Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Lady Olivia - Kraków

Lady Olivia - Kraków 7 lata 7 miesiąc temu #1

• czasownik
  • czasownik Avatar
Czy ktoś był u Pani Olivii i mógłby podzielić się na forum swymi wrażeniami?

www.roksa.pl/lpl/anons.php?nr=2913

Domina przyjmuje już parę ładnych lat, z tego co wiem wykonuje np. elektrostymulację oraz niektóre elementz dominacji medycznej. Może napisze nam coś więcej ktoś, kto był?

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Lady Olivia - Kraków 7 lata 7 miesiąc temu #2

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
czasownik a co to za Dama w twojej stopce

O:Lady Olivia - Kraków 7 lata 7 miesiąc temu #3

• czasownik
  • czasownik Avatar
To projekt graficzny z katalogu artystycznego Lady Lukrecji

www.sadomania.pl/index.php?option=com_co...erytab_limitstart=12

Bardzo fascynuje mnie tematyka SMOKING FETISH. :)

O:Lady Olivia - Kraków 7 lata 5 miesiąc temu #4

• bartek666
  • bartek666 Avatar
Pani Olivia ciekawie prowadzi sesję, chociaż jak dla mnie momentami było trochę za ostro. Ma doświadczenie. Wiem, że wykonuje medical, za dopłatą 50 zł. Przynajmniej tak było 2 lata temu. Studio połączone z lokalem agencji, ale mi to nie przeszkadzało. Przyjmowały tam wtedy jeszcze 2 dziewczyny.

W Krakowie nie odwiedzałem innych Domin, więc nie mam nic do porównania. Kiedyś wybierałem się do Abigail, ale jakoś nie dotarłem. :)

Odp: Lady Olivia - Kraków 6 lata 10 miesiąc temu #5

• polo
  • polo Avatar
Byłem na kilku sesjach potrafi zająć się mną i nie pozwala się nudzić. Jest wymagająca ma wiele pomocy naukowych i wykozystuje bardzo przydatnie. Miły lokal dyskretny. Niebyłem u innej Dominy nie mam porównania.

Odp: Lady Olivia - Kraków 6 lata 8 miesiąc temu #6

• Kacper18cmbi
  • Kacper18cmbi Avatar
Powiem tak: byłem i się rozczarowałem :(

Na "sesję" przyjechałem przygotowany: miałem swoje dildo, miałem swój zestaw do lewatywy, miałem plan.

Pani Olivia okazała się zupełnie inną kobietą niż przedstawiały zdjęcia w anonsie (innym anonsie niż ten wklejony w pierwszym poście ale nie zmienia to faktu, że Olivia w sensie namiarów i lokalizacji była ta sama).

Po dotarciu na miejsce okazało się, ze w mieszkaniu znajdują się inne panie, które dość głośno komentowały jakieś swoje wyczyny śmiejąc się przy tym i skutecznie rozpraszając.

Lewatywa to kompletna porażka: kazała położyć się na usyfionej podłodze, nie ubrała rękawiczek i kiedy rurka od wlewnika wypadła to bała się ją z powrotem włożyć i cała wcześniej wlana woda wylała się na dywanik w łazience.

Skończyło się tym, że nie udało się skutecznie wypróżnić, czego skutki widać było później na dildo i całą zabawę na 100% możliwości szlag trafił.

Kolejna sprawa to higiena - daje do lizania nogi, siada okrakiem na twarz ale aż takim masochistą nie jestem, żeby lizać czyjeś nie do końca wymyte po wypróżnianiu krocze.
Liżąc nogi miałem wrażenie jakbym się całował z moim poprzednikiem, który też pracował przy nogach ten pani.

Generalnie liczyłem na prawdziwą sesję z Dominą ale okazało się, że to raczej pani do towarzystwa o zabarwieniu SM.

Generalnie nie polecam - choć muszę przyznać, że jak ktoś lubi mocne lanie w twarz i baty na ciało to przylać potrafi.

Gdyby była czystsza to poprosiłbym ją o piss ale z racji opisanych wcześniej odpuściłem.

To tyle ode mnie.

Pozdrawiam

Odp: Lady Olivia - Kraków 6 lata 8 miesiąc temu #7

• Anzelm
  • Anzelm Avatar
No, szkoda Kacper, że się zawiodłeś i nie spełniły się Twoje oczekiwania.
Ja do P. Oliwii nie zawitałem jeszcze, choć kiedyś w korespondencji wydała się sensowna i konkretna. Mam nadzieję, że następnym razem, na następnej sesji, może u kogoś innego będziesz zadowolony.

Odp: Lady Olivia - Kraków 6 lata 8 miesiąc temu #8

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
kacper jeżeli to prawda co opisałeś to bardzo smutne doświadczenie...no i forsa wyrzucona w błoto.
moim zdaniem takie Dominy mają tylko jednorazowych gości a nie na tym rzecz polega, Domina i osoba uległa powinni budować zaufanie za każdym spotkaniem ...by było coraz lepiej:) głowa do góry na pewno znajdziesz jeszcze swoją Panią

Odp: Lady Olivia - Kraków 6 lata 7 miesiąc temu #9

• Fetysz
  • Fetysz Avatar
U tej Pani o zaufanie niestety bardzo ciężko.
Niestety to nie osoba z powołaniem i wyczuciem klimatu - no chyba, że wyczuciem koniunktury co raz większej na BDSM. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś był to zwykły salon masażu z ... krzyżem na ścianie dla niewolników i paroma gadżetami.

Odp: Lady Olivia - Kraków 4 lata 3 miesiąc temu #10

• ostatni
  • ostatni Avatar
Pragnę odświeżyć ten temat czy ktoś był u tej Pani ostatnio? Bo miałem się do tej Pani wybrać bo na roksie ma pozytywne komentarze ale ten temat tu mnie trochę zaniepokoił ?

Odp: Lady Olivia - Kraków 4 lata 3 miesiąc temu #11

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
ostatni napisał(a):
Pragnę odświeżyć ten temat czy ktoś był u tej Pani ostatnio? Bo miałem się do tej Pani wybrać bo na roksie ma pozytywne komentarze ale ten temat tu mnie trochę zaniepokoił ?
Do dominy nigdy nie idz jesli masz chocby cien watpliwosci.

Odp: Lady Olivia - Kraków 4 lata 3 miesiąc temu #12

• ostatni
  • ostatni Avatar
maly_niewolnik napisał(a):
ostatni napisał(a):
Do dominy nigdy nie idz jesli masz chocby cien watpliwosci.

Wtedy to bym w ogóle nigdzie nie poszedł.

Odp: Lady Olivia - Kraków 4 lata 2 miesiąc temu #13

• Olo2
  • Olo2 Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 21
  • Oklaski: 1
Byłem kilka razy i mogę stwierdzić, że nigdy nie było tak samo.

Odp: Lady Olivia - Kraków 4 lata 2 miesiąc temu #14

• ostatni
  • ostatni Avatar
Olo2 napisał(a):
Byłem kilka razy i mogę stwierdzić, że nigdy nie było tak samo.

Ale ogólnie jesteś zadowolony bardziej na tak bardziej na nie? byleś kilka razy za każdym razem Ci się podobało? Wzbogaciła teraz swoją ofertę? obalasz to co tu Jej zarzucają czy podtrzymujesz? Jeśli chcesz i dasz rade rozpisz się co nie co

Odp: Lady Olivia - Kraków 4 lata 1 miesiąc temu #15

• palmall
  • palmall Avatar
Dobra, solidna Domina, nie ma co się obawiać. Co prawda ja byłem trochę dawno temu, ale nie narzekałem, zna się na tym i potrafi to robić. Wrażenia ogólnie pozytywne. Fakt, w mieszkaniu ktoś jeszcze był, ale wcale mi to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie zachowywałem się głośniej tak żeby koleżanka słyszała co i jak ;)

A koleżanka która jest z nią w mieszkaniu też ogłasza się na roksie - masaże itp.

Tak się zastanawiam czy nie mogłaby uczestniczyć w takiej sesji jako widz... może kiedyś sprawdzę.

Odp: Lady Olivia - Kraków 3 lata 10 miesiąc temu #16

• Olo2
  • Olo2 Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 21
  • Oklaski: 1
Podobało się, byłem u niej 5 razy. Wykazuje się dużą inwencją w bondage. Elektrostymulacja też przeprowadzana dobrze - doprowadzała mnie prawie do szczytu, ale nigdy nie zdarzyło mi się zlać przed czasem. Generalnie to wie co robi.
Zasilane przez Forum Kunena