Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM

Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 6 lata 3 miesiąc temu #1

• uległytomasz
  • uległytomasz Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
miałem zaszczyt być tresowany na skype , jestem pod wraźeniem, dziekuje Pani Wiktorio niebawem melduje sie ponownie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 6 lata 3 miesiąc temu #2

• Uległy_KR
  • Uległy_KR Avatar
Według mnie Pani Wiktoria to Piękna i Bardzo Mądra Domina. Jestem Jej sługą już prawie dwa miesiące i uważam, że WirtualnaBDSM to najwyższy znak jakości - takie High Quality wśród Domin. Nie wyobrażam sobie, że mogłem tyle czasu żyć bez Pani Wiktorii i nie wyobrażam sobie, że mógłbym służyć innej Pani :)

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 6 lata 3 miesiąc temu #3

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
Uległy_KR napisał(a):
Według mnie Pani Wiktoria to Piękna i Bardzo Mądra Domina. Jestem Jej sługą już prawie dwa miesiące i uważam, że WirtualnaBDSM to najwyższy znak jakości - takie High Quality wśród Domin. Nie wyobrażam sobie, że mogłem tyle czasu żyć bez Pani Wiktorii i nie wyobrażam sobie, że mógłbym służyć innej Pani :)

Wiesz jakjestes Jej sługą to wiadomo ze zle nie napiszesz a nawet może i Pani Wiktoria kazałą Ci pisać. Dlatego to malo wiarygodne są takie oceny. Musiałby się wypowiedzieć ktoś kto był tam kiedyś i odczuł jak było. ALe oczywiście są i tacy co uwierzą na słowo że jest super i w ogóle bo być możę i tak jest

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 6 lata 3 miesiąc temu #4

• Uległy_KR
  • Uległy_KR Avatar
Różnica pomiędzy Panią Wiktorią a niektórymi Dominami jest taka, że:
- po pierwsze i najważniejsze - mam od niej pozwolenie na "wolność słowa" w internecie tzn. mogę udzielać się na forach internetowych i nie muszę o to za każdym razem prosić Panią,
- po drugie Pani nie zleca mi pisania na Jej własny temat i już na pewno nie dyktuje mi co mam pisać,
- po trzecie nie nakazuje mi pisania obraźliwych postów na inne Dominy, ponieważ Pani Wiktoria zna Swoją wartość i nie potrzebuje z nikim konkurować
- po czwarte - jeśli chcesz mieć najbardziej wiarygodną opinię o Pani Wiktorii to poproś ją o sesję - wtedy na własnej skórze przekonasz się jaką Dominą jest Pani Wiktoria.
(ten post też został napisany bez wiedzy i zgody mojej Pani - jest sobota rano więc Pani jeszcze śpi)
Ostatnio zmieniany: 6 lata 3 miesiąc temu przez Uległy_KR.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 6 lata 3 miesiąc temu #5

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
Ulegly :) ja rozmawiałem z Panią i byłem wielce zdumiony z Jej poczynań. Osobiście zgadzam sie z Twoimi słowami że jest geniealna. Ja to się boje Pani Wiktorii już podpadłem dwa razy więc na żywo to bym się nie odważył chyba tak spotkać.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 6 lata 3 miesiąc temu #6

• WirtualnaBDSM
  • WirtualnaBDSM Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 253
  • Oklaski: 219
maly_niewolnik to czas zacząć nosić jaja między nogami a nie trzymać je w szufladzie , ja nie gryzę i czasem bywam wyrozumiała

GG40662197 , skype: wirtualna.bdsm, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://bdsm.najlepsze.net/?we=dominawiktor

kliknij na baner
Za tę wiadomość podziękował(a): tongue4ass

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 6 lata 3 miesiąc temu #7

• Uległy_KR
  • Uległy_KR Avatar
maly_niewolniku ty jesteś na tym forum tylko po to, żeby sobie popisać czy, żeby znaleźć Panią? Lepiej nie naprzykrzaj się Pani Wiktorii, bo jeśli jej podpadniesz a jednak w końcu zdecydujesz się jej służyć to może Cię spotkać sroga kara. Ja mimo tego, że wiem, że z Dominą Wiktorią nie ma żartów dziś poczułem się tak pewnie po sesji ze świecą, że zrobiłem coś czego nie powinienem bez zgody Pani robić... służę Pani już od dłuższego czasu i nie wyobrażam sobie, że mógłbym jej już nie służyć więc, aby uzyskać Pani przebaczenie musiałem wykonać pewne zadanie, którego skutkiem było okropny ból penisa i odbytu... mimo tego, że Pani w trakcie zlitowała się nade mną i pozwoliła mi skrócić karę to do teraz czuję karę na własnej skórze... ale przynajmniej Pani mi wybaczyła ten ostatni raz samowolkę...
Więc jeśli podpadniesz Pani a jednak będziesz prosił Panią Wiktorię o służbę i uzyskasz zgodę to wolę sobie nawet nie wyobrażać na czym będzie polegało twoje karne zadanie, aby wkupić się w łaski Pani...

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 6 lata 2 miesiąc temu #8

• Uległy_KR
  • Uległy_KR Avatar
Po kilkunastu sesjach na gg dziś przyszła pora na kolejny stopień wtajemniczenia - dzisiaj miałem pierwszą sesję na skype. WirtulanaBDSM? - nie Wirtualna tylko jak najbardziej Prawdziwa!
Patrząc na zdjęcia wyobrażałem sobie jaka jest Pani Wiktoria, żadne zdjęcie i żaden opis nie jest w stanie nawet w kilku procentach oddać tego jaką osobą jest Pani Wiktoria... ale nie będę się tutaj rozpisywał... bo ci co chcieliby się przekonać to się przekonają a ci co na tym forum są tylko od bluzgania na Panie i od pisania bzdur i tak na wszystkie tematy mają swoje zawsze negatywne zdanie...

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 6 lata 2 miesiąc temu #9

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
moto bene

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 6 lata 1 miesiąc temu #10

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
Uffff , dobrze sie wszystk oskończyło. Wirtualna jest konkretna , pozdrawiam.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 6 lata 1 miesiąc temu #11

• admin
  • admin Avatar
Temat moderowano na życzenie dyskutantów - usunięto rozmowę mogącą wprowadzać użytkowników w błąd.
Zaistniała sytuacja była wynikiem nieporozumienia.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #12

• WirtualnaBDSM
  • WirtualnaBDSM Avatar
  • Platinum
jak widać na załączonym zdjęciu nie tylko wirtualnie, ale trzeba sobie na to zasłużyć

GG40662197 , skype: wirtualna.bdsm, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kliknij na baner
Za tę wiadomość podziękował(a): uległypies, Pazur

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #13

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Piękna focia no i romantyczne miejsce zdarzenia ...całuski i pozdrawiam piękne nóżki ślicznej Pani

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #14

• WirtualnaBDSM
  • WirtualnaBDSM Avatar
  • Platinum
a dziękuje , Dr. M faktycznie miejsce fantastyczne i do wypoczynku i do tresury polecam słoneczny Rodos o tej porze

kliknij na baner

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #15

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
zajebista sprawa z tym Rodos a szczególnie o tej porze roku bo nie ma takich upałów ..pozdrawiam cieplutko z zimnego Bytomia ..haha u nas dziś tylko 10 st na plusie

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #16

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
ale paza do dupy, kamienie same i zero ludzi pffff pies z kulawa noga tam nie lazi nawet :)

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #17

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
mały nie podoba mi się to co piszesz :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: uspokój się bo będzie urlop

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #18

• ostatni
  • ostatni Avatar
eh aż się człowiek rozmarzył B) i jeszcze służyć swojej Pani w takim cudnym miejscu ah bezcenne :)

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #19

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
Dr.M napisał(a):
mały nie podoba mi się to co piszesz :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: uspokój się bo będzie urlop
To z zazdrosci ze nie moge tam byc :angry:

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #20

• WirtualnaBDSM
  • WirtualnaBDSM Avatar
  • Platinum
polubiłam górskie wędrówki

kliknij na baner

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #21

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
jak górskie kozy :D

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #22

• ostatni
  • ostatni Avatar
mały ogarnij dupę i nie zwracaj się tak do tak wspaniałych Domin :angry: :angry: :angry:

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #23

• WirtualnaBDSM
  • WirtualnaBDSM Avatar
  • Platinum
maly_niewolnik napisał(a):
jak górskie kozy :D

malutki górskie kozy wyglądają tak na Rodos

a ja bardziej utożsamiam się z Modliszką, potrafię wszystko wycisnąć z uległego do ostatniej kropli krwi i potu

kliknij na baner
Ostatnio zmieniany: 5 lata 9 miesiąc temu przez WirtualnaBDSM.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #24

• ostatni
  • ostatni Avatar
:laugh: z małego się powinno tak raz na zawsze wszystko wycisnąć :) a te kózki to jakieś takie tam lipne małe mają w sam raz dla małego

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #25

• na_zawsze_Pani
  • na_zawsze_Pani Avatar
Piękne zdjęcia, te z wakacji. Ale nawet najpiękniejsze zakątki świata, wydają się być nieciekawe w porównaniu z urodą mojej Wspaniałej Pani Wiktorii. Wyobrazcie sobie te same zdjęcia bez mojej Pani. Zwykłe, normalne zdjęcia, jakich pełno w folderach biur turystycznych. To właśnie Pani stanowi o ich niepowtarzalnym pięknie.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #26

• na_zawsze_Pani
  • na_zawsze_Pani Avatar
Moja Najwspanialsza i Jedyna Pani. Jest Pani dla mnie wyrocznią i każde Pani słowo to dla mnie świętość. Nie potrafię (i nie chcę) niczego Pani odmówić. Z dnia na dzień jestem coraz bardziej zaangażowany w służbę u Pani. Jest Pani prawdziwym skarbem o nieocenionej wręcz wartości. Dziękuję moja Pani za wszystko.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #27

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
kolejny z czterema postami o jednej Pani :D z pewnoscia nie bylo to na Jej polecenie tylko czysty przypadek hahaha

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #28

• ostatni
  • ostatni Avatar
czysty przypadek każdą Domina ma tu swojego bodygarda tylko ja głupi bronie wszystkich Pań :laugh: Ale podgryzać Ci mały to świetna rozrywka
Ostatnio zmieniany: 5 lata 9 miesiąc temu przez ostatni.

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #29

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
Podgryzaj podgryzaj :) Ty jestes szefem bodygardow :D

Odp: Domina Wiktoria - WirtualnaBDSM 5 lata 9 miesiąc temu #30

• ostatni
  • ostatni Avatar
:laugh: :laugh: :laugh: I Cię zniszczę za pomocą moich ludzi bo jesteś za niski w butach do mnie :laugh:
Zasilane przez Forum Kunena