Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Cechy dobrej uległej

Cechy dobrej uległej 5 lata 5 miesiąc temu #1

• chococarmel
  • chococarmel Avatar
Widzę że innych tematów oprócz ogłoszeń matrymonialnych to ja tu raczej nie znajdę ;p Tak więc powstał ten. No i tak jak w tytule, może ktoś ma ochotę wyrazić swoje zdanie ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Cechy dobrej uległej 5 lata 5 miesiąc temu #2

• ostatni
  • ostatni Avatar
Myślę że najważniejsze są te które przynajmniej mi się nasuwają na pierwszym miejscu a więc oddanie wierność posłuszeństwo inteligencja rozsądność . Może nie do końca są to cechy bo to też trochę zachowania ale myślę że o to chodzi

Odp: Cechy dobrej uległej 5 lata 5 miesiąc temu #3

• Fioletnica
  • Fioletnica Avatar
Dość dziwny temat. Każdy dominujący ma swoje ulubione cechy i u dwóch różnych osób mogą wystąpić zupełnie inne ;)

Niby ogólnie uległa powinna być posłuszna, ale też znam i takich, których bawi karanie za każde najmniejsze przewinienie i wolą, kiedy uległa broi.

Odp: Cechy dobrej uległej 5 lata 5 miesiąc temu #4

• Jego niewolnica
  • Jego niewolnica Avatar
Wtedy chociaż mają zajęcie ;)

Odp: Cechy dobrej uległej 5 lata 5 miesiąc temu #5

• ostatni
  • ostatni Avatar
Fioletnica napisał(a):
Dość dziwny temat. Każdy dominujący ma swoje ulubione cechy i u dwóch różnych osób mogą wystąpić zupełnie inne ;)

Niby ogólnie uległa powinna być posłuszna, ale też znam i takich, których bawi karanie za każde najmniejsze przewinienie i wolą, kiedy uległa broi.

Owszem są i tacy za równo ulegli jak i osoby Dominujące ze specjalnie prowokują.

Odp: Cechy dobrej uległej 4 lata 10 miesiąc temu #6

• SZCZUPAK19
  • SZCZUPAK19 Avatar
Dobra uległa suczka w pierwszej kolejnosci powinna zadbac o swoje -: zdrowie-higenę osobistą i wygląd bo jest kobietą i ma byc dla swego Pana atrakcyjną niewolnicą. Powinna byc również -: oddana posłuszna zdyscyplinowana dokładna i precyzyjna wykonując polecenia i rozkazy dyspozycyjnna i bardzo gośćinna dla swego Mastera. Pozdrawiam Dobranoc.
Zasilane przez Forum Kunena