Back to Top
wtorek, 26 kwiecień 2016 12:31

Skosztuj mnie , zjedz mnie.

Napisał 
Oceń ten artykuł
(11 głosów)

Skosztuj mnie ,zjedz mnie.

Wizyta którą ustaliła moja Pani za 7 dni pozwoliła mi wykonać czynności przygotowujące , według polecania miałem codziennie się spuszczać do prezerwatywy a następnie po przelaniu w strzykawkę zawartość zamrażać w lodówce. Tak przez trzy dni z rzędu potem trzy dni postu i w czwartym trening u mojej Pani. O ile pierwsze dni minęły szybko i miło kiedy mogłem pofantazjować o przyszłych torturach , to druga część tygodnia ciągnęła się nieubłaganie szczególnie abstynencja była ciężka do zniesienia kiedy tylko myślałem o Pani zaraz penis stawał się wielki .

Miałem podobno być gotowy skończyć na wyrażne polecenie w miejscu które zostanie mi wskazane bez grymaszenia ,domysłów nie było końca.

Wreszcie nadszedł upragniony dzień wynająłem pokój w hotelu oraz przyniosłem ze sobą niezbędne akcesoria : wino dwa kieliszki ,trzy strzykawki ze spermą już niestety rozmrożoną , sznur , obręcze na nogi i ręce z klamrami, maskę gazowa ze specjalna puszką przez która można było wdychać różne zapachy ,zestaw do cewnikowania oraz lejek od paliwa .

Ubrałem obrożę na szyję następnie na ręce i nogi założyłem obejmy i tak gotowy nagi wysłałem numer pokoju do mej dręczycielki .

Po kilku minutach dostałem odpowiedz :”klęknij pod drzwiami”, wykonałem polecenie drzwi były otwarte weszła moja prześliczna spojrzała na mnie i na powitanie dostałem liścia w twarz za co podziękowałem całując dłoń .Padałem w zębach końcówkę smyczy do rąk pani łasząc się do stóp .

Moja wybranka jedyna i cudowna Pani była ubrana w czerwoną sukienkę czerwone buty na szpilce i jak zdążyłem zauważyć czerwona bieliznę która prześwitywała spod białej obcisłej koszulki.

Domina rozsiadła się wygodnie na krawędzi łóżka podała mi torebkę i kazała rozpakować zakupy w miarę jak wyciągałem dane przedmioty zaczęła dosyć oględnie i zdawkowo mówić co mi dziś nimi zrobi , była tam między innymi szpicruta ,dziwne ssawki ,bat, oraz pół litra żółtej substancji w plastikowej butelce . Całości dopełniał dwustronny knebel w kształcie wibratora ,paczka klamerek , cienki sznurek oraz strapon o potężnych rozmiarach.

Nie było czasu na zastanawianie dostałem rozkaz co szybko sprowadziło mnie na ziemię i dało do myślenia że jestem tu dla rozkoszy mej miłe . Musiałem klęknąć i zacząć się masturbować rękoma wcześniej zakładając sobie na penisa prezerwatywę ,miałem skończyć jak najszybciej jednak nie było to takie proste co chwila dostawałem z liścia w twarz , najwyraźniej sprawiało to frajdę mojej dręczycielce bo miała uśmiech na twarzy ,mimo starań uderzenia w twarz tak mnie rozpraszały iż członek normalnie miękł w dłoniach , nie potrafiłem skończyć więc pani wstała zdjęła bucik i wcisnęła mi do ust swoją stopę tak że schowały się w moich ustach wszystkie jej palce nie mogłem oddychać leżąc teraz na wznak a moja Pani stałą nade mną i wpychała mi do ust swa nóżkę głęboko do zadławienia po migdały. Normalnie gwałciła mi noga usta głębiej i głębiej brak powietrza i odruch wymiotny spowodował iż znowu kutas stał już na baczność. Zapach , smak nowych stylonów na stopach wraz z ich zapachem i smakiem powodował ferie doznań od mdłości i omdlenie po rozkosz kiedy noga jednak wchodziła płytko sprawdzając miękkość mego języka.

Nie było rady skończyłem w tej pozycji i tak też zostałem skrępowany ręce z tyłu tak by nic nie przeszkadzało pani w dalszym moim treningu ,sznurek z połączenia przechodził poprzez dziurkę w obroży i dochodził do rąk pani.

Nie mogłem się ruszać , Pani usiadła w rozkroku na mnie wiedząc że mogę się wyrywać , jak wiadomo kundle kiedy już skończą najchętniej poszły by spać lub podkuliły ogon i oddaliły się z miejsca zbrodni , wiadomo potrzebują czasu na reanimację. I tutaj cała dojrzałość dręczycielki zmusić wrednego pasa do działania dokopać , mu nie dać odpocząć kiedy tylko nie ma na nic ochoty zmusić go do czegoś czego by normalnie nie zrobił.

Pani bezceremonialnie wzięła do ręki lejek i mówiąc pij piesku pij pewnie jesteś spragniony wepchnęła mi do ust lejek w który wlała zawartość trzech strzykawek oraz świeżej prezerwatywy. O ile smak ostatniej jeszcze był do przyjęcia to sperma sprzed tygodnia ostro obudziła swym smakiem całe jestestwo psa . mocny grymas na twarzy wykręcenie się wstrętem i śmiech pani ,co kundlu nie smakują ci twoje soczki teraz posmakujesz moich he he he… po chwili butelka z żółtym nektarem poszybowała poprzez lejek do mojego przełyku , całość leciała dość sprawnie lejek był sztywny i nie pozwalał na zamkniecie końcówki mogłem jedynie przymykać końcówką języka otwór tak by się nie udławić . Zimny drink obudził zmysły. Oczy zaszły łzami , z każdym łykiem można było nabrać przekonania kto tu rządzi. O boże co za smak ….mocz Pani z całego dnia .

Wychłeptałem całość po czym pani stwierdziła jeśli już przepłukałem sobie gardło to teraz cleaning , zdjęła majtki i zaczęła podduszać mnie swoja nie mytą od rana cipka z nakazem dokładnego wyczyszczenia. Pachniała moczem najwyraźniej nie była podcierana po oddaniu moczu wcześniej do butelki w czasie dnia. Chwila pieszczot została gwałtownie przerwana szybkim szarpnięciem sznura widać Pani przygotowała więcej zabaw .

Po chwilowym rozluźnieniu uścisku rąk założyłem maskę przeciwgazową ,do puszki przez która oddychałem zostały włożone majteczki Pani oraz spocone stilony po dniu pracy. Teraz całe powietrze którym oddychałem przesycone było wonią mojej właścicielki. sznur znowu został napięty i przymocowany w taki sposób do sufitu iż miałem ręce skrępowane na plecach i maksymalnie podciągnięte w kierunku głowy w taki sposób iż jeśli chciałem się odchylić lub schylić automatycznie sznur powodował iż moje ręce w nienaturalny sposób wędrowały do góry moich pleców wyginając się powodowały niesamowity ból.

Pani wzięła zużyta strzykawkę napełniła ja środkiem poślizgowym i wcisnęła w dupsko jej zawartość. Następnie przypięła strapona i podeszła do mnie chwyciła za sznur przegięła mnie do przodu i bez ceregieli zaczęła posuwać , nie wiem jak to wytrzymałem strużki potu płynęły mi po całej twarzy byłem mokry i czerwony z bólu i podniecenia , nie wiedziałem już jak stanąć kiedy całość nagle się urwała , zdjęto mi maskę i dla odmiany wsadzono wężyk do ust oblepiając usta taśmą tak bym nie wypluł wężyka . Na jego końcu znajdował się worek od moczu taki zestaw do cewnikowania dostępny w aptece za 4zł , worek powędrował w ręce pani został w nim wycięty mały otwór i wsadzony lejek do którego na moich oczach polał się ciepły mocz prosto z muszelki mej właścicielki widok pęczniejącego worka przyprawiał o dreszcze …. Położyłem się grzecznie na podłodze służąc teraz za podnóżek dla pani stópek worek z kroplówka powędrował na wieszak na ubrania a Pani trzymając w palcach wężyk dozowała mi ilość wpływającego moczu przewężenie powodowało iż sączył się bardzo powoli co pozwalało w mych ustach nie zapomnieć o smaku przez długie 20 minut.

W tym czasie dostałem lakier do paznokci i posłusznie zająłem się manicure w kolorze oczywiście czerwonym zgodnie z wskazówkami.

Pysk miałem już obolały ledwo mogłem ruszać szczęka dla rozluźnienia dostałem więc do niego knebel bym nabrał jeszcze więcej pokory , knebel z jednej strony miał krótkiego penisa a z drugiej dłuższego do zadowalania mojej właścicielki , na moje sutki powędrowały ssawki w kształcie strzykawek z obrotowym uchwytem celem odessania powietrza .Nie byłem w stanie uwierzyć jak można wyssać brodawki całe różowe mieściły się w środku , ból narastał więc zostałem skrępowany na łóżku a pani wygodnie zaczęła ujeżdżać moja głowę ze sterczącym kutasem w ustach ,każde wejście powodowało moje podduszanie . Sutki piekły niemiłosiernie , po około 10 minutach zostałem uwolniony miałem sobie trzepać ręka według poleceń pani bez możliwości końca z usta wyjęto mi knebel i miałem zacząć dokładnie wylizywać krocze pani , zdjęto mi też ssawki by sterczące i obolałe sutki miał kto wykręcać i drażnić ból niepojęty , a połączony z rozkoszą przybliżał mój orgazm , tym bardziej że coraz cięższy oddech pani też świadczył o przyjemności jaka sprawiłem jej naszym spotkaniem.

 

W końcu szczytowała po czym strzał z liścia w moja twarz , szybki zrzut z tapczanu na ziemię i pozwolenie zgodnie z zaleceniem na powtórny orgazm na oczach mojej Pani na jej stopy, w nagrodę miałem wylizać dokładnie jej stópki ze spermy i przeprosić za to iż tak słabo ją zadowoliłem i w ogóle jestem totalną szmatą , oraz że się następnym razem lepiej popiszę oraz oddam swój tyłek do takiego rozciągania jakiego nie przeżyję .Nogi ugięły mi się na sama myśl bo już teraz leczenie tyłka zajmie pewnie kilka tygodni.

Czytany 4780 razy
Zaloguj się, by skomentować