Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: CBT-pytanie do Dr.Manueli

Odp: Dominacja-pytanie do Dr.Manueli 4 lata 4 miesiąc temu #1

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 148
  • Oklaski: -9
ordynus24 napisał(a):
Znalazłem bardzo ciekawy artykuł na temat CBT z lat 90-Chodzi mi o sadystyczne praktyki Szanownej Pani Dr.Manueli;

-Mam jeszcze pytanie-skąd ta tortura pochodzi?-Czy już ktoś przed Panią ją strosował?

sadomania.pl/index.php?option=com_conten...icle&id=37&Itemid=18

ta tortura pochodzi z zycia ...:)
przypadkowo zdarzylo sie wielu osobom trenujacym sport czy leczacym urazy popularna w latach 90 chinska mascia z kotkiem
wystarczylo tylko wetrzec masc w bolace miejsce po cym nie myjac rak udac sie do toalety aby sie wysikac...., nie mowiac o zabawie swoim sprzetem
generalnie nie wyobrazam sobie celowego wysmarowania ptaka, to musi byc skrajne cierpienie, mysle ze wielu by odpadlo z sesji...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Dominacja-pytanie do Dr.Manueli 4 lata 4 miesiąc temu #2

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
hans4 napisał(a):
ordynus24 napisał(a):
Znalazłem bardzo ciekawy artykuł na temat CBT z lat 90-Chodzi mi o sadystyczne praktyki Szanownej Pani Dr.Manueli;

-Mam jeszcze pytanie-skąd ta tortura pochodzi?-Czy już ktoś przed Panią ją strosował?

sadomania.pl/index.php?option=com_conten...icle&id=37&Itemid=18

ta tortura pochodzi z zycia ...:)
przypadkowo zdarzylo sie wielu osobom trenujacym sport czy leczacym urazy popularna w latach 90 chinska mascia z kotkiem
wystarczylo tylko wetrzec masc w bolace miejsce po cym nie myjac rak udac sie do toalety aby sie wysikac...., nie mowiac o zabawie swoim sprzetem
generalnie nie wyobrazam sobie celowego wysmarowania ptaka, to musi byc skrajne cierpienie, mysle ze wielu by odpadlo z sesji...
nikomu się nic nie stało a co niektórzy do dziś do mnie przychodzą ..MOJE ZABAWY SĄ ZAWSZE BEZPIECZNE CHODŹ NIEJEDNOKROTNIE BOLESNE

Odp: Dominacja-pytanie do Dr.Manueli 4 lata 4 miesiąc temu #3

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
łapka na myszy do dziś w moim studiu jest stosowana...hasło też stosuje

Odp: CBT-pytanie do Dr.Manueli 4 lata 4 miesiąc temu #4

• tombes
  • tombes Avatar
Może będę mało orygnialny , ale przyznam szczerze , że łapka na myszy wcale mnie nie kręci. Nie lubie rekwizytów w ballbustingu .. To musi być naturalne
W normalnej sytuacji gdy kobieta spotyka gwałciciela to stosuje jakieś łapki na myszy ?
Nie . Kopie go w jaja , bije go kolanem, a nawet łapie za jądra i je ściska gdy razem z napastnikiem są nadzy a on przymierza się do gwałtu , nie zauważa ze ofiatra poluje na jego jaja

Właśnie wielu fanów ballbustingu wyobraża siebie w sytuacji facet potencjalny gwałciel i kobieta ofiara
W pewnym momencie to ofiara staje się gwałcicielem gwałcąć jego jądra i daje mu nauczkę .
Czyli spotkanie z dominą powinno przedstawiąc pewną historię . Na przyklad facet zrobił coś złego i powinien za to zapłacić
rozbiera się potem rozbiera dominę , zaczyna ją przyciska ją próbuje gwałtu i gdy oboje są nadzy ona łapie go za jaja i przejmuje kontrole próbują ukrarać go za próbe gwałtu
, kobieta pokazuje mu jego miejsce i to co chciał zrobić było złe , maltretrując jego jądra. Udawadania mu , że popełnił największy bląd w swoim życiu. Jego jaja należą teraz do niej
Ostatnio zmieniany: 4 lata 4 miesiąc temu przez tombes.

Odp: CBT-pytanie do Dr.Manueli 4 lata 1 miesiąc temu #5

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1092
  • Oklaski: 107
a ja mam dla ciebie propozycję-zajmij się realnym praktykowaniem bdsm,zamiast wszystko teoretycznie roztrząsać i wkurzać innych:)

Odp: CBT-pytanie do Dr.Manueli 4 lata 1 miesiąc temu #6

• tongue4ass
  • tongue4ass Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 2
Należało by chyba zadać pytanie ilu niewolników straciło jaja w wyniku zabaw łapką na myszy :) Ale już nie trolując to w Pani Manuela jako profesjonalna, Domina dba o bezpieczeństwo i nikt nigdy nie doznał uszczerbku na zdrowiu mimo że pewno wielu piszczało pod Pani butem.
Ostatnio zmieniany: 4 lata 1 miesiąc temu przez tongue4ass.

Odp: CBT-pytanie do Dr.Manueli 4 lata 1 miesiąc temu #7

• tongue4ass
  • tongue4ass Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 2
Może skontaktujesz się bezpośrednio z Dr Manuelą i jestem pewny że Dr Manuela rozwieje Twoje wątpliwości.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dr.M, gentleman24

Odp: CBT-pytanie do Dr.Manueli 4 lata 1 miesiąc temu #8

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1092
  • Oklaski: 107
gentleman24 napisał(a):
LadyRedCat79 napisał(a):
a ja mam dla ciebie propozycję-zajmij się realnym praktykowaniem bdsm,zamiast wszystko teoretycznie roztrząsać i wkurzać innych:)

WIADOMO tongue4ass ,że nikt nie stracił jaj od łapki na myszy.To bezpieczne podobnie jak lekki ballbusting ato,że Dr.Manuela to wyrafinowana profesjonalna Domina która potrafi ukarać niewolnika-o masochistycznych skłonnościach-(lubiacego poniżenie i ból zadawane mu przez Domine) zadając mu ból a nie robiac krzywdy NIE ULEGA WATPLIWOŚCI.NIE O TO MI CHODZI!!!

Lady mnie zle rozumie,nikogo nie wkurzam,tylko jestem jak to rozpracowując moje posty Madame Juditch-napisała masolem :)czyli uległym-maso i czytając artykół o tych łapkach,czy maści kotek naprawde sie tym zainteresowałem.

Co do bezpieczenstwa to oczywiście,że maść,czy łapka jest w 100% bezpieczna a jednoczesnie zada niewolnikowi-masolowi ból-nie mam co do tego ŻADNYCH zastrzeżen-chciał bym w przyszłości czegoś takiego spróbować.

Owszem są niebezpieczne praktyki typu przekłuwania jader grubymi igłami,czy inne i sa moim prywatnym zdanie troche niebezpieczne,co do do maści czy łapki to jest to moim zdaniem bezpieczną,oraz bardzo eksytujaca praktyka,której chciał bym sprobować,dlatego chciałem dowiedziec sie wiecej.

jesteś tylko teoretykiem:)
jak już napisałam-to twoje ostatnie pytanie na Sadomani:)
Za tę wiadomość podziękował(a): Dr.M
Zasilane przez Forum Kunena