Back to Top
sobota, 24 październik 2009 01:00

Pokazałem siusiaka

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Być może moje przeżycie nie ma nic wspólnego z BDSM jednak chciałem się nim podzielić na łamach tego portalu.

Otóż miałem kiedyś problem natury intymnej,a mianowicie pobolewało mnie jądro. Nie chciałem iść do lekarza ale ból trwał kilka dni i w końcu się przemogłem. Trafiłem do gabinetu mojego lekarza rodzinnego licząc na skierowanie do urologa,gdy tymczasem moja Pani doktor kazała mi go pokazać.

Zsunąłem spodnie i slipy i stanąłem obnażony przed starszą kobiet. Kiedy Pani doktor założyła gumowe rękawiczki,przestraszyłem się,że mi stanie. Jakoś powstrzymałem podniecenie. Zaczęła mi obmacywać jądra lekko je ściskając. Sprawiła mi ból,co było podniecające,do tego moja Pani tak się nachyliła,że ujrzałem jej pierś.

Gdy wróciłem do domu z przepisanymi lekami strzepałem go kilka razy. Dolegliwości nie wyleczyłem do końca więc powtórzyła się,przenosząc tym razem na siusiaka.

I znowu wizyta i spodnie w dół. Tym razem kazała mi ściągnąć skórkę,więc to zrobiłem. Niestety nie dotykała go. Bałem się,że może zapyta mnie o życie sexualne by mieć się na czym oprzeć,a że w wieku 31 lat jestem prawiczkiem jest to temat wstydliwy,na szczęście to pytanie nie padło. Pomyślałem,że może paść też inne. Czy się onanizuję. Nie padło.

Było też trzecie spotkanie. Tym razem Pani doktor kazała mi się położyć i macała jajka przez gumowe rękawiczki. Siusiaka kazała przytrzymać przy tym do góry.  Po badaniu przyglądałem się jej butom i stopom. Bez wątpienia wiedziałem,co będę robił w domu.

Teraz mam go wyleczonego ale myślę czy nie udać chociaż bólu byle go znów pokazać mojej Pani.Jest jedyną kobietą,która widziała mojego penisa i bardzo mnie to podnieca. Dotykanie go,gumowe rękawiczki,buty,stopy i pierś nie pozwalają mi dotąd przestać wspominać tego faktu przy mojej ulubionej czynności... 

Czytany 11452 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 18 sierpień 2015 04:43
lizostopek

Skrajnie uległy wielbiciel Kobiet Dominujących, zorientowany na piękno Damskich Stóp, szpileczek, rajstop i pończoch. Chętny na poniżenia i ból, jak również zwykłą służbę domową. Dla Pań ewentualnie pary w relacji zarówno wirtualnej, jak i realnej.

Strona: https://sadomania.pl
Zaloguj się, by skomentować