Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: zwiekszenie doznań analnych

zwiekszenie doznań analnych 2 miesiąc 1 tydzień temu #1

• krakussxx
  • krakussxx Avatar
  • Junior
  • szukam swojej Pani
  • Oklaski: 0
Mam pytanie do domin ewentualnie uleglych kt\orzy stosują takie praktyki. W celu zwiakszenia doznań analnych zdarzyło mi się 3-4 razy uzyć pasty do zębów. Czy stosiował ktoś inne specyfilki? Myslałem np o maściach rozgrzewających np końska a może ochładzających? A może coś innego ktoś stosował wzmacniające doznania. Wdzięczny byłbym za reakcję na temat i odpowiedź
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

zwiekszenie doznań analnych 2 miesiąc 1 tydzień temu #2

• slaveOn72
  • slaveOn72 Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 27
Witaj krakussxx.
Z tymi maściami rozgrzewającymi idziesz chyba niezłym tropem, no i od razu można spodziewać się efektów. Sprawdź tylko czy są one przeznaczone do użytku wewnętrznego. Używałem kiedyś często kremów rozgrzewających i zdarzyło mi się niechcący dotknąć oka. Da się przeżyć, ale dość długo łzawiło. Nie wiem czy warto wprowadzać coś takiego w miejsce, o którym myślisz ;) Myślę, że lepiej pokombinować z różnymi kształtami plugów czy straponów. A doznania? Jak to z ludźmi i np bólem - każdy odczuwa to jednak po swojemu. Z czystej ciekawości jednak zapytam o tę pastę do zębów. Czego spodziewałeś się po jej użyciu i jakie były efekty użycia. Oczywiście nie mówię o myciu zębów :)

zwiekszenie doznań analnych 2 miesiąc 1 tydzień temu #3

• slaveOn72
  • slaveOn72 Avatar
  • Senior
Przyszła mi go głowy właśnie myśl - zamroź strapona ;)

zwiekszenie doznań analnych 2 miesiąc 1 tydzień temu #4

• krakussxx
  • krakussxx Avatar
  • Junior
  • szukam swojej Pani
hmmm pomysł ok na przemian zamrozony strapon i masc rozgrzewajaca chyba sprobuje. A co do pasty mietowej najlepiej to powoduje mocniejsze odczuwanie penetracji i to bardzo . Trocher w zabawach penetracji mam doswiadczenia. Niestery ostatnio zaniedbałem ten temat hihi z powodu braku warunków. czekam na dalsze opinie o maści tych co probowali. Raz z swojej fantazji miałem niezłe halo jak przyniosłem swojej dominie siaktę swierzych pokrzyw. Penetrowała mnie nimi palcami było niesamowicie ostro ale dałem rade. Niestety potem pare dni problemów wiec nie polecam :(

zwiekszenie doznań analnych 2 miesiąc 1 tydzień temu #5

• slaveOn72
  • slaveOn72 Avatar
  • Senior
Z drugiej strony lód działa raczej znieczulająco, więc jakiś efekt działania zmrożonego strapona byłby chyba tylko na początku, ale kto wie... Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz ;)

zwiekszenie doznań analnych 2 miesiąc 1 tydzień temu #6

• krakussxx
  • krakussxx Avatar
  • Junior
  • szukam swojej Pani
napisze jak spróbuje a bedzie to juz niebawem :)

zwiekszenie doznań analnych 2 miesiąc 4 dni temu #7

• robi111
  • robi111 Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 2
Spróbuj świeżego korzenia imbiru obranego ze skórki i wystruganego w kształt koreczka analnego włóż sobie to do tyłka jest super tylko efekty nie pojawiają się od razu trzeba chwile poczekać jest to całkiem bezpieczne, no i polecam także świeże pokrzywy włożone do tyłka tylko płytko 2,3 cm bo potem ciężko wyjąć. też jest super a po dłuższym czasie pojawia się takie fajne uczycie mrowienia które utrzymuje się dość długo.

zwiekszenie doznań analnych 3 tygodni 1 dzień temu #8

• krakussxx
  • krakussxx Avatar
  • Junior
  • szukam swojej Pani
Wszystko wypróbowane kostki lodowe przez kilka minut wypełniały mi odbyt ale nie za dlugo by nie zrobic krzywdy . Wrazenia inne niz dotąd miałem ciekawe ale nie ma jak dobre rzniecie jednak. Co do pokrzyw hmmm to kiedys zrobiłem hardcore i przyniosłem siatkę swierzysz i moja Pani fistowała mnie nimi dogłebnie przez godzine plus pocieranie. Mega ból na początku ale wytrzymałem potem jak w amoku. Niestety było duzo krwii i problemy przez tydzien z wypr\oznianiem. To było 4 lata temu. Potem wróciło wszystko do normy ale nie polecam za bardzo. Ja juz powtorki nie zrobie. 9 niedawno robiłem z innnych względów kolonografie. Zadnych sladow widocznych. A włozenie 1.5 m rureczki mega przyjemne polecam hihi. Moze są tu jeszcze jacys co mają doswiadczenia?

zwiekszenie doznań analnych 3 tygodni 1 dzień temu #9

• slaveOn72
  • slaveOn72 Avatar
  • Senior
Kostki lodowe raczej krzywdy nie zrobią. Po prostu się rozpuszczą :) Pokrzywy to już inna bajka. Nie dla mnie, ale ciekawy jest pomysł robi111 z korzeniem imbiru, bo kolonografia choćby nie wiem jak bardzo Ci się podobała, to raczej tylko okazjonalna przygoda :)

zwiekszenie doznań analnych 3 tygodni 1 dzień temu #10

• robi111
  • robi111 Avatar
  • Senior
Korzeń imbiru nie robi żadnej krzywdy zapewniam sam tak się bawię to wiem co piszę, kiedyś wypróbowałem ostrego sosu Tabasco odrobinkę palcem do tyłka i zrobiłem to po raz pierwszy i ostatni prawdziwy ogień w tyłku coś niesamowitego imbir to przedszkole. ale jeśli ktoś lubi mega doznania to polecam, tego nic nie przebije.
Załączniki:

zwiekszenie doznań analnych 3 tygodni 1 dzień temu #11

• slaveOn72
  • slaveOn72 Avatar
  • Senior
Tabasco to ja wolę do wściekłego psa ;) Oczywiście wypić ;)

zwiekszenie doznań analnych 3 tygodni 8 godzin temu #12

• krakussxx
  • krakussxx Avatar
  • Junior
  • szukam swojej Pani
Imbir skrobany i w proszku też już był praktykowany . Co do lodu to fakt sie rozpusci ale jak miałem 7-8 duzych kostek to mogły być odmrożenia wiec dlatego krócej. Z tabasco hmmm no bede musiał sprobowac :)))

zwiekszenie doznań analnych 3 tygodni 1 godzinę temu #13

• robi111
  • robi111 Avatar
  • Senior
Z niecierpliwością czekam na opis doznań z zabawą z sosen tabasco.
Zasilane przez Forum Kunena