Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #31

• ostatni
  • ostatni Avatar
Wspólne jedzenie fajne. A co do pytania chococarmel ważne jest że podobamy się sobie owszem ale niestety Kobiety i nie tylko bo mężczyźni też jeśli pragną być z kimś a ciężko im znaleźć to potem jak już znajdą czasem są gotowi na bardzo wiele
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #32

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 983
  • Oklaski: 102
Jego niewolnica napisał(a):
Jak zawsze mawia mój Pan : "Nie martw się, spalimy te kalorie" ;)
wspólne jedzenie, karmienie nawzajem może być fajne, ale tuczenie kogoś - już nie ;)
dokładnie:)

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #33

• chococarmel
  • chococarmel Avatar
Mi kiedyś jeszcze mój chłopak ( tak wiem, tu nie używa się tego określenia, ale Panem to on nie był xd. ) że nawet jak zjemy o te jedno ciastko więcej to nie my będziemy spasieni, tylko cały świat niedożywiony ;p ale póżniej się dowiedziałam że coś podobnego było w garfieldzie -.-

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #34

• ostatni
  • ostatni Avatar
jedzmy tyle ile potrzeba i na ile mamy ochotę

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #35

• chococarmel
  • chococarmel Avatar
tak się w tych nawiasach pogubiłam że zapomniałam napisać 'powiedział', cudnie -.-
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena