Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Audio hipnoza

Audio hipnoza 4 miesiąc 3 tygodni temu #1

• kot Maciej
  • kot Maciej  Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 50
  • Oklaski: 1
Czy ktoś się zetknął z audio hipnozą w femdom ? Co sądzicie na ten temat ?

Na początek wyjaśnienie w kilku własnych słowach dla niezaznajomionych z tematem co to jest hipnoza. Hipnoza to wprowadzenie w stan głębokiego relaksu w którym znajdujemy się pomiędzy stanem pełnej świadomości a snem. Stan ten nazywamy transem. Wbrew pozorom transu nieświadomie doświadcza wiele osób w życiu codziennym. Czy zdarzyło się wam chociaż raz w życiu tak się skupić na danej rzeczy lub czynności że nie dosłyszeliście co mówi do was dana osoba pomimo że stoi tuż obok was ? Jeżeli tak to gratulacje doświadczyliście transu. Podczas hipnozy, hipnotyzowany jest wprowadzany w stan głębokiego odprężenia ciała i umysłu a cała jego uwaga skupia się na głosie hipnotyzującego.
Do czego służy hipnoza. Zakłada się że podczas hipnozy można podsunąć pewne sugestie hipnotyzowanemu żeby go zmotywować do jakichś działań lub zachowań. Zanim ktoś się wystraszy odpowiadam że NIGDY nie uda się namówić danej osoby do czynności której nie chciałaby\nie akceptuje w stanie pełnej świadomości. Czyli można np za pomocą hipnozy zmotywować kogoś do rzucenia palenia lub ćwiczeń fizycznych natomiast nie da się np zmusić kogoś do kradzieży jeżeli ten ktoś kradzieży w życiu codziennym nie akceptuje. Są już przeprowadzone badania które jasno przedstawiają że w trakcie transu hipnotycznego procesy zachodzące w mózgu nie różnią się niczym od tych w stanie pełnej świadomości.

No to teraz co to wszystko ma wspólnego z femdom ? Ano to że za granicą niektóre Panie zaczęły stosować audio hipnozę w tematach bdsmowo/fetyszowo/femdomowych. I pomimo że rynek nawet jak na warunki globalne jest niszowy to jednak rozwija się i chętnych Pań hipnotyzować w klimatach dominacji jest coraz więcej ;). Oczywiście jakość usługi jest bardzo różna od audio niewiele różniących się od erotycznych opowiadań mp 3 nie mających wiele wspólnego z hipnozą po tworzące hipnotyczne transy po których po przebudzeniu się niewiele się pamięta z zawartości pliku. (Co jest oznaką zapadnięcia w głęboki trans). Nie spotkałem się jeszcze z żadnymi polskojęzycznymi hipnotyzerkami co wynika moim zdaniem z niszy rynku który nawet w formie anglojęzycznej za duży nie jest, tak więc przyjemność bycia zahipnotyzowanym w klimacie dominacji jest zarezerwowana na razie dla znających język angielski ew. niemiecki.
Osobiście hipnozy nie używam do jakiejś formy trenowania siebie ale do relaksu, odstresowania się.
Mi w audio hipnozie najbardziej podoba się sam efekt transu oraz głębokiego relaksu oraz rozluźnienia.Nie ma nic lepszego niż położyć się w łóżku po stresującym dniu odprężyć się i odpłynąć na te 30-40 minut w akompaniamencie kobiecego głosu ;) Jedyne co by mogło to przebić to gdyby głos nie wydobywał się ze słuchawek :evil:
I tak potwierdzam że da się osiągnąć orgazm bez żadnego dotyku w trakcie hipnotycznego transu ;) (choć rożni się on trochę od takiego zwykłego przynajmniej w moim przypadku) Choć to zależy od osoby oraz jej podatności na hipnozę. Niektórym się to nie udaje nawet po wielu próbach, mi się udało bodajże już za drugim czy trzecim razem ;) .

Dla zainteresowanych przetestowaniem tematu zarzucam link do strony prowadzonej przez dwie Panie na której znajdziecie ponad 100 darmowych plików i są one w ogromnej większości wysokiej jakości. Pomimo tego że 95 % ich kontentu jest darmowa, oceniam ich poziom bardzo wysoko w moim prywatnym rankingu.(kolejny dowód że jakość nie zawsze idzie w parze z ceną).

spiralseductions.com/free-files/

Na początek polecam pliki które skupiają się na wprowadzeniu tylko i wyłącznie w głęboki trans, a dopiero gdy nauczycie się tego dobrze próbować bardziej ehm odważnych plików :lol:

Są tutaj inni zainteresowani tematem ? Jakie macie doświadczenia , wasze ulubione autorki ? Zapraszam do dyskusji.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Audio hipnoza 4 miesiąc 2 tygodni temu #2

• LauraWawa
  • LauraWawa Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 127
  • Oklaski: 9
Jeszcze nie próbowałam. Aczkolwiek bardzo mnie zainteresował temat, bo z tego co piszesz w ten sposób można przełamać wiele barier uległego w praktykach, które "chce, ale się wstydzi".

Tylko myślę, że wykonanie takiej hipnozy wymaga szkoleń. A tego niestety w Polsce chyba nie ma.... :(
pozdrawiam, LauraWawa
laurawawa.blog.pl
Ostatnio zmieniany: 4 miesiąc 2 tygodni temu przez LauraWawa. Powód: pomyłka

Audio hipnoza 4 miesiąc 2 tygodni temu #3

• kot Maciej
  • kot Maciej  Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 50
  • Oklaski: 1
Do tej pory opinie na temat skuteczności hipnozy są podzielone. Ja osobiście praktykuję dość długo w formie audio i w skuteczność hipnozy wierzę choć wiem że nie każdy reaguje tak samo. Jedni mają predyspozycje do zapadania w głęboki trans innym przychodzi to trudniej. I tak, teoretycznie można przy regularnym i powtarzalnym użyciu hipnozy pomóc uległemu przełamać nieśmiałość do praktyk które go pociągają ale za bardzo się wstydzi. Pod dwoma warunkami. Muszą mu się chociaż podświadomie podobać i musi chcieć je zrealizować. W takim przypadku hipnoza może przełamać lęk, wstyd.

Co do szkoleń to trzeba by się uczyć od zwykłych "waniliowych" hipnotyzerów. Hipnoza na tle dominacji nie różni się niczym od tej zwykłej terapeutycznej. Wystarczy wpisać w google "hipnoza" i wyskakuje cały rządek szkoleń czy kursów. O ich jakości nie mogę zaświadczyć.
Wiem też że niektóre Panie są w dużej mierze samoukami. Tzn na pewno podstawy jakieś gdzieś skądś wzięły ale jakość ich materiałów poprawia się wraz z czasem.
Nie każda hipnoza musi być idealna od początku. Słuchałem też niektórych plików z hipnozą które robiły Panie zupełnie z tym niezwiązane, ot tak na próbę i w niektórych przypadkach efekty były zaskakująco dobre. Tak więc nie jest to wiedza tylko dla wtajemniczonych.
Na pewno warto znaleźć sobie też osoby do testów które by były w stanie dać opinię jak reagują i jak głęboko zapadają w trans w danym materiale. Największą sztuką na której polegają niektóre niedoszłe hipnotyzerki jest nauka wprowadzenia w trans. W angielskim tzw "induction" .Najlepiej działająca na mnie hipnoza to ta która nieśpiesznie to robi i daje odpowiedni czas na relaks. Ponieważ tak jak pisałem trans to nic innego jak wprowadzenie ciała i umysłu w stan głębokiego relaksu. Sama długość sugestii nie ma dużego znaczenia.
Sztuka wprowadzenia w trans to odpowiednia kombinacja dźwięków, tonu głosu czasem muzyki plus do tego kilka trików (jak np liczenie albo skupienie się na danym punkcie) które pozwalają się odprężyć.
O hipnozie mogę co nieco poopowiadać więc jak ma Pani jakieś pytania to śmiało.
Zasilane przez Forum Kunena