Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Master Andrzej

Master Andrzej 6 lata 1 miesiąc temu #1

• tenczowiec
  • tenczowiec Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: -79
MASTER ANDRZEJ - uczestniczy w życiu forum. Któraś z uległych służyła mu?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Master Andrzej 6 lata 1 miesiąc temu #2

• tenczowiec
  • tenczowiec Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: -79
>>brak zdjęcia na zewnętrznym serwerze<<

Jedno ze zdjęć Mastera Andrzeja z galerii z portalu SADOMANIA.PL (źródło zdjęcia!)
Ostatnio zmieniany: 5 lata 7 miesiąc temu przez . Powód: usunięcie nieaktywnego linku

Odp: Master Andrzej 6 lata 1 miesiąc temu #3

• Andrzej
  • Andrzej Avatar
  • Junior
  • Oklaski: -1
Dawno nic nie pisałem na forum, bo nie było okazji, aż do dzisiaj. W tym portalu nie znalazłem ŻADNEJ uległej w realu, bo realnie ich nie ma, albo są, ale nie wiedzą czego oczekiwać od BDSM, a uczyć im się tej sztuki nie chce, albo są to kryptogeje udający uległe, albo dla kawału coś klecą byle pośmiać się na imprezie... Uległe znajduję gdzie indziej, a tu może za kilka lat jakąś realną uległą znajdę. Jeśli chcesz wiedzieć skąd i jak działam, to spytaj się na privie mojej koleżanki Dr. M to Ci odpowie - możesz powołać się na ten zaczęty przez Ciebie wątek i to, że zwierzyłem się w nim, że od 20 lat działam w nazwijmy to polskiej erotyce... Tak przy okazji cieszę się, że zainteresowała Cię moja osoba jako osoba - dziękuję. Dodam, że o wiele lepiej wyglądałby Twój profil z jakimś Twoim zdjęciem - to tylko sugestia i nie obrażaj się na wyrost. Pozdrawiam Ciebie i wszystkich czytających!
Zasilane przez Forum Kunena