Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Elektrostymulacja i dominacja publiczna

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 1 miesiąc temu #1

• Lady Laura Gdynia
  • Lady Laura Gdynia Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 277
  • Oklaski: 22
Taki pomysł przyszedł mi do głowy dzisiaj w takcie rozmowy z moim uległym przed sesją.Doszliśmy do wniosku ,że może być to ciekawe doświadczenie.Łączy to także elementy cbt :)
Ring do elektrostymulacji na pilota zapięty na jajach.Potem wyjście w miejsce publiczne .Każde opóźnienie w wykonaniu mojego polecenia np przyniesienia nowej pary bucików do przymierzenia byłoby karane ...prądem. Prąd nie byłby mocny ale na pewno uciążliwy i byłoby trudno zapanować nad reakcjami ciała :laugh: Tym samym byłoby to bardzo ekscytujące patrzeć na próby ukrycia reakcji ciała uległego w miejscu publicznym.
Co myślicie o takiej dominacji łączonej?
Kontakt w sprawie sesji- GG 47837594 ,tel.728-761-394,Skype-pejczisex
<kliknij baner>
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 1 miesiąc temu #2

• Fulgrim
  • Fulgrim Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 12
  • Oklaski: 0
Bardzo ciekawy pomysł. Sam myślałem kiedyś o nabyciu takiego urządzenia, ale nie mogłem go nigdzie znaleźć:/

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 1 miesiąc temu #3

• Lady Laura Gdynia
  • Gold
Podejrzewam ,że trudno byłoby znaleźć ale zawsze można zrobić i to bardzo prosto :laugh:
Wykorzystując elektryczną obrożę treningową dla psa na pilota.Zmniejszyć jej obwód i proszę mamy ring do elektro na pilota.
<kliknij baner>

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 1 miesiąc temu #4

• FemDomFun
  • FemDomFun Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 14
Ja zrobiłem sobie takie urządzenie - dokładnie z takiego czegoś do tresury psów.
Niestety nie jest to urządzenie doskonałe. Po pierwsze skóra ludzka nie jest tak gruba jak psia. I to co dla psa jest minimalnym prądem, dla ludzi prawie nie do wytrzymania.
Druga spraw, to kwestia ułożenia się na jądrach - różnie przewodzi prąd, a podczas chodzenia przemiesza się to urządzenie.
Aczkolwiek to co zrobiłem w jakimś stopniu spełnia swoją rolę.
Ja już od dawna rozglądam się za czymś co by wibrowało i jajka obijało, a prąd jako już ostatni etap braku posłuszeństwa.

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 1 miesiąc temu #5

• Lady Laura Gdynia
  • Gold
Może było zbyt luźne, można też zrobić specjalną uprząż na kształt stringów z pasków aby utrzymywało urządzenie w wyznaczonym miejscu.Oczywiście oprócz mocowania na jajkach. Są też obroże z funkcją -wibracje ,spryskanie wodą i na końcu prąd.Cóż spryskanie wodą raczej się nie przyda ale wibracje i prąd jak najbardziej.
<kliknij baner>

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #6

• sudet
  • sudet Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 77
  • Oklaski: 1
zawsze można zrobić i to bardzo prosto

Z robieniem własnych narzędzi do elektrostymulacji ja bym raczej uważał, niekontrolowane porażenia prądem mogą doprowadzić do poważnego uszczerbku na zdrowiu.

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #7

• Lady Laura Gdynia
  • Gold
Sudet wyrwałeś moje słowa z kontekstu.Całość brzmiała tak-
"Podejrzewam ,że trudno byłoby znaleźć ale zawsze można zrobić i to bardzo prosto .
Wykorzystując elektryczną obrożę treningową dla psa na pilota.Zmniejszyć jej obwód i proszę mamy ring do elektro na pilota. "
To z Twojej strony manipulacja bo czytając całości wiadomo, że chodzi o zaadaptowanie istniejącego urządzenia, a nie zbudowanie od podstaw.Wiadomo,że budowa od podstaw może być niebezpieczna ale akurat w tym przykładzie nie o to chodzi.
<kliknij baner>

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #8

• sudet
  • sudet Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 77
  • Oklaski: 1
To z Twojej strony manipulacja bo czytając całości wiadomo, że chodzi o zaadaptowanie istniejącego urządzenia, a nie zbudowanie od podstaw

Owszem, może trochę się zagalopowałem z cytowaniem, ale to nie zmienia faktu, że nawet adaptowanie istniejących urządzeń jest niebezpieczne. Napięcia stosowane dla psów, mogą być zupełnie nie adekwatne dla ludzi. Ponadto u psów obroże stosuje się na szyi a nie na genitaliach, może się okazać, że zbyt duże napięcie przyłożone do jąder, może spowodować niepłodność (co w polskim prawie karnym jest brane jako przestępstwo ścigane z urzędu).

Jednak przy tego typu zabawach byłbym dalece ostrożny i stosował urządzenia, które można nabyć w sex shopie.

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #9

• Lady Laura Gdynia
  • Gold
Obroże mają płynnie dobierane impulsy i nie trzeba od razu na full.Działają na tej samej zasadzie co akcesoria do elektrostymulacji ,które można kupić w sexshopie. A te są używane praktycznie tylko na genitaliach . Każdym urządzeniem można wyrządzić krzywdę jeżeli stosuje się bez umiaru ,także tym z sexshopu.
<kliknij baner>

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #10

• podnóżekLRC
  • podnóżekLRC Avatar
Witam pokornie wszystkich a szczegolnie Lady. Jesli moja Pani LadyRedCat79 wyrazilaby zgode zaznaczam tylko i wylacznie za zgoda mojej Pani moge byc obiektem eksperymentalnym do testowania urzadzen elektro w miejscach publicznych i wszedzie. Osobiscie nie sprawia mi zadnych zdrowotnych problemow poniewaz jestem bezplodnym impotentem. A wrecz moglyby pomoc zwiekszajac mojego eunuchowskiego mikropenisa

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #11

• FemDomFun
  • FemDomFun Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 14
Wszystko można. Ta psia przeróbka nie jest taka zła, a na allegro można kupić w miarę tanio. Może popełniłem błąd i mogłem poszukać wśród droższych modeli. Sprawdzę jeszcze raz.
Z drugiej strony , aż nie chce mi się wierzyć, ze nie ma takiego sprzętu profesjonalnego. Najlepiej coś w rodzaju metalowego pasa cnoty pod prądem.
I nie ukrywam, że jest to moje jedno z marzeń. Wyjść z prawdziwą Damą w takim sprzęcie,a pilot u Damy w dłoni?!.
Nich sobie Pani wyobrazi.
Wchodzimy do sklepu. Pani podobają się śliczne ale drogie buciki. Ja na to, że za drogie, a Pani na "1", itd.
Można też bawić się tym. Siada Pani na ławeczce w centrum handlowym i każesz uległemu iść na zabawkowy samochodzik. Wrzucić tam 2 złote i jak dziecko bawić się. A Ty w tym czasie na ławeczce boki zrywasz.
Marzenie.
Fantazję mam wielką.

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #12

• Lady Laura Gdynia
  • Gold
Wystarczy wybrać obroże dla małego pieska.Wiadomo ,że napięcie będzie inne dla pieska o wadze 4 kg a inne dla psa o wadze 40 kg :) Wyobraziłam sobie i.... z przyjemności aż zaświeciły mi się oczy:) Wizja uległego w zabawowym samochodziku w galerii handlowej ....mniam .Smakowity widok ;)Zwłaszcza gdy mam go pod elektryczną kontrolą.
<kliknij baner>

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #13

• strapon_fan
  • strapon_fan Avatar
Ależ jest cała masa sprzętu profesjonalnego. Problem w cenach takich urządzeń i cenach późniejszego osprzętu - elektrod, zacisków itp. No w każdym razie nie jest to tania zabawa, ale warta zainwestowania. Wystarczy poszukać w sieci, jest jeden sklep który ma bardzo bogaty wybór elektrozabawek, żeby nie robić reklamy nie podam nazwy, ale z tego co widzę skompletowanie paru elementów to wydatek tak pod 1000-1500PLN.
Więc obroża dla psa nie wydaje się takim głupim pomysłem jeżeli ktoś chce poeksperymentować. Ważne żeby takie urządzenie miało możliwość regulacji intensywności doznań to raz, dwa trzeba pamiętać żeby nie robić obwodu z sercem po środku (penis -> szyja np.:)
Z osobistych doświadczeń podpowiem że wrażenia przy intensywniejszej zabawie niezapomniane ;)

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #14

• Lady Laura Gdynia
  • Gold
Witam pokornie wszystkich a szczegolnie Lady. Jesli moja Pani LadyRedCat79 wyrazilaby zgode zaznaczam tylko i wylacznie za zgoda mojej Pani moge byc obiektem eksperymentalnym do testowania urzadzen elektro w miejscach publicznych i wszedzie. Osobiscie nie sprawia mi zadnych zdrowotnych problemow poniewaz jestem bezplodnym impotentem. A wrecz moglyby pomoc zwiekszajac mojego eunuchowskiego mikropenisa
Poproś swoją Panią ,może będzie zainteresowana taką zabawą.Można taki sprzęcik wykorzystać również w czasie zabaw w mieszkaniu jako środek dyscyplinujący :)
<kliknij baner>

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #15

• Lady Laura Gdynia
  • Gold
Owszem jest mnóstwo zabawek tego typu z osprzętem ale... są na kablu a nie na pilota.Zwłaszcza ,że obroże na pilota mają zasięg nawet 500m :) Są już droższe ale można takie zaawansowane obroże dodatkowo z wibracją i sygnałem dźwiękowym kupić już w rozsądnej cenie.Z tym ,że przy zakupie trzeba się pytać czy są odpowiednie do małych piesków.;)
Ten sygnał dźwiękowy może być dodatkową motywacją uległego przy dominacji publicznej. :evil:
<kliknij baner>

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #16

• strapon_fan
  • strapon_fan Avatar
@Lady Laura, ależ są i na pilota ;) Pozwolę sobie jednak wkleić link do tego produktu: klik

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #17

• Lady Laura Gdynia
  • Gold
Faktycznie ale... cena jest koszmarna. Druga sprawa,że obroża daje większe możliwości.Ma impulsy ,wibracje i sygnał dźwiękowy :woohoo: Ponadto zasięg jest o wiele większy co przy dominacji publicznej jest nie do przecenienia. ;) A ponadto jest jeszcze podświetlenie w niektórych obrożach ,które można włączyć zdalnie. Możliwości daje o wiele więcej za o wiele mniej.Zasięg E-Stim to 50m a obroży do 500m.
<kliknij baner>

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #18

• Lady Laura Gdynia
  • Gold
Przykładem może być taka obroża treningowa
<kliknij baner>
Ostatnio zmieniany: 4 lata 4 tygodni temu przez Lady Laura Gdynia.

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #19

• strapon_fan
  • strapon_fan Avatar
No dlatego napisałem że ceny tego typu urządzeń są z deka przesadzone. Ale w zamian dostajemy faktycznie profesjonalne, stworzone do tego celu urządzenia z mnogością opcji do wykorzystania. Obroże trzeba jednak trochę przerobić żeby spełniała swoje funkcje, no i i tak trzeba dokupić elektrody. Tak po prostu tego na ogon się nie da założyć :)

Jeżeli kogoś stać... nic nie stoi na przeszkodzie :)

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #20

• Lady Laura Gdynia
  • Gold
Ależ da się po zmniejszeniu obwodu obroży ,a elektrod nie trzeba dokupować są już dołączone.
<kliknij baner>

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #21

• WirtualnaBDSM
  • WirtualnaBDSM Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 253
  • Oklaski: 219
Po co kombinować i robić jakieś domowe wynalazki kiedy one faktycznie mogą być niebezpieczne dla zdrowia.
Na polskim rynku jest dostępne nie drogie urządzenie elektrostymulacyjne zdalnie sterowane do którego można podpiąć wiele różnorakich przystawek zależnych od potrzeb.
Sama stosuję takie urządzenie E-Box Series 1 Remote i z powodzeniem osiaga 50 m zasiegu

oto szczegółowy opis urządzenia zamieszczony przez producenta:

Pierwszy na świecie system E-Stim sterowany zdalnie i z wbudowanym czujnikiem ruchu !!!
Jednostka ta pozwala na zdalną ale pełną na kontorlę elektrozabawy poprzez pilota (cyfrowo kodowany nadajnik). Pilot ten działa w zasięgu do 50m.
Tryby działania
Zaprogramowano w nim 5 różnych trybów działania: Fire ("Wystrzał"), Pulse (pulsacyjny), Continuous (stały), Training (szkoleniowy) oraz czujnik ruchu.
Czujnik ruchu
Wyczuwa najmniejszy ruch podmiotów zabawy. Jeśli twój podmiot zabawy się poruszy, dozna "wystrzału" implulsu elektrycznego. Dodatkowo można uzyć do dyscyplinowania podmiotu przycisku "Fire Button".
Tryb szkolen
Pozwoli ci na dawkowanie odczuć, a więc i przyuczanie do ich, poprzez korzystanie z trzech przycisków na pilocie sterowania. każdy z nich dawkuje porcje przepływu prądu w procentach, tj. jeden 33%, drugi 66% a trzeci 100% Każdy nadajnik (pilot) jest cyfrowo zakodowany do konkretnego odbiornika. W ciągu kilku sekund można zaprogramować nadajnik tak, by mógł kontrolować wszystkie odbiorniki.
Zapięcie na pasek
Odbiornik jest wyposazony w klamrę, za pomocą której można umocować go do paska nośnego.

Kupiłam je w tym sklepie w Wrszawie
Refform

polecam bo warto i daje dużo możliwosci
GG40662197 , skype: wirtualna.bdsm, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://bdsm.najlepsze.net/?we=dominawiktor

kliknij na baner

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #22

• Lady Laura Gdynia
  • Gold
To nie jest kombinowanie bo to jest ta sama zasada działania. Identyczna, z tym ,że obroża ma dodatkowe funkcje których nie ma E box a i zasięg jest większy. Sprzęt do użytku w studiu mam na elektrody i ringi a obroża wspaniale sprawdziłaby się w dominacji publicznej ze względu na zasięg i groźbę sygnału dźwiękowego.Profesjonalny sprzęt też może zaszkodzić jeżeli używa się go bez umiaru.I to jest słowo kluczowe-umiar.Wielokrotnie musiałam stopować swoich uległych.Mieli naprawdę dzikie pomysły, które chcieli zrealizować bez względu na konsekwencje.
<kliknij baner>

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #23

• Lady Laura Gdynia
  • Gold
Pamiętam swój pierwszy sprzęt do elektrostymulacji. :woohoo: Kilkanaście lat temu zakupiłam skórzany,sznurowany na penisie z paskiem zapinanym pod moszną.Miał nabite metalowe punkty przez które przepływał prąd.Był podłączany do zasilacza stabilizowanego :laugh: Ten dopiero mógł być niebezpieczny dla zdrowia ale wtedy był w powszechnym użyciu.
<kliknij baner>

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #24

• strapon_fan
  • strapon_fan Avatar
No czyli tak jak mówiłem, refform ma najlepszy wybór tego typu urzadzeń :) Też polecam...

To ja muszę się do warszawy wybrać takim razie na zabawy z prądem skoro Pani WirtualnaBDSM ma tego typu urządzenie, dawno się nie bawiłem w ten sposób :))

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 4 tygodni temu #25

• Lady Laura Gdynia
  • Gold
Znalazłam zdjęcie z moim starym sprzętem do elektro :) Wiedziałam ,że gdzieś mam te zdjęcia z przed 8 lub 10 lat :) Nie pamiętam dokładnie.Muszę się spytać uległego ,który jest na tym zdjęciu, kiedy dokładnie to było. Ciągle się widujemy regularnie . To dopiero była zabawka . :woohoo: Teraz to byłby chyba zabytek :laugh:
<kliknij baner>
Za tę wiadomość podziękował(a): tongue4ass

Elektrostymulacja i dominacja publiczna 4 lata 3 tygodni temu #26

• strapon_fan
  • strapon_fan Avatar
Miałem takie samo! Identyczne!
Sznurek jeszcze był w komplecie do wiązania tego :D
Ale jakoś tak słabo to działało, bardziej piekło niż raziło, aczkolwiek jakieś wrażenia dawało.
Zasilane przez Forum Kunena