Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Piss

Odp: Piss 9 lata 1 dzień temu #61

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
czekamy na nią wszyscy z zapartym tchem :) :) :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Piss 9 lata 1 dzień temu #62

• tenczowiec
  • tenczowiec Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: -79
doczekamy się? tak czy nie? B)

Odp: Piss 9 lata 1 dzień temu #63

• FETISH 75
  • FETISH 75 Avatar
:woohoo: Za pewne było nieziemsko.

Odp: Piss 9 lata 20 godzin temu #64

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
tenczowiec napisał(a):
doczekamy się? tak czy nie? B)
tenczowiec ale z ciebie niecierpliwy duch

Odp: Piss 9 lata 13 godzin temu #65

• suczka Vikki
  • suczka Vikki Avatar
Na takie party, to kazdy czeka z zapartym tchem ;-)

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #66

• poiu119
  • poiu119 Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 6
  • Oklaski: 7
Było ciepłe i słoneczne popołudnie. Niestety z przyczyn niezależnych na spotkanie dotarłem z półgodzinnym poślizgiem, ale moje spóżnienie miało swoje plusy- wszystkie Panie które były u dr M były gotowe na pissing i "pełne". Wszedłem do pokoju na zaproszenie Pani Dr. Po chwili do pokoju weszło dziewięć Pan wypełnionych nektarem. Byłoby cudownie gdybym mógł zaprosić do zabawy wszystkie. Musiałem jednak wybrać cztery, aby razem z Panią Dr.M stworzyły kwintet. Ach zapomniałem dodać ze przywiozłem ze sobą prezent.... Magiczne krzesło do zabaw toaletowych i oralnych.
Byłem bardzo podniecony tymbardziej że wszystkie Panie stały niemal nad moją głową i zaglądały do środka wc-krzesła. Następnie Pani Basia która już nie mogła wytrzymać, jako pierwsza ochrzciła mnie i nowe krzesełko. Powiem szczerze ze spijałem prosto ze ślicznej muszelki mocz Pani Basi. W tym czasie Dr. M. robiła fotki. Gdy Pani Basia skończyła sikać mi na twarz, zacząłem czyścić muszelkę i pupkę. Trwało to naprawdę sporą chwilę i wyglądało na to że sprawia jej to przyjemność. W tym momencie Pani Oriana bardzo słodka dziewczyna, poinformowała wszystkich ze od wczoraj nie robiła kupy i strasznie jej się zachciało. Zapytała zatem Pani Dr. Czy może zrobić ją na mnie, czyli do kibelka?

Koniec części I . CDN

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #67

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
:) :) :) poju119 pisz, pisz bo już nie mogę się doczekać i te fotki dodaj....pozdrowienia z Bytomia...jeszcze dziś wspominam naszą 2 godzinną rozmowę już po sesji...było tak bardzo miło :) :) :) :) :)

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #68

• poiu119
  • poiu119 Avatar
  • Senior
Ależ to ja dziękuję. A fotki będą jutro :) :) :)

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #69

• tomek_chłopczyk
  • tomek_chłopczyk Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 151
  • Oklaski: 19
Czyżby zaczęła być modna w Bytomiu zabawa piss z kilkoma paniami naraz. Ja za kilka dni mam zamiar też się wybrać do Bytomia na spotkanie z dwoma paniami ogłaszającymi się jako siostry bi (wiadomo o które chodzi). Jeśli jednak chodzi o taką zabawę z większą grupą pań to czy dla użytkowników FETISH 75 oraz poiu119 takie doznanie jest lepiej odbierane niż gdy koncentrują się podczas spotkania na jednej konkretnej Pani.

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #70

• Anzelm
  • Anzelm Avatar
poiu119 napisał(a):
... do pokoju weszło dziewięć Pan ...

dziewięć?

DZIEWIĘĆ?

:woohoo:

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #71

• grzegorz34
  • grzegorz34 Avatar
czekam z niecierpliwoscią na ciąg dalszy:)pani Basia coraz bardziej mnie podnieca i cipka ANI a scat kamili jest smaczny i ona sama robi tyle pissu ,ze cięzko wszystko wypić,ale sesja z kilkoma paniami wydaje sie bardzo podniecająca:evil:

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #72

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
:) :) grzesiu ty też możesz coś na ten temat powiedzieć gdyż moje studio odwiedzasz od 2005 roku i zawsze na zabawy toaletowe ...twoi koledzy z forum na pewno są ciekawi twoich relacji no i co najważniejsze czy masz jakieś dolegliwości po zabawach...pozdrawiam Mania...ps mam fotel do zabaw toaletowych

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #73

• grzegorz34
  • grzegorz34 Avatar
nie bylo zadnych problemow zdrowtnych:) a takie opowiadania jak nowy nabytek dr M czy realacje poju119 lub ostatnie zdjecia piss party niesamowicie dzialaja na wyobraznie:)

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #74

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
dla tych którzy nie byli u nas w studiu relacje osób bywających są jak wisieńka na torcie ....zapraszam

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #75

• x
  • x Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Anzelm napisał(a):
poiu119 napisał(a):
... do pokoju weszło dziewięć Pan ...

dziewięć?

DZIEWIĘĆ?

:woohoo:

Marzy mi się tresura w wykonaniu wszystkich dziewięciu, albo nawet większej liczby dziewczyn, podczas którego jedne trzymają przemocą, żebym nie uciekł, a drugie bezlitośnie zmieniają mnie w pisuar dla niegrzecznych panienek... wymieniając się kolejno... i jeszcze może przy tym poniżając, plując, wyśmiewając się... i tak w kółko, do oporu, aż wymięknę :blush:

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #76

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
a więc na co czekasz ?? zapraszam do tanga;) ;) ;) aby zrobić z ciebie klozet :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #77

• tenczowiec
  • tenczowiec Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: -79
coś wolno idzie tobie pisanie i wrzucanie fotek :(

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #78

• poiu119
  • poiu119 Avatar
  • Senior
Masz racje. Przepraszam, ale chwilowo zawał pracy i słaby dostęp do neta. Obiecuję ze nadrobię.

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #79

• poiu119
  • poiu119 Avatar
  • Senior
Cz. II I stało się nie zdążyłem złapać powietrza po wizycie w wc Pani Basi, a Pani Oriana zalała mnie sokami. Co najlepsze puszczając bączki zrobiła kupkę tak, iż prawie zatkało kibel. Potem wytarła pupę w papier toaletowy i wrzuciła go na moją twarz. Muszę powiedzieć jeszcze o tym, że na wstępie Pani Dr. przywiązała mi ręce tak że nie byłem w stanie się ruszać. Następnie piękna Pani Alunia siadła na kibelek i zalała mnie kolejną porcją siuśków. Długo sikała - byłem w siódmym niebie. w tym czasie Panie zaczęły rozmawiać sobie siedząc na zmianę na kibelku jakby mnie tam nie było. Wtedy pojawiła się nad moją twarzą Pani M. Usiadła i zrobiła taką kupę, że zakryła mi całą twarz, czułem tylko -bo już oczy miałem zaklejone ciepłą kupką że kawałki kupy spadają tworząc sporą kupkę. Po chwili ostry strumień opłukał mi oczy i byłem w stanie zobaczyć piękne sklepienie. Bawiły się deską i pluły mi do ust na zmianę - która trafi. Nagle nad otworem nowego TOI TOIa stanęła Piękna Pani Kinga usiadła tuż nad moją twarzą i prosto do ust, do nosa i do oczu, wysikała - miałem wrażenie kilka litrów moczu,niech ta chwila trwa-myślałem. Potem Pani DR. jeszcze raz usiadła i nasikała znowu zapytała czy któraś z Dziewcząt jeszcze by chciała i orianka powiedziała, że ona chętnie jeszcze kupkę zrobi bo czuje że zaraz jeszcze strzeli. Usiadła nasikała na mnie znowu i puściła kilka bączków. Między czasie Dziewczyny śmiejąc się i żartując paliły papieroski i pluły mi do ust.
Jak wszystkie się już wypróżniły to Pani Dr. Poinformowała mnie ze teraz muszę posprzątać i po kąpieli wrócić i robić za wibrator dla pięknych Pań. Po powrocie z łazienki położyłem się na łózko i Każda z Pań siadała mi na twarzy, a moim zadaniem było je zadowolić, Co ja się nalizałem... jeszcze parę dni po czułem zmęczenie na języku, ale takiego zmęczenia mógłbym całymi tygodniami doświadczać. Było cudownie najpierw Śliczna Pani Alunia potem piękna i uwodzicielska Pani Basia, Następnie Olśniewająca Pani Kinga i tak trwało i trwało i trwało. Nie wiem ile trwała sesja bo nikt czasu nie mierzył, ale jak wszedłem so salonu o 19.30 tak wyszedłem ok. 11.00.Po spotkaniu jeszcze w fantastycznej atmosferze porozmawialiśmy sobie z P.DR. Myślę że wszyscy byliśmy zadowoleni z sesji, ja na pewno byłem szczęśliwy.
KONIEC

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #80

• poiu119
  • poiu119 Avatar
  • Senior
oto pierwsza tura Fotek reszta wkrótce.
Załączniki:

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #81

• Facesitting1
  • Facesitting1 Avatar
Tylko pozazdrościć ci takich smakołyków z pięknych dziurek pań.

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #82

• grzegorz34
  • grzegorz34 Avatar
niesamowite przezycia:0fotki z sesji sexi:evil:

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #83

• FETISH 75
  • FETISH 75 Avatar
:laugh: POIU zapewne miałeś cudne doznania. Ja do dzisiaj delektuje się smakami które zostały w mym pysku 9 maja.

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #84

• poiu119
  • poiu119 Avatar
  • Senior
To prawda, było cudnie. Niestety fotki mogłyby być lepsze ale nie zabrałem ze sobą dobrego aparatu. I trzeba było użyć aparatu w telefonie.

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #85

• poiu119
  • poiu119 Avatar
  • Senior
a oto kolejna porcja fotek . Jakość może nie najlepsza ale mam nadzieję oddają atmosferę.
Załączniki:

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #86

• FETISH 75
  • FETISH 75 Avatar
:evil: zdjęcia super widać, że wszyscy się ekstra bawili. Dla mnie scat to jeszcze?! za mocna zabawa. Pozdrawiam

Odp: Piss 8 lata 11 miesiąc temu #87

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
było na serio extra zresztą z poiu zawsze jest ekscytująco ..pozdrawiam

Odp: Piss 7 lata 3 miesiąc temu #88

• FETISH 75
  • FETISH 75 Avatar
:laugh: chętne PANIE na piss w moje lubieżne usta proszę o kontakt meilowy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAM :P

Odp: Piss 4 miesiąc 2 tygodni temu #89

• End
  • End Avatar
  • Fresh
Witam interesuje mnie sesja facesitingu split i pissing

Piss 1 miesiąc 1 dzień temu #90

• Cutecum
  • Cutecum Avatar
  • Fresh
Dzien dobry,
tez bym wzial chetnie udzial w piss imprezie. Jezeli 1.5. to juz blisko i to by bylo super. Bede dalej patrzyl, czy cos sie wydarzy i jak cos to prosze o kontakt :) ostatnio mi sie marzy full toaleta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena