Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: BLACKMAIL

BLACKMAIL 10 lata 4 miesiąc temu #1

• czasownik
  • czasownik Avatar
BLACKMAIL (ang) - SZANTAŻ, WYMUSZENIE

Co sądzicie o takiej formie rozrywki, gdy osoba dominująca w takim układzie wywiera silną presję psychiczną na osobie podporządkowanej?

Temat ten poruszyła Pani Dr. M w swoim artykule pt.: "Wejdź w tajemny świat BDSM cz.8"
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc temu przez czasownik.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:BLACKMAIL 10 lata 4 miesiąc temu #2

• argon
  • argon Avatar
Ja to uwielbiam :). Z tym że moim zdaniem w takiej sytuacji trochę trudno o wyznaczenie granic, a po ich wyznaczeniu łatwo o ich przekroczenie ponieważ tak do końca nie są klarownie określone. Mam na myśli to że taka sytuacja (wywierania presji psychicznej) zakłada jakąś niespodziankę, tak to przynajmniej rozumiem, pewnie można to rozumieć inaczej. Ale jestem za i to zdecydowanie :). Zauważyłem że obie strony mogą się przy tym znakomicie bawić :).

Myślę że warunkiem dobrej zabawy jest znajomość siebie, emocji drzemiących głęboko powstałych kiedyś z przyczyn nie mających związku z aktualnie dziejącą się rzeczywistością.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc temu przez argon.

Blackmail 8 lata 7 miesiąc temu #3

• pilot
  • pilot Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: -1
Wpisując w googlach słowa "Blackmail contract" wyświetla się nam lista stron z dominami które w swojej "ofercie" mają opcje Blackmail. W tłumaczeniu szantaż, polegający na podaniu swoich danych osobowych, firmy w której się pracuje, kontaktu do rodziny, kumpli itd. Niewolnik zobowiązuje się płacić swojej Lady i wykonywać zadania które domina mu zada. Jeśli się mu nie uda lub nie zapłaci w terminie jego upokarzające zdjęcie najpierw pojawia się na jej stronie a później zaczyna je wysyłać dalej. Dla pewnej grupy niewolników, do której również ja również należę jest to bardzo podniecające. Kiedyś rozmawiałem z dominą która zaproponowała, że może być moją Panią gdy dam jej hasło do swojego facebooka w razie mojego niepowodzenia wiele osób by się dowiedziało co nieco... hehe Oczywiście w Polsce to jest nielegalne, lecz nawet w formie zabawy może mocno podniecić i pobudzić zmysły. Szkoda, że w naszym języku nie ma takich stron...

Blackmail 8 lata 7 miesiąc temu #4

• FetyszClub
  • FetyszClub Avatar
To dobre dla osób które się poznały i nie mają zbyt wiele do stracenia, w Polskich realiach ciężko o zrozumienie i akceptacje. A bardzo łatwo trafić na osobę która pragnie się powygłupiać lub zniszczyć komuś życie bo np. sama ma nieudane. Pomysł ciekaw, ale ja osobiście bym się nie skusił.

Blackmail 8 lata 7 miesiąc temu #5

• Anzelm
  • Anzelm Avatar
Racja FC, niestety, ale zauważyć się w około da taki sposób bycia i rozumowania, który określić można mianem "skoro ja nie mam, to i on nie będzie miał". Coś na kształt przysłowiowego psa ogrodnika, który sam nie zje i drugiemu nie da.
Jeżeli tego typu dominacją, zajmują się osoby zaprzyjaźnione lub tez bardzo zaufane, myślę, że może być to całkiem interesujący sposób. Jak wszystko w życiu, tak i to ma dwie strony medalu. Osobiście za nic w świecie nie chciał bym, by moi znajomi dowiedzieli się o poniżających praktykach w dominacji, jakie mam wielką chęć w swoim życiu doświadczyć, a z drugiej strony czuję się bardzo podjarany samą myślą, że jacyś moi znajomi niczego nie świadomi dostają moje zdjęcia w takich właśnie sytuacjach. ;)

Blackmail 8 lata 7 miesiąc temu #6

• psiak13
  • psiak13 Avatar
Ja kiedyś próbowałem tego z jedną Panią , ale wymiekłem w przedbiegach, przestraszyłem się konsekwencji. Tego typu zabawy ,o ile mozna to tak nazwać wymagaja poważnego zadania sobie pytania czy jesyem gotów na to i czy tego chcę, je jeszcze nie jestem gotów na to, może kiedyś, ale musiał bym znaleźć odpowiednia do tego Pania

Odp: BLACKMAIL 8 lata 6 miesiąc temu #7

• czasownik
  • czasownik Avatar
Połączyłem wątki.

Odp: BLACKMAIL 8 lata 6 miesiąc temu #8

• TwojaBogini
  • TwojaBogini Avatar
Ciekawe - podoba mi się taki szantaż. Ale byście kundle portkami trzęśli :)

Odp: BLACKMAIL 6 lata 10 miesiąc temu #9

• CestiuszGajus
  • CestiuszGajus Avatar
Było by to bardzo ciekawe doznanie, ale by musiała to być naprawdę odważna i zdeterminowana domina chcąca naprawde przejąć kontrole nad uległym.

Odp: BLACKMAIL 4 lata 4 miesiąc temu #10

• ulegly_student
  • ulegly_student Avatar
Mnie osobiście od jakiegoś czasu bardzo pociąga taka forma dominacji i chciałbym w ten sposób oddać się w ręce Kobiety..
Zasilane przez Forum Kunena