Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Hemoroidy

Hemoroidy 4 miesiąc 1 tydzień temu #1

• Kris
  • Kris Avatar
  • Fresh
  • Oklaski: 0
Witam wszystkich uległych jak i wszystkie Panie Dominujące.
Piszę z prośbą o poradę nabawiłem się hemoroidów mam obecnie początkowe Stadium(Wypada 1 guzek podczas oddawania stolca).
Lekarz przepisał mi Posterisan i sam używam Procto Hemolan.

Piszę tutaj ponieważ zastanawia mnie czy ktoś zmagał się z takim problemem i ma wiedzę na ten temat.
Czy jest możliwe całkowite wyleczenie hemoroidów bo tęsknie za zabawami analnymi
I czy ktoś ma jakieś sprawdzone sposoby jak się tego pozbyć

Pozdrawiam :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Hemoroidy 4 miesiąc 1 tydzień temu #2

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 189
  • Oklaski: 5
Witaj kolego :)

Skoro masz hemoroidy, to o zabawach analnych na razie proponuję żebyś zapomniał. W zaawansowanej fazie, jak pamiętam kiedyś możliwe było usunięcie tylko operacyjnie. Nie wiem czy dziś się to zmieniło..
Początkowa faza, zwłaszcza jeżeli nie krwawisz to nie jest tragedia, ale już musisz z tym walczyć. A czy farmakologicznie w tej fazie można wyleczyć, czy tylko zaleczyć to mogłeś się lekarza zapytać jak już byłeś.
Przy mało zaawansowanej chorobie alternatywą do operacji kiedyś były gumki które zaciskały żylak, po których obumierał i odpadał
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyRedCat79

Hemoroidy 4 miesiąc 1 tydzień temu #3

• CzarnaMamba
  • CzarnaMamba Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 137
  • Oklaski: 1
We wczesnym stadium jakie opisujesz w zupełności wystarczy to co przepisał Ci lekarz. Dbaj o higienę, kontynuuj leczenie i na jakiś czas daruj sobie zabawy analne. Polecam też jakiś czas stosować dietę lekkostrawną, by wydalanie stolca nie wymagało za dużego parcia.
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyRedCat79
Zasilane przez Forum Kunena