Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: EXHIBICJONIZM

EXHIBICJONIZM 7 lata 6 miesiąc temu #1

• czasownik
  • czasownik Avatar
Jestem ciekawy, czy wśród osób praktykujących BDSM, duży odsetek stanowi grono osób o skłonnościach ekshibicjonistycznych?

Myślę, że w przypadku osób uległych, zamiłowania te idą w parze, gdyż fantazjując o rozmaitych formach poniżenia, na pewno nie raz każdy miał ochotę, by zrealizować taki scenariusz, ze na rozkaz Pani, musimy poruszać się nago w różnych miejscach, napotykając nieraz na drodze rozmaite osoby trzecie...

Każda znająca się na rzeczy Domina, na lekcjach pokory, zawsze dokładnie przerabia z uległymi CFNM, także podczas tych zapadających głęboko w pamięci momentów, może wówczas u kundla dojść do uruchomienia tkwiących w podświadomości marzeń o nagości, do której przyzwyczajony w obecności sej Pani niewolnik, ciekiaw jest teraz doswiadczyć także i wśród innych ludzi.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

EXHIBICJONIZM 7 lata 6 miesiąc temu #2

• Lady_Kemintiri
  • Lady_Kemintiri Avatar
Exhibicjonizm to chyba obnażanie swojego ciała z przyjemnością. Nie ma to chyba wiele wspólnego z upokorzeniem. No ale to moje zdanie.

EXHIBICJONIZM 7 lata 6 miesiąc temu #3

• czasownik
  • czasownik Avatar
W pewnym momencie pomimo upokorzenia może pojawić się także i ciekawość. Wówczas nasze myśli zaczynają coraz częściej krążyć wokół tego, co by było, gdyby spróbowac pójść dalej... Jak wyglądałby ten kolejny krok?

Oczywiście musiałby to byś uległy ciekawy świata. No i potrafiący także z upokorzenia czerpać przyjemność. Te dwa zupełnie różne odczucia mogą ze sobą współistnieć. Jedno nie wyklucza drugiego.
Ostatnio zmieniany: 7 lata 6 miesiąc temu przez czasownik.

Odp: EXHIBICJONIZM 6 lata 3 miesiąc temu #4

• Averdon
  • Averdon Avatar
Fajny temat ekshibicjonizm, lecz durnie potem sprawdzają na klatkach schodowych czy inaczej.

nie każdy ma kulturę, cywilizację czy inteligencję czy dobre wychowanie, banała

bywają ludzie debilni i kretyni albo zboczeńcy dewianci i dewoci. naczytają sięna tym portalu i potem się kłopoczą by wszystko sprawdzać :laugh:

Odp: EXHIBICJONIZM 5 lata 4 miesiąc temu #5

• arek62
  • arek62 Avatar
Tak,masz rację.Potem mylą im się pojęcia,sadzą że pokazywanie swojego ciała każdemu i wszędzie jest dobre,a jak wiemy jest to dalekie od prawdy.

Odp: EXHIBICJONIZM 5 lata 3 tygodni temu #6

• sisior
  • sisior Avatar
jesli któras kobieta lubi w publicznych miejscach patrzec się na ekshibicjoniste który sie obnaża to prosze o kontakt ze mną.TYLKO KOBIETY Z WROCKA!!!

Odp: EXHIBICJONIZM 4 lata 9 miesiąc temu #7

• kwiatek48
  • kwiatek48 Avatar
Ekshibicjonizm nie jest niczym złym, choć może trochę wiąże się z upokorzeniem. Tylko jest tu cienka granica, bo chcemy patrzeć na naszą dziewczynę nagą, czy to znaczy, że ją poniżamy? Zupełnie czym innym jest ekshibicjonizm uliczny - to na pewno świadczy o dewiacji. A naturyści? Trochę się między nimi pętałem i wiecie co? Wśród nich nie wypada okazywać podniecenia, a nie wszystkim się to udaje początkowo i bywa zabawnie. Generalnie uważam, że ekshibicjonizm i naturyzm to dwie podobne skłonności.
Zasilane przez Forum Kunena