Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Kobiece Stopy

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #61

• daniel1987.
  • daniel1987. Avatar
bardzo zgrabne :) takie stworzone do adoracji przez szczeniaczki takie jak ja :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: O:Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #62

• femdomslaver
  • femdomslaver Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: -2
Jestem ogromnym fanatykiem fetyszu stóp i na szczęście moja Pani również! Nie ma praktycznie spotkania bym nie dostąpił zaszczytu całowania, ale i masażu boskich stóp mojej Pani. Czasami bywa, że jestem szoferem mojej Pani i dlatego kazała mi kupić krem do stóp i zawsze wożę go w aucie! Bywa też, że w trakcie jazdy moja Pani podstawia mi swoje stopy bym mógł je całować nie odrywając wzroku od drogi :)

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #63

• przmeq
  • przmeq Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: -3
Mam pytanie do Dr.,czy brudziła Pani swoje stópki dla jakiegoś niewolnika ?

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #64

• rec
  • rec Avatar
Heh, ja również uwielbiam spocone i brudne stopy. Najbardziej takie z całego dnia chodzenia, wąchanie rajstop. Nie lubie natomiast jak dziewczyna kupi sobie nowe buty i wtedy te stopy nie pachną potem, tylko takim sztucznym zapachem nowych butów co do końca nie mie odpowiada. Miałem nie raz przyjemność czyścić lekko przybrudzone stopy takie po skarpetkach czy chodzeniu po domu. Moim marzeniem jest wyczyścić takie extra brudne. pzdr.

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #65

• przmeq
  • przmeq Avatar
  • Expert
rec napisał(a):
Heh, ja również uwielbiam spocone i brudne stopy. Najbardziej takie z całego dnia chodzenia, wąchanie rajstop. Nie lubie natomiast jak dziewczyna kupi sobie nowe buty i wtedy te stopy nie pachną potem, tylko takim sztucznym zapachem nowych butów co do końca nie mie odpowiada. Miałem nie raz przyjemność czyścić lekko przybrudzone stopy takie po skarpetkach czy chodzeniu po domu. Moim marzeniem jest wyczyścić takie extra brudne. pzdr.

Dobrze gada polać mu :P,stopy w nowych butach jadą chemią a nie naturalnym zapachem ;/

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #66

• aleks111
  • aleks111 Avatar
Ja bardzo spoconych stóp nie lubie, jesli kobieta dosc mocno sie poci co zalezy od genetyki to jej stopy juz moga przybierac bardzo nieprzyjemny zapach. Lubie spocone, ale tak srednio, do tego najbardziej zapach potu zmieszany ze skóra obuwia. Dobrej jakosci buty nie pachna chemia tylko czuc zapach skóry i dobrej jakosci materialu. A zapach mieszanke takich zapachow lubie bardzo. No ale wiadomo buty musza byc przynajmniej pare razy porzadnie przenoszone. Do tego lubie brudne buty, jak sie lize to widac ze jezyk sluzy do ich czyszczenia. Co ciekawe bardzo lubie lizac podeszwy butow i klasc sobie obie stopy naraz na twarzy :P

Odp: O:Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #67

• Sanchia
  • Sanchia Avatar
Ważny temat poruszyliście jeśli chodzi o kobiece stopy. Rozumiem, że niewolnik liżąc spocone stopy czuje się jeszcze bardziej poniżony ale mnie nie ciągnie do tego typu zabaw. Uważam, że stopy i w ogóle całe ciało Pani zawsze powinno być czyste i zadbane. Zresztą tego samego oczekuje od poddanego. Oczywiście zdarzają się "wypadki" ale to już element zabawy.

femdomslaver poruszyłeś element, który wręcz uwielbiam:
femdomslaver napisał(a):
Bywa też, że w trakcie jazdy moja Pani podstawia mi swoje stopy bym mógł je całować nie odrywając wzroku od drogi :)

Tak jest w tym coś cudownego. Patrzeć jak mężczyzna prowadzi samochód, skupiony, uważny, w końcu obok niego siedzi jego całe życie. I powoli obrócić się, położyć nóżki na kolanach, bawić się jego emocjami, obserwować jak pot wpływa na czoło, i przysunąć stópkę aż do ust, kazać chwycić ząbkami za obcas i delikatnie ściągnąć bucik nie odrywając przy tym wzroku z jezdni. A potem położyć paluszki na ustach, pozwolić aby język je muskał i powoli wsuwać paluszek... mmmmmmmm.... rozmarzyłam się za bardzo.....

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #68

• przmeq
  • przmeq Avatar
  • Expert
Tak jest w tym coś cudownego. Patrzeć jak mężczyzna prowadzi samochód, skupiony, uważny, w końcu obok niego siedzi jego całe życie. I powoli obrócić się, położyć nóżki na kolanach, bawić się jego emocjami, obserwować jak pot wpływa na czoło, i przysunąć stópkę aż do ust, kazać chwycić ząbkami za obcas i delikatnie ściągnąć bucik nie odrywając przy tym wzroku z jezdni. A potem położyć paluszki na ustach, pozwolić aby język je muskał i powoli wsuwać paluszek... mmmmmmmm.... rozmarzyłam się za bardzo.....

Mimo iż takie zabawy,gra na emocjach mi się podobają,to uważam że podczas jazdy jest to trochę niebezpieczne .

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #69

• Sanchia
  • Sanchia Avatar
Nawet się z Tobą nie spieram, oczywiście, że trochę niebezpieczne jest, ale ważne żeby wszystko mądrze dozować... Wiadomo, że do tego typu zabawy nie wybiorę największego skrzyżowania w mieście. Zresztą trzeba umieć umiejętnie posługiwać się czyimiś słabościami i potrafić kontrolować całą sytuację.

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #70

• Dr.M
  • Dr.M Avatar

a ja lubię chodzić w kozaczkach by potem mógł je zdjąć mój uległy i delektować się ich zapachem

Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 7 lata 7 miesiąc temu przez Dr.M.

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #71

• daniel1987.
  • daniel1987. Avatar
Pani M jak umiesci komentarz í dozuci fotki to slodycz dla oczu napewno zapach wspanialy mam nadzieje ze níebawem
doswiatcze to na realu to wspaniale przezycie

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #72

• femdomslaver
  • femdomslaver Avatar
  • Senior
W pełni się z Panią Sanchia zgadzam! Trzeba to robić w odpowiednim miejscu i czasie! Ja zawsze miałem taki zaszczyt na mało uczęszczanej drodze i nigdy wtedy nie jechałem za szybko czyli do 80km/h poza terenem zabudowanym!!!

Odp: O:Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #73

• femdomslaver
  • femdomslaver Avatar
  • Senior
Sanchia napisał(a):
Uważam, że stopy i w ogóle całe ciało Pani zawsze powinno być czyste i zadbane. Zresztą tego samego oczekuje od poddanego.

Jestem tego samego zdania Co Pani! Ujęła Pani to znakomicie!! Pozdrawiam serdecznie!!!

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #74

• przmeq
  • przmeq Avatar
  • Expert
Ważny temat poruszyliście jeśli chodzi o kobiece stopy. Rozumiem, że niewolnik liżąc spocone stopy czuje się jeszcze bardziej poniżony ale mnie nie ciągnie do tego typu zabaw. Uważam, że stopy i w ogóle całe ciało Pani zawsze powinno być czyste i zadbane. Zresztą tego samego oczekuje od poddanego. Oczywiście zdarzają się "wypadki" ale to już element zabawy.

Oczywiście zgodzę się z Panią,że musza być zadbane itp. Dla mnie lizanie do czysta brudnych stóp (oczywiście zadbanych),spoconych jest bardzo upokarzające i jednocześnie podniecające.

Wolę naturalny zapach i smak stóp(np.po całym dniu w butach) niż smak mydła i olejku,czy po świeżej kąpieli.

Ile ludzi tyle gustów :)

p.s chyba Pani nie zaprzeczy że chodzenie na boso po np.trawie jest zdrowe dla stóp ? :)
Ostatnio zmieniany: 7 lata 7 miesiąc temu przez przmeq.

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #75

• Sanchia
  • Sanchia Avatar
przmeq napisał(a):
Oczywiście zgodzę się z Panią,że musza być zadbane itp. Dla mnie lizanie do czysta brudnych stóp (oczywiście zadbanych),spoconych jest bardzo upokarzające i jednocześnie podniecające.

Wolę naturalny zapach i smak stóp(np.po całym dniu w butach) niż smak mydła i olejku,czy po świeżej kąpieli.

Ile ludzi tyle gustów :)

p.s chyba Pani nie zaprzeczy że chodzenie na boso po np.trawie jest zdrowe dla stóp ? :)

Tak, o gustach się nie dyskutuje a to jest moje subiektywne zdanie. Zresztą rozumienie "brudnych stóp" również dla każdego ma inne znaczenie dla jednych jest to po prostu lekko spocona stópka, dla drugich trochę zakurzona a jeszcze dla innych aż czarna od spodu np po godzinnej wycieczce na boso.

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 6 miesiąc temu #76

• Dr.M
  • Dr.M Avatar

a ja mam frajdę w tym że chodzę boso i mam uwalone stopy ..oh jak pięknie jest wtedy dać moje stópki do wyczyszczenia o ozorek mojego uległego ...i wymagam by było to zrobione dokładnie :cheer: :cheer: bo jak nie to mogę użyć sprzętu do poganiania ;) ;) ;)

aha częso też używam moich uległych jako pumeks do oczyszczenia moich piętek z naskórka który oczywiście muszą konsumować w całości
Ostatnio zmieniany: 7 lata 6 miesiąc temu przez Dr.M.

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 6 miesiąc temu #77

• przmeq
  • przmeq Avatar
  • Expert
a ja mam frajdę w tym że chodzę boso i mam uwalone stopy ..oh jak pięknie jest wtedy dać moje stópki do wyczyszczenia o ozorek mojego uległego ...i wymagam by było to zrobione dokładnie

Wiem że może proszę o wiele ,ale może PANI dać zdjęcie swoich stópkek po spacerze na boso ?

Bardzo ładnie proszę :blush:

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 6 miesiąc temu #78

• przmeq
  • przmeq Avatar
  • Expert
aha częso też używam moich uległych jako pumeks do oczyszczenia moich piętek z naskórka który oczywiście muszą konsumować w całości

Mogę zapytać o konkrety ?Bo nie za bardzo wiem jak niewolnik może zdrapać naskórek ?

Odp: O:Kobiece Stopy 7 lata 6 miesiąc temu #79

• tony89
  • tony89 Avatar
Sanchia napisał(a):

femdomslaver poruszyłeś element, który wręcz uwielbiam:
femdomslaver napisał(a):
Bywa też, że w trakcie jazdy moja Pani podstawia mi swoje stopy bym mógł je całować nie odrywając wzroku od drogi :)

Idealnie powiedziane;)
Stopy musza byc zadbane i czyste.. Nie mowie ze super sterylne jednak brudne mnie odstraszaja i nie widze tu przyjemnosci.
Podczas jazdy jest to jak najbardziej wskazane, szczegolnie na czerwonym swietle;)

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 6 miesiąc temu #80

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
najpierw długo ślini liże żeby były w miarę miękkie a potem zgryza zębami piętki i w ten sposób czyści mi pięty z brudu i zrogowaciałego naskórka przmeq napisał(a):

Mogę zapytać o konkrety ?Bo nie za bardzo wiem jak niewolnik może zdrapać naskórek ?

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 6 miesiąc temu #81

• przmeq
  • przmeq Avatar
  • Expert
Dr.M napisał(a):
najpierw długo ślini liże żeby były w miarę miękkie a potem zgryza zębami piętki i w ten sposób czyści mi pięty z brudu i zrogowaciałego naskórka przmeq napisał(a):

Widziałem w internecie film na którym dominująca kobieta ścierała szczotką/pumeksem naskórek z pięt do ust niewolnika,więc myślałem że to tak będzie.
Bynajmniej dziękuje za odpowiedź :)

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 6 miesiąc temu #82

• bociek
  • bociek Avatar
Pięknie Pani wygląda w tych czerwonych butach Pani Manuelo, zazdroszczę każdemu kto poczuł na sobie ciężar tych obcasów i mógł posmakować swoim językiem słodyczy uniżenia

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 6 miesiąc temu #83

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
:) dzięki bociek za miłe słowa ..hehe i myślę że mógłbyś sam zobaczyć jak to jest być pod moim obcasem

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 6 miesiąc temu #84

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 153
  • Oklaski: -9
Mysle ze Pani niewolnicy troche zaniedbuja PANI buciki..., tem metki ( w sumie to leki obciach) z cena powinni usunac swoim mordami :) oj pewnie posybia sie kary w studio Dr. M...

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 6 miesiąc temu #85

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 153
  • Oklaski: -9
obciach to jest ze napisalem z bledem ort...
przepraszam, w sumie to spalilem sie ze wstydu bo nieznosze bykow
moja polonistka pewnie by mnie ukarala ( fajna babka byla i bardzo czseto na lekcji w wysokich kozakach :)

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 6 miesiąc temu #86

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
hansik 4 w sumie masz rację lecz wtedy te butki dopiero co ubrałam nowe a lizobutki jeszcze nie czuły ich smaczku

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 6 miesiąc temu #87

• pisslover76
  • pisslover76 Avatar
  • Expert
  • Oklaski: 1
Zupelnie nie kręci mnie lizanie czy całowanie butów z zewnętrz, podeszw butów.

Natomiast jeśli chodzi o stopki to lubie gdy są w miarę czyste ... ale za to IM BARDZIEJ SPOCONE tym bardziej podniecające. Kocham je lizać tak długo, aż przestaną pachnieć. Szczególnie jeśli zostane do tego zmuszony (ale to mi się jeszcze nie udało:) nigdy nie wytrzymam i sam błagam o to :)

Masowanie spoconych stopek językiem jest czymś wyjątkowym dla niewolnika, a jeśli robi to na prawdę dobrze to również dla dominy. Ja uwielbiam widzieć tą rozkosz na twarzy kobiety kiedy pieszcze jej stopy.

Miekkim jezykiem przez całą stopkę, sztywnym koniuszkiem miedzy paluszkami, ssanie , delikatne skrobanie piętek, masaż ustami wokół kostki ... mmmm aż ślinka cieknie :)... potem masaż ustami i językiem kółeczka po całej stopce .... itd .. na przemian z akupresurą stóp zrobioną rękoma.

ale co najważniejsze ... im bardziej są spocone .. wilgotne .. słonawe .. i mocniej pachną .. tym jest to bardziej podniecające.

Wracając do butów .. . pisałem, że generalnie nie lubie .. ale wsuwanie jęzorka .. miedzy klapka, czy przepocony sandałek .. a stopkę . . jest już bardzo podniecające :)

... a moje niespełnione jeszcze marzenie ... to sześć przepoconych stopek do lizania pod przymusem :) .. na przykład w czasie dyskoteki .. dla ulgi stopkom ;)

Pozdrawiam

wszystkich forumowiczów .. to taki mój lekko przydługi tekst powitalny :)

PS. Ponieważ za marzenia nie karają ;) ..... Jeśli jesteś kobietą .. i masz ochote mieć adorowane .. przepocone po dniu albo kilku dniach stopki .... nie zwlekaj ... piszzzz :) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kiedy lizanie spoconych stopek jest max sexi? 7 lata 6 miesiąc temu #88

• pisslover76
  • pisslover76 Avatar
  • Expert
Pani jest w pełni świadoma, że bardzo nie świeże słone przepocone stopy które śmierdzą (przepraszm oczywiście że pachną) z daleka .

.. i właśnie delektuje się tym robieniem na złość niewolnikowi ... łapie za nos .. robi inchalacje ... przesuwa sobie wystawiony jęzorek miedzy paluszkami żeby je tam sobie umyć .. wie że są słone ... i sprawia jej przy jemność sama myśl, że ten leżący przed nią będzie pachniał tymi stopami dlugo ... będzie czuł ich smak ... i wpycha mu do ust tą stopkę ... :)

ok już nie nudzę :)

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 6 miesiąc temu #89

• przmeq
  • przmeq Avatar
  • Expert
pisslover76 napisał(a):
Zupelnie nie kręci mnie lizanie czy całowanie butów z zewnętrz, podeszw butów.

Natomiast jeśli chodzi o stopki to lubie gdy są w miarę czyste ... ale za to IM BARDZIEJ SPOCONE tym bardziej podniecające. Kocham je lizać tak długo, aż przestaną pachnieć. Szczególnie jeśli zostane do tego zmuszony (ale to mi się jeszcze nie udało:) nigdy nie wytrzymam i sam błagam o to :)

Masowanie spoconych stopek językiem jest czymś wyjątkowym dla niewolnika, a jeśli robi to na prawdę dobrze to również dla dominy. Ja uwielbiam widzieć tą rozkosz na twarzy kobiety kiedy pieszcze jej stopy.

Miekkim jezykiem przez całą stopkę, sztywnym koniuszkiem miedzy paluszkami, ssanie , delikatne skrobanie piętek, masaż ustami wokół kostki ... mmmm aż ślinka cieknie :)... potem masaż ustami i językiem kółeczka po całej stopce .... itd .. na przemian z akupresurą stóp zrobioną rękoma.

ale co najważniejsze ... im bardziej są spocone .. wilgotne .. słonawe .. i mocniej pachną .. tym jest to bardziej podniecające.

Wracając do butów .. . pisałem, że generalnie nie lubie .. ale wsuwanie jęzorka .. miedzy klapka, czy przepocony sandałek .. a stopkę . . jest już bardzo podniecające :)

... a moje niespełnione jeszcze marzenie ... to sześć przepoconych stopek do lizania pod przymusem :) .. na przykład w czasie dyskoteki .. dla ulgi stopkom ;)

Pozdrawiam

wszystkich forumowiczów .. to taki mój lekko przydługi tekst powitalny :)

PS. Ponieważ za marzenia nie karają ;) ..... Jeśli jesteś kobietą .. i masz ochote mieć adorowane .. przepocone po dniu albo kilku dniach stopki .... nie zwlekaj ... piszzzz :) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niezłe masz marzenia :P ,też lubię spocone stopy.

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 6 miesiąc temu #90

• pisslover76
  • pisslover76 Avatar
  • Expert
Dzięki za te słowa.. bo już myślałem, że ja się tu produkuję buduje komuś Seo kontent za frajer ;) .. a nikt nawet do tego nie zajrzy :)

Ktoś jeszcze przeczytał? ;)
Zasilane przez Forum Kunena