Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Nowe dominy Warszawa

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 1 tydzień temu #1

• rafal1976
  • rafal1976 Avatar
  • Junior
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 0
bdsm.pl/user.php?id=187208 czy ktoś miał przyjemność z Paniami? Anons wybitnie nastawiony na kasę, ale ciekawe Panie posiadają też wiedzę w tym temacie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 1 tydzień temu #2

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1067
  • Oklaski: 106
rafal1976 napisał(a):
bdsm.pl/user.php?id=187208 czy ktoś miał przyjemność z Paniami? Anons wybitnie nastawiony na kasę, ale ciekawe Panie posiadają też wiedzę w tym temacie.
W temacie robienia z ludzi idiotow-bardzo możliwe;)
Bez jaj:)Nie są to żadne Dominy:)Spójrz na treść anonsu,na język,jakim jest napisany.Poza tym-"jesteśmy bardzo atrakcyjne,ale fotek nie mamy";)
Nie dawajcie się nabierać.
Za tę wiadomość podziękował(a): hans4

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 1 tydzień temu #3

• kot Maciej
  • kot Maciej  Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 209
  • Oklaski: 13
Żeby się nie okazało że zanim się spotkacie musisz przesłać 500 złotych na konto w Malediwach ;)

Jeżeli ktoś pragnie być służącym oraz dominacji finansowej, to naprawdę myślę że można znaleźć mnóstwo kobiet dominujących o sprawdzonej reputacji które będą chętne na taki układ.

Oczywiście jak ktoś chce to ma prawo służyć u każdego. Żeby tylko nie okazało się że "Pani" ma na imię Jan i jest 54 letnim oszustem.

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 1 tydzień temu #4

• Wtasa
  • Wtasa Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 18
Wiele ogłoszeń ma charakter typowo komercyjny.
Ostatnio nawiązałem kontakt z "dominującą sadystką" ale w trakcie kontaktu była tylko mowa o doładowaniu telefonu. Odpuściłem sobie a ogłoszenie zniknęło.

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 1 tydzień temu #5

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
kot Maciej napisał(a):
Żeby się nie okazało że zanim się spotkacie musisz przesłać 500 złotych na konto w Malediwach ;)

Jeżeli ktoś pragnie być służącym oraz dominacji finansowej, to naprawdę myślę że można znaleźć mnóstwo kobiet dominujących o sprawdzonej reputacji które będą chętne na taki układ.

Oczywiście jak ktoś chce to ma prawo służyć u każdego. Żeby tylko nie okazało się że "Pani" ma na imię Jan i jest 54 letnim oszustem.
Nooo-Może się tak zdarzyć;)

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 1 tydzień temu #6

• kot Maciej
  • kot Maciej  Avatar
  • Gold
sorokin Pani D. napisał(a):
kot Maciej napisał(a):

Dominacja finansowa.....pieniądz to najbadziej śliski fetysz. Cieszę się że czymś takim mnie nie pokarało ;D

Ja również, ale każdy niech się bawi jak lubi, jeżeli oczywiście innych dookoła tym nie krzywdzi ;)
Jak ktoś ma ochotę oddać oszczędności życia obcej osobie to ja mu bronić nie będę, ale przestrzegać już tak ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyRedCat79

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 1 tydzień temu #7

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
kot Maciej napisał(a):
kot Maciej napisał(a):

Dominacja finansowa.....pieniądz to najbadziej śliski fetysz. Cieszę się że czymś takim mnie nie pokarało ;D

Ja również, ale każdy niech się bawi jak lubi, jeżeli oczywiście innych dookoła tym nie krzywdzi ;)
Jak ktoś ma ochotę oddać oszczędności życia obcej osobie to ja mu bronić nie będę, ale przestrzegać już tak ;)

Oczywiście -niech się każdy bawi jak chce. Choć mi się wydaje że to zabawa głównie dla znudzonych życiem, dobrze zarabiających japiszonskich singli.

Zastanawia mnie też skala zjawiska. Ogłoszeń typu ; "prywatny bankomacik dla Księżniczki poszukiwany" jest naprawdę sporo. A wiadomo: popyt i podaż w jednym zaprzęgu jadą. Naprawdę ten fetysz jest tak popularny ? I tak często realizowany? Czy Poprostu to zwykle polowanie na naiwność ludzką, która w takiej drastycznej formie jest marginesem. Ale czasmi się trafi, jak się trafi to wyciągnięcie szmalu z takiego bankomaciku to łatwizna- więc polują.
To bdsm.pl;)Tam dzieją się cuda;)
Osiemnstoletnie "dominy" z dużym doświadczeniem;)Wirtualne lizanie stop;)Suki,które są dominujące;)Itd;)
O kradzieży zdjęć nie wspomnę;)
Pamiętam jak tego typu cwaniara /szukajaca bankomatu/ próbowała lansowac się na Fetlife-od razu została wysmiana:)
Za tę wiadomość podziękował(a): moronek

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 1 tydzień temu #8

• moronek
  • moronek Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 77
kot Maciej napisał(a):
kot Maciej napisał(a):

Oczywiście -niech się każdy bawi jak chce. Choć mi się wydaje że to zabawa głównie dla znudzonych życiem, dobrze zarabiających japiszonskich singli.

Zastanawia mnie też skala zjawiska. Ogłoszeń typu ; "prywatny bankomacik dla Księżniczki poszukiwany" jest naprawdę sporo. A wiadomo: popyt i podaż w jednym zaprzęgu jadą. Naprawdę ten fetysz jest tak popularny ? I tak często realizowany? Czy Poprostu to zwykle polowanie na naiwność ludzką, która w takiej drastycznej formie jest marginesem. Ale czasmi się trafi, jak się trafi to wyciągnięcie szmalu z takiego bankomaciku to łatwizna- więc polują.

Fetysz raczej nie,chciwość i naiwność ludzka już niestety tak....

W ogóle zabawna sprawa że tego fetyszu Zawsze bronią tylko Kobiety.

Tak wiem nie sra się do własnego gniazda,ale jeszcze nigdzie nie spotkałem się z osobnikiem płci męskiej który bronił by tego rzekomego fetyszu.

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 1 tydzień temu #9

• Bluszcz
  • Bluszcz  Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 52
  • Oklaski: 3
Szczerze nie rozumiem tego poruszenia.
Każdy żyje jak uważa. Jeśli w klimacie są osoby, które chcą dać,to dlaczego miałoby zabraknąć tych,które chcą to wziąć.
Korzystamy z waszych ciał, bo je oddajecie. Robimy z nimi co chcemy, dla własnej przyjemności. Nie tłumaczymy się nikomu. Wszystko odbywa się za zgodą dorosłych ludzi.
Zatem, jeśli uległy posiada ten niezrozumiały dla większości fetysz, to nie sądzę, by wymagał prostowania.
Natomiast, będąc na tyle głupim, mając nadzieję, że dzięki temu, pozna swoją Właścicielkę .. Cóż. Żal mi go nie będzie :laugh:
Za głupotę się płaci. Życie nie rozpieszcza :laugh:
Może właśnie o to mu chodzi ;-)
Za tę wiadomość podziękował(a): servant 67

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 1 tydzień temu #10

• kot Maciej
  • kot Maciej  Avatar
  • Gold
Ja nie uważam że sprawa jest tak czarno-biała (jak większość rzeczy na świecie), jak to przedstawia Pani Bluszcz i moronek.

Widzisz moronku, nie tylko Panie bronią tego fetyszu, lub jak kto woli "fetyszu". Ja również go poniekąd bronię. Jest przynajmniej jeden facet który to robi ;)

Dlaczego uważasz że to nie może być czyjś fetysz ? Jednych kręcą stopy, pończochy i lateksy, innych scat czy piss, a jeszcze inny się podnieci jak opłaci Pani zakupy ;)

Ja w przeciwieństwie do Pani Bluszcz, całkowicie rozumiem poruszenie, oraz kontrowersje towarzyszące tym praktykom, ponieważ dominacja finansowa to złote pole do popisu dla wszelakich oszustów i oszustek.

Nie mam absolutnie nic przeciwko układowi dwojga dorosłych ludzi którzy się na coś umawiają, ustalają zasady i są świadomi ich konsekwencji. Każdemu jego grabki i jego piaskownica.
Mam natomiast obiekcje do relacji w której pani doi takiego "głupka", dając mu nadzieję na coś czego od początku nie ma zamiaru zrobić. ( Np spotkanie w realu), lub łamie ustalone zasady.
Specjalnie napisałem Pani przez małe p, gdyż w takim wypadku to moim zdaniem nie jest żadna Domina, a oszustka, która z dominacją ma tyle wspólnego co ja z jazdą na nartach.
Ostatnio zmieniany: 11 miesiąc 1 tydzień temu przez kot Maciej .

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 1 tydzień temu #11

• moronek
  • moronek Avatar
  • Platinum
kot Maciej napisał(a):
Ja nie uważam że sprawa jest tak czarno-biała (jak większość rzeczy na świecie), jak to przedstawia Pani Bluszcz i moronek.

Widzisz moronku, nie tylko Panie bronią tego fetyszu, lub jak kto woli "fetyszu". Ja również go poniekąd bronię. Jest przynajmniej jeden facet który to robi ;)

Dlaczego uważasz że to nie może być czyjś fetysz ? Jednych kręcą stopy, pończochy i lateksy, innych scat czy piss, a jeszcze inny się podnieci jak opłaci Pani zakupy ;)

Ja w przeciwieństwie do Pani Bluszcz, całkowicie rozumiem poruszenie, oraz kontrowersje towarzyszące tym praktykom, ponieważ dominacja finansowa to złote pole do popisu dla wszelakich oszustów i oszustek.

Nie mam absolutnie nic przeciwko układowi dwojga dorosłych ludzi którzy się na coś umawiają, ustalają zasady i są świadomi ich konsekwencji. Każdemu jego grabki i jego piaskownica.
Mam natomiast obiekcje do relacji w której pani doi takiego "głupka", dając mu nadzieję na coś czego od początku nie ma zamiaru zrobić. ( Np spotkanie w realu), lub łamie ustalone zasady.
Specjalnie napisałem Pani przez małe p, gdyż w takim wypadku to moim zdaniem nie jest żadna Domina, a oszustka, która z dominacją ma tyle wspólnego co ja z jazdą na nartach.

Czy ja pisałem że mam coś przeciwko komuś komu się to podoba ?

Napisałem tylko że nie uznaje tego za fetysz.

Jak ktoś chce to niech płaci obcej osobie praktycznie za nic.

To jego sprawa nie moja.

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 1 tydzień temu #12

• kot Maciej
  • kot Maciej  Avatar
  • Gold
Ależ ja nigdzie nie napisałem że masz coś przeciwko tym ludziom. Odniosłem się tylko do tej części posta gdzie napisałeś że nie spotkałeś żadnego faceta który by bronił tego fetyszu.
Druga część mojej wypowiedzi to moje przemyślenia nie odnoszące się do wcześniejszych wypowiedzi.

Masz prawo czegoś nie uważać za fetysz, co nie oznacza że dla kogoś nim nie jest :)
Jestem prawie pewny że posiadasz zainteresowania które dla 90 % społeczeństwa są obrzydliwe, odpychające, a mimo to są twoim fetyszem :) ( Jak większość z nas tu na sadomanii)

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 1 tydzień temu #13

• moronek
  • moronek Avatar
  • Platinum
kot Maciej napisał(a):
Ależ ja nigdzie nie napisałem że masz coś przeciwko tym ludziom. Odniosłem się tylko do tej części posta gdzie napisałeś że nie spotkałeś żadnego faceta który by bronił tego fetyszu.
Druga część mojej wypowiedzi to moje przemyślenia nie odnoszące się do wcześniejszych wypowiedzi.

Masz prawo czegoś nie uważać za fetysz, co nie oznacza że dla kogoś nim nie jest :)
Jestem prawie pewny że posiadasz zainteresowania które dla 90 % społeczeństwa są obrzydliwe, odpychające, a mimo to są twoim fetyszem :) ( Jak większość z nas tu na sadomanii)

No jesteś pierwszym facetem który go broni.

Tu się zgodzę dla 90 % pewnie byłbym chorym poj.... zboczeńcem,perwersem ect

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 1 tydzień temu #14

• jakub
  • jakub Avatar
rafal1976 napisał(a):

No widzisz rafal, założyłeś temat, zadałeś pytanie i teraz wszyscy o tym piszą zupełnie pomijając Twoja osobę. To może ja zapytam Ciebie tym bardziej, że takie pytanie od dawna już chodzi mi po łbie. Widzę, że masz już kilka wpisów nawet "jednego oklaska", to chyba jesteś stąd, wiarygodny a nie podstawiony przez te Panie. Napisz proszę co Cię zainteresowało w tym ogłoszeniu, chociaż jak już była tu mowa to w tym stylu na BDS-mie jest większość. Pytam z czystej ciekawości, bez najmniejszego cienia złośliwości. Czy dominacja finansowa jest Twoim fetyszem? Spodziewałbyś się jakiegoś rzeczywistego kontaktu? A może z góry zakładasz, że to ściema i to Cię kręci? Tak się trochę plącze w swoich pytaniach, ale to dlatego, że zupełnie nie ogarniam tego typu dominacji. Jak byś mógł trochę szerzej napisać coś na ten temat, bo może jest coś co takiemu jak np. ja nie zarażonemu taką dominacją pozwoli inaczej na to popatrzeć. Mam nadzieję, że moje pytanie nie pozostanie retoryczne.

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 1 tydzień temu #15

• rafal1976
  • rafal1976 Avatar
  • Junior
Moim fetyszem jest tresura przez większą ilość Pań. Niestety jest deficyt tego rodzaju ogłoszeń. Stąd moje zainteresowanie prawie każdym tego typu ogłoszeniem. Ciekawy byłem czy ktoś próbował się z Paniami skontaktować z stąd mój post. Ja to zrobiłem i okazało się, że nie polega to na wysyłaniu kasy. Jesteśmy umówieni na realne spotkanie po moim urlopie. Wiec dowiem się wszystkiego. Nie wysyłam nikomu kasy na konto nie bawi mnie taki fetysz, noszenie toreb i płacenie na realnych zakupach juz bardziej. Przecież to praktykuje wiele Domin, np. Pani Wirtualna. A ogłoszenie zainteresowało mnie także przez . sprzątanie, rolę szofera. Jeszcze jakieś pytanko?
Za tę wiadomość podziękował(a): servant 67

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 1 tydzień temu #16

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Pani Wirtualna jest Dominą z prawdziwego zdarzenia,z ogromną ilością zdjęć w necie,a nie kontem-widmem bez ani jednej fotki:)
Fetysz-to jedno,naciąganie-drugie:)

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 1 tydzień temu #17

• jakub
  • jakub Avatar
Rozumiem, że to pytanko o pytanko to do nie. Na wszelki wypadek powtórzę, pytanko było bez cienia złośliwości i wielkie dzięki że odpowiedziałeś. Jak widać nadzieję zawsze warto mieć, więc dalej ją mam i w związku z tym czekam na dalszy ciąg po wakacjach.
Ostatnio zmieniany: 11 miesiąc 1 tydzień temu przez jakub.

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 6 dni temu #18

• rafal1976
  • rafal1976 Avatar
  • Junior
Konto widmo to raczej nie jest skoro Panie umówiły się na realne spotkanie. Zobaczymy, każdy kiedyś zaczynał.

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 6 dni temu #19

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
rafal1976 napisał(a):
Konto widmo to raczej nie jest skoro Panie umówiły się na realne spotkanie. Zobaczymy, każdy kiedyś zaczynał.
Zobaczymy czy tak ochoczo będziesz opisywał sytuację,gdy będziesz rozczarowany.

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 6 dni temu #20

• jakub
  • jakub Avatar
Pani LRC spokojnie, może akurat ściemy nie będzie i wtedy ja zanim zdecyduje się na jakiś kontakt z BDSM-u zawsze najpierw poproszę o recenzję rafala bo wyjdzie na to, że ma wyjątkowego nosa w przeciwieństwie do mnie. Na ten Pani sfałszowany też napisałem tak z ciekawości, co się będzie działo i nic, ani me, ani be, ani kukuryku.
Acha i jeszcze pytanko, co się stało z "oklaskiem" rafala?

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 6 dni temu #21

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
jakub napisał(a):
Pani LRC spokojnie, może akurat ściemy nie będzie i wtedy ja zanim zdecyduje się na jakiś kontakt z BDSM-u zawsze najpierw poproszę o recenzję rafala bo wyjdzie na to, że ma wyjątkowego nosa w przeciwieństwie do mnie. Na ten Pani sfałszowany też napisałem tak z ciekawości, co się będzie działo i nic, ani me, ani be, ani kukuryku.
Osoba,która się pode mnie podszyla,chyba nikomu odpisuje.
Oby kolega potem nie płakał.Prawdopodobnie i tak się nie przyzna,że poszło nie tak.
Widocznie ktoś przyznał mu minus.

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 6 dni temu #22

• rafal1976
  • rafal1976 Avatar
  • Junior
Pani LRC jesli kogoś to zainteresuje z chęcią opisze swoje wrażenia negatywne lub pozytywne na forum. Do porażki takze potrafię sie przyznać. Zadałem pytanie a okazało się napisali sami nie majcy kontaktu gotową tezą oszustwo. Jak na razie to te Panie nie wołały żadnych przelewów doładowań itd. A na marginesie takze te niekomercyjne Dominy bardzo poważane postepuja nieraz w sposób mogący świadczyć, ze mają uległych za idiotów.

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 6 dni temu #23

• jakub
  • jakub Avatar
LadyRedCat79 napisał(a):
jakub napisał(a):
Minus? A za co? niu niu niu.

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 6 dni temu #24

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
rafal1976 napisał(a):
Pani LRC jesli kogoś to zainteresuje z chęcią opisze swoje wrażenia negatywne lub pozytywne na forum. Do porażki takze potrafię sie przyznać. Zadałem pytanie a okazało się napisali sami nie majcy kontaktu gotową tezą oszustwo. Jak na razie to te Panie nie wołały żadnych przelewów doładowań itd. A na marginesie takze te niekomercyjne Dominy bardzo poważane postepuja nieraz w sposób mogący świadczyć, ze mają uległych za idiotów.
Co masz na myśli?
Ludzie,którzy wyrazili swoje zdanie,mają spore doświadczenie.

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 6 dni temu #25

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
jakub napisał(a):
LadyRedCat79 napisał(a):
jakub napisał(a):
Minus? A za co? niu niu niu.
A skąd ja mam to wiedzieć?Niu,niu,niu...

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 6 dni temu #26

• rafal1976
  • rafal1976 Avatar
  • Junior
typowe zachowanie dla intenetu ten minus. Cóż akurat w tym temacie mają doświadczenie zerowe. Owszem na bdsm jest mnówstwo anonsów opartych tylko na wyłudzenie kasy i jeszcze nikomu nic nie wysłałem, wiec spokojnie.
Teoretyzowanie raczaje nie daje pewnosci. Jak wspominam już kolejny raz pierwszy krok czyli umówienie się na spotkanie zaliczony. Spotkanie oparte na dominacji wiec pozyjemy zobaczymy. Co do atrakcyjności dostałem zdjecie, raczej nie sciągniete z netu bo zweryfikowane. Bardzo atrakcyjne Panie nawet za bardzo wieć jest pewna doza niepewnosci.

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 6 dni temu #27

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
rafal1976 napisał(a):
typowe zachowanie dla intenetu ten minus. Cóż akurat w tym temacie mają doświadczenie zerowe. Owszem na bdsm jest mnówstwo anonsów opartych tylko na wyłudzenie kasy i jeszcze nikomu nic nie wysłałem, wiec spokojnie.
Teoretyzowanie raczaje nie daje pewnosci. Jak wspominam już kolejny raz pierwszy krok czyli umówienie się na spotkanie zaliczony. Spotkanie oparte na dominacji wiec pozyjemy zobaczymy. Co do atrakcyjności dostałem zdjecie, raczej nie sciągniete z netu bo zweryfikowane. Bardzo atrakcyjne Panie nawet za bardzo wieć jest pewna doza niepewnosci.
A dlaczego te Panie nie wstawily fotek na profilu?;)Nawet z wymazanymi twarzami?;)
Nie odpowiedziałeś na pytanie:)

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 6 dni temu #28

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Sorokin-w zabawie w money slaving jak najbardziej może chodzić o lakier za kilka złotych.
Kwestia ustaleń,potrzeb Pani,zasobności portfela uleglego itd.
W moim przypadku wygląda to w sposób następujący:umawiam się z uleglym ile możemy wydać i wtedy zaczyna się zabawa.Noszenie toreb,zabawy w przymierzalni,donoszenie ciuchów czy butów do przymiarki,"groźby" w stronę uleglego,że ma zapłacić,bo oberwie,poniżanie,że tylko do tego się nadaje itd.
Takie zabawy uskuteczniam i uskutecznialam tylko z osobami,które były mi w jakiś sposób bliskie.
Są faceci,którzy wolą,gdy Pani totalnie odjeżdża i nie liczy się z kasą-Ale to nie moja bajka.Uleglemu musi starczyc na godne życie i zaspokajanie jego własnych potrzeb.
Za tę wiadomość podziękował(a): hans4, AQUA, moronek, servant 67, PaniElajza

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 6 dni temu #29

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Przede wszystkim odroznijmy Dominy,dla których taki fetysz jest jednym z wielu i które swoje praktyki opierają na konkretnej dominacji,od cwaniar czy /co gorsza cwaniaków/,które naczytaly się o prezentach,jakie dostają Dominy,o służbie,jaką pełnią dla nich ulegli-i próbują się ustawić,wyszukujac "frajerów".
Dla nich /w 9 na 10 przypadków/ nie jest ważny klimat i nie mają o nim pojęcia,a panowie,których mogą złowić na ten lep-to frajerzy,których można wykorzystać.
Jeśli kolega spodziewa się dwóch "obrotnych" dziewczyn,które cieszą się,że ktoś jest na tyle durny,by za darmo dawać im prezenty,wozić je,sprzątać itd-ok,super.Ale jeśli liczy na to,że pozna dwie młode Dominy,dla których money slaving to fetysz,które mają pojęcie o dominacji-srogo się zawiedzie.
O ile w ogóle są to młode dziewczyny,a nie gość,który wali sobie konia podczas rozmowy z nim.

Nowe dominy Warszawa 11 miesiąc 6 dni temu #30

• Bluszcz
  • Bluszcz  Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 52
  • Oklaski: 3
Poruszenie, to zdecydowanie nie to samo , co oburzenie. A głupota, to nic innego ,jak głupota własnie.
Nie pojmuję tej tendencji to przekształcania słów, i założeń "co autor miał na myśli," , nie znając autora.
Jeśli w mej wypowiedzi, dostrzegłeś jedynie fakt, że ludzi głupich mi nie żal, dopisując do tego naiwność ludzką.
Interesujące jest to , jak mało uwagi przywiązujesz do całości .
Podkreślę zatem raz jeszcze, że każdy żyję jak uważa. I jeśli wyraża zgodę, na owa praktykę, to nic nam do tego. (to właśnie autor miał na myśli, w drodze wyjaśnienia)
Nie będę odnosiła się tu do prawdziwych /nie prawdziwych osób dominujących. Zostało to już opisane , w tym temacie ,przez LRC , z którą nie osób się nie zgodzić .

A co do swej wrażliwości... żyję z nią ponad 30 lat i nigdy nie musiałam się z niej rozliczać.

Dodam natomiast ,(bo mi umknęło) że jest spory odsetek osób, które poza "uległością finansową" nie mają nic do zaoferowania.

Za dedykacje nie podziękuję, uważam że jest chybiona
Jednakże , doceniam starania ;)
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena