Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: nowa suczka w studiu Royal

nowa suczka w studiu Royal 9 lata 11 miesiąc temu #1

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
suczka daria
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Dr.M.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 11 miesiąc temu #2

• czasownik
  • czasownik Avatar
Czy uległość suczki Darii jest na tyle silna, by możliwy był jej udział w sesjach typu HARD?

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 11 miesiąc temu #3

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
witam
na razie nie gdyż dopiero szkoli się na suczkę w na razie są to spotkania typu soft i delikatne perwersje sexualne

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 11 miesiąc temu #4

• akulika
  • akulika Avatar
... co to znaczy ,,sesja typu hard,,?

może to głupie pytanie... ale proszę o odpowiedź..

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 11 miesiąc temu #5

• czasownik
  • czasownik Avatar
Na sesji HARD możliwe są ostrzejsze praktyki BDSM, często pozostawiające ślady, a więc:

np.: mocniejsza chłosta ze śladami, przypalanie papierosem, tortury sutków i warg sromowych.
Oprócz tego np. bardziej zaawansowane formy fistingu, a czasami także dominacja toaletowa nad niewolnicą.

Wszystko jest do ustalenia indywidualnie. Bardzo niewiele suczek komercyjnych w Polsce ma w swojej ofercie sesje HARD. Jeżeli już któraś się na to decyduje, to i tak często niektóre praktyki BDSM w ogóle nie wchodzą w grę. Poza tym sesje HARD przeprowadzane są prawie zawsze w obecności osoby trzeciej, najczęściej jest to osoba czuwająca nad prawidłowym przebiegiem sesji i może to być np. Domina lub Master, albo też osoba Switch, ale dominująca nad suczką.

Sesje SOFT to głównie perwersje seksualne z lekką dozą brutalności, delikatny anal w stronę suczki, wykorzystywanie oralne suczki, do tego lekkie klapsy, ciągnięcie za włosy, podszczypywanki, lżejsza dominacja psychiczna i np. torturowanie suczki poprzez wzbudzanie u niej niedosytu - po związaniu, delikatne pieszczoty miejsc silnie erogennych na ciele suczki przez dłuższy czas, ale nie reagowanie na prośby o zwiększenie intensywności pieszczot.

Może Dr. M bardziej szczegółowo rozwinie ten ciekawy temat?

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 11 miesiąc temu #6

• bezrobotny_pies
  • bezrobotny_pies Avatar
Witam. Czy to może jest dziewczyna z tego anonsu?

http://www.roksa.pl/lpl/anonse.php?nr=29192

Kurde, ile tych nowych ogłoszeń na roksie jest? Patrzyłem ostatnio na Katowice. Tam to dopiero jest w czym wybierać. Zauważyłem też, że dużo dziewczyn dodaje sobie ostatnio dominację do oferty.

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 11 miesiąc temu #7

• czasownik
  • czasownik Avatar
Tak, to ten anons. Fotki uległej Darii są też już dodane do galerii na naszym portalu:

Daria_Bytom1

Daria_Bytom2

Daria_Bytom3

Myślę, że warto będzie poszerzyć dział "MALEDOM", dodając tam np. takie kategorie tematyczne jak: "Masterzy" oraz "Uległe suczki". I pod to ostatnie hasło moglibyśmy wtedy przenieść niniejszy wątek oraz pozakładać kolejne wątki dotyczące interesujących uległych suczek. (Marta z Bytomia też przecież godna uwagi)

Może Dr. M zaprosiłaby wtedy na forum Lorda Xaviera? Na pewno udział w każdym ważniejszym dziale na forum kogoś znanego w środowisku, podnosi prestiż takiego portalu.

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 11 miesiąc temu #8

• akulika
  • akulika Avatar
pewnie czasowniku masz rację... ale skoro zdecydowanie więcej tu uległych mężczyzn i więcej Domin to temat który zainteresowałby mnie- pewnie jedną z niewielu -nie będzie miał powodzenia... czekam na opisy sesji z uległymi dziewczynami...zastanawiam się jak inne kobiety czują... co mogą a co nie.. i jak to się ma do moich odczuć... w życiu raczej nie ma z kim porozmawiać... tutaj może i jest taka możliwość i wiem, że chcąc się czegoś dowiedzieć sama powinnam zacząć pytać lub opowiadać... to na pewno rozwinęłoby wątki... na razie jednak czuję się w temacie malutka .. i znów ustawiam siebie w roli obserwatora...

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 11 miesiąc temu #9

• czasownik
  • czasownik Avatar
Jak założone zostaną na forum nowe działy, to i osoby chętne, by tam się wpisywać, znajdą się, wcześniej czy później.

Wśród mężczyzn znaczną większość stanowią ulegli. Taka już nasza natura. :) Wielu uległych to tzw. "switche", czyli osoby mające tendencje w obie strony i ich fantazje, a czasem także doświadczenia opierają się zarówno na dominacji, jak i na uległości. U switchów płci męskiej, niemal zawsze jednak wygrywa strona uległa. :) (Wiem to z autopsji) :)

U Kobiet "switch" to już różnie bywa. Z moich rozmów ze znanymi mi Dominami wynikałoby, że "switchka" może przekształcić się w Dominę, co wcale nie jest rzadkością. Potrzeba na to jednak czasu, różnorodności doświadczeń, a zdarza się, że i niecodziennych, niekiedy pozornie nie związanych z tematem okoliczności. Dużą rolę odgrywają tu także spotykane na życiowej drodze osoby, mające jakiś wpływ na życie erotycznej danej Pani. To właśnie skutki wchodzenia w bliższe kontakty, w zależności od tego, czy są pozytywne, czy przeciwnie, wpływają bardzo często na to, czy Kobieta nabiera chęci na podjęcie działań, mających na celu realizację pragnień, czy też wszystko idzie w odwrotnym kierunku i Pani się blokuje. W ogóle, to właśnie te blokady psychiczne oraz nieufność, sprawiają, że wiele Pań, czy to dominujących, czy uległych, często nie ujawnia przed nikim swej prawdziwej natury, nawet anonimowo na forach.

Miejmy nadzieję, że sytuacja taka zmieni się jednak.

Pozdrawiam

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 11 miesiąc temu #10

• akulika
  • akulika Avatar
Pięknie wszystko ubierasz w słowa...
Masz rację.. nieufność i chyba strach przed ośmieszeniem..może strach przed brakiem akceptacji nie pozwala na to, żeby pisać o sobie ..swoich doswiadczeniach i marzeniach... no ale niech tak już będzie... podzielam Twoją nadzieję, ze w końcu ta sytuacja się zmieni..

Pozdrawiam.. :)

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 11 miesiąc temu #11

• czasownik
  • czasownik Avatar
A wiesz jak mi ciężko było przełamać swój wewnętrzny opór i zacząć uzewnętrzniać na forum swe głęboko skrywane przed światem pragnienia?

Tematyka BDSM pasjonowała mnie odkąd tylko zacząłem dostrzegać i interesować się sferą erotyki. Wertowałem wszelkie możliwe źródła w poszukiwaniu informacji na nurtujące mnie tematy. Pisałem setki opowiadań, które... niszczyłem w niedługim czasie po ich napisaniu, w obawie, że ktoś kiedyś przypadkiem je przeczyta. Gdy zacząłem bywać na forach, z podziwem obserwowałem ludzi, którzy z taką swobodą dyskutują na tematy, które były mi bliskie i znajome, a na temat których tak trudno było mi się wypowiadać. Gdy tak przypatrywałem się z boku, jak to wszystko w takich kręgach wygląda, to chwilami nie podejrzewałem nawet, że kiedyś i ja będę bez skrępowania rozmawiać z tymi ludźmi, a nawet można powiedzieć, że dla niektórych osób będę stanowić swego rodzaju autorytet.

Co dziwniejsze, realnych doświadczeń już wówczas miałem trochę na koncie. W niektórych przypadkach, nie byłem z nich do końca zadowolony, gdyż poczucie wstydu, często pozwalało mi się tylko w nikłej części określić swe preferencje przed osobą z którą wchodziłem w relacje. Wielu swoich fantazji się po prostu wyjątkowo wstydziłem.

Dopiero, gdy trafiłem na portal www.sadystki.pl to zacząłem odczuwać tam atmosferę wzajemnej akceptacji i z chęcią przyłączyłem się do na początku skromnego, a z czasem coraz bardziej zaangażowanego udziału w życiu forumowej społeczności, której kontynuacją jest właśnie portal SADOMANIA, na którym się obecnie znajdujemy. Na początku zacząłem udzielać się jedynie w temacie ogólnym, gdzie rozpisywałem się na wszelkie możliwe tematy, za wyjątkiem zagadnień będących z założenia głównymi nurtami dyskusji toczonych na forum o takim właśnie charakterze. Z czasem zacząłem wykorzystywać wiedzę teoretyczną, którą posiadałem i tak, małymi krokami doszedłem do opisów mych realnych doświadczeń, oraz moich silnie rozwiniętych fantaazji. Dzięki temu, że się tak otworzyłem, poznałem na tych forach tak wspaniałe Kobiety, jak moja Pani, Lady Lukrecja oraz Dr. M. Znajomość z tymi Paniami, na początku wirtualna, a z czasem także i realna, pozwoliła mi nabrać nowych doświadczeń i silnie ukształtować swój światopogląd.

Dlatego, mając w pamięci, co zawdzięczam Paniom Sadystkom udzielających się na wymienionych forach, a także stanowiącym "starą gwardię" Kolegom, chętnie teraz wprowadzam w klimat inne, nowe na forum osoby, w miarę możliwości udzielam wskazówek i staram się, by nikt tutaj nie czuł się zagubiony.

Pozdrawiam

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 11 miesiąc temu #12

• Daria_Switch
  • Daria_Switch Avatar
Hej! Jestem uległa. Kształcę się na profesjonalną suczkę w Szkole dominacji i uległości u Dr. M. Narazie jestem początkująca. Wczoraj miałam sesję na której byłam poniżana psychicznie. Jak będę miała więcej doświadczeń w studiu to napiszę tu wtedy o sesjach.

Lubię też sikać na klientów ale o tym napiszę w dziale o piss.

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 11 miesiąc temu #13

• wyjęty z paradoksu
  • wyjęty z paradoksu Avatar
Ładnie wyglądasz Dariu szkoda ze nie szkolisz się na switch,
myślę ze tak jak w anonsie nadal preferujesz również erotykę.

Ja bym nie potrafił nad Tobą dominować za słodka jak dla mnie jesteś, ale no ale to ja osobiście.
W każdym razie życzę ci dużo sukcesów i realizacji swoich
marzeń jakiekolwiek by one nie były. :)

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 11 miesiąc temu #14

• akulika
  • akulika Avatar
Witaj Daria :) Napisz co czułaś kiedy Cię psychicznie poniżano?

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 11 miesiąc temu #15

• akulika
  • akulika Avatar
.. i czy Trafili na Twój słaby punkt... czy faktycznie czułaś się poniżona?

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 10 miesiąc temu #16

• Daria_Switch
  • Daria_Switch Avatar
To muszę się najpierw Pani M zapytać, czy mogę opisać tamtą sesję.

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 10 miesiąc temu #17

• xelos
  • xelos Avatar
Co znaczy profesjonalny uległy?

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 10 miesiąc temu #18

• rajmund001
  • rajmund001 Avatar
Witam serdecznie. Dariu, czy lubisz dostawać chłostę na goły tyłeczek? Domyślam się, że jakieś porządniejsze lanie nie wchodzi w grę, bo ślady są strasznie przypałowe. Gdyby jednak znalazł się jakiś gość przy kasie to czy zgodziłabyś się na mocniejsze wychłostanie pupci? Takie, że miałabyś potem ślady przez jakiś tydzień. Poszłabyś wtedy na taki układ?

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 10 miesiąc temu #19

• slavedog
  • slavedog Avatar
Droga Dariu,
jako męska kreatura, samiec czyli najniższa z najniższych istot w hierarchii nie mogę sobie wyobrazić uległej kobiety wobec męskiej kreatury ale jeżeli zechciałabyś się podzielić sowimi doznaniami jak to jest być poniżoną upodloną złamaną psychicznie i fizycznie przez swoją Panią właścicielkę co wtedy czujesz czy jesteś szczęśliwa i czy te doznania można porównać z doznaniami męskiej szmaty kiedy jest pod butem Lady?

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 9 miesiąc temu #20

• Oskar33
  • Oskar33 Avatar
Poznałem Darię na imprezie spankingowej. Bardzo fajna dziewczyna i bardzo fajnie się z nią gada. Bez skrępowania wypowiada się na tematy dotyczące różnych "zboczonych" pomysłów. Ogólnie chyba dopiero zaczyna przygodę z BDSM ale Dr. M na ppewno ją dobrze wyszkoli w tym studiu. :)

Pozdrówki

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 9 miesiąc temu #21

• wyjęty z paradoksu
  • wyjęty z paradoksu Avatar
bezrobotny_pies napisał:
Witam. Czy to może jest dziewczyna z tego anonsu?

http://www.roksa.pl/lpl/anonse.php?nr=29192

Kurde, ile tych nowych ogłoszeń na roksie jest? Patrzyłem ostatnio na Katowice. Tam to dopiero jest w czym wybierać. Zauważyłem też, że dużo dziewczyn dodaje sobie ostatnio dominację do oferty.

Niektóre z tych dziewczyn są godne uwagi jezeli chodzi o bdsm
inne natomiast Nie.
Wybór w Katowicach jest tak jAk piszesz spory.

Natomiast z czystych domin co się ogłaszają warta uwagi jest tylko Ewa pod anonsem profesjonalistki i jak ktoś lubi starsze Edyta oraz z nią pracująca Katarzyna młodsza.
Uważaj na anonse domin z korfantego superjednostki i żylety to czysty wałek.

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 7 miesiąc temu #22

• Flos
  • Flos Avatar
halo halo? szkolisz się by robić to za kase?! to co ta za uległość, co to za bdsm? żal...

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 6 miesiąc temu #23

• Daria_Switch
  • Daria_Switch Avatar
Co kasy nie masz i chciałbyś na sesję za darmo przyjść? Zapomnij! Sesje bez opłat to przywilej tylko dla wybranych!

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 6 miesiąc temu #24

• Eshaya
  • Eshaya Avatar
Cytuję: (Flos)
halo halo? szkolisz się by robić to za kase?! to co ta za uległość, co to za bdsm? żal...
Ja odpowiem, chociaż odpowiedź będzie wręcz banalna. To bdsm komercyjne. Jedni prowadzą sklep, jedni pracują w teatrze inni jeżdżą na taksówce, a studio Sado-Royal świadczy usługi sadomasochistyczne. Jest popyt na takie komercyjne usługi, więc generuje podaż.
Chyba, że w jakiś niewyjaśniony mi sposób (może ktoś mi wytłumaczy), biznes ten obraża czyjeś uczucia religijne.

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 6 miesiąc temu #25

• szczur
  • szczur Avatar
Sformułowanie "uczucie religijne" odnosi się do emocji doświadczanych przez osobę która wiąże doczesność z pozadoczesnością przy pomocy konkretnej struktury logicznej. Struktura ta często z własnej natury rodzi emocje, np. lęk. Może rodzić i radość, to prawda, o ile ta radość nie jest wymuszona. Z tym zaś bywa, nawiasem mówiąc, różnie. Ale, tak czy inaczej, rzeczywistość jest rozpoznawana przez tę osobę przez pryzmat tej struktury nie tylko na poziomie myśli ale także na poziomie emocji.

Sformułowanie "obraza uczuć religijnych" to pojęcie odnoszące się do emocji negatywnych doświadczanych przez ww. osobę w rezultacie narzuconego jej zanegowania uznanej przez nią konkretnej struktury logicznej wiążącej doczesność z pozadoczesnością. Dokładniej zaś, zanegowanie powinno dotyczyć wniosków dt. doczesności a wynikających z tej struktury logicznej. Warunkiem koniecznym "obrazy" jest tu narzucenie, odmówienie takiej osobie prawa wyboru.

Nie napiszę o mojej ulubionej kwestii dt. wolności wyboru przez jednostkę tejże struktury logicznej wiążącej doczesność z pozadoczesnością ponieważ to nie jest istotne z punktu widzenia celu mojego postu.

ps.: Z tego co wiem to zdaniem niektórych określenie "obraza" jest w tym przypadku nieadekwatne. Bardziej właściwym określeniem byłoby "nękanie emocjonalne" przy zachowaniu odmowy prawa do wyboru jako warunku koniecznego.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 6 miesiąc temu przez szczur.

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 5 miesiąc temu #26

• bartek666
  • bartek666 Avatar
Daria świetnie odnajduje się w klimatach BDSM. Na sesji z Dr. M była jako switch. Doskonale rozumie potrzeby gościa. Może nie dla maksymalnych hardcorowców, ale dla miłośników lżejszego BDSM oraz wyrafinowanej erotyki oferta godna uwagi. Piss pierwsza klasa. Bardzo miło wspominam.

Pozdrowienia dla Darii i dla Pani Doktor.

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 5 miesiąc temu #27

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Pozdrawiam cię również bartek 666 i zapraszam na kolejną lekcje o pięknej sztuce BDSM wraz z praktyką

O:nowa suczka w studiu Royal 9 lata 5 miesiąc temu #28

• bartek666
  • bartek666 Avatar
Na pewno pojawię się jeszcze w studiu Royal. Bardzo mi się u Was podoba. Szkoda, że mam do Bytomia tak daleko.

Odp: nowa suczka w studiu Royal 8 lata 8 miesiąc temu #29

• tenczowiec
  • tenczowiec Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: -79
Kto obecnie pełni rolę suczki w studiu dr. M?

Odp: nowa suczka w studiu Royal 5 lata 2 miesiąc temu #30

• SZCZUPAK19
  • SZCZUPAK19 Avatar
Jej Wysokosc Lady Domina DR.Manuela dysponuje w swym orszaku tyloma super pięknymi suczkami ze zapiera to decg w piersiach. Królowa skupia woköł Siebie Cudowne Damy Suczkg. Gratulacje Pozdrowienia Dobranoc.
Zasilane przez Forum Kunena