Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw

Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 6 lata 10 miesiąc temu #1

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
bbw-dominacja inaczej...bo tak to można nazwać lub inaczej wypasacz uległej.
Dla swojej przyjemności dokarmia a wręcz przekarmia nie patrząc na zdrowie uległej tylko dla własnych potrzeb.
Czy waszym zdaniem te praktyki powinny być karane? czekam na wypowiedzi
Ostatnio zmieniany: 6 lata 10 miesiąc temu przez Dr.M.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 6 lata 10 miesiąc temu #2

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
dodam kilka fotek

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 6 lata 10 miesiąc temu #3

• czasownik
  • czasownik Avatar
Moim zdaniem granica w BDSM powinna przebiegać tam, gdzie praktykowane zabawy nie powodują zagrożenia dla życia i zdrowia osoby poddawanej tym praktykom. Osoba dominująca bierze na siebie ciężar odpowiedzialności, wkraczając w sferę praktyk, w których nasila się władza oraz kontrola nad osobą uległą. Gdy podczas takich zabaw istnieje ryzyko poważnych konsekwencji zdrowotnych, a pomimo to, praktyki te nie zostają przerwane, to wówczas możemy mówić o poważnych zaburzeniach psychicznych i to zarówno u dominanta poddającego osobę uległą takim praktykom, jak i u osoby uległej, która dobrowolnie zgadza się na tak niebezpieczne gry.

Dodatkowo należy pamiętać o tym, że w układzie Maledom, często bywa tak, że uległa niewolnica po prostu boi się zaprotestować, świadoma przewagi fizycznej, którą posiada taki mężczyzna i żyje wówczas w takim związku pod ogromną presją psychiczną, decydując się nawet na takie rzeczy, które mogą okazać się dla niej bardzo bolesne w skutkach. Nieraz dyskutowaliśmy już na tym forum o przypadkach, gdy sesja z udającym Mastera damskim bokserem kończyła się dla uległej na intensywnej terapii, czy też o przypadkach zastraszania. Dlatego też w BDSM należy zachować ostrośność, gdyż niestety nie brakuje socjopatów, którzy pod przykrywką klimatu Maledom, potrafią realizować swoje okrutne pomysły.

Wracając do BBW, to o ile Panie na fotkach zamieszczonych w poprzednim wątku prezentują się całkiem sexi - LINK - to na zdjęciach, które Dr. M dodała w temacie niniejszym - widać już wyraźne przegięcie. :) Dlatego zarówno w BDSM, jak i w jedzeniu - warto zachować umiar i zdrowy rozsądek. :)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 6 lata 10 miesiąc temu przez czasownik.

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 6 lata 10 miesiąc temu #4

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Bo wszystko musi mieć umiar,bo z przejedzenia i świnia zdechnie a co dopiero człowiek:(

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 6 lata 10 miesiąc temu #5

• arek62
  • arek62 Avatar
Czasownik ma całkowitą rację.Są pewne granice zdrowego rozsądku.Tu nie chodzi jedynie np. o dobry smak,mówię o wyglądzie,bo lekkie przegięcie wg. mnie to trochę delikatnie powiedziane,ale o zdrowie tych kobiet.Wiadomo że narządy wewnętrzne pracują w tym przypadku na maksymalnych obrotach,a cukrzyca itp. choroby?sadze że Feedersi nie myślą rozsądnie a już na pewno o tych kobietach.

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 6 lata 1 miesiąc temu #6

• MissDavis
  • MissDavis Avatar
Uważam, że to totalna tragedia!!! To jest jedna z niewielu rzeczy na które przenigdy bym się nie zgodziła- nawet jeśli miałoby oznaczać to rozstanie. Dziwię się tym kobietom jak one mogą się godzić na wciskanie w siebie setek tysięcy kalorii!!! Wszystko w granicach normy- rozumiem wiele, ale to jest przesada.
Jasne, że kobietki z sexownymi krągłościami to marzenie wielu mężczyzn, ale uprawiać sex z wielorybem??
Podejrzewam, że ona nawet nie czuję jak ją rucha :laugh: :laugh: :laugh:

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 6 lata 1 miesiąc temu #7

• FETISH 75
  • FETISH 75 Avatar
:woohoo: o fuck ale bym chyba żyga puścił!!!

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 6 lata 1 miesiąc temu #8

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
"wypasacz" to wyjątkowa forma Dominacji bardzo rzadko spotykana wśród Domin.
Master w ten sposób dominując swą jedyną ofiarę zazwyczaj doprowadza ją do śmierci po przez uzależnienie jej od siebie i jedzenia...akurat ta forma bdsm chodź delikatna romantyczna i czuła najczęściej doprowadza do trwałego kalectwa oraz śmierci osoby uległej ...no i master nie ma żadnych problemów prawnych

Ostatnio zmieniany: 6 lata 1 miesiąc temu przez Dr.M.

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 6 lata 1 miesiąc temu #9

• Darek369
  • Darek369 Avatar
  • Junior
  • Oklaski: 0
Nie wiem czemu tak robią masterzy,może któryś mi to wytłumaczy,moim zdaniem to jest chore i to bardzo.

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 6 lata 1 miesiąc temu #10

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
robią to by uzależnić kobietę od swojej osoby i oczywiście jest to fetysz danego Mastera...są to wielbiciele tłuszczu:( :( :(

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #11

• chococarmel
  • chococarmel Avatar
A jak dla mnie to nie dość że jest to chore ( przecież wiadomo że Pan zawsze powinien dbać o bezpieczeńswo swojej suki, więc w tym i o zdrowie ) to i jeszcze dziwi mnie co w tym jest podniecającego ? Ja chyba nie potrafiła bym być z osobą o tak zapuszczonym ciele. Mój pan będzie musiał wykupić sobie karnet 2 razy w tygodniu na siłownię; w pozostałe dni ja go wymęcze ;p

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #12

• ostatni
  • ostatni Avatar
Mi tam krągłości i Kobiety przy kości nie przeszkadzają ale są granice i te fotki je przekraczają

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #13

• chococarmel
  • chococarmel Avatar
Znaczy, ja nie uważam że atrakcyjność kobiety kończy się na rozmiarze S, sądze jedynie że te zdjęcia są już skrajnością, która według mnie nie pociąga. A jeżeli już to nieliczne grono.

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #14

• ostatni
  • ostatni Avatar
chococarmel napisał(a):
Znaczy, ja nie uważam że atrakcyjność kobiety kończy się na rozmiarze S, sądze jedynie że te zdjęcia są już skrajnością, która według mnie nie pociąga. A jeżeli już to nieliczne grono.

Wiem i dokładnie myślę tak samo

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #15

• Hedone
  • Hedone Avatar
Przekarmianie jest okropne. Ale jeśli one wyglądały tak wcześniej to że ktoś się nimi zainteresował jest ok.

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #16

• maciej55
  • maciej55 Avatar
Hedone napisał(a):
Przekarmianie jest okropne. Ale jeśli one wyglądały tak wcześniej to że ktoś się nimi zainteresował jest ok.[/quote
ot, wjeta ludziska toze trans4 muj parobek ot, lublju kuszac srake ot takowi ogromnyje niewjasty
ot, jo mom maciore grubom ji tlustom mo ze 6 centneruw ot, ji parobek trans4 lize jij dupsko po tajemnie

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #17

• embrion
  • embrion Avatar
przekarmianie? jest coś takiego....myślałem że już wiele widziałem technik i sposobów dominacji ale ta mnie zaskoczyła kompletnie...szok

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #18

• ostatni
  • ostatni Avatar
Przekarmienie a co to są świnki? Istnieje odnośnie ludzi takie pojęcie? Ale fakt faktem jeśli tak wyglądały za nim master je wziął na służbę to nawet milo że się zainteresował nimi ale jeśli zmuszał je do tycia to już chore

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #19

• Hedone
  • Hedone Avatar
ostatni napisał(a):
Przekarmienie a co to są świnki? Istnieje odnośnie ludzi takie pojęcie? Ale fakt faktem jeśli tak wyglądały za nim master je wziął na służbę to nawet milo że się zainteresował nimi ale jeśli zmuszał je do tycia to już chore

Nie mam pojęcia jak to się dokładnie nazywa więc nazwałam to przekarmianiem. Kiedyś oglądałam o tym program. Faceci tym fetyszem wybierali w większości kobiety z nadwagą. One czuły się przy nich dobrze i dopiero jak zaczęły akceptować swoją wagę to panowie delikatnie sugerowali że mogła by być większa i tak dochodzili do stanu jaki jest na tych zdjęciach. A ich "ofiarą" było wszystko jedno bo były kochane i akceptowane. Tam nawet jedna z pań powiedziała że jej to bez różnic czy ma 0.5 kg za dużo czy 80.

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #20

• Dragoness Mabh
  • Dragoness Mabh Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 250
  • Oklaski: 24
Ja nawet widziałam wywiad jednym taki feedersem dawał rady nowicjuszom jak zachęcić kobietę do jedzenia. Na przykład kochać się z nią zaraz po obfitym posiłku i mówić że taka nażarta wygląda seksownie. Dla mnie to już nie dominacja, ani jej przejaw tylko chore zboczenie;/ Wiem że to trochę hipokryzja bo w bdsm robi się też ostre rzeczy ,ale w stawia się nacisk na bezpieczeństwo, a tutaj? Nie ma go.

Mabh
„Serce to najmocniejszy mięsień.”
Ostatnio zmieniany: 3 lata 9 miesiąc temu przez Dragoness Mabh.

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #21

• tirowka
  • tirowka Avatar
maciej55 napisał(a):
Hedone napisał(a):
Przekarmianie jest okropne. Ale jeśli one wyglądały tak wcześniej to że ktoś się nimi zainteresował jest ok.[/quote
ot, wjeta ludziska toze trans4 muj parobek ot, lublju kuszac srake ot takowi ogromnyje niewjasty
ot, jo mom maciore grubom ji tlustom mo ze 6 centneruw ot, ji parobek trans4 lize jij dupsko po tajemnie

Macieju
na prawdę ? tak było ?
Ostatnio zmieniany: 3 lata 9 miesiąc temu przez tirowka.

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #22

• ostatni
  • ostatni Avatar
W bdsm mimo ulegania jesteś w pełni świadomy i poczytalny tu nie do końca. Bo jesteś zaślepiony tym że ktoś Cię kocha takiego taką i boisz się to stracić wiec robisz co zechce

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #23

• Jego niewolnica
  • Jego niewolnica Avatar
Jeśli ktoś lubi przebijać się przez takie zwały tłuszczu i sadła... Blech. :x
Ostatnio zmieniany: 3 lata 9 miesiąc temu przez Jego niewolnica.

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #24

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 983
  • Oklaski: 102
śmieszna rzecz,ale mój pierwszy uległy partner miał takie ciągotki:)
wciąż próbował mi wmawiać,że jestem za chuda,chociaż chudzielcem nie byłam:)dawał mi za wzór otyłe koleżanki/które z resztą według niego również były za chude;)/
lubię jeść,delektować się jedzeniem,ale nie dawałam rady zjadać tego,co dla mnie przygotowywał;)
wkurzał się,że ćwiczę:)że uwielbiam spacery,ruch:)
paranoja:)
ale to tylko jedno z jego przegięć;)
pozdrawiam,jeśli to czyta;)

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #25

• Dragoness Mabh
  • Dragoness Mabh Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 250
  • Oklaski: 24
Ja uważam że smaczne jedzenie wymaga niezrównanego towarzystwa. Sama mogę jeść swoje ,,proste byle co'' a z przyjaciółmi? Gotujemy, wymyślamy i dużo gadamy;) Zarcie dla żarcia jest takie nieciekawe...

Mabh
„Serce to najmocniejszy mięsień.”

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #26

• chococarmel
  • chococarmel Avatar
Tyle że mnie poniekąd dziwi, że te kobiety dopuszczały się do takiego stanu bo co ? Bo były akceptowane i kochane ? Strasznie mnie to wkurza dlatego, że trzeba samemu się czuć dobrze, a nie patrzeć na opinie innych. Ja w żadnym wypadku nie byłabym zadowolona w takim ciele.

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #27

• Mat58
  • Mat58 Avatar
Mabh napisał(a):
Ja uważam że smaczne jedzenie wymaga niezrównanego towarzystwa. Sama mogę jeść swoje ,,proste byle co'' a z przyjaciółmi? Gotujemy, wymyślamy i dużo gadamy;) Zarcie dla żarcia jest takie nieciekawe...

Mabh

gada się przy piwie albo flaszce, przy żarciu się nie gada :lol:

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #28

• Mat58
  • Mat58 Avatar
chococarmel napisał(a):
Tyle że mnie poniekąd dziwi, że te kobiety dopuszczały się do takiego stanu bo co ? Bo były akceptowane i kochane ? Strasznie mnie to wkurza dlatego, że trzeba samemu się czuć dobrze, a nie patrzeć na opinie innych. Ja w żadnym wypadku nie byłabym zadowolona w takim ciele.

wątpie czy ktokolwiek byłby zadowolony w takim ciele a raczej cielsku. Nie mówię tutaj o kobietach przy kości, tylko o tych tłuściochach na zdjęciach w temacie. Nie wiem jak można się tak zapuścić, to nie zdrowe.

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #29

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 983
  • Oklaski: 102
uwielbiam wcinać pyszotki podczas sesji,dzielić się nimi z psiakiem /rzucając mu na podłogę lub karmiąc z ręki/:)
ale niewolnik tuczący swoją Panią-nie:):):)
nie polecam;)
obfity posiłek trzeba wypocić:):)

Odp: Feedersi, czyli miłośnicy kobiet z chorobliwą nadw 3 lata 9 miesiąc temu #30

• Jego niewolnica
  • Jego niewolnica Avatar
Jak zawsze mawia mój Pan : "Nie martw się, spalimy te kalorie" ;)
wspólne jedzenie, karmienie nawzajem może być fajne, ale tuczenie kogoś - już nie ;)
Ostatnio zmieniany: 3 lata 9 miesiąc temu przez Jego niewolnica.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena