Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Fantazje w stylu AB/DL

Fantazje w stylu AB/DL 8 lata 5 dni temu #1

• Waza
  • Waza Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 8
  • Oklaski: 4
Temat jakby trochę zdechł,ale znając życie wynika to z tego,iż inny czekają,aż ktoś zrobi pierwszy krok.No to wypadło na mnie:) ech:D

Chciałbym tutaj poruszyć temat,który przewijał się tu i ówdzie w kwestiach związanych z naszym fetyszem,ale nigdzie nie był zebrany do kupy,tak więc tutaj jest odpowiednie miejsce.Liczę na odzew oraz pytania osób spoza tematu.A chodzi mówiąc wprost-o fantazje Dużych Dzieci.

Pozwolę sobie zacząć od samego siebie,tym samym licząc na pytania oraz kontynuacje wątku przez innych AB/DL.
W moim przypadku bycie traktowanym jako małe dziecko(roczne)bycie skrepowanym,zamkniętym w kołysce oraz z grubą pieluchą.Bycie pod opieką dominującej i sadystycznej kobiety,która bym mnie kusiał seksualnie ale ze względu na to iż byłbym duży niemowlakiem,nie dla mnie byłyby przeznaczone przyjemności seksualne.Dlatego miałbym założony CB 3000 na przyrodzenie,by skutecznie sprowadzić mnie w tej kwestiii do roli niemowlaka.To tyle na początek,a jak u was?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Fantazje w stylu AB/DL 8 lata 5 dni temu #2

• maciejas
  • maciejas Avatar
Ja to jestem tylko DL. Moim marzenie jest znalezienie kobiety której mógłbym powiedzieć o swoich fantazjach i przy której bez skrępowania mógłbym śmigać w pampie :)

Odp: Fantazje w stylu AB/DL 7 lata 1 miesiąc temu #3

• asia_tv
  • asia_tv Avatar
Waza napisał(a):
Temat jakby trochę zdechł,ale znając życie wynika to z tego,iż inny czekają,aż ktoś zrobi pierwszy krok.No to wypadło na mnie:) ech:D

Chciałbym tutaj poruszyć temat,który przewijał się tu i ówdzie w kwestiach związanych z naszym fetyszem,ale nigdzie nie był zebrany do kupy,tak więc tutaj jest odpowiednie miejsce.Liczę na odzew oraz pytania osób spoza tematu.A chodzi mówiąc wprost-o fantazje Dużych Dzieci.

Pozwolę sobie zacząć od samego siebie,tym samym licząc na pytania oraz kontynuacje wątku przez innych AB/DL.
W moim przypadku bycie traktowanym jako małe dziecko(roczne)bycie skrepowanym,zamkniętym w kołysce oraz z grubą pieluchą.Bycie pod opieką dominującej i sadystycznej kobiety,która bym mnie kusiał seksualnie ale ze względu na to iż byłbym duży niemowlakiem,nie dla mnie byłyby przeznaczone przyjemności seksualne.Dlatego miałbym założony CB 3000 na przyrodzenie,by skutecznie sprowadzić mnie w tej kwestiii do roli niemowlaka.To tyle na początek,a jak u was?

Ja miałam już przygody z DL i bardzo to lubię do dzisiaj. Kiedy tylko mogę to korzystam z mojego zapasu pieluch, noszę je w domu, zakładam jak idę do miasta czy pracy. Od dłuższego czasu marzy mi się jednak taka przygoda jak napisał kolega. Na razie mam jednak w swoim arsenale tylko: pieluchy, smoczek, śliniak, sukieneczkę no i CB-3000. Brakuje przede wszystkim władczej Pani :( :(

Odp: Fantazje w stylu AB/DL 7 lata 1 miesiąc temu #4

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
a jaki masz problem z tą Panią ...przecież jest multum komercyjnych Domin
Zasilane przez Forum Kunena