Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Bogini Nemezis

Bogini Nemezis 1 rok 7 miesiąc temu #1

• marty
  • marty Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
www.roksa.pl/lpl/anons.php?nr=298657

Czy ktoś z Was drodzy forumowicze wie coś na temat Dominy z w/w anonsu? Temat założyłem w tym akurat dziale ponieważ Domina ta zagląda w moje strony tylko czasem i szczerze mówiąc, nie przyuważyłem z jakiego tak naprawdę miasta pochodzi. Zastanawiam się nad wizytą u Niej, chciałbym jednak wiedzieć czy warto. Tak zacne grono jak na tym forum powinno (tak przynajmniej mi się wydaje) coś o Niej wiedzieć ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Bogini Nemezis 9 miesiąc 4 dni temu #2

• UległyMaso
  • UległyMaso Avatar
  • Junior
  • Otrzymane podziękowania: 1
Byłem dziś u tej Pani najlepsza domina :D wygląd 100/10 strój ubrania akcesoria klimatyczne i fachowa dominacja najlepsza domina u jakiej byłem polecam ;) Super dominuje :)

Bogini Nemezis 9 miesiąc 1 dzień temu #3

• pawcioRz
  • pawcioRz Avatar
  • Fresh
Miałem doczynienia. Wizualnie zapiera dech w piersiach. Piękna cudowna brak słów.... jeśli chodzi o dominację fenomen. Jak najbardziej polecam

Bogini Nemezis 9 miesiąc 1 dzień temu #4

• UległyMaso
  • UległyMaso Avatar
  • Junior
teraz będzie Meblować studio w Krakowie :D dopiero odlot będzie ;))) ta Pani ma to we Krwi :)

Bogini Nemezis 8 miesiąc 4 tygodni temu #5

• szybnik
  • szybnik Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 9
  • Oklaski: 1
Czyżby znalazła się wreszcie jakaś poważna Domina na Podkarpaciu? W Rzeszowie bywam częściej niż w innych miastach Polski dlatego chyba niedługo spróbuję skontaktować się z tą Panią. Ciekawe tylko czy przyjmie kogoś, kto nie przepada za fetyszem stóp...
Szybnik, nie wolnik.

Bogini Nemezis 8 miesiąc 2 tygodni temu #6

• szybnik
  • szybnik Avatar
  • Senior
Czy ktoś może ma jakieś namiary do tej Pani? To ogłoszenie z roksy jest już nieaktualne...
Szybnik, nie wolnik.

Bogini Nemezis 8 miesiąc 2 tygodni temu #7

• UległyMaso
  • UległyMaso Avatar
  • Junior
jak nie aktualne skoro na roksapl jest ogłoszenie bo własnie na nim jestem w Środy nie przyjmuje bo ma wolne trzeba czytać terminy spotkań ;) w środy telefonów nie odbiera jest napisane zadzwoń dziś :) :)

Bogini Nemezis 8 miesiąc 2 tygodni temu #8

• szybnik
  • szybnik Avatar
  • Senior
Najwyraźniej w dni, w które nie jest dostępna ogłoszenie automatycznie znika ze strony. Muszę zapamiętać, żeby kolejny raz wybrać się do Rzeszowa w dzień inny niż środa :-)
Szybnik, nie wolnik.

Bogini Nemezis 8 miesiąc 2 tygodni temu #9

• UległyMaso
  • UległyMaso Avatar
  • Junior
Ja na twoim miejscu bym się spieszył w Lutym już ponoć są możliwe sesje w Krakowie w studio nowym wiec wiesz :)

Bogini Nemezis 8 miesiąc 1 tydzień temu #10

• szybnik
  • szybnik Avatar
  • Senior
Dzięki za informację! Mam nadzieję, że uda mi się w takim razie wybrać do Rzeszowa jeszcze w tym miesiącu :-) Informacje takie masz bo zapewne byłeś już u tej Pani, jeśli dobrze myślę. Czy w takim razie mógłbyś podzielić się swoją opinią na temat spotkania? Może być w prywatnej wiadomości jeśli nie masz ochoty pisać tego na forum. Ciekawi mnie jak wygląda sprawa "dogadywania szczegółów" sesji, bo w ogłoszeniu napisane jest że dzwoni się tylko po to, żeby umówić spotkanie, a ja zazwyczaj wcześniej ustalałem telefonicznie wstępny zakres praktyk. Chciałbym też wiedzieć, czy spotkanie to tylko wejście>sesja>wyjście, czy jest tam czas na rozmowę? Ja osobiście lubię jeszcze jak po sesji Pani "bierze mnie" na rozmowę i do tej pory przeważnie tak miałem. Czy Pani ma jakieś preferencje co do ubioru/wyglądu/wydepilowanych części ciała? Oraz przede wszystkim jak wygląda sesja z suką trans? W ogłoszeniu Pani napisała, że wszystkie sesje odbywają się z jej udziałem. Czy jest to udział czynny, bierny czy po prostu przebywa ona w studio, ale tak naprawdę nie ma jej na sesji?
Szybnik, nie wolnik.
Zasilane przez Forum Kunena