Procedura rejestracyjna jest bardzo prosta, pozbawiona komplikacji i w pełni automatyczna. Polega na wypełnieniu formularza oraz zatwierdzeniu go przez wykonanie przelewu lub wysłanie PremiumSMSa. Opłata jest jednorazowa i wynosi odpowiednio:

  • 10.00 zł - e-Transfer
  • 11.07 zł - PremiumSMS

Zarówno e-Transfer jak i PremiumSMS gwarantują pełną anonimowość.

Opłata rejestracyjna ma na celu:

  • - wyeliminowania niechcianych gości (trolli internetowych),
  • - podniesienia statusu strony oraz użytkowników,
  • - uwiarygodnienie nadsyłanych ogłoszeń.

 

Wybierz typ profilu:

Dominujący

Uległy

Switch

Klasyczny

UWAGA!
Po zakończeniu procedury rejestracyjnej zmiana typu profilu będzie niemożliwa, dlatego prosimy o rozważny wybór. Rejestrując się akceptujesz postanowienia Regulaminu Strony.

 

Transakcje realizowane przelewem odbywają się za pośrednictwem platformy Dotpay, dzięki czemu odbiorcą wpłat jest zawsze firma DOTPAY SPÓŁKA AKCYJNA a tytuł przelewu zawiera wyłącznie identyfikator wpłaty. Portal Sadomania.pl dokonuje aktywacji konta wyłącznie na podstawie weryfikacji wyniku transakcji. Rejestrujący tym samym nie muszą przejmować się, że dokonanie wpłaty pozostawi jakikolwiek ślad wskazujący na ich pobyt w tym miejscu. Regulamin płatności przelewem dostępny jest na tej stronieDostawcą usług mikropłatności SMS Premium jest SimPay.pl. Zarówno wysłany jak i otrzymany SMS nie zawiera treści jakkolwiek związanej z tym portalem. Wysyłając SMS Premium akceptujesz regulamin dostępny na tej stronie. W razie problemów z płatnością SMS prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacyjny. 
Problemy i pytania związane z aktywacją konta prosimy kierować na adres dotacje@sadomania.pl