Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #121

• WirtualnaBDSM
  • WirtualnaBDSM Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 253
  • Oklaski: 219
oczywiście że tak bo wygląd nie jest najważniejszy, choć dla fetyszystów nieodzowny
GG40662197 , skype: wirtualna.bdsm, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://bdsm.najlepsze.net/?we=dominawiktor

kliknij na baner
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #122

• ostatni
  • ostatni Avatar
WirtualnaBDSM napisał(a):
wiedz ostatni że , jak to mówią wszytko zależy u uległego od jego gustów i preferencji dlatego dla ciebie mogła by być to kara dla innych nagroda , ty mniemam ze jesteś zdecydowanie fetyszystą bardziej niż masochista

Pani jesteś śliczna ale ja nie o tym :) Wiem doskonale że wszystko zależy od gustu i preferencji. Ale raczej jeśli chodzi o mnie jestem na równi fetyszystą jak i masochistą i no nie wiem w nie których na pozór torturach umiem odnaleźć nagrodo ale w tej jakoś nie Pani. A wygląd jest trochę ważny ale jest jeszcze dużo innych ważniejszych czynników ale pozwólcie że nie będę ich wymieniał :)

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #123

• WirtualnaBDSM
  • WirtualnaBDSM Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 253
  • Oklaski: 219
GG40662197 , skype: wirtualna.bdsm, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://bdsm.najlepsze.net/?we=dominawiktor

kliknij na baner
Ostatnio zmieniany: 5 lata 6 miesiąc temu przez WirtualnaBDSM.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #124

• ostatni
  • ostatni Avatar
:) eh się uległy rozmarzył świetne fotki Pani :)

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #125

• Oddam sie
  • Oddam sie Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 8
  • Oklaski: 2
Pani jest przepiękna i cudownie wyglada na tych zdjeciach

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #126

• na_zawsze_Pani
  • na_zawsze_Pani Avatar
Wygląd też ma znaczenie. ostatni- alejesteś grozny, wystraszyłeś mnie

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #127

• na_zawsze_Pani
  • na_zawsze_Pani Avatar
Dr.M - będę wdzięczny jeśli wyjaśni mi Pani, dla czego wydaję się Pani, śmiesznym człekiem?

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #128

• ostatni
  • ostatni Avatar
:) bój się bój bo masz czego :)

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #129

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
na_zawsze_Pani napisał(a):
Dr.M - będę wdzięczny jeśli wyjaśni mi Pani, dla czego wydaję się Pani, śmiesznym człekiem?
nic ci nie muszę wyjaśniać bo mi się nie chce ...i nie zaczepiaj tu ludzi ok ...a od tych pochwał swojej Pani to aż mi się rzygać zachciało ..bo ja rozumie napisać raz no drugi a nawet trzeci ale nie cały czas ..powiem ci zakrawało to na opłacone klakierstwo i nic więcej

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #130

• ostatni
  • ostatni Avatar
Klakier :) Kot na Smerfy :)

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #131

• Dr.M
  • Dr.M Avatar

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #132

• ostatni
  • ostatni Avatar
Bez urazy Bogini moje tłumaczenie lepsze ;)

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #133

• na_zawsze_Pani
  • na_zawsze_Pani Avatar
Napisałem, że będę wdzięczny a nie, że Pani musi. Trzeba czytać ze zrozumieniem. A co do rzygania, to wystarczy wejść na strony poświęcone właśnie Pani. Mam podobne odczucia, jak czytam komentarze wychwalające Panią pod niebiosa. Ale jak zwykle punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #134

• ostatni
  • ostatni Avatar
Napisałem, że będę wdzięczny a nie, że Pani musi. Trzeba czytać ze zrozumieniem. A co do rzygania, to wystarczy wejść na strony poświęcone właśnie Pani. Mam podobne odczucia, jak czytam komentarze wychwalające Panią pod niebiosa. Ale jak zwykle punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.

No tak ale nie żebym się wtrącał nie mam nic przeciwko wychwalaniu Domin przez uległych dla mnie to całkiem normalne. Ale wiadomo że jeżeli strona czy blog jest własnością Konkretnej Pani to w pierwszej kolejności wychwala się właśnie Ta Panią bo wchodzi się tam dla Niej. Jeśli na tym blogu czy stronie są ciekawe materiały to nawet przez wzgląd na to Dominie należy oddać cześć. Choć jeszcze nie byłem u Pani DR M ale jestem sadomania jest wartościową stroną i choć by za To wychwalam DR M nawet nie wspominając o fachowości urodzie itp. Więc po pierwsze gościsz tu dzięki łasce Tej Bogini i się nie dziw że ktoś wielbi TU DR M a po drugie co innego jest prawić komplementy Swej lub konkretnej Pani. A co innego publicznie mówić że Twoja Pani jest najlepsza że inne się nie mogą z Nią równać itp bo wtedy obrażasz inne Pani i co za tym idzie innych uległych także mnie.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #135

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
posłuchaj człeku prymitywny jestem Dominą jak byś nie wiedział i o formie jaką pisze decyduję ja a ty bezczelny kmiocie naucz się kultury oraz pisowni w kierunku do kobiety skoro jesteś na stronie Femdom ..
Myślę że twoja Pani jeżeli to czyta powinna bardziej zabrać się za tresurę ciebie ..
bat i trzcinka powinna iść w ruch a twoje preferencje powinny iść na bo dopóki nie nauczysz się że kobiety należy szanować myślą mową i uczynkiem .
Osobiście nie tolerowałabym takiego uległego i kazałabym mu się wynosić i nie robić mi wstydu więcej

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #136

• ostatni
  • ostatni Avatar
Dr.M napisał(a):
posłuchaj człeku prymitywny jestem Dominą jak byś nie wiedział i o formie jaką pisze decyduję ja a ty bezczelny kmiocie naucz się kultury oraz pisowni w kierunku do kobiety skoro jesteś na stronie Femdom ..
Myślę że twoja Pani jeżeli to czyta powinna bardziej zabrać się za tresurę ciebie ..
bat i trzcinka powinna iść w ruch a twoje preferencje powinny iść na bo dopóki nie nauczysz się że kobiety należy szanować myślą mową i uczynkiem .
Osobiście nie tolerowałabym takiego uległego i kazałabym mu się wynosić i nie robić mi wstydu więcej

Oj Bogini szkoda nerwów :) Choć srogość dodaje tylko uroku Dominie

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #137

• maciej55
  • maciej55 Avatar

ot, sabako durnaja
ot, jo PAN MACIEJ powiadam tiebja dlaciego smiesnyj?
ot, bo mosz slicznyj Garniturek, a smierdzis wef nim paskudniej ot majego knura.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #138

• ostatni
  • ostatni Avatar
maciej55 napisał(a):

ot, sabako durnaja
ot, jo PAN MACIEJ powiadam tiebja dlaciego smiesnyj?
ot, bo mosz slicznyj Garniturek, a smierdzis wef nim paskudniej ot majego knura.

Haha :laugh: Brawa dla Pana Macieja za ciętą ripostę

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #139

• na_zawsze_Pani
  • na_zawsze_Pani Avatar
"człeku prymitywny", "bezczelny kmiocie". I ktoś taki, mówi mi o kulturze dyskusji. Ja w przeciwieństwie do Pani, nikogo nie obrażam, a i Pani piszę zawsze z wielkiej litery. Więc moja pisownia też jest w porządku. A na szacunek, trzeba sobie zasłużyć. Ja zadaję kulturalnie pytanie, a Pani w każdej odpowiedzi mnie obraża. Taka osoba nigdy nie będzie miała mojego szacunku. Jest Pani małym, zakompleksionym człowiekiem i całkowicie bez żadnej klasy. Duście się dalej w tym swoim bagienku, ja stąd uciekam. Atmosfera jest tu, jak dla mnie, za bardzo toksyczna.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #140

• ostatni
  • ostatni Avatar
"człeku prymitywny", "bezczelny kmiocie". I ktoś taki, mówi mi o kulturze dyskusji. Ja w przeciwieństwie do Pani, nikogo nie obrażam, a i Pani piszę zawsze z wielkiej litery. Więc moja pisownia też jest w porządku. A na szacunek, trzeba sobie zasłużyć. Ja zadaję kulturalnie pytanie, a Pani w każdej odpowiedzi mnie obraża. Taka osoba nigdy nie będzie miała mojego szacunku. Jest Pani małym, zakompleksionym człowiekiem i całkowicie bez żadnej klasy. Duście się dalej w tym swoim bagienku, ja stąd uciekam. Atmosfera jest tu, jak dla mnie, za bardzo toksyczna.

Masz racje uciekaj bo toksyny potrafią być bardzo szkodliwe bez specjalnego kombinezonu gazoszczelnego w skrócie SKG

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #141

• marko74
  • marko74 Avatar
dlaczego kazdy temat na forum o konkretnej Dominie kończy się awantura

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #142

• ostatni
  • ostatni Avatar
marko74 napisał(a):

Bo zawsze się pojawia jakiś prostak który nie umie się zachować i rozmawiać na poziomie. Ma się za wzorowego uległego a minimum kultury wobec Kobiety nie umie zachować

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #143

• marko74
  • marko74 Avatar
to chyba prawda ,szkoda ze tak jest bo Pani Wiktoria dodaje tu swoje super fotki i chyba na tym powinnismy sie skupic

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #144

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
marko74 napisał(a):
nie mam nic do Pani Wiktorii jeżeli chodzi o jej wizerunek to mogę rzec że to bardzo piękna młoda Domina ..nie wiem jak dominuje jaki ma styl i tym podobne bo nie znam jej osobiście ...ale skoro jest to jej niewolnik to ona powinna go uciszyć i postawić do pionu a te wersy z obraźliwymi tekstami nawet nie powinny mieć miejsca ..
Powiem szczerze że jeszcze takiego szczura nie widziałam ...no ale cóż myślę że ta Pani wyciągnie odpowiednie wnioski z jego postępowania

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #145

• ostatni
  • ostatni Avatar
marko Chciałbym ale jak ktoś obraza przy mnie Kobietę a zwłaszcza DR M dzięki której tutaj gościmy to trudno bym się mógł skupić nawet na pięknych fotkach Pani Wiktorii
Ostatnio zmieniany: 5 lata 6 miesiąc temu przez ostatni.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #146

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
a ty skoro już napisałeś że idziesz stąd to idź i skasuj profil bo to ważne by nic po tobie nie pozostało na tej zjebanej stronie i jej właścicielce ..pa żegnam cię znakomity szczurze
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #147

• marko74
  • marko74 Avatar
oczywiscie masz racje ,na tym forum absolutnie nie wolno obrazac Domin,niektóre psy zdecydowanie za głosno ujadają.mysle ze wielu z nich tak naprawde nie wie po co tu jest,zero szacunku a co dopiero uległosci wobec Kobiet

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #148

• ostatni
  • ostatni Avatar
Dokładnie. Skoro się uważa za uległego to rozumie nie musi ulegać każdej Pani i może wychwalać tą jedyną ale to minimum szacunku wobec innych Pań trzeba mieć . Ale tego typu gość to nie jest osoba typowo uległa tylko ktoś komu dana Domina się podoba i ponieważ nie może inaczej jej zdobyć to wchodzi w klimat by się zaspokoić i udawać kogoś kim się nie jest a bdsm przy spotkaniu to cena jaką musi ponieść by go Pani dotknęła

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #149

• marko74
  • marko74 Avatar
masz racje ,dodam ze dla niektórych bdsm to tylko taka chwilowa słabostka ,może ciekawość ,tutaj na tym forum wielu już się takich chyba przewinęło

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 6 miesiąc temu #150

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
marko74 napisał(a):
oczywiscie masz racje ,na tym forum absolutnie nie wolno obrazac Domin,niektóre psy zdecydowanie za głosno ujadają.mysle ze wielu z nich tak naprawde nie wie po co tu jest,zero szacunku a co dopiero uległosci wobec Kobiet
BRAWO!!!!!
Zasilane przez Forum Kunena