Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub.

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 9 miesiąc 1 tydzień temu #1

• jakub
  • jakub Avatar
LadyRedCat79 napisał(a):
No,proszę-rozkminiłeś powody pustki na tym /i nie tylko tym/ forum;)

.

Wie Pani co Pani LRC, niczego nie rozkminiłem, miałem gotowca. Chyba dobrze ponad rok temu na innym forum o tej samej tematyce miała miejsce identyczna sytuacja. Ktoś nie wytrzymał ciśnienia towarzyszącego nazwijmy to "dyskusji ogólnie rozwijającej" i zaczął się domagać pisania postów femdomowych, czy tak jak tu konkretnych, merytorycznych i klimatycznych. Tyle tylko, że tamten pienił się strasznie. I w tedy do dyskusji włączył się spokojny, zrównoważony weteran tamtejszego forum tłumacząc to co Pani nazwała, że ja rozkminiłem.
No ale teraz to Pani musi mi pomóc rozkminić to;

[LadyRedCat79 napisał(a):
Ileż można pisać o tym samym;)
Powyższym zdaniem wyraźnie daje Pani do zrozumienia, że również zdaje sobie sprawę z tego, że tu już naprawdę niewiele można dołożyć w czystym klimacie. To dlaczego wymaga Pani tego od innych, w tym wypadku ode mnie?
W zasadzie taką naturalną dalszą ścieżką jaka może dać życie temu forum są dyskusje wchodzące w interpersonalne relacje pomiędzy jego uczestnikami. To nie temat jest powodem niskiej kultury dyskusji (tutejszej gównobuży) a poziom jej uczestników.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 4 tygodni temu #2

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1077
  • Oklaski: 106
Jakub-rozkminiles,w sensie,że zrozumiałeś skąd takie pustki.
Sam widzisz-napisałeś temat,a odpowiedzi mało.
Gdybyś napisał coś w stylu:"Dlaczego Dominy sa aroganckie" lub:"Dlaczego ulegli są durni"-odpowiedzi byłoby duuuuuzo więcej.
Nie róbmy z tego forum bdsm.org czy ciemnych zakamarków Fetlife,gdzie jest tylko wyzywanie i wyśmiewane,za to reakcji na wpis ogromna ilość.
Na własnej skórze poczules,że można stawać na głowie,a wysiłki będą mierne.

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 4 tygodni temu #3

• jakub
  • jakub Avatar
LadyRedCat79 napisał(a):
Jakub-rozkminiles,w sensie,że zrozumiałeś skąd takie pustki.
Pani LRC doskonale zrozumiałem to co powtórzyła Pani w powyższym zdaniu i wydawało mi się, że dostatecznie jasno odpowiedziałem w pierwszej części swojego postu. Osobiście bardziej interesowała mnie Pani odpowiedź na moje pytanie z drugiej jego części, ale nie padła a ja nie będę "drążył".
Jeszcze tylko dwa słowa do tego.
LadyRedCat79 napisał(a):
Na własnej skórze poczules,że można stawać na głowie,a wysiłki będą mierne.
Nie trzeba stawać na głowie wystarczy nie zniechęcać myślących inaczej i mających odwagę o tym pisać bez względu na to do czyich słów się odnoszą. Na wszelki wypadek dodam, że wszystko to musi odbywać się w ramach uniwersalnych zasad kultury. Można się spierać czemu powinno służyć takie forum. O tym też już pisano i mnie najbardziej przekonuje możliwość dyskusji. Z lektury archiwów wynika, że mających coś do powiedzenia było tu niemało, nawet całkiem nie dawno, już za mojej bytności i albo odeszli sami, albo dostali bana. Dokonało się coś w rodzaju negatywnej selekcji. Wśród aktywnych nie ma już tych, którzy chcą lub mają coś do powiedzenia. Kończąc powtórzę tylko, że to nie temat stanowi o poziomie dyskusji a biorący w nim udział.

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 3 tygodni temu #4

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Jakub-podstawowe pytanie-po co tutaj jesteś,skoro tutaj tak źle?;)
Nooo-od dluzszego czasu dwie zablokowane osoby-w tym jedna na własne życzenie i prośbę-mnóstwo zablokowanych osób;)Rozdaje bany jak cukierki;)
Myślałam,że coś zrozumiałeś,ale były to tylko moje plonne nadzieje;)

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 3 tygodni temu #5

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
I jeszcze jedno-gdyby było tak,jak piszesz-od razu zostalbys zablokowany ty oraz hans;)

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 3 tygodni temu #6

• jakub
  • jakub Avatar
Pani LRC tu nie chodzi o to, że zbanowała Pani zbyt wielu użytkowników, a mówiąc szczerze to naprawdę niewielu (chodzi o te ok.4 lata, jeśli się nie mylę, pełnienia funkcji moderatora) Bardziej razi brak obiektywizmu i czystego pragmatyzmu. Jeśli admin. dał Pani narzędzie czasowego wykluczenia to szkoda, że nie korzystała Pani z tego. Powtarzam, jeśli dał. Większym problemem są ci, którzy sami zrezygnowali, czując bezsilność w próbach porozumienia. Rejestrując się tutaj miałem tego świadomość więc tak łatwo nie pękam, nie szukam poklasku.
Jeszcze odnośnie tego;
LadyRedCat79 napisał(a):
Myślałam,że coś zrozumiałeś,ale były to tylko moje plonne nadzieje;)
Pani LRC, moderator, to mimo podobieństwa w brzmieniu nie to samo co mentor. Piszę tak, bo mam wrażenie, że tekstem powyżej zacytowanym próbowała Pani wejść również w tą drugą rolę, co nie bardzo jest dla mnie zrozumiałe, oraz chyba dość mocno przesadzone. Gdyby więc była Pni uprzejma wyjaśnić mi. Czego to ja nie zrozumiałem?
Ostatnio zmieniany: 8 miesiąc 3 tygodni temu przez jakub.

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 3 tygodni temu #7

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 144
  • Oklaski: -12
LadyRedCat79 napisał(a):
I jeszcze jedno-gdyby było tak,jak piszesz-od razu zostalbys zablokowany ty oraz hans;)

ale ja za co dokładnie? nie mam teraz zbyt wiele czasu na czytanie, ale też nie zauważyłem aby jakub też czymś szczególnie podpadł. Niemniej jednak jęsli to poprawi PANI samopoczucie, to przynajmniej mnie może PANI zbanować przy wieczornej lampce wina :)
forum pewnie będzie ciekawsze....
Ostatnio zmieniany: 8 miesiąc 3 tygodni temu przez hans4.

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 3 tygodni temu #8

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
hans4 napisał(a):
LadyRedCat79 napisał(a):

ale ja za co dokładnie? nie mam teraz zbyt wiele czasu na czytanie, ale też nie zauważyłem aby jakub też czymś szczególnie podpadł. Niemniej jednak jęsli to poprawi PANI samopoczucie, to przynajmniej mnie może PANI zbanować przy wieczornej lampce wina :)
forum pewnie będzie ciekawsze....
Może najpierw przeczytaj ze zrozumieniem,a potem komentuj,co?;)

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 3 tygodni temu #9

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Jakub-dyskusja z tobą nie ma sensu:)
Więc sobie ja odpuszczę:)
Wystarczy:)
Miłego wieczoru:)

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 3 tygodni temu #10

• jakub
  • jakub Avatar
Pani LRC ponieważ jak widać w powyższym Pani poście, każde swoje zdanie "podstemplowała" Pani buźką lub jej symbolem (swoją drogą to ciekawe jak Pani to robi, że widać tylko symbol zamiast buźki a wygląda, że zapisany prawidłowo) a kiedyś sama Pani napisała do mnie żeby takich nie traktować na serio, więc znowu "dwa słowa".
Po jego lekturze smutek miesza mi się ze zdziwieniem.
Smutek, bo jak to, forum dyskusyjne, w którym podważa się jej sens, no naprawdę smutne.
A dziwienie bo przecież tak naprawdę to my nawet nie zaczęliśmy dyskutować. Przecież tak w sumie to nie odniosła się Pani do niczego co napisałem, robiąc wrzutki bez słowa uzasadnienia i tematycznie bez większego związku z tą naszą próbą "rozmowy".
Ostatnio zmieniany: 8 miesiąc 3 tygodni temu przez jakub.

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 3 tygodni temu #11

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
jakub napisał(a):
Pani LRC ponieważ jak widać w powyższym Pani poście, każde swoje zdanie "podstemplowała" Pani buźką lub jej symbolem (swoją drogą to ciekawe jak Pani to robi, że widać tylko symbol zamiast buźki a wygląda, że zapisany prawidłowo) a kiedyś sama Pani napisała do mnie żeby takich nie traktować na serio, więc znowu "dwa słowa".
Po jego lekturze smutek miesza mi się ze zdziwieniem.
Smutek, bo jak to, forum dyskusyjne, w którym podważa się jej sens, no naprawdę smutne.
A dziwienie bo przecież tak naprawdę to my nawet nie zaczęliśmy dyskutować. Przecież tak w sumie to nie odniosła się Pani do niczego co napisałem, robiąc wrzutki bez słowa uzasadnienia i tematycznie bez większego związku z tą naszą próbą "rozmowy".
Zbyt wiele razy już dyskutowaliśmy,skąd moje stwierdzenie:)
Masz innych dyskutantów:)
Dzisiaj również-miłego wieczoru:)

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 3 tygodni temu #12

• jakub
  • jakub Avatar
E no znowu buźki. To chyba z tego.
LadyRedCat79 napisał(a):

:laugh: :laugh: :laugh:

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 3 tygodni temu #13

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
jakub napisał(a):
E no znowu buźki. To chyba z tego.
LadyRedCat79 napisał(a):

:laugh: :laugh: :laugh:
Z Hansem pogadaj;)

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 3 tygodni temu #14

• jakub
  • jakub Avatar
Mówi Pani z Hansem, nie widzę problemu. Próbuję z Panią, mogę z każdym, nawet z diabłem, byle ku lepszemu,. bo dobrze nie jest i to nie od wczoraj. Sama Pani pisała o tym już ponad 2 lata temu;
LadyRedCat79 napisał(a):
macie jakieś propozycje jak rozuszać nasze forum,by nie umarło?:)
No tu zakończone buźką, to różnie można odebrać.
Ale tu już bez buźki;
LadyRedCat79 napisał(a):
no to-dzialajmy:)bo nam forum zdechnie;)
Jeśli to co powyżej jest jeszcze aktualne to odwrócę pytanie, które często zadawała Pani tym niepokornym w tym również mnie. Tak w skrócie, że jeśli nam się nie podoba to co tu robimy.
Powyższe cytaty świadczą , że Pani też nie jest zachwycona. Moje pytanie więc brzmi. Jak sobie Pani wyobraża funkcjonowanie forum w ożywionej postaci tak, żeby nie mąciło dobrego samopoczucia np. tych anonimowych zniesmaczanych, na których czasem się tu Pani powoływała, większość milczących, no i oczywiście zadowalało Panią?

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 3 tygodni temu #15

• CzarnaMamba
  • CzarnaMamba Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 137
  • Oklaski: 1
Ale co ma piernik do wiatraka?
jakub zacząłeś ciekawy dla Ciebie i pewnie wielu fetyszystów temat. Po czym sam go zaśmieciłeś i sprawiłeś, że kompletnie odechciało mi się (i z pewnością nie tylko mnie) zabierać w nim głos.
Jak widzę lubisz coś zacząć budować, by potem móc własnoręcznie to zburzyć.
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyRedCat79, kot Maciej

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 3 tygodni temu #16

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Jakub-dzisiaj również miłego wieczoru:)
Za tę wiadomość podziękował(a): kot Maciej

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 3 tygodni temu #17

• jakub
  • jakub Avatar
Pani Czarna Mambo, jeśli kiedyś przeczytam jakikolwiek obiektywny komentarz w Pani wydaniu to chyba na kolanach pójdę do Częstochowy. Proszę sobie powolutku przeczytać temat jeszcze raz to może zrozumie Pani to co napisałem.

Pani LRC utrzymując się w konwencji Pani wypowiedzi w tym temacie pozostaje mi już tylko jedna odpowiedź - pomidor.

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 3 tygodni temu #18

• CzarnaMamba
  • CzarnaMamba Avatar
  • Expert
jakub i może dobrze, że nie zauważasz mojego obiektywnego podejścia do Twoich zachowań, bo ludzi chodzących na kolanach do Częstochowy uważam za głupców, a Ty głupi raczej nie jesteś.
Gołym okiem widać, że masz ogromny żal do LadyRedCat79, oj ogromny i z tego powodu bardzo poważnie odbierasz jej komentarze.

Obu stronom polecam nieco luzu i dystansu.

Proszę moderację o oczyszczenie tego wątku z całego śmietnika, który nie powinien się pojawić. Aż żal na to patrzeć.

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 3 tygodni temu #19

• kot Maciej
  • kot Maciej  Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 220
  • Oklaski: 14
Z tą obiekcją to ciężko, bo kto miałby oceniać co jest obiektywne, a co nie.
Wogóle obiektywnyść jest przereklamowana. Nudne byłyby dyskusje gdzie odnosimy się tylko do suchych faktów, bez wyrażania własnych ocen i spostrzeżeń.
U Ciebie Jakubie również próżno szukać obiektywności. Tak już jesteśmy skonstruowani że nasze emocje, uczucia i światopogląd mocno oddziałują na nasze postrzeganie rzeczy. I nie jest to moim zdaniem nic dziwnego, czy tym bardziej złego.

Edycja: Zapomniałem, miłego wieczoru ;)
Ostatnio zmieniany: 8 miesiąc 3 tygodni temu przez kot Maciej .

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 3 tygodni temu #20

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
CzarnaMamba napisał(a):
jakub i może dobrze, że nie zauważasz mojego obiektywnego podejścia do Twoich zachowań, bo ludzi chodzących na kolanach do Częstochowy uważam za głupców, a Ty głupi raczej nie jesteś.
Gołym okiem widać, że masz ogromny żal do LadyRedCat79, oj ogromny i z tego powodu bardzo poważnie odbierasz jej komentarze.

Obu stronom polecam nieco luzu i dystansu.

Proszę moderację o oczyszczenie tego wątku z całego śmietnika, który nie powinien się pojawić. Aż żal na to patrzeć.
Fakt,czas zrobić OT:)
A do Jakuba-lubię pomidory;)

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 2 tygodni temu #21

• jakub
  • jakub Avatar
Święta minęły jest chwila spokoju, wypada coś odpowiedzieć, tym bardziej, że jak widzę, siła złego na jednego. No to tak w kolejności zgłoszeń.
Pani Czarna Mambo w żaden sposób nie potrafię rozgryźć co bardziej wpływa na Pani wypowiedzi, fazy księżyca, czy wielkość plam na słońcu. Bo tak. Kiedyś napisała Pani, że ja tu na forum to się bawię a teraz pisze Pani o moich żalach do Pani LRC i zbyt poważnym traktowaniu tego co Ona pisze. No albo, albo, nie widzi Pani sprzeczności? Zawsze musi być czarne albo białe? Trochę Pani podpowiem. To pierwsze jest o wiele bliższe prawdy. Nawet w realu raczej nie miewam ansów w stosunku do obcych osób. W wirtualu, wykluczone.
Kocie Macieju, no tu już tak czarno biało nie jest. Bardzo sprytnie demagogię (bo właściwie to nie wiem o co Ci chodzi) wymieszałeś z tekstem o emocjach, uczuciach i światopoglądzie. Przyznając rację moim słowom o braku obiektywizmu, konformistycznie rozszerzyłeś to również w zasadzie na wszystko to co ja napisałem. Tradycyjnie poproszę o konkretne przykłady, już to kiedyś przerabialiśmy. Próbując jednak odnieść się do tego co zrozumiałem, napiszę tak. Jeśli chodzi o ocenę obiektywizmu. Kiedyś były tu próby stworzenia odpowiedniego "ciała", ten wątek cały czas tutaj jest, ale linku po raz kolejny nie będę wrzucał. To tak w kwestii formalnej a z drugiej strony, to nie wystarczą Ci takie uniwersalne wartości, jak chociażby zwykła uczciwość i przynajmniej próba zrozumienia czytanego tekstu?
Pani LRC, bardzo dziękuję za wywalenie pierwszych postów w tym temacie. W takiej formie dla większości i tak były zupełnie nie czytelne. Osobiście zrobiłbym to samo, tylko sporo wcześniej. Myślę jednak, że Pani Czarnej Mambie chodziło o coś zupełnie przeciwnego. Przynajmniej ja tak rozumiem poniższy cytat z Jej wpisu;
quote="CzarnaMamba" post=71412]

który dla większej jasności należy zestawić z tym;
CzarnaMamba napisał(a):
jakub zacząłeś ciekawy dla Ciebie i pewnie wielu fetyszystów temat. Po czym sam go zaśmieciłeś i sprawiłeś, że kompletnie odechciało mi się (i z pewnością nie tylko mnie) zabierać w nim głos.
chociaż wątpię, żeby w tej kwestii to mnie przyznała rację.

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 2 tygodni temu #22

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 195
  • Oklaski: 5
Masz rację jakubie, Święta minęły i życie wraca do normalności a ja od jakiegoś czasu mogąc tylko obserwować dyskusję na forum w końcu mam chwilkę by coś napisać.
Przede wszystkim uważam że niekoniecznie jest złą intencją brak aktywności na forum. Jak już gdzieś napisałem tu nikt nic nie musi, nie każdym tematem jest zainteresowany i nie każdy ma tyle czasu by na bieżąco pisać.Ja również zadałem tu nie jedno pytanie i to wprost lub domyślnie do Pań na które do dziś nie otrzymałem odpowiedzi i bez żali ani pretensji na ile mogę udzielam się i przechodzę nad tym do porządku dziennego.
Akurat nie dopatrzyłem się w Twojej konwersacji z Lady Red Cat jakiś żali, jednak na ile prześwietliłeś całe archiwum forum to mało jest tematów na które Pani Lady Red Cat by się nie wypowiedziała, zatem doskonale Ją rozumiem kiedy pisze „ile można pisać o tym samym”
Z kolei faktem jest, że przy wszelkich tzw. gównoburzach aktywność na forum zdecydowanie wzrasta. Osobiście mimo że mam swoje zdanie nie biorę w nich udziału z paru prostych przyczyn:
nie mam w tym żadnej przyjemności
szkoda mi na to czasu, którego też nie mam za dużo
na ile będę starał się być obiektywny moje zdanie i tak nie będzie miało znaczenia.
Mam w głowie choćby tylko jeden sławetny wątek rozpoczęty niewinnie w którym się wypowiedziałem a który na skutek kolejnej wypowiedzi przerodził się w awanturę. Paradoksalnie ta merytoryczna wypowiedź w temacie pozostała bez oddźwięku, za to awanturze na forum podziękowań i postów nie było końca i to nawet od osób które się tu w ogóle nie udzielają. Widać gównoburze są bardziej przyciągające

Może chociaż jako jedyny to zgadzam się z Twoją wypowiedzią w której podajesz zależność kultury dyskusji od obiektywizmu.
kot Maciej napisał(a):
Z tą obiekcją to ciężko, bo kto miałby oceniać co jest obiektywne, a co nie.
Wogóle obiektywnyść jest przereklamowana. Nudne byłyby dyskusje gdzie odnosimy się tylko do suchych faktów, bez wyrażania własnych ocen i spostrzeżeń.
U Ciebie Jakubie również próżno szukać obiektywności. Tak już jesteśmy skonstruowani że nasze emocje, uczucia i światopogląd mocno oddziałują na nasze postrzeganie rzeczy. I nie jest to moim zdaniem nic dziwnego, czy tym bardziej złego.

kocie Macieju

Obiektywizm jest podstawą każdej dyskusji, w której ocena faktów jest niezależna od wzajemnych sympatii i antypatii oraz uprzedzeń. Jej brak prowadzi właśnie do gównoburzy na skutek licytacji czyja racja jest bardziej mojsza. Masz rację że każdy z nas wyraża swoją subiektywną opinię, ale powinno się to odbywać z poszanowaniem opinii myślących inaczej, czego trudno się dopatrzyć np. w pierwszej z brzegu niewinnej wypowiedzi Pani Czarnej Mamby

CzarnaMamba napisał(a):
]

Pani Czarna Mambo, nie oceniajmy w ten sposób ludzi którzy są w stanie poświęcić się swoim przekonaniom, skoro nie chcemy być sami oceniani jako głupcy w naszych klimatycznych preferencjach lub upodobaniach dla niektórych, odchodzących od normy, tym bardziej że bycie tymi pierwszymi nie wyklucza bycia drugimi.
Szczerze, mam szacunek dla Pani i stylu życia jaki Pani prowadzi, dlatego, proszę nie odbierać tego jako atak, tym bardziej że nikt z nas nie jest ideałem w ocenianiu innych. Zakładam że spontanicznie napisała Pani tak sprowokowana wypowiedzią jakuba. Zresztą na tym forum wypowiedziała się Pani w innym temacie w podobnym tonie, co mogło uderzyć m.in. we mnie, czy n.p. Lady Red Cat. (o ile dobrze pamiętam ) 

Jednak bardziej kuriozalnie brzmi wypowiedź,

CzarnaMamba napisał(a):

w której domaga się Pani usunięcia postów nazywając je śmietnikiem, nie patrząc że sama Pani wcześniej cytowaną wypowiedzią go zaśmieciła.
To prawda że jakub ( zresztą nie pierwszy raz ) doprowadził temat do O.T. ale był to wątek przez niego założony i dyskusja w równej mierze prowadzona była przez niego jak i przez Lady Red Cat, nie zapominając o kocie Macieju który merytorycznie też się w niej wypowiedział ( chociaż już po Pani apelu do moderacji ) .
Zatem ja nie uznałbym za stosowne sugerowanie czegokolwiek w tym wątku, bez względu co o nim myślę, a nie będąc zainteresowanym, po prostu bym go ignorował.
Z drugiej strony, być może chciała się Pani wypowiedzieć ściśle w temacie wątku, czego się Pani odechciało, to teraz kiedy O.T. za Pani sugestią został odłączony, to nadal się Pani nie wypowiada. :)
Za tę wiadomość podziękował(a): hans4

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 2 tygodni temu #23

• jakub
  • jakub Avatar
No cóż, jak się zawiniło, to trzeba walnąć się w pierś i powiedzieć przepraszam, a konkretnie za to;
[quotejakub napisał(a):
Pani LRC, bardzo dziękuję za wywalenie pierwszych postów w tym temacie. W takiej formie dla większości i tak były zupełnie nie czytelne. Osobiście zrobiłbym to samo, tylko sporo wcześniej. Myślę jednak, że Pani Czarnej Mambie chodziło o coś zupełnie przeciwnego. Przynajmniej ja tak rozumiem poniższy cytat z Jej wpisu;
quote="CzarnaMamba" post=71412]

który dla większej jasności należy zestawić z tym;
CzarnaMamba napisał(a):
chociaż wątpię, żeby w tej kwestii to mnie przyznała rację.
Powyższym tekstem zasugerowałem jakoby Pani LRC opacznie wykonała prośbę Pani Czarnej Mamby pozostawiając tzw. O.T. a wywalając wpisy w tzw. głównym temacie.
Wobec tego bardzo Panią, Pani LRC przepraszam za to co w powyższym cytacie. Bardzo przepraszam.
Muszę jednak dodać, że raczej nie wpadłbym na to gdyby nie wpis servanta a konkretnie ten fragment;
[quoteservant 67 napisał(a):

za Pani sugestią został odłączony, to nadal się Pani nie wypowiada. :)
Kluczowe okazało się słowo "odłączony", cos mnie tknęło, zajrzałem staranniej w "ostatnie tematy" i co widzę? Oprócz tego "moje żale i tak dalej", jest też ten pierwszy, od którego się zaczęło.
Dlatego więc dziękuję Ci servant za być może nie świadome, ale skuteczne zwrócenie uwagi na co tu dużo gadać moje gapiostwo. Bardzo dziękuję.

]

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 2 tygodni temu #24

• CzarnaMamba
  • CzarnaMamba Avatar
  • Expert
servant 67 ja na prawdę ludzi chodzących na kolanach na pielgrzymkach uważam za głupców. Za głupców uważam wszystkich fanatyków religijnych. Im raczej wisi moja opinia o nich, a mnie od dawna już wisi opinia innych o mnie. Każdy kto che może uważać mnie głupią, za dewiantkę, za wynaturzoną zboczoną babę.
A co do wspomnianego topiku. Odeszła mi wtedy ochota na wypowiadanie się w nim i raczej już ta ochota nie wróci.
Pozdrawiam Cię serdecznie

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 2 tygodni temu #25

• CzarnaMamba
  • CzarnaMamba Avatar
  • Expert
servant 67 ja naprawdę ludzi chodzących na kolanach na pielgrzymkach uważam za głupców. Za głupców uważam wszystkich fanatyków religijnych. Im raczej wisi moja opinia o nich, a mnie od dawna już wisi opinia innych o mnie. Każdy kto chce może uważać mnie głupią, za dewiantkę, za wynaturzoną zboczoną babę.
A co do wspomnianego topiku. Odeszła mi wtedy ochota na wypowiadanie się w nim i raczej już ta ochota nie wróci.

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 2 tygodni temu #26

• jakub
  • jakub Avatar
Wiesz co servant, fajnie, że się odezwałeś, poruszyłeś kilka wątków, z których prawie każdy jest pomysłem na nowy temat, więc to co teraz napiszę nie koniecznie musi mieć zastosowanie do całości. Teraz jednak chciałbym się skupić tylko na jednym, tzn. "ile razy można pisać o tym samym". Możliwe, że źle zrozumiałem intencje zacytowania przez Ciebie tego zdania napisanego tym razem akurat przez Panią LRC, ale odniosłem wrażenie, że po to, aby mnie przekonać do jego prawdziwości. Przecież tamten właściwy temat odłączony od tego O.T. założyłem właśnie po to żeby potwierdzić jego prawdziwość. Myślałem, że w jego właściwie pierwszym poście wyraźnie to ująłem. Wiesz jak mi ręka drżała w czasie pisania, bo podobne, tylko dużo lepiej zredagowane już tu są. Wstawianie więc kolejnego aż waliło megalomanią, do której w ogóle mam awersję a we własnym wydaniu, porażka. W dalszej "rozmowie" z Panią LRC napisałem też coś takiego, co pozostało bez odzewu;
jakub napisał(a):
LadyRedCat79 napisał(a):
Powyższym zdaniem wyraźnie daje Pani do zrozumienia, że również zdaje sobie sprawę z tego, że tu już naprawdę niewiele można dołożyć w czystym klimacie. To dlaczego wymaga Pani tego od innych, w tym wypadku ode mnie?
W zasadzie taką naturalną dalszą ścieżką jaka może dać życie temu forum są dyskusje wchodzące w interpersonalne relacje pomiędzy jego uczestnikami. To nie temat jest powodem niskiej kultury dyskusji (tutejszej gównobuży) a poziom jej uczestników.
Potwierdza więc to co tu teraz wcześniej napisałem, ale ważniejsze są dwa ostatnie zdania. Nie myślisz, że może być to takim naturalnym sposobem na życie dla tego forum, byle by ktoś właśnie bezstronnie kanalizował nurt ewentualnych dyskusji. Z racji różnorakich zainteresowań jestem obecny w różnym stopniu wiedzy i zaangażowania na paru forach z poza klimatu i tam w zasadzie jest spokój. Te spory to specyfika właściwie tylko tego, nieistniejącego już "FEMDOM 24" i być może kilku też klimatycznych, o których tu czytałem ale osobiście kontaktu nie miałem.

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 1 tydzień temu #27

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
CzarnaMamba napisał(a):
servant 67 ja naprawdę ludzi chodzących na kolanach na pielgrzymkach uważam za głupców. Za głupców uważam wszystkich fanatyków religijnych. Im raczej wisi moja opinia o nich, a mnie od dawna już wisi opinia innych o mnie. Każdy kto chce może uważać mnie głupią, za dewiantkę, za wynaturzoną zboczoną babę.

Pani Czarna Mambo, każdy z nas ma na różne sprawy swoje poglądy i nikomu nic do nich. Jednak tu nie chodzi o poglądy, tylko sposób wyrażania ich w przestrzeni publicznej Abstrachując już od wątku religijnego, Pani wypowiedź podałem jako pzrykład subiektywnej opini która może być odebrana jako nieakceptowalna, czy nawet obraźliwa. W miejsce tych fanatyków religijnych można wsadzić hipotetycznie n.p. ludzi tatuujących się uprawiających jogging, ulegających kobiecie i.t.p. i.t.d.
Można sobie wyobrazić osobę która wyraziłaby na sadomani taki pogląd. Sądzę że nawet Pani suchej nitki by na niej nie zostawiła, włącznie z sugestią zbanowania. Tu już nie tak kontrowersyjne słowa jak „głupi” czy „głupia” miały swój negatywny oddźwięk. ;)

CzarnaMamba napisał(a):
servant 67

A ja , jak mi czasu starczy to coś tam od siebie dodam i mam cichą nadzieję że zachęci to Panią. Tak dla wyluzowania :)

Również pozdrawiam Panią serdecznie :)
Za tę wiadomość podziękował(a): hans4

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 1 tydzień temu #28

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
jakub napisał(a):
Wiesz co servant, fajnie, że się odezwałeś, poruszyłeś kilka wątków, z których prawie każdy jest pomysłem na nowy temat, więc to co teraz napiszę nie koniecznie musi mieć zastosowanie do całości. Teraz jednak chciałbym się skupić tylko na jednym, tzn. "ile razy można pisać o tym samym". Możliwe, że źle zrozumiałem intencje zacytowania przez Ciebie tego zdania napisanego tym razem akurat przez Panią LRC, ale odniosłem wrażenie, że po to, aby mnie przekonać do jego prawdziwości. Przecież tamten właściwy temat odłączony od tego O.T. założyłem właśnie po to żeby potwierdzić jego prawdziwość. Myślałem, że w jego właściwie pierwszym poście wyraźnie to ująłem. Wiesz jak mi ręka drżała w czasie pisania, bo podobne, tylko dużo lepiej zredagowane już tu są. Wstawianie więc kolejnego aż waliło megalomanią, do której w ogóle mam awersję a we własnym wydaniu, porażka. W dalszej "rozmowie" z Panią LRC napisałem też coś takiego, co pozostało bez odzewu;
jakub napisał(a):
LadyRedCat79 napisał(a):

@jakub, nie obraź się ale czasem, podchodząc do Twojego postu, to trzeba mieć wypoczęty i bardzo wytężony umysł, by rozwikłać łamigłówkę w nim zawartą. ;) To tak podobnie jakbym czytał umowę z bankiem tudzież uzasadnienie do wyroku sądowego.

No, ale na ile zrozumiałem, to rzuciłeś temat „stópkowy”, by udowodnić że nie ma o czym pisać, dlatego piszesz o tym samym. A ja stwierdziłem tylko fakt że Lady Red Cat dużo tu już opisała i jeśli pytasz, dlaczego wymaga tego od innych (w domyśle od Ciebie ), to mimo że ja takich wymagań nie zauważyłem to uważam że Pani Lady Red Cat ma moralne prawo tego oczekiwać.

Ja już dawno doszedłem do wniosku że od siebie nie mam już nic do dodania w kwestii moich ubogich doświadczeń i zainteresowań ( co do klimatu ) a jednak od czasu do czasu pojawia się coś nowego i interesującego. I nawet jeśli nie czuję się kompetentny w wypowiadaniu się, to nie znaczy że nie czytam z mniejszym lub większym zainteresowaniem. Okazuje się nawet że coś co było dla mnie kiedys tylko ciekawostką, zaczyna mnie trochę fascynować. :woohoo:

Moim zdaniem siłą napędową forum m. in. są nowi forumowicze ze swoimi doświadczeniami i preferencjami. Zauważ że Twój wątek „stópkowy” choć odświeżony, to jednak był Twoją chyba pierwszą wypowiedzią w tym temacie. I już coś tam o Tobie wiemy nowego :)
jakub napisał(a):
Nie myślisz, że może być to takim naturalnym sposobem na życie dla tego forum, byle by ktoś właśnie bezstronnie kanalizował nurt ewentualnych dyskusji. .

Tak, myślę że przy dobrych intencjach może być. :)

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 1 tydzień temu #29

• jakub
  • jakub Avatar
servant tym razem jeszcze ugryzę się w język i bez złośliwości spróbuję odnieść się tylko do jednej kwestii, będącej przedłużeniem wątku z poprzedniego mojego postu.
Nie bardzo wiem co z tego wyjdzie, bo piszesz, że nie rozumiesz a ja z kolei nie bardzo rozumiem czego Ty nie rozumiesz, więc z odpowiadania na to czego się nie jest pewnym może wyjść naprawdę niezła enigma.
Gdyby więc również ta odpowiedź była dla Ciebie nie zrozumiała a miałbyś jednak chęć obiektywnie coś wyjaśnić, to mam prośbę. Po prostu zapytaj. Zapytaj i poczekaj na odpowiedź. W zasadzie powinienem zrobić to samo, ale jeszcze tym razem pójdę na żywioł.
Chodzi o to;
servant 67 napisał(a):
No, ale na ile zrozumiałem, to rzuciłeś temat „stópkowy”, by udowodnić że nie ma o czym pisać, dlatego piszesz o tym samym. A ja stwierdziłem tylko fakt że Lady Red Cat dużo tu już opisała i jeśli pytasz, dlaczego wymaga tego od innych (w domyśle od Ciebie ), to mimo że ja takich wymagań nie zauważyłem to uważam że Pani Lady Red Cat ma moralne prawo tego oczekiwać.
]
Temat "stópkowy" napisałem po tym;
CzarnaMamba napisał(a):
Jeśli chce się ożywić forum, to chyba lepiej rozpocząć dyskusję na jakiś konkretny klimatyczny temat, a nie szukać dziury w całym,
i po tym;
LadyRedCat79 napisał(a):

Jak napisała Czarna Mamba-w tym celu można np.założyć nowy temat do merytotycznej dyskusji.Można też odpowiedzieć w starych tematach,które coś mądrego wnoszą.
Zacytowane zdanie Pani LRC (którego piszesz, że nie zauważyłeś) łączy się w logiczną całość tylko z tym napisanym jeden wpis wcześniej przez Panią Czarną Mambę (dlatego pozwoliłem sobie również je zacytować)
Chciałem żeby temat choć powielony, to był jednak wiarygodny, dlatego napisałem o sobie (o tej megalomani już nie będę powtarzał) Założyłem go z pełną świadomością, że nie znajdzie zainteresowania i niestety miałem rację.
Nie rozumiem również dlaczego piszesz, że kiedy pytałem Panią LRC o to, że skoro sama zdaje sobie sprawę, że o klimacie w zasadzie wszystko już napisano to wymaga tego od innych "w domyśle od Ciebie". Czemu w domyśle, przecież wyraźnie napisałem, że (bez cytatu) również ode mnie. To są pojedyncze słowa ale w nieuczciwy sposób odnoszą się do moich wypowiedzi . Postaraj się uważniej czytać to do czego się potem odnosisz. Do końcówki cytatu twoich słów po tym co tu postarałem się wyjaśnić nie muszę się już chyba odnosić, tym bardziej, że i bez tego kompletnie nie rozumiem co ma z tym wszystkim wspólnego moralność.

Który klimat?OT.Żale użytkownika Jakub. 8 miesiąc 1 tydzień temu #30

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
@jakub, mimo że tu już raczej nie mam nic do dodania to k woli przyzwoitości napiszę Ci, że ja wyraziłem tu tylko swoją opinię w tematach powstałych pod płaszczykiem wątku stópkowego nie wnikając skąd te tematy się wzięły. Tym bardziej nie oczekuj że będę szukał w innych wątkach czegoś czego w tym nie zauważyłem.
jakub napisał(a):
Nie rozumiem również dlaczego piszesz, że kiedy pytałem Panią LRC o to, że skoro sama zdaje sobie sprawę, że o klimacie w zasadzie wszystko już napisano to wymaga tego od innych "w domyśle od Ciebie". Czemu w domyśle, przecież wyraźnie napisałem, że (bez cytatu) również ode mnie. To są pojedyncze słowa ale w nieuczciwy sposób odnoszą się do moich wypowiedzi . Postaraj się uważniej czytać to do czego się potem odnosisz.

I tu muszę Ci przyznać całkowitą rację. Niewiem czemu tak napisałem, chyba mi jakoś palce po klawiaturze poleciały, za co Cię bardzo przepraszam :( i dziękuję że zwróciłeś mi na to uwagę. Zrozumiałem jak bardzo kluczowe znaczenie miało to pod kątem mojej wypowiedzi.
jakub napisał(a):
Nie bardzo wiem co z tego wyjdzie, bo piszesz, że nie rozumiesz a ja z kolei nie bardzo rozumiem czego Ty nie rozumiesz, więc z odpowiadania na to czego się nie jest pewnym może wyjść naprawdę niezła enigma.

Nie rozumiem dlaczego piszesz, że czegoś nie rozumiem, skoro napisałem „na ile zrozumiałem” To są pojedyncze słowa ale w nieuczciwy sposób odnoszą się do moich wypowiedzi . Postaraj się uważniej czytać to do czego się potem odnosisz.
Tym bardziej że okazuje się że dobrze zrozumiałem i nie muszę o nic już pytać i czekać na odpowiedź :)

Może z tego wszystkiego jeszcze nie ma enigmy, ale mi bardziej kojarzy się ze skeczem gdzie nawet zmiękczone imię Jakub jest znamienne :)
Ostatnio zmieniany: 8 miesiąc 1 tydzień temu przez servant 67. Powód: Rozszerzenie wypowiedzi
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena