Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub.

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 4 miesiąc 1 tydzień temu #31

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 176
  • Oklaski: 5
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 4 miesiąc 1 tydzień temu #32

• CzarnaMamba
  • CzarnaMamba Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 1
servant 67 napisał(a):
Pani Czarna Mambo, każdy z nas ma na różne sprawy swoje poglądy i nikomu nic do nich. Jednak tu nie chodzi o poglądy, tylko sposób wyrażania ich w przestrzeni publicznej Abstrachując już od wątku religijnego, Pani wypowiedź podałem jako pzrykład subiektywnej opini która może być odebrana jako nieakceptowalna, czy nawet obraźliwa. W miejsce tych fanatyków religijnych można wsadzić hipotetycznie n.p. ludzi tatuujących się uprawiających jogging, ulegających kobiecie i.t.p. i.t.d
Nie servant 67. To właśnie istotne kogo tu nazwałam głupcem.
Gdy w miejsce tych fanatyków religijnych wstawisz np. mężczyzn ulegających kobiecie, to nie będzie już to samo. Bo to forum stricte o uległości i dominacji, a nie forum religijne czy teologiczne. Tak jak ja nie będę wygłaszać swoich poglądów na forach religijnych, bo wiem, że obraziłabym nimi wiele obecnych tam osób, tak samo przeciwnicy męskiej uległości nie powinni wygłaszać swoich poglądów na takich forach jak to.
Wątpię również, by jakikolwiek fanatyk religijny (fanatyk, a nie wyznawca), był użytkownikiem tego forum. A jeśli jednak jakiś tu jest, to..... nawet szkoda słów.

I może do zobaczenia w innym wątku?
Chociaż przyznam, że obecnie nie ciągnie mnie już do for. Dlatego bardzo rzadko tu bywam.
Pozdrawiam :)

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 4 miesiąc 1 tydzień temu #33

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 176
  • Oklaski: 5
Pani Czarna Mambo.
Choć pewnie pojęcie "fanatyka religijnego" postrzegamy podobnie , to reszta nie jest dla mnie tak oczywista.
Rozumiem jednak Pani tok rozumowania a przede wszystkim zgadzam się że wchodzimy w temat, na który tu niema miejsca. Nie kieruję się tu absolutnie jakąś niechęcią rozmowy z Panią.
Alkoholu i dyskusji w dobrym towarzystwie nigdy nie odmawiam :) Pozdrawiam i liczę na Pani wypowiedzi w innych wątkach. :)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena