Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ulegli, gotowi na sesję "Bi"

Odp: Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 7 lata 11 miesiąc temu #31

• SwItCh_WaWa
  • SwItCh_WaWa Avatar
Aktualnie szukam uległego a/p bi z Warszawy zainteresowanego trójkątem nas dwóch i Domina, Pani uwielbia elektrostymulacje, wax, trampling, ma ochotę popatrzyć jak robimy to ze sobą warunek zdrowie i higiena. Posaidamy niekrępujące lokum i sprzęt potrzebny do zabawy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 7 lata 1 miesiąc temu #32

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
Moje pokusy też sięgają sesji bi. Para, Pani i Pan dominujący (Pan tylko w roli dominującego) to na tyle ciekawa pokusa że uległ bym :P

Dominujący mężczyzna w tym wypadku odegrał by rolę upokorzenia takiej suczki jak ja i dobitnego uświadomienia jaka jest moja rola i miejsce. Zwłaszcza kiedy jego fiut byłby w użyciu w stosunku do mnie - w moją dupcię lub usta.

Inne relacje z mężczyznami nie powodują we mnie zachęty, a wręcz przeciwnie, jakoś nie umię sobie ich wyobrazić :P

Odp: Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 7 lata 1 miesiąc temu #33

• Darek369
  • Darek369 Avatar
  • Junior
  • Oklaski: 0
Jakby to było gdzieś na śląsku i w weekend to bym się dołączył.Pozdrawiam i życzę miłej zabawy :)

Odp: Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 7 lata 1 miesiąc temu #34

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
a co Bytom nie na śląsku???

Odp: Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 7 lata 1 miesiąc temu #35

• noness
  • noness Avatar
Bardzo Ładne zdjęcia p.Manuelo

Odp: Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 7 lata 1 miesiąc temu #36

• _Domina40_
  • _Domina40_ Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 48
  • Oklaski: -259
SwItCh_WaWa napisał(a):
Aktualnie szukam uległego a/p bi z Warszawy zainteresowanego trójkątem nas dwóch i Domina, Pani uwielbia elektrostymulacje, wax, trampling, ma ochotę popatrzyć jak robimy to ze sobą warunek zdrowie i higiena. Posaidamy niekrępujące lokum i sprzęt potrzebny do zabawy.

o wreszcie ktos co rozumie swoje potrzeby odkryl juz je w realizacji fantazji i jest otwarty na nowe doznania w obie strony,jak milooo...:-)
Uwielbiam wrecz takie klimaty wprowadzanie w ramach kar badz nagrod w klimaty bisexualizmu akt badz pass najlepsi sa wlasnie uni:) krotko mowiac switch w takiej wlasnie sluzbie samych uleglych ;-)
echh......,
ale sie rozmarzylam ;-)
Robilam i nadal robie co jakis czas sesje zbiorowe w studio i w domu .
(2-3-5) uleglych.... i zabaw miedzy nimi.. Na taka sluzbe umawiam sie znacznie wczesniej tak by kazdy z pieskow mogl sie przeorganizowac i znalesc mozliwie jak najwiecej czasu na zabwy miedzy soba pod szpila i dyktatura
Dominy :-)
Ostatnio coraz mniej odwazych potrafiacych siebie okreslic i swoje prefeencje badz oddanie woli Pani wlasnie w bisexualizmie przyjezdza na sluzbe - zdecydowana wiekszosc to fetish,footfetish,medical,fizyczna a i te medical -fizyczna najbardziej uwielbiam forme ponizania , mmm.:D

Zatem jesli jestes zdecydowany na taka forme wcialania siebie - zapraszam na taka sesje :)
Omowic wiecej mozna bezposrednio telefonicznie wstepnie i ustalic cos konkretniej odnosnie terminu godzin ilosci uleglych itp itd.

Pozdr.

Odp: Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 7 lata 1 miesiąc temu #37

• suczka do porodu
_Domina40_ napisał(a):
Ostatnio coraz mniej odwazych potrafiacych siebie okreslic i swoje prefeencje badz oddanie woli Pani wlasnie w bisexualizmie przyjezdza na sluzbe - zdecydowana wiekszosc to fetish,footfetish,medical,fizyczna a i te medical -fizyczna najbardziej uwielbiam forme ponizania , mmm.:

A ta medyczna fizyczna to co tak właściwie? jeśli można nieskromnie zapytać. Zwłaszcza jeśli chodzi o medical fizyczny w kontekście biseksualizmu. Może Pani zdradzić trochę szczegółów dotyczące technik, zabiegów czy też samego sprzętu.

Odp: Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 7 lata 1 miesiąc temu #38

• femdomslaver
  • femdomslaver Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: -2
REWELACYJNE ZDJĘCIE PROSZĘ PANI!!!

Odp: Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 7 lata 4 tygodni temu #39

• femdomslaver
  • femdomslaver Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: -2
suczka do porodu napisał(a):
_Domina40_ napisał(a):
Ostatnio coraz mniej odwazych potrafiacych siebie okreslic i swoje prefeencje badz oddanie woli Pani wlasnie w bisexualizmie przyjezdza na sluzbe - zdecydowana wiekszosc to fetish,footfetish,medical,fizyczna a i te medical -fizyczna najbardziej uwielbiam forme ponizania , mmm.:

A ta medyczna fizyczna to co tak właściwie? jeśli można nieskromnie zapytać. Zwłaszcza jeśli chodzi o medical fizyczny w kontekście biseksualizmu. Może Pani zdradzić trochę szczegółów dotyczące technik, zabiegów czy też samego sprzętu.

Nie chcę być nie grzeczny, ale czepianie się drobnych błędów w interpunkcji w wypowiedzi tutaj cytowanej to lekka przesada!
Mało kto tutaj korzysta z poprawnej polszczyzny :)

Odp: Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 7 lata 4 tygodni temu #40

• suczka do porodu
@femdomslaver:
Też nie zawsze pisze poprawnie, myślałem że w razie czego sama Pani skoryguje ewentualnie w odpowiedzi.

A pytanie nadal podtrzymuje, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda dominacja medyczna też w innych miejscach. W Bytomiu jest jeden ogromny + którego na pewno nie mają panie do towarzystwa ogłaszające "lekką dominację" a mianowicie fotele ginekologiczny. Chciałbym dowiedzieć się jak to wygląda w przypadku innych Pań - nieco odbiegamy od tematu, stąd moje pytanie także o aspekt bi, czy zdarzają się takie sesje fetysh / bdsm medical w wersji bi - bo jak sam się określiłem Pana Doktora też bym poznał (uległy pacjent w raz ze mną hmmm już mniej, choć wszystko zależy od aranżacji i pomysłu).

Odp: Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 7 lata 4 tygodni temu #41

• Darek369
  • Darek369 Avatar
  • Junior
Pozdrawiam P.Dr. wiem że Bytom jest na śląsku,ale nie słyszałem ,czy coś takiego jest organizowane w weekend (sobota)bo jedynie wtedy mogę gdzieś jechać,brak samochodu.

Odp: Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 7 lata 4 tygodni temu #42

• LadySanguis
  • LadySanguis Avatar
Bardzo, bardzo, kręca mnie ulegli bi, ale jako nieprofesjonalna Domina raczej małe widzę sznase na zrealizowanie takiej fantazji. Chyba że skorzystam z życzliwosci dr M :) i kiedys wybiore się do jej słynnego studia by poszaleć.
Pani Manuela jako jedna z nielicznych Domin nie jest zawistna w najmniejszym nawet stopniu, stąd takie moje gdybania.

Odp: Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 7 lata 4 tygodni temu #43

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
:kiss: :kiss: zapraszam serdecznie do mojego malutkiego Królestwa :kiss: :kiss: jeżeli tylko ma ci to sprawić przyjemność zapraszam koleżankę LADY S

Odp: Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 6 lata 10 miesiąc temu #44

• dorota_tv
  • dorota_tv Avatar
  • Senior
  • Oklaski: 1
a do takiej zabawy nieprzydałaby sie uległa trassuczka? uległy bi calkowicie sfeminizowany? jedyny problem to brak daniny z mojej strony :(
DORCIA TV

Odp: Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 6 lata 10 miesiąc temu #45

• misio7
  • misio7 Avatar
ja tez bym sie pisal nigdy nie probowalem a korci mnie :)

Odp: Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 4 lata 7 miesiąc temu #46

• trans48
  • trans48 Avatar
  • Fresh
Jestem calkowicie ulegly na wszystko Bi. od dawna pragne poznac pare z panem Bi. by oddawac sie do kazdego sexu , pragne by kobieta ubrala mnie w damska sexi bielizne zrobila wyzywajacy makijaz i by chciala bym sie oddawal jak dziwka mezczyzna , marze by kobieta uzywala strapona w moja strone a takze by mezczyzni brali mnie analnie chetnie tez do oralu , nie wstydze sie niczego i nikogo zwlaszcza przy osobach ktorzy chca tego , mile widzine osoby dominujace , chetnie na dluzej do dluzszej znajomosci , wiecej jak ktos napisze
Załączniki:

Odp: Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 4 lata 7 miesiąc temu #47

• lizostopek
  • lizostopek Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 3
Nie mam możliwości wzięcia udziału w takiej sesji, ale chętnie się wypowiem.
Dla osób biseksualnych to sprawa jest ułatwiona. Ewentualny dylemat, czy ktoś chce być aktywny, czy pasywny.
Po wypowiedziach widzę, że więcej jest osób pasywnych chętnych na taką sesję.
Ja jestem hetero i dlatego jeżeli taka zabawa działa by się pod okiem innej Pani, lub Pań dominujących to wówczas zmuszenie się do takich czynności "homo" jest mocnym poniżeniem. Danie tyłka, lodzik z połykiem, lizanie wszędzie drugiego uległego, a może nawet wzajemne brudne zabawy. I właśnie aspekt poniżenia na oczach Dominy w takim właśnie wydaniu wydaje mi się piękny. Problem tylko w tym, jak wrócić do domciu ze świadomością, że się to jednak zrobiło, a co było, to się nie odstanie. Co wówczas z psychiką?

Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 3 lata 10 miesiąc temu #48

• Thunder
  • Thunder Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: -3
Ja bym probowal sie przelamac pod warunkiem ze zobaczyl bym papierek stwierdzajacy brak chorob wenerycznych.

Odp: Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 3 lata 10 miesiąc temu #49

• Thunder
  • Thunder Avatar
  • Senior
SwItCh_WaWa napisał(a):
poszlo pw

Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 3 lata 10 miesiąc temu #50

• strapon_fan
  • strapon_fan Avatar
Nie ma to jak odpowiedzieć na ogłoszenie sprzed 4 lat. Złota łopata dla ciebie.

Ulegli, gotowi na sesję "Bi" 3 lata 10 miesiąc temu #51

• Thunder
  • Thunder Avatar
  • Senior
To forum ma to do siebie ze przy postach nie pokazuje daty xF stad moj blad ;)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena