • ostatni Avatar
Dokładnie też uważam że wszystko dobre ale krajowe najlepsze :) Jak w biedronce tanie a produkty regionalne :woohoo:

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #70

• AQUA
  • AQUA Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 165
  • Oklaski: -45
Witam wszystkich.
Z całym szacunkiem do wszystkich tu wypowiadających się..........przecież KAZDY Z WAS MA WYBÓR do jakiej Pani chce pójść...a klienci są wszędzie i różnej narodowości....a kwota 500zł/h nie jest wcale wygórowana. To kwestia zamożności klientów a i poziomu jaki Domina prezentuje. Dlatego apeluję i proszę.....minimum klasy panowie i Panie !! Więc krytykowanie tu w tym wypadku Pani Dinah jest chyba nie na miejscu. Wszak to też Nasza Polka. Miejsce zamieszkania nie ma tu znaczenia...przynajmniej dla mnie.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
AQUA-RUBBERFREAK
AQUA-RUBBERFREAK
GG 24430715 (jedyny nr GG jaki posiadam)
kontakt tel 511 820 904
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #71

• DominatrixM
  • DominatrixM Avatar
AQUA napisał(a):
Witam wszystkich.
Z całym szacunkiem do wszystkich tu wypowiadających się..........przecież KAZDY Z WAS MA WYBÓR do jakiej Pani chce pójść...a klienci są wszędzie i różnej narodowości....a kwota 500zł/h nie jest wcale wygórowana. To kwestia zamożności klientów a i poziomu jaki Domina prezentuje. Dlatego apeluję i proszę.....minimum klasy panowie i Panie !! Więc krytykowanie tu w tym wypadku Pani Dinah jest chyba nie na miejscu. Wszak to też Nasza Polka. Miejsce zamieszkania nie ma tu znaczenia...przynajmniej dla mnie.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
AQUA-RUBBERFREAK

Bardzo dobrze napisane tylko jedna mała uwaga. Poziom nie zawsze idzie z wysokością daniny. I JUŻ BEZ ZBĘDNYCH DYSKUSJI NA TEN TEMAT KUNDLE !!!
Podziwiam latex i 40 stopni w palmach piękna AQUA :)

Pozdrawiam.

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #72

• kuku828
  • kuku828 Avatar
hans4 napisał(a):

ta cala Nadia z Tych czy teraz z Katowic to totalna patologia

Hans dlaczego uważasz, że Pani Nadia to patologia? Byłeś u niej? Coś było nie tak?

Pytam, bo sam wybieram się do tej Dominy. Na zdjęciach wygląda OK.

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #73

• tomek_chłopczyk
  • tomek_chłopczyk Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 151
  • Oklaski: 19
Hans4 - pisząc o Warszwie wymieniłeś ulicę Nowolipie. Może wiesz czy ten lokal jeszcze istnieje. Mam stamtąd mile wspomnienia sprzed lat

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #74

• DominatrixM
  • DominatrixM Avatar
Pani Dinah ma teraz niesamowite zdjęcie profilowe na bdsm.pl. Ja jestem dumna, że mamy taką Polkę Dominę i ciesze się, że odwiedza PL. Wy zamiast mieć takie samo stanowisko to szczekacie na lewo i prawo i obszczekujecie się nawzajem. Polska zawiść i zazdrość. Mogę dominować w polu na bosaka i żądać 1000 zł daniny za sesje ! Kto mi zabroni ? Nie pasuje to won. Mi nie zależy to wam ma zależeć.
Obecnie przebywam w Berlinie i kto mi zabroni ? Prowadzę tresurę 24/7 swojego uległego i to ma znaczyć, że szukam nowego rynku ? A nawet jeśli to co ? Domina może mieć studia lub dominować na całym świecie.
Kocham Warszawę, ale nikt mi nie zabroni podróżować i życia Femdom połączonego z sesjami poza granicami kraju w którym się urodziłam.

Specjalnie mimo ataków na mnie nie zmieniłam informacji, że dominacją zajmowałam się również w uk. Wszystko to prawda. Zazdrość kochana zazdrość :)

Niech was zeżre własny jad polaczki.

Pozdrawiam z Berlina i może wrzucę zdjęcie z jakiegoś charakterystycznego miejsca żeby mi potem nikt nie zarzucił, że kłamię :silly:
Ostatnio zmieniany: 6 lata 10 miesiąc temu przez DominatrixM.

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #75

• byk62
  • byk62 Avatar
Domino Magdo daruj sobie to umoralnianie nas! Nie chcemy takich "autorytetów" jak Pani! Jeszcze niedawno wypisywałaś na forach, że Lady Judyta śmierdzi, że Lady Katarzyna okrada klientów. To kto tu jest osobą zawistną?

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #76

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
DominatrixM napisał(a):
Pani Dinah ma teraz niesamowite zdjęcie profilowe na bdsm.pl. Ja jestem dumna, że mamy taką Polkę Dominę i ciesze się, że odwiedza PL. Wy zamiast mieć takie samo stanowisko to szczekacie na lewo i prawo i obszczekujecie się nawzajem. Polska zawiść i zazdrość. Mogę dominować w polu na bosaka i żądać 1000 zł daniny za sesje ! Kto mi zabroni ? Nie pasuje to won. Mi nie zależy to wam ma zależeć.
Obecnie przebywam w Berlinie i kto mi zabroni ? Prowadzę tresurę 24/7 swojego uległego i to ma znaczyć, że szukam nowego rynku ? A nawet jeśli to co ? Domina może mieć studia lub dominować na całym świecie.
Kocham Warszawę, ale nikt mi nie zabroni podróżować i życia Femdom połączonego z sesjami poza granicami kraju w którym się urodziłam.

Specjalnie mimo ataków na mnie nie zmieniłam informacji, że dominacją zajmowałam się również w uk. Wszystko to prawda. Zazdrość kochana zazdrość :)

Niech was zeżre własny jad polaczki.

Pozdrawiam z Berlina i może wrzucę zdjęcie z jakiegoś charakterystycznego miejsca żeby mi potem nikt nie zarzucił, że kłamię :silly:

No tak pewnie czekasz na zdjecia az ci ktos z niemiec przysle :) ja tez pamietam te same podle sceny z jakaś Pania Judytą czy Lady Katarzyną. Wszyscy wiemy że kłamiesz jak każdy polaczek jestes taka sama.

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #77

• DominatrixM
  • DominatrixM Avatar
Hahaha - no właśnie :) Uderz w stół, polaczki się odezwą :sick:
O judycie już się nie wypowiadam, a o lady katarzynie z gdańska też nie chcę rozmawiać. Byk62 płacą ci za trollowanie ? ;) Na malego_niewolnika nie warto zwracać uwagi forumowicze. Kwintesencja tego kochanego kraju :)

A co tam, macie zdjęcie z mojej niedzielnej wizyty w Berlińskim zoo :)

Strój casual - polecam spacery po berlińskim zoo. Berlin jest piękny i od razu odpowiadam nie. Nie, nie chodzę w skórach, gorsetach i wysokich szpilach po ulicy bo też przyjechałam tutaj pozwiedzać te piękne miasto ;)

Wyjdźcie czasami z internetu - świat jest piękny i nie kończy się na granicach Polski ;)
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 6 lata 10 miesiąc temu przez DominatrixM.

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #78

• byk62
  • byk62 Avatar

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #79

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
madzia do tej pory nic nie mowilem bo bylas jak inni. Ale za to ze sie wywyzszasz i ze reszte ludzi traktujesz jak polaczki nawet inne dominy stracilas w naszych oczach. W takim razie siedz sobie tam germanko, greczynko czy huj wie co tam jeszcze wymyslisz. Klamalas zawsze i taka zaklamana juz zostaniesz. no to teraz bujaj sie i nie zasmiecaj tego forum NIEPOLACZKU (co za marna istota z tej madzi)

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #80

• DominatrixM
  • DominatrixM Avatar
I jak polskie bdsm ma iść do przodu jak pozwala się hulać takim kreaturą jak wyżej tutaj? I to na forum Femdom.
Może czas zbanować kogoś bo robi i robiło się szambo. Nie potrafię zrozumieć czemu nikt z tym nic nie robi.

Nie wywyższam się tylko jasno mówię jak się zachowują co poniektórzy. Ból dupy jak sie masz i zazdrość do granic możliwości.

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #81

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 153
  • Oklaski: -9
Pani Magdo, prosze sie nie przejmowac
Maly niewolnik po prostu jest ....maly
on jeszcze nic konstruktywnego tutaj nie napisal
szkoda czasu na niego
ja tez uwazam ze za brak szacunku do Kobiet powinien byc wywalony z tego forum
mysle ze ma ogromne kompleksy i tak naprawde realizuje sie tylko przed komputerem

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #82

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
DominatrixM napisał(a):
I jak polskie bdsm ma iść do przodu jak pozwala się hulać takim kreaturą jak wyżej tutaj? I to na forum Femdom.
Może czas zbanować kogoś bo robi i robiło się szambo. Nie potrafię zrozumieć czemu nikt z tym nic nie robi.

Nie wywyższam się tylko jasno mówię jak się zachowują co poniektórzy. Ból dupy jak sie masz i zazdrość do granic możliwości.
Kreaturą ? To ty wyzywasz Nas od polaczków a sama jesteś jedną z nich. Wyjechało się psim swędem za granice i już wyżej srasz niż dupe masz ? Już polaczki jestesmy dla ciebie ? Ale jakos pieniadze od tych "polaczkow" ci nie przeszkadzaja co ? hmm ? mam w dupie czy mnie zabanujecie czy nie. Mam szacunek do wszystkich tu osob ale dociebie nie i mam nadz ze inni tez go nie beda mieli. Oby zaden polaczek do ciebie nie przyszedl na sesje. Skonczylem juz te mierna dyskusje z toba bo przez to wszystko musialem sie znizyc do tw poziomu. Nie odpisuj juz na tym polaczkowym forum idz do swoich niemieckich swiń. Obraziłaś i uległych , którzy nie sa twoimi uległymi i Dominujących bo przeciez dominować w polsce to bycie polaczkiem ktorem żal dupe sciska.
Ostatnio zmieniany: 6 lata 10 miesiąc temu przez maly_niewolnik.

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #83

• ostatni
  • ostatni Avatar
Akurat szacunek do Kobiet czy to Dominujących czy nie mam. Ale z Małym choć mnie to aż dziwi zgodzę się w jednej kwestii. Ale mniejsza o to a co do banów w zasadzie to czemu uległy ma dostawać tylko bany za obrazę a np Domina obrażająca wprost wszystkich uległych ma korzystać z forum dalej? Jestem uległym i luz ale nie dla każdej

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #84

• DominatrixM
  • DominatrixM Avatar
Problem czytania ze zrozumieniem to powszechne zjawisko. Niestety.
Nie wyjechałam, a często podróżuje.
Nie obraziłam wszystkich tylko napisałam prawdę o osobach które tutaj plują niczym nie uzasadnionym jadem i zawiścią A NIE WSZYSTKICH ULEGŁYCH I DOMINUJĄCYCH NA FORUM.

Obrażacie ( i pisze tutaj do tych którzy to robią, a nie wszystkich! ) Panią Dinah i mnie przy okazji ( gdy tylko wspomne o swoich wizytach poza granicami kraju ;) ) i rozpisujecie się o jakiś niedorzecznych rzeczach.

Patriotyzm ? Wzajemny szacunek ? Pisanie anonimowo kłamstw i bzdur? Polak Polakowi wilkiem.

Ulegli są niżej w hierarchii niż Dominy i to zdecydowanie. Pozwalają im tutaj szczekać zamiast te szczekanie ukrócić.

Na tym kończę bo napisałam wszystko co miałam do napisania. Jutro kolejny długi dzień tresury i zakupów ( niech was zazdrość zeżre tylko to potraficie).

Dobranoc.

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #85

• ostatni
  • ostatni Avatar
eh pół żartem pól serio ale nie lubię tego kto stworzył ten temat :)

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #86

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
DominatrixM napisał(a):
Problem czytania ze zrozumieniem to powszechne zjawisko. Niestety.
Nie wyjechałam, a często podróżuje.
Nie obraziłam wszystkich tylko napisałam prawdę o osobach które tutaj plują niczym nie uzasadnionym jadem i zawiścią A NIE WSZYSTKICH ULEGŁYCH I DOMINUJĄCYCH NA FORUM.

Obrażacie ( i pisze tutaj do tych którzy to robią, a nie wszystkich! ) Panią Dinah i mnie przy okazji ( gdy tylko wspomne o swoich wizytach poza granicami kraju ;) ) i rozpisujecie się o jakiś niedorzecznych rzeczach.

Patriotyzm ? Wzajemny szacunek ? Pisanie anonimowo kłamstw i bzdur? Polak Polakowi wilkiem.

Ulegli są niżej w hierarchii niż Dominy i to zdecydowanie. Pozwalają im tutaj szczekać zamiast te szczekanie ukrócić.

Na tym kończę bo napisałam wszystko co miałam do napisania. Jutro kolejny długi dzień tresury i zakupów ( niech was zazdrość zeżre tylko to potraficie).

Dobranoc.
No faktycznie polak polakowi wilkiem, zazwyczaj ci ktorzy pisza ze maja dlugi dzien tresury z niecierpliwoscia czekaja zeby chociaz miec jednego klienta chociaz. I niby czemu ma nas zazdrosc zezrec ? ze udajesz domine ? i chcesz pokazac ze to niby jestes lepsza od innych domin ? cego wlasciwie mamy ci zazdrosic ? Widzisz pozwalaja tutaj sie wypowiadac, bo tylko slabi banują jak nie maja innych argumentów. Pani Dr.M nie jest jednak słaba. Obrazilas wszystkich ktorzy sa Polakami czy to ulegli czy Dominuujący. Lec spac bo przeciez masz ciezki dzien :D hahahaha

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #87

• byk62
  • byk62 Avatar
Magdaleno, jak ci nie pasuje poziom Sadomanii, to po co tu przesiadujesz? Masz swoje forum, na które pies z kulawą nogą nie zagląda. Tam się możesz lansować.

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #88

• embrion
  • embrion Avatar
Polak polakowi wilkiem,
zombi zombi zombi !
Ogłoszenia parafialne:
Forum ma łączyć a nie dzielić
Koniec ogłoszeń parafialnych.

Powoli to co wypisujecie w tym temacie, robi się komedią.
A dziwi mnie to, że zawsze jak w jakimś temacie udzieli się DOMINATRIX M, zaraz zaczyna się kłótnia i ujadanie.

ONE LOVE Jak to mówi BOB :)

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #89

• embrion
  • embrion Avatar
kurwa! nawet edytować wiadomości nie idzie...a tak się rozpisałem...

ps2. dziwi mnie że mały niewolnik jeszcze tutaj ujada, jak na pierwszy widok śmierdzi od niego hejtującym trollem, ale to nie moje kwestia, wolność słowa,

Domina Dinah, jest bardzo ładna i urokliwą kobietą nie idzie jej tego odmówić, każdy może to zweryfikować poprzez zdjęcia.
Dwa że kwestie dominacji, traktuje profesionalnie, widać że zjdała nie jeden bat na pośladach niewolników, i na pewno jej wiedza o BDSM przez tyle lata dominacji jest spora!
To że chce dominować w polsce nie powinno nikogo obchodzić, każdy może zacząć Dominacje i ustalić swoje zasady, to że bierze ktoś 100 czy 200 czy 1000 złoty za godzinne spotkanie to jest normalne, w końcu to jego czas, to on tu ustala zasady, a czy się uda mu czy nie to już zweryfikuje rynek.

A druga kwestia, gdzie Domina Dinah wyda te pieniądze też nikogo nie powinno interesować, czy w polsce założy studio, czy kupi obiad w amsterdamie lub fabryke pejczów założy w Chinskiej małej wiosce, płacąc 10 dolarów miesiecznie REALNYM niewolnikom....kogo to obchodzi to jej pieniądz, zarobiony uczciwie...pozdro
Ostatnio zmieniany: 6 lata 10 miesiąc temu przez embrion.

Odp: Domina Dinah Amsterdam-Warszawa !!! 6 lata 10 miesiąc temu #90

• slużący_pies
  • slużący_pies Avatar
Przede wszystkim dziękuję Pani Magdzie za piękne zdjęcie z Berlina.
Całkowicie zgadzam się z wypowiedziami Pani Magdy w kwesti dowolności wyboru przez Dominy miejsca dominacj jak i wysokości daniny należnej za tresurę. Osobiście uważam, że tylko atrakcyjność i profesjonalizm Dominy może ograniczać w pewnym sensie takie wybory. To że Domina Dinah odnajduje się doskonale na każdym europejskim i nie tylko podwórku świadczyć może wyłącznie o Jej klasie i wcale nie uważam, że przyjazd do Warszawy w jakimkolwiek stopniu klasy Jej ujmuje.
To samo mogę powiedzieć o Pani Magdzie, która doskonale czuje się na berlińskiej, wymagającej scenie bdsm jak i naszej krajowej. Zgadzam się z tym co napisała Pani Magda o hierarchii jaka istnieje między Domina a uległym i o szacunku jaki należy sie każdej Dominie. Wypowiedzi Pani Magdy są dobitne i ostre, ale wcale nie uwazam je za obraźliwe w stosunku do kogokolwiek, z wyjątkiem tylko co do niektórych tutaj ujadaczy, którzy bez żadnego respektu rzucają publiczne oskarżenia o kłamstwa itp (jak maly_niewolnik). Osobiście nie biorę pod uwage takich wypowiedzi pseudouległych którzy w swojej krytyce nie zachowują odpowiedniego slownictwa i szacunku do Dominy (zwracanie sie do Pani Magdy per madziu jest oznaka takiego braku szacunku).
Zasilane przez Forum Kunena