Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Niebezpieczne związki

Niebezpieczne związki 9 lata 5 miesiąc temu #1

• Marta
  • Marta Avatar
Przedwczoraj przyszedł stały gość Dr. M - ksywa "uległy fartuch".Pani Dr. kazała mi przebrać się w strój Dominy i powiedziała, że ma ochotę na ostrą zabawę z tą łajzą. Powiedziała jednocześnie:

- Damy mu dzisiaj wycisk!

Niewolnik czekał w studiu, a w tym czasie Pani Dr. przygotowała mi kreację, jak przystało na osobę switch miałam na sobie piękny jedwabno-atłasowy gorset wiązany z tyłu, czarne pończochy były zapięte na paseczku oraz jak przystało na osobę dominującą wdziałam wysokie czarne połyskujące muszkieterki na 15-cm szpilce oraz 6-cm platformie. W rękę dostałam szpicrutę i wkroczyłyśmy do studia, by tam poddać treningowi naszego fartucha. Ale zanim wszystko się zaczęło, Pani Dr. ubrała na siebie długi czerwony płaszcz z kapturem, który nałożyła na głowę. Przebiegł mnie dreszcz emocji, a zarazem podniecenia, bo Pani Dr. wyglądała jak seksowna kacica (kacica - rodz. żeński od "kat").

Podeszła do mnie. Niewolnik klęczał cały czas na podłodze. Dotknęła mojej twarzy i pocałowała namiętnie w usta, jednocześnie dotykając moich piersi (kurcze nie spodziewałam się takich emocji i przebiegu zdarzeń). Gdy tak namiętnie całowałyśmy się, niewolnik cały czas patrzył na nas ze stojącym dyszlem.

Gdy Pani Dr. zauważyła jego podniecenie wypłaciła mu z całej siły w mordę chwytając go za łeb podciągnęła go pod szubienicę gdzie zamontowała mu nogi do poprzecznego metalowego prętu na szubienicy. Podciągła tak, że jego dupa była w powietrzu. Szybkimi ruchami związała mu jądra, następnie do jąder podłączyła sznur, który przeciągnęła przez pręt przy którym były zamocowane nogi, także wyglądało to jakby jego jaja z fiutem miały być wyrwane z korzeniami. Ale Pani Dr. było jeszcze to za mało! Więc podłączyła jego ręce do sznura ciągnącego jądra i w ten sposób niewolnik jak chciał się położyć wygodnie na podłodze to ciągnął sobie jaja. Jego podniecenie było tak wielkie, że cały drżał, a penis był tak twardy, że o mało nie eksplodował, a my zaczęłyśmy swoją wyuzdaną grę erotyczną. Tym większe było podniecenie niewolnika. Bardzo bawiło to Panią Dr., że ta szmata leżąca na ziemii napala się, a nie może nawet dotknąć fiuta i cały czas syczał i sapał. Pani Dr. stwierdziła, że chyba jest spragniony. Więc wsadziła mu długi lejek do mordy (taki lejek, który można kupić na stacjach benzynowych). Stanęła nad nim w rozkroku rozchylając swoje czarne jedwabne majteczki i wpuściła tej łajzie do mordy nektar życia ze swojego wnętrza, by napoić spragnionego.

Gdy już napoiła spragnionego usiadła wygodnie na swoim tronie a mi kazała rozpiąć niewolnika z okowów. Kazała przynieść mu krzesło obite skórą. Niewolnik stał na przeciwko tronu a Pani M paliła papierosa zaciągając się mocno. Jednocześnie patrząc z pogardą na jego sterczący dyszel. W pewnym momencie wstała z fotela i wymierzyła siarczystego kopa w jego przyrodzenie jednocześnie wymierzając mu solidnego plaskacza w pysk. Uśmiechnęła się szyderczo i powiedziała:

-Dalej szmato jesteś napalony?

Chwyciła mnie za twarz i mocno namiętnie pocałowała mnie w usta. Te wszystkie zabiegi nie ugasiły podniecenia w naszym króliku doświadczalnym. Więc Pani Dr. kazała mu się położyć na krzesło twarzą do podłogi i wymierzyła mu 10 solidnych ciosów szpicrutą. Ciosy były tak mocne, że niewolnik tracił oddech, a jednocześnie dziękował za to wszystko. W tym momencie Pani Dr. usiadła sobie znowu na swój tron. Kazała mi gołą cipką usiąść na jego plecy i wymierzyć mu kolejne 10 uderzeń packą z metalowymi puklami. Podniecenie niewolnika dochodziło zenitu, więc Pani Dr. stwierdziła, że teraz czas na trochę erotyki. Więc położyłam się wygodnie na łóżku pokrytym czarnym atłasem. Podciągnęłam nogi do góry i niewolnik mógł mnie zadowolić. Lizał jak oszalały moją pochwę która robiła się coraz bardziej mokra i wilgotna. Pani Dr. położyła się obok mnie i dotykała moich nabrzmiałych piersi, a ja czułam coraz większą rozkosz płynącą z mojej macicy, wydalając wprost do ust niewolnika orgazm z moim lubrykatem.

Gdy emocje opadły, ale nie do końca, położyłyśmy niewolnika na wznak. Ja usiadłam na jego mordzie podciągając jednocześnie do góry jego nogi. W tym momencie Pani Dr. wsadziła mu do dupy kondoma samojeba, który mocno wibrował. Na jego dyszel naciągłyśmy gumę. Weszłam na jeźdźca na jego sprzęt i dogodziłam sobie drugi raz. W tym samym momencie skurwiały pies przeżył orgazm stulecia i cała zawartość jego jaj wpłynęła do kondoma. Było chyba tego ze 100 mililitrów! Ostrożnie zeszłam z jego pały, a Pani Dr. jednym ruchem ręki ściągnęła mu zabezpieczenie z zawartością i wylała mu na mordę, mówiąc:

- Masz chlewie to co żeś wypuścił!

I kazała mu wypić jego własną spermę. Chcę zaznaczyć, że jest to wieloletni niewolnik Pani Dr., a każde spotkanie jest przepojone nowymi sposobami dominacji perwesyjno-seksualno-sadystycznej. Taką jak ja lubię! Mam nadzieję, że będę jeszcze kiedyś miała okazję uczestniczyć w takiej zabawie jako Domina Switch, bo byłam bardzo podniecona. A zabawa z Panią Dr. zawsze jest nietuzinkowa.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Niebezpieczne związki 9 lata 5 miesiąc temu #2

• tomasz76
  • tomasz76 Avatar
SUPER .....zazdroszcze temu niewolnikowi....pragnę byc na jego miejscu....pozdrawiam SERDECZNIE...I całuje BOSKIE STÓPKI

O:Niebezpieczne związki 9 lata 5 miesiąc temu #3

• nanemah
  • nanemah Avatar
ładne story ;)

O:Niebezpieczne związki 9 lata 5 miesiąc temu #4

• Leszek
  • Leszek Avatar
Nic tylko pozazdrościć takiemu. A przy okazji też pomarzyć aby i mnie kiedyś to spotkało.

O:Niebezpieczne związki 9 lata 5 miesiąc temu #5

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
zaznaczam to co żeście przeczytali stało się na prawdę i nie była to fikcja literacka.Pozdrawiam

O:Niebezpieczne związki 9 lata 5 miesiąc temu #6

• czasownik
  • czasownik Avatar
Cieszę się, że na łamach tego forum, goście odwiedzający to miejsce w sieci, mogą zapoznać się z kulisami wydarzeń obecnych w studio SADO-ROYAL i to nie tylko czytając relacje pisane z perspektywy niewolników biorących udział w sesjach BDSM, ale także mogą sobie poczytać i opisy perwersyjnych zabaw, napisane przez Panie z Bractwa Dominacyjnego.

O:Niebezpieczne związki 9 lata 5 miesiąc temu #7

• DOMINATRANS
  • DOMINATRANS Avatar
bardzo wyraziste i prawdziwe

O:Niebezpieczne związki 9 lata 5 miesiąc temu #8

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Dominotrans masz piękne nogi, myślę że też pokażesz nam resztę, pozdrawiam Dr.M z Bytomia

O:Niebezpieczne związki 9 lata 5 miesiąc temu #9

• Anzelm
  • Anzelm Avatar
Witam Panie dominujące występujące w tym opowiadaniu.

Chciałbym zapytać - czy wymierzony siarczysty, jak to poprzedniczka opisała - kop w przyrodzenie, był celowany po prosto w krocze?
Łącznie z jądrami?
Czy może celowała Pani w stojącego penisa?

Nie ukrywam, że pełno tematyki tzw. "ballbustingu" (kopania bosą stopą/w obuwiu) w męskie krocze. Ja jestem jej wielkim fascynatem, gdyż jest to szalenie podniecająca sprawa.

Lecz mam pewne (uzasadnione z punktu widzenia zdrowia) obawy, gdyż może to prowadzić do stałego uszczerbku na zdrowiu.

Jakie praktyki stosuje Pani odnośnie takiego kopania?

Pozdrawiam.
A.

O:Niebezpieczne związki 9 lata 5 miesiąc temu #10

• lady red cat
  • lady red cat Avatar
Cytuję: (Leszek)
Nic tylko pozazdrościć takiemu. A przy okazji też pomarzyć aby i mnie kiedyś to spotkało.

to musisz zapłacić:)

O:Niebezpieczne związki 9 lata 5 miesiąc temu #11

• slavedog
  • slavedog Avatar
wow bosko
rozmarzyłem się czytając to opowiadanie cudownie też bym tak chciał..

Odp: O:Niebezpieczne związki 8 lata 3 miesiąc temu #12

• DOMINATRANS
  • DOMINATRANS Avatar
Dr.M napisał(a):
Dominotrans masz piękne nogi, myślę że też pokażesz nam resztę, pozdrawiam Dr.M z Bytomia
Droga M sorki że z takim opóźnieniem ale jakoś umknął mi ten post, pewnie dlatego że nie za często tu zagladam, ale obiecuje częściej to robić:evil:

Odp: O:Niebezpieczne związki 8 lata 3 miesiąc temu #13

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Kurde ...jesteś po prostu śliczna:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: pozdrawiam czule...Mania

Odp: Niebezpieczne związki 8 lata 3 miesiąc temu #14

• DOMINATRANS
  • DOMINATRANS Avatar
Droga M te słowa napisane przez Ciebie to dla mnie olbrzymi komplement, zwłaszcza od takiej wspaniałej nietylko Dominy, ale i kobiety o niepowtarzalnej urodzie :)
pozdrawiam Cię serdecznie z Warszawy i ślę 1000-ce kiss
Zasilane przez Forum Kunena