Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #91

• ostatni
  • ostatni Avatar
Jak zwykle piękne zdjęcie z odległych krain pewnie raju bo gdzie indziej można spotkać takie widoki Pani Wiktorio :) A kara musiała boleć ajć
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #92

• na_zawsze_Pani
  • na_zawsze_Pani Avatar
Wdzięku i seksapilu, mogą Pani pozazdrościć wszystkie topowe modelki. Żadna z nich nie może się równać z Pani pięknem.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #93

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
na_zawsze_Pani napisał(a):
Wdzięku i seksapilu, mogą Pani pozazdrościć wszystkie topowe modelki. Żadna z nich nie może się równać z Pani pięknem.
Lubie Cie czytac zawsze z rana poprawisz mi humor :D

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #94

• ostatni
  • ostatni Avatar
maly_niewolnik napisał(a):
Lubie Cie czytac zawsze z rana poprawisz mi humor :D

A Ty mały niestety czasem poprawiasz a czasem brutalnie psujesz nie da się tak popaść w jedną skrajność?

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #95

• na_zawsze_Pani
  • na_zawsze_Pani Avatar
Jeśli dzięki mnie poprawił Ci się humor, to cieszy mnie to. A teraz spójrz jeszcze raz na zdjęcie powyżej. Czyż uroda i niebywały seksapil Pani Wiktorii, nie zasługuje na największą pochwałę?

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #96

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
Jeśli dzięki mnie poprawił Ci się humor, to cieszy mnie to. A teraz spójrz jeszcze raz na zdjęcie powyżej. Czyż uroda i niebywały seksapil Pani Wiktorii, nie zasługuje na największą pochwałę?
Wiesz no co mam Ci powiedziec :D kazdy ma inny gust

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #97

• ostatni
  • ostatni Avatar
mały Ty też go masz? :laugh:

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #98

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
autentycznie uważam że to jest bezczelne promowanie Dominy i albo zaprzestaniesz tej procedury albo cię wykasuję :angry: :angry: :angry: :angry:

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #99

• whiplover
  • whiplover Avatar
Może to jego praca i ma płacone od komentarza. Albo pisze z laptopa swojej Pani jak to już nieraz bywało. W każdym razie robi krecią robotę Pani Wiktorii. Inaczej czyta się rzetelne relacje z sesji, niż takie mdłe laurki.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #100

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
Pani Wiktoria nie ma z tym nic wspolnego. Kazda Pani wie ze takie praktyki dzialaja na korzysc wiec jak widac na zawsze Pani robi cos bezmyslnie myslac ze Jego Dama jest super ach i och. Bzdury mości Panie, bzdury. Ale spoko rob tak dalej

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #101

• ostatni
  • ostatni Avatar
A ja troszkę stanę w obronie. Fakt przesadza i nie wnikam dlaczego to robi. Ale kto wie czy każdy z nas uległych nie straci kiedyś głowy na rzecz Pana lub Pani

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #102

• na_zawsze_Pani
  • na_zawsze_Pani Avatar
Ale was widzę wszystkich wkurzam. Jakie promowanie? Przecież to forum, nie? Piszę co myślę. Nie wypowiadam się wulgarnie, nikomu nie ubliżam. No ale zauważyłem, że kto nie podziela pewnych poglądów, tylko ośmiela się mieć własne - wylatuje. A jak nie, to sam rezygnuje. Skoro wychwalanie swojej Pani jest tu nie na miejscu, a rozmowa o sraniu komuś na twarz jest świetnym tematem, to ja nie mam więcej pytań.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #103

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
Ale was widzę wszystkich wkurzam. Jakie promowanie? Przecież to forum, nie? Piszę co myślę. Nie wypowiadam się wulgarnie, nikomu nie ubliżam. No ale zauważyłem, że kto nie podziela pewnych poglądów, tylko ośmiela się mieć własne - wylatuje. A jak nie, to sam rezygnuje. Skoro wychwalanie swojej Pani jest tu nie na miejscu, a rozmowa o sraniu komuś na twarz jest świetnym tematem, to ja nie mam więcej pytań.
wychwalac mozna ale kurwa co post to pieprzenie o tym samym ? zenujace

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #104

• ostatni
  • ostatni Avatar
Ja mam inne poglądy a jakoś nie wyleciałem. Musisz po prostu brać ze mnie przykład nie no żart :) Pod jednym względem ma racie nikomu tu nie ubliża a jak chce wychwalać kogoś to niech sobie to robi wole takich niż jak tu już nie raz bywali chamy i prostaki
Ostatnio zmieniany: 5 lata 7 miesiąc temu przez ostatni.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #105

• na_zawsze_Pani
  • na_zawsze_Pani Avatar
mały - żenujące to jest najwyżej twoje zachowanie i jak wchodzisz w tyłek pewnej osobie. Po co ta kurwa i pieprzenie? Zdenerwowałeś się?

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #106

• maciej55
  • maciej55 Avatar
ostatni napisał(a):
Ja mam inne poglądy a jakoś nie wyleciałem. Musisz po prostu brać ze mnie przykład nie no żart :) Pod jednym względem ma racie nikomu tu nie ubliża a jak chce wychwalać kogoś to niech sobie to robi wole takich niż jak tu już nie raz bywali chamy i prostaki
ot, wywalta tich prostaki
ot, i zostono same mondre ji brawe ludziska tutaj

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #107

• tomeek
  • tomeek Avatar
Mnie to zdjęcie z obitą pupą nie zachwyca tylko świadczy o braku profesjonalizmu Dominy.
Pośladki nie są równomiernie obite, ślady za wysoko zaczynają zbliżać się lub przeszły przez linię graniczną
safe spanking.

Tomek

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #108

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
mały - żenujące to jest najwyżej twoje zachowanie i jak wchodzisz w tyłek pewnej osobie. Po co ta kurwa i pieprzenie? Zdenerwowałeś się?
Nie wiem chyba bardziej znudzilem tylko

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #109

• ostatni
  • ostatni Avatar
Pierwszy raz pochwale zdanie Macieja z powyższych odpowiedzi :) I nie wstrzymajcie tu kolejnej bezsensownej kłótni. Jeden lubi to drugi to jeden wychwala Domine drugi tak jak ja czasami lub mały robi sobie jaja lub gada do rzeczy ale to nie powód by się wzajemnie przepychać znowu przez ładne parę dni jak to już bywało

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #110

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
co post to laurka powiem szczerze że za takie pisanie chyba bym sama własnego niewolnika wywaliła ...my wszyscy już wiemy że twoja Dama serca jest naj naj i nie musisz tego pisać w każdym poście ..może napisz coś co zaciekawi innych użytkowników bo jak na razie twoje posty wyglądają jak byś miał cel b twoja Pani była dobrze wypromowana ...tak robią alfonsy

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #111

• na_zawsze_Pani
  • na_zawsze_Pani Avatar
Szanowna Redaktor Naczelna. Dyktowanie komuś co ma pisać i na jakie tematy? Myślałem, że instytucja cenzury została już dawno zniesiona. No cóż, chyba się myliłem. A alfonsem nigdy nie byłem i nie mam zamiaru być. Mam ciekawsze zajęcia. A sugerowanie komuś czegoś takiego, to zwykły brak kultury.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #112

• ostatni
  • ostatni Avatar
Szanowna Redaktor Naczelna. Dyktowanie komuś co ma pisać i na jakie tematy? Myślałem, że instytucja cenzury została już dawno zniesiona. No cóż, chyba się myliłem. A alfonsem nigdy nie byłem i nie mam zamiaru być. Mam ciekawsze zajęcia. A sugerowanie komuś czegoś takiego, to zwykły brak kultury.

Sugerujesz że Cudnej DR M brakuje kultury? i to w mojej obecności? a wiesz gdzie są drzwi bo radze Ci je znaleźć :angry:
Ostatnio zmieniany: 5 lata 7 miesiąc temu przez ostatni.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #113

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
nikomu nie dyktuje co ma pisać ..to ty jesteś bezczelnym człekiem ja tylko ci powiedziałam że masz pisać jakieś ciekawe rzeczy a nie non stop jaka to piękna i mądra jest twoja Pani ...że też ona ci na to pozwala bo to co ty robisz to istna reklama swojej pracownicy..ja tak to odbieram ...ja kilkakrotni cię upomniałam ale ty tylko potrafisz na to sklecić następną laurkę o przerastającej piękności wszystkie Dominy..
W ten sposób pokazujesz innym że inne są nic nie warte a tylko twoja Pani się liczy ....lecz przykro mi to ma odwrotny skutek
A tak odemnie prywatnie ...jesteś śmiesznym człekim

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 7 miesiąc temu #114

• ostatni
  • ostatni Avatar
Nie zwracaj Pani na niego uwagi

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #115

• WirtualnaBDSM
  • WirtualnaBDSM Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 253
  • Oklaski: 219
kara czy nagroda dla nieposłusznego?

GG40662197 , skype: wirtualna.bdsm, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://bdsm.najlepsze.net/?we=dominawiktor

kliknij na baner

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #116

• ostatni
  • ostatni Avatar
Ajć jeżeli to Daje Pani satysfakcje to możliwość zadowolenia swojej Pani przez niewolnika jest bezcenne . Ale z drugiej strony jak dla mnie to raczej kara i to chyba bolesna

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #117

• WirtualnaBDSM
  • WirtualnaBDSM Avatar
  • Platinum
wiedz ostatni że , jak to mówią wszytko zależy u uległego od jego gustów i preferencji dlatego dla ciebie mogła by być to kara dla innych nagroda , ty mniemam ze jesteś zdecydowanie fetyszystą bardziej niż masochista

GG40662197 , skype: wirtualna.bdsm, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kliknij na baner

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #118

• marko74
  • marko74 Avatar
zdjecie rewelacja ,dobrze ze jest PANI na tym forum ,mamy co podziwiac

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #119

• WirtualnaBDSM
  • WirtualnaBDSM Avatar
  • Platinum
Inne Panie też są piękne i warto je podziwiać , nie tylko za urodę , ale i za to że można im słuzyć

kliknij na baner
Ostatnio zmieniany: 5 lata 6 miesiąc temu przez WirtualnaBDSM.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #120

• Oddam sie
  • Oddam sie Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 8
  • Oklaski: 2
Pani na zdieciach prezentuje sie prześliczne, najlepiej ze wszystkich Pan, lecz prawdziwy uległy powinien czerpać satysfakcję z samej służby przed obliczem Pani nie zwracając zbytniej uwagi na jej wygląd... Choć wiadomo ze dwa takie same Dania mogą smakować inaczej- w zależności od tego jak sa podane i jak wyglądają...
Zasilane przez Forum Kunena