Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Kobiece Stopy

O:Kobiece Stopy 9 lata 2 miesiąc temu #31

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
lubicie to ...co nie????????/
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez Dr.M.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Kobiece Stopy 9 lata 2 miesiąc temu #32

• szczur
  • szczur Avatar
Cytuję: (Dr.M)
lubicie to ...co nie?

Owszem, lubimy. Ale czasem się zastanawiamy dlaczego to akurat lubimy. Wnioski zaś z naszego myślenia mogą być daleko idące ponieważ z faktu że to akurat lubimy wcale nie wynika że jesteśmy durniami totalnymi. [/quote]
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez szczur.

O:Kobiece Stopy 9 lata 2 miesiąc temu #33

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
hahaha no i co jeszcze szczurku...pozdrowionka :)

O:Kobiece Stopy 9 lata 2 miesiąc temu #34

• lizostopek
  • lizostopek Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 3
Wydaje mi się,że dla każdego uległego wielbiciela stóp to czy są brudne,czyste czy też spocone nie powinno robić różnicy.
Liżąc stopki brudne czy tez spocone mamy dodatkową formę poniżenia,a w końcu gorliwym lizaniem zapracujemy na to,by w końcu były czyściutkie i pachnące.
Sama chęć ich wąchania mnie podnieca,mając je blisko twarzy i podziwiając ich piękno,dając dowód na ich uwielbienie wchłanianiem tego "zapachu".
Oczywiście uwielbiam stópki czyste i pachnące ale nie robi to dla mnie większej różnicy,może z wyjątkiem tego,iż skóra po ich kąpieli jest taka bajecznie miękka i świeżutka :P

O:Kobiece Stopy 9 lata 2 miesiąc temu #35

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
szczególnie sprawia mi nprzyjemność gdy niewolnik czyści mi spocone stopy, jednocześnie zachwyca się ich nietuzinowym smakiem i zapachem ,,,,oh mołabym tak leżeć godzinami tak wielką sprawia mi to rozkosz i przyjemność :)

O:Kobiece Stopy 9 lata 2 miesiąc temu #36

• Anzelm
  • Anzelm Avatar
Cytuję: (Dr.M)
lubicie to ...co nie????????/

Temat NUMER JEDEN na mojej liście preferencji.

Z drobną korektą, niekonieczne brudne i spocone, ale stopy same w sobie są najbardziej pociągającą częścią kobiecego ciała...

Reasumując - lizanie bosych - jak najbardziej TAK!

Pozdrawiam.

Odp: Kobiece Stopy 9 lata 1 miesiąc temu #37

• styhu
  • styhu Avatar
lizanie i wąchanie
ten wyjątkowy smak i ten boski zapach szczególnie po całym dniu w butach.najpierw delikatne pieszczoty potem całowanie i lizanie to najlepszy masaż dla stópek po całym dniu np. w szpilkach.

Odp: Kobiece Stopy 9 lata 2 tygodni temu #38

• lizostopek
  • lizostopek Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 3
Lizanie i wąchanie w dobrym stylu. Cztery Dominy i niewolnik-z początku mówią po angielsku,ale to Polki o czym można się przekonać w trakcie trwania filmiku. Zawsze szukam filmików z Polkami i takie kręcą mnie najbardziej,no bo w kocu nasze-rodzime. Polecam bardzo
www.footfetishtube.com/video/42420/foot-fetish-worship-4-girls

Odp: O:Kobiece Stopy 9 lata 2 tygodni temu #39

• greydust
  • greydust Avatar
Ładne :) Choć wolę większe ;-)

Odp: Kobiece Stopy 9 lata 1 tydzień temu #40

• czterylapy
  • czterylapy Avatar
Pozwolę sobie zabrać głos :) Adoracja kobiecych stóp dla mnie osobiście jest kwintesencją femdom. Uwielbiam łasić się, przytulać do kobiecych stópek. Im intensywniej pachnących tym lepiej :) Tym się różnię od przypuszczam większości uległych, że wolę stópki "ubrane" niż gołe, czyli wszelkie rajstopki, pończoszki, skarpetki itp :) Pozdrawiam :)

Odp: Kobiece Stopy 8 lata 9 miesiąc temu #41

• greydust
  • greydust Avatar
Jakiś czas temu pojechałem z koleżanką z pracy w delegację. Długą, kilkudniową, wałęsaliśmy się po hotelach zabijając wieczorną nudę w hotelowych basenach i barach. Do głowy by mi nie przyszło, żeby traktować ją jako ucieleśnienie jakichkolwiek fantazji. Skromna, grzeczna, wycofana, żadnych zaczepek, sprośnych żartów, dowcipów. Skromny, prosty styl ubierania, na prezentacji profesjonalistka, zaraz po niej "studentka". W połowie tygodniowego wyjazdu mieliśmy "wyżymaczkę". Bitych 6 godzin wykładu na stojąco z 40 minutową przerwą na obiad. Ona biedna w szpilkach - zwróciłem uwagę dopiero jak utykając wracała do windy - ja ze zdartym gardłem i zerową motywacją do integracji z tambylcami. Oboje dostaliśmy dwójki, w hotelu zabrakło jedynek - zapytała czy kolację zjemy razem. Przebrała się, wzięła prysznic, zjedliśmy u niej. Po pierwszej lampce zaczęła przyglądać się obolałym stopom. Zsunęła pantofle w poszukiwaniu pęcherzy, wtedy na nie spojrzałem... Nie nazwałbym tego podnieceniem. Dostałem udaru, zawału, w dodatku przestałem oddychać. Musiałem wygladać dziwnie, bo się zmieszała i natychmiast zaczęła zapewniać, że nic jej nie jest, po prostu bolą ją stopy po całym dniu w niewygodnych butach. Nie wiem co mnie napadło, schyliłem się, sięgnąłem po obie jej stopy i oparłem na swoim udzie. Nie protestowała... Uśmiechała się lekko, twarz płonęła rumieńcem, była trochę spięta ale nie przeszkadzała. Były przepiękne. Żadnych blizn na piętach, zdeformowanych palców, smukłe, zgrabne ze skórą tak delikatną, że nie potrafię tego wrażenia do niczego sensownego porównać. Zużyłem połowę opakowania balsamu do ciała, 3 godziny później usiłowałem zasnąć po wycofaniu się chyłkiem z tej imprezy... Nie było mowy o "czymś więcej", ja nie mogłem sobie na taki luksus pozwolić, Ona nie byłaby w stanie odmówić, a sprawy ważne skomplikowałyby się w sposób trudny do przewidzenia.
Do dziś nie mogę otrząsnąć się z wrażenia. Wszędzie czuję zapach jej skóry, w nocy śni mi się ich dotyk zapach, ledwo wyczuwalna reakcja jej ciała na moje niezgrabne manewry i wyraz jej twarzy kiedy pocałowałem jedną z nich na "do widzenia"...
Nie mogłem zostać, teraz nie mogę spać...
Odszczekuję to co pisałem wcześniej o zapachu stóp. W tym przypadku jest mi wszystko jedno. To były te stopy... Choć nie ten czas i nie to miejsce...

Odp: Kobiece Stopy 8 lata 8 miesiąc temu #42

• ALEX77
  • ALEX77 Avatar
ignorancja Panihttp://youtu.be/Ave7okcI2Ow

Odp: Kobiece Stopy 8 lata 8 miesiąc temu #43

• piesek76
  • piesek76 Avatar
To może i ja coś zapodam z mojego życia i kolekcji :)

Odp: Kobiece Stopy 8 lata 8 miesiąc temu #44

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
trochę śmieszne i trochę ochydne

Odp: Kobiece Stopy 8 lata 8 miesiąc temu #45

• ALEX77
  • ALEX77 Avatar
Stopy naszej rodaczki,Lady Barbary.

Odp: Kobiece Stopy 8 lata 8 miesiąc temu #46

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Lady Barbara zawsze ma piękne pazurki...ona była moja inspiracją właśnie co do fotek moich podobnych pazurków..
Ostatnio zmieniany: 8 lata 8 miesiąc temu przez Dr.M.

Odp: Kobiece Stopy 8 lata 8 miesiąc temu #47

• STÓPOLIZ44
  • STÓPOLIZ44 Avatar
WITAM CIĘ MOJA O PANI.A tym niewolnikiem i masażystą twoim osobistym i darmowym jestem ja oczywiście prawda MOJA O PANI?

Odp: Kobiece Stopy 8 lata 8 miesiąc temu #48

• ALEX77
  • ALEX77 Avatar
Wybacz ,Stópoliz ale darmowym idiotą jesteś.Może jestem młodszy , od Ciebie i nie znam Twoich relacji z Panią M,ale nigdy nie ośmielił,bym sie zapytać Pani,czy Jej darmowym niewolnikiem jestem .A jakim masz być, płatnym?Właśnie,wróciłem,ze służby u mojej Pani,liżąc ,na pożegnanie Jej szpileczki ,błagałem o nastepną służbę.Tak więc jeśli naprawde ,wielbisz , Panią M,,błagaj by łaskawie pozwoliła,byś służył u Jej Pięknych Stópek.Pozdro Alex

Odp: Kobiece Stopy 8 lata 8 miesiąc temu #49

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
ALEX masz rację niech ta łajza błaga mnie o spotkanie a nie pier...bzdur :angry: :angry: :angry: :angry:

Odp: Kobiece Stopy 8 lata 8 miesiąc temu #50

• STÓPOLIZ44
  • STÓPOLIZ44 Avatar
MANIU CZEMU popierasz i jesteś przeciw mnie ALEXA 77?JAREK.

Odp: Kobiece Stopy 8 lata 8 miesiąc temu #51

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
bo nie jesteś uległym bezpłatnym tylko nie kiedy ci pozwalam przyjechać gratis ...a skoro tak się z tym obnosisz chociaż wiesz że jestem Dominą komercyjną to teraz masz karę i za każdą godziną spędzoną ze mną będziesz płacił jak każdy..aż mi nie przejdzie

Odp: Kobiece Stopy 8 lata 8 miesiąc temu #52

• STÓPOLIZ44
  • STÓPOLIZ44 Avatar
MANIU NIE O TYM MÓWIŁEM tylko o tym,że ja ci płacę i dlatego jestem twoim darmowym masażystą JAREK.

Odp: Kobiece Stopy 8 lata 8 miesiąc temu #53

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
ok

Odp: Kobiece Stopy 8 lata 8 miesiąc temu #54

• need_goddes
  • need_goddes Avatar
Witam ja osobiście uwielbiam [piękno kobiecych stóp i nie ma różnicy czy są brudne, czy spocone zawsze z przyjemnością i oddaniem wyliże je wywącham czy wyczyszczę z oddaniem stopy które Pani łaskawie pozwoli mi adorować. :)

Odp: Kobiece Stopy 8 lata 8 miesiąc temu #55

• ALEX77
  • ALEX77 Avatar
Stópki naszych Pań,niestety często narażone są na różne niewygody np.bardzo wysokie obcasy,lub wąskie buciki. Pielegnacja stópek Pani,to obowiązek i zaszczyt dla każdego niewolnika.Piętki stópek,aby zachowały,delikatną skórke,niewolnik powinnien,bardzo delikatnie nadgryzać i masować jezykiem.
Pani M,,czy z takimi ,paznokietkami,może Pani wsunąć stópkę,do wąskich szpilek, czy kozaczków,czy nosi tyklo buciki open-toe?

Odp: Kobiece Stopy 8 lata 1 miesiąc temu #56

• LadySadistica
  • LadySadistica Avatar
wszystko o czym mowa w temacie to rzeczy ktore niesamowicie na mnie dzialają, nie ma nic wspanialszego niz adoracja moich stop przez rasowego fetyszyste, takiego ktory potrafi zatracic sie w pieszczotach stop na długie godziny...

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #57

• greydust
  • greydust Avatar
LadySadistica napisał(a):
nie ma nic wspanialszego niz adoracja moich stop przez rasowego fetyszyste, takiego ktory potrafi zatracic sie w pieszczotach stop na długie godziny...
Cóż w przypadku tak pięknych i zadbanych stóp, jedyną niedogodnością wydaje się być upływający czas... W takich chwilach każda doba jest za krótka...

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #58

• przmeq
  • przmeq Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: -3
Kobiece stopy,małe, kształtne,spocone,po całym dniu,brudne ...............ehh rozmarzyłem się :blush: .
Jak dla mnie im intensywniej pachną tym lepiej,a jak do tego są brudne i Pani każe wylizać to to dział bardzo pobudzająco.W końcu czego się nie robi dla stóp Pani .

Brudne stopy ,ile ja bym dał żeby móc je wylizać do czysta,robić jako wycieraczka.

Ostatnio zmieniany: 7 lata 7 miesiąc temu przez przmeq.

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #59

• daniel1987.
  • daniel1987. Avatar
najwiekszy zaszczyt adorowac stopy sama slodycz jak dla mnie

Odp: Kobiece Stopy 7 lata 7 miesiąc temu #60

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
moje stópki to rozmiar 36
Zasilane przez Forum Kunena