Back to Top
CLpies

CLpies

wtorek, 26 kwiecień 2016 12:33

Ja mu . On mi !?

Ja mu . On Mi !?

 

Nowy pomysł na jaki pani Pani wpadła pewnego dnia miał pokazać jej moje oddanie i bezwzględną uległość, tego dnia miałem się stawić w pokoju hotelowym o wyznaczonej godzinie jedyne co miałem zabrać to maska. Dostałem polecenie przywdziania jej na głowę tuż przed wejściem do pokoju.

Szybkie wejście po schodach jeden rzut oka na rząd pokoi w holu czy nikt nie przechodzi akurat i już wsuwam moja maskę pukam do drzwi z drżeniem łap, otwiera pani… ubrana w niebotyczne szpilki czarne jak smoła wraz z czarna sukienka z tiulu podcięta z przodu , długą od tyłu po samą podłogę skłaniam się całuje w rękę jestem prowadzony do pokoju i pada pytanie czy zrobię dla swojej Pani wszystko …. Podchwytliwe pytanie chciało by się powiedzieć pewnie wszystko ale czy dam rade czy nie cofne się więc udzielam wymijającej odpowiedzi oczywiście moja Pani wszystko co tylko ci obiecałem w cyrografie .

Dobrze psie zatem rozbieraj się do naga i stawaj w kącie , szybko to uczyniwszy stanąłem w jednym z kątów pokoju w międzyczasie właścicielka mojego marnego żywota udała się dostojnym krokiem do łazienki jak sądziłem zażyć kąpieli lub inne , a tymczasem zobaczyłem jak wychodzi z niej z drugim psem prowadzonym na smyczy oczom nie wierzyłem padł rozkaz na kolana i oboje oszołomieni już klęczeliśmy u stóp jak się okazuje swojej Pani .Oboje zapewne zdziwieni byliśmy jednak spod mojej jak też drugiego psiaka maski nie szło dojrzeć żadnej reakcji ze strony mimiki mniemam że zdziwienie było obopólne.

Słuchajcie moje pieski robimy dzisiaj zawody i pokazy cyrkowe Pani będzie was szkolić i patrzeć oraz karać za nie wykonane polecenia najpierw losowanie szybki rzut moneta orzeł czy reszka zdecydował który pies ma nr 1 , a który nr.2.

Więc tak jedynka kończy pierwsza , padło na mnie …..zadania są dla was trzy bo na więcej i tak nie dacie rady zapchlone gnidy. Macie sobie obciągać jak rasowe dziwki z pod latarni , jak już przeciwnik będzie kończył ma mnie poinformować i zapytać o zgodę ,mu jej udzielę ..he he zabrzmiało. Zaczynajcie dwójka obciągaj. Drugi pies dalej klęczał ja natomiast wstałem i podałem mu prącie do obróbki ssał jak potrafił nie widziałem reakcji z racji masek , ale widać było że robi to po raz pierwszy.

No na co czekasz weż mu głowę i rżnij go w ryja, na co czekasz Pani punktuje , padła komenda jak nic przytuliłem jego głowę w swych ramionach i waliłem fiutem po same gardło nie trwało to długo kiedy zapytałem się uprzejmie czy mogę kończyć na co Pani zaśmiała się i powiedziała ty hamie jak śmiesz… zmiana , zmiana psy i to już. Teraz ja byłem obciągającym , towarzysz niedoli miał chyba problem z przedwczesnym wytryskiem ponieważ już po minucie bez zastanowienia strzelił mi w usta Pani widząc to szybko docisnęła jego tułów w moja twarz i dopchnęła jego kutasa do mego gardła . Myślałem że odjadę miałem wyssać cała jego spermę do końca , a w nagrodę że ten idiota skończył będę go dymał w tyłek .

Delikwent został związany i dostał 30 batów na tyłek , tak by przy każdym moim pchnięciu czuł piekący ból tak by następnym razem pamiętał kiedy ma kończyć…Pani na początek wzięła dildo przypięła pośpiesznie do pasa i zaczęła najpierw z nim zabawę wył z bólu i prosił o litość ,kiedy po kilku minutach z nim skończyła ja miałem rżnąć go dalej . Byłem wdzięczny swej Pani jeszcze nie widziałem żeby na kimś się tak wyżywała dziękować jej chciałem za to iż nigdy takiego traktowania nie dostąpiłem z jej strony. Wsadziłem czym prędzej sztywnego kutasa w dupsko delikwenta po same jaja wił się jak ryba wyjęta z wody , widać ostre popychanie gumowym członkiem mocno podrażniło wszystkie nerwy odbytu i mimo mniejszej średnicy w tyłku mocno to odczuwał. Całość trwała z dobre 10 minut jakoś nie podniecała mnie dupa faceta , może tyłek innej Pani a zresztą co ja gadam tylko moja Pani jest warta uwagi miesza mi się z nadmiaru obowiązków taki to głupi mózg psa bez właścicielki nie trafi do domu.

Po magicznych 10 minutach wreszcie padło słowo kończ głupi psie już możesz Pani każe ,grzecznie finiszowałem po czym zawartość prezerwatywy powędrowała do miski wraz z szczynami Pani.

Burek nr 2 został oswobodzony i dzięki dobremu humorowi swej niedoszłej właścicielki miał możliwość wylizania resztek z miseczki po czym został odprawiony.

Pani spojrzała na mnie i powiedziała teraz wiem że wybrałam właściwie jesteś godny by lizać mój odbyt . Pani zdjęła majteczki docisnęła mój nos do swojej mniejszej dziureczki i pierdła zalotnie wypełniając moje nożdza cudowną wonią ustępu swego zapachu. Po chwili kiedy zapach uleciał jak woń fiołków nie widząc mojej dezaprobaty pogłaskała po głowie i pozwoliła wylizać tyłeczek , długo i powoli całe kakaowe oczko tylko dla mnie w nagrodę za trud i poświęcenie czy może być coś lepszego.

 

Krótki strzał w pysk i pozycja przy nogach zakończyła ten mój marny dzień .

wtorek, 26 kwiecień 2016 12:31

Skosztuj mnie , zjedz mnie.

Skosztuj mnie ,zjedz mnie.

Wizyta którą ustaliła moja Pani za 7 dni pozwoliła mi wykonać czynności przygotowujące , według polecania miałem codziennie się spuszczać do prezerwatywy a następnie po przelaniu w strzykawkę zawartość zamrażać w lodówce. Tak przez trzy dni z rzędu potem trzy dni postu i w czwartym trening u mojej Pani. O ile pierwsze dni minęły szybko i miło kiedy mogłem pofantazjować o przyszłych torturach , to druga część tygodnia ciągnęła się nieubłaganie szczególnie abstynencja była ciężka do zniesienia kiedy tylko myślałem o Pani zaraz penis stawał się wielki .

Miałem podobno być gotowy skończyć na wyrażne polecenie w miejscu które zostanie mi wskazane bez grymaszenia ,domysłów nie było końca.

Wreszcie nadszedł upragniony dzień wynająłem pokój w hotelu oraz przyniosłem ze sobą niezbędne akcesoria : wino dwa kieliszki ,trzy strzykawki ze spermą już niestety rozmrożoną , sznur , obręcze na nogi i ręce z klamrami, maskę gazowa ze specjalna puszką przez która można było wdychać różne zapachy ,zestaw do cewnikowania oraz lejek od paliwa .

Ubrałem obrożę na szyję następnie na ręce i nogi założyłem obejmy i tak gotowy nagi wysłałem numer pokoju do mej dręczycielki .

Po kilku minutach dostałem odpowiedz :”klęknij pod drzwiami”, wykonałem polecenie drzwi były otwarte weszła moja prześliczna spojrzała na mnie i na powitanie dostałem liścia w twarz za co podziękowałem całując dłoń .Padałem w zębach końcówkę smyczy do rąk pani łasząc się do stóp .

Moja wybranka jedyna i cudowna Pani była ubrana w czerwoną sukienkę czerwone buty na szpilce i jak zdążyłem zauważyć czerwona bieliznę która prześwitywała spod białej obcisłej koszulki.

Domina rozsiadła się wygodnie na krawędzi łóżka podała mi torebkę i kazała rozpakować zakupy w miarę jak wyciągałem dane przedmioty zaczęła dosyć oględnie i zdawkowo mówić co mi dziś nimi zrobi , była tam między innymi szpicruta ,dziwne ssawki ,bat, oraz pół litra żółtej substancji w plastikowej butelce . Całości dopełniał dwustronny knebel w kształcie wibratora ,paczka klamerek , cienki sznurek oraz strapon o potężnych rozmiarach.

Nie było czasu na zastanawianie dostałem rozkaz co szybko sprowadziło mnie na ziemię i dało do myślenia że jestem tu dla rozkoszy mej miłe . Musiałem klęknąć i zacząć się masturbować rękoma wcześniej zakładając sobie na penisa prezerwatywę ,miałem skończyć jak najszybciej jednak nie było to takie proste co chwila dostawałem z liścia w twarz , najwyraźniej sprawiało to frajdę mojej dręczycielce bo miała uśmiech na twarzy ,mimo starań uderzenia w twarz tak mnie rozpraszały iż członek normalnie miękł w dłoniach , nie potrafiłem skończyć więc pani wstała zdjęła bucik i wcisnęła mi do ust swoją stopę tak że schowały się w moich ustach wszystkie jej palce nie mogłem oddychać leżąc teraz na wznak a moja Pani stałą nade mną i wpychała mi do ust swa nóżkę głęboko do zadławienia po migdały. Normalnie gwałciła mi noga usta głębiej i głębiej brak powietrza i odruch wymiotny spowodował iż znowu kutas stał już na baczność. Zapach , smak nowych stylonów na stopach wraz z ich zapachem i smakiem powodował ferie doznań od mdłości i omdlenie po rozkosz kiedy noga jednak wchodziła płytko sprawdzając miękkość mego języka.

Nie było rady skończyłem w tej pozycji i tak też zostałem skrępowany ręce z tyłu tak by nic nie przeszkadzało pani w dalszym moim treningu ,sznurek z połączenia przechodził poprzez dziurkę w obroży i dochodził do rąk pani.

Nie mogłem się ruszać , Pani usiadła w rozkroku na mnie wiedząc że mogę się wyrywać , jak wiadomo kundle kiedy już skończą najchętniej poszły by spać lub podkuliły ogon i oddaliły się z miejsca zbrodni , wiadomo potrzebują czasu na reanimację. I tutaj cała dojrzałość dręczycielki zmusić wrednego pasa do działania dokopać , mu nie dać odpocząć kiedy tylko nie ma na nic ochoty zmusić go do czegoś czego by normalnie nie zrobił.

Pani bezceremonialnie wzięła do ręki lejek i mówiąc pij piesku pij pewnie jesteś spragniony wepchnęła mi do ust lejek w który wlała zawartość trzech strzykawek oraz świeżej prezerwatywy. O ile smak ostatniej jeszcze był do przyjęcia to sperma sprzed tygodnia ostro obudziła swym smakiem całe jestestwo psa . mocny grymas na twarzy wykręcenie się wstrętem i śmiech pani ,co kundlu nie smakują ci twoje soczki teraz posmakujesz moich he he he… po chwili butelka z żółtym nektarem poszybowała poprzez lejek do mojego przełyku , całość leciała dość sprawnie lejek był sztywny i nie pozwalał na zamkniecie końcówki mogłem jedynie przymykać końcówką języka otwór tak by się nie udławić . Zimny drink obudził zmysły. Oczy zaszły łzami , z każdym łykiem można było nabrać przekonania kto tu rządzi. O boże co za smak ….mocz Pani z całego dnia .

Wychłeptałem całość po czym pani stwierdziła jeśli już przepłukałem sobie gardło to teraz cleaning , zdjęła majtki i zaczęła podduszać mnie swoja nie mytą od rana cipka z nakazem dokładnego wyczyszczenia. Pachniała moczem najwyraźniej nie była podcierana po oddaniu moczu wcześniej do butelki w czasie dnia. Chwila pieszczot została gwałtownie przerwana szybkim szarpnięciem sznura widać Pani przygotowała więcej zabaw .

Po chwilowym rozluźnieniu uścisku rąk założyłem maskę przeciwgazową ,do puszki przez która oddychałem zostały włożone majteczki Pani oraz spocone stilony po dniu pracy. Teraz całe powietrze którym oddychałem przesycone było wonią mojej właścicielki. sznur znowu został napięty i przymocowany w taki sposób do sufitu iż miałem ręce skrępowane na plecach i maksymalnie podciągnięte w kierunku głowy w taki sposób iż jeśli chciałem się odchylić lub schylić automatycznie sznur powodował iż moje ręce w nienaturalny sposób wędrowały do góry moich pleców wyginając się powodowały niesamowity ból.

Pani wzięła zużyta strzykawkę napełniła ja środkiem poślizgowym i wcisnęła w dupsko jej zawartość. Następnie przypięła strapona i podeszła do mnie chwyciła za sznur przegięła mnie do przodu i bez ceregieli zaczęła posuwać , nie wiem jak to wytrzymałem strużki potu płynęły mi po całej twarzy byłem mokry i czerwony z bólu i podniecenia , nie wiedziałem już jak stanąć kiedy całość nagle się urwała , zdjęto mi maskę i dla odmiany wsadzono wężyk do ust oblepiając usta taśmą tak bym nie wypluł wężyka . Na jego końcu znajdował się worek od moczu taki zestaw do cewnikowania dostępny w aptece za 4zł , worek powędrował w ręce pani został w nim wycięty mały otwór i wsadzony lejek do którego na moich oczach polał się ciepły mocz prosto z muszelki mej właścicielki widok pęczniejącego worka przyprawiał o dreszcze …. Położyłem się grzecznie na podłodze służąc teraz za podnóżek dla pani stópek worek z kroplówka powędrował na wieszak na ubrania a Pani trzymając w palcach wężyk dozowała mi ilość wpływającego moczu przewężenie powodowało iż sączył się bardzo powoli co pozwalało w mych ustach nie zapomnieć o smaku przez długie 20 minut.

W tym czasie dostałem lakier do paznokci i posłusznie zająłem się manicure w kolorze oczywiście czerwonym zgodnie z wskazówkami.

Pysk miałem już obolały ledwo mogłem ruszać szczęka dla rozluźnienia dostałem więc do niego knebel bym nabrał jeszcze więcej pokory , knebel z jednej strony miał krótkiego penisa a z drugiej dłuższego do zadowalania mojej właścicielki , na moje sutki powędrowały ssawki w kształcie strzykawek z obrotowym uchwytem celem odessania powietrza .Nie byłem w stanie uwierzyć jak można wyssać brodawki całe różowe mieściły się w środku , ból narastał więc zostałem skrępowany na łóżku a pani wygodnie zaczęła ujeżdżać moja głowę ze sterczącym kutasem w ustach ,każde wejście powodowało moje podduszanie . Sutki piekły niemiłosiernie , po około 10 minutach zostałem uwolniony miałem sobie trzepać ręka według poleceń pani bez możliwości końca z usta wyjęto mi knebel i miałem zacząć dokładnie wylizywać krocze pani , zdjęto mi też ssawki by sterczące i obolałe sutki miał kto wykręcać i drażnić ból niepojęty , a połączony z rozkoszą przybliżał mój orgazm , tym bardziej że coraz cięższy oddech pani też świadczył o przyjemności jaka sprawiłem jej naszym spotkaniem.

 

W końcu szczytowała po czym strzał z liścia w moja twarz , szybki zrzut z tapczanu na ziemię i pozwolenie zgodnie z zaleceniem na powtórny orgazm na oczach mojej Pani na jej stopy, w nagrodę miałem wylizać dokładnie jej stópki ze spermy i przeprosić za to iż tak słabo ją zadowoliłem i w ogóle jestem totalną szmatą , oraz że się następnym razem lepiej popiszę oraz oddam swój tyłek do takiego rozciągania jakiego nie przeżyję .Nogi ugięły mi się na sama myśl bo już teraz leczenie tyłka zajmie pewnie kilka tygodni.

wtorek, 26 kwiecień 2016 12:26

Zdalnie sterowany pies.

Zdalnie sterowany pies.

Na urodziny Pani postanowiłem sprawić jej nowa zabawkę , zdalnie sterowanego psa czyli mnie posłusznego pieska który będzie biegał i chodził jak mu pani każe .

Cały fortel polega na możliwości zdalnego sterowania za pomocą impulsów elektrycznych przełączanych za pomocą pilota który będzie pani miała w ręku, jak ogarnięty z elektronika postanowiłem przerobić elektrostymulator mięśni na fajny gadżet do mojego treningu.

Dokupiłem pilot zdalnego sterowania z czterema kanałami tak by Pani mogła wydawać mi komendy ,

Tam gdzie potraktuje mnie impulsem elektrycznym tam mam skręcić i tak sutki lewo prawo , sonda w tyłku stop , prąd na penisie do przodu. Kilkukrotny szybki impuls oznacza że mam przyśpieszyć długi wolno mi zwolnić .

Nadszedł czas urodzin Pani bardzo się ucieszyła z prezentu zaraz też ubrała mi niezbędne akcesoria bezpretensjonalnie wcisnęła metalowy butplug w tyłek zacisnęła na penisie obręcze przewodzące a na sutkach przykleiła przygotowane przeze mnie podwójne obręcze omiatające brodawki ,jeszcze któtki test progu bólu i w teren.

Pani tym razem z tyłu ja przodem dobre 50metrów z przodu od wyjścia sterowany impulsami , po przejściu 300 metrów weszliśmy na teren parku i jak dobry piesek mogłem pohasać po ścieżkach.

Pani rozsiadła się przy fontannie i z uśmiechem zaczęła mnie przeganiać po parku w lewo , prawo , stop , bieg ,cwał była bezlitosna zresztą widać było ze podwoiła siłę impulsów bo czasami aż przygniatało mnie to z bólu do ziemi , dostać ostry impuls w brodawkę kiedy trzeba jeszcze biec z korkiem w tyłku przewiązanym tak by nie wypadł to nie lada sztuka. Po 30minutach widać było że Pani się wyrażnie nudzi wstała więc , a ja grzecznie prowadzony niewidzialną smyczą podążyłem przednią nią prowadzony z powrotem do domu.

 

Po wejściu do pokoju krótki strzał w twarz i pytanie jak ci się podobało , na moje twierdzenie że bardzo odparła że to tylko rozgrzewka po czym puściła serię impulsów tak bym wiedział iż mój tyłek należy do pani i nadstawiła stopy do masażu języczkiem . Dzień był upalny moja Pani nosiła szpilki tak więc było na nich sporo potu , to nic zlizałem z rozkoszą dziękując za możliwość wyjścia na spacer.