Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ciekawe (nie hardcorowe) zachowania Domin

Ciekawe (nie hardcorowe) zachowania Domin 5 lata 4 miesiąc temu #1

• FemDomFun
  • FemDomFun Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 0
Do założenia tego wątku zainspirowała mnie wczorajsza wizyta u jednej Dominy.
Już kiedyś o tym myślałem ale kiedy po raz trzeci już spotkałem się z czymś podobnym postanowiłem napisać.

Proszę podzielcie się na forum różnymi ciekawymi i pozytywnymi zachowaniami Domin. Nie chodzi mi tu o przekraczanie granic, a taką normę.
Dzięki takiemu spisowi nasze kochane Dominy będą doskonalsze.

Dwa przykłady które mnie zaskoczył.

1. Około Dwóch lat temu.
Kiedy wszedłem do mieszkania Dominy (młoda, ok. 30l), kiedy tylko zamknąłem drzwi, chwyciła mnie za ucho i brutalnie zaprowadziła do pokoiku. Nadal ciągnąc za ucho cisnęła do podłogi przy Stopach powiedziała: przywitaj się!.
Po kilku chwilach całowania dopiero ona usiadła i zaczęliśmy rozmawiać o zbliżającej się sesji.

2. Cztery miesiące temu.
Domina, taka jak lubię, po pięćdziesiątce.
Po wejściu kazała się rozebrać. W pokoju nie było żadnego siedzenia dla mnie. Przygotowanie - opowiadanie co się ma wydarzyć odbywało się na zasadzie, że Domina siedział w fotelu, a ja już nagi siedziałem na podłodze.

3. Wczoraj.
Domina znokałtowała mnie!
Wszedłem do niej. Rozmawialiśmy o sesji jak ma wyglądać.
Nagle Domina zapytała mnie, czy widziałem kiedyś kobietę jak sika. Trwał krótki dialog, po czym stanęła na środku pokoju, kucnęła i zrobiła siku na środku w pokoju. Następnie usiadła i poinformowała mnie, że ścierka jest w łazience.

Drogie Dominujące Panie - polecam powyższe zachowania na przywitanie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ciekawe (nie hardcorowe) zachowania Domin 5 lata 4 miesiąc temu #2

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1093
  • Oklaski: 107
klasyka:)

Odp: Ciekawe (nie hardcorowe) zachowania Domin 5 lata 4 miesiąc temu #3

• robinsk
  • robinsk Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 1
FemDomFun napisał(a):
Kiedy wszedłem do mieszkania Dominy (młoda, ok. 30l), kiedy tylko zamknąłem drzwi, chwyciła mnie za ucho i brutalnie zaprowadziła do pokoiku. Nadal ciągnąc za ucho cisnęła do podłogi przy Stopach powiedziała: przywitaj się!.
Po kilku chwilach całowania dopiero ona usiadła i zaczęliśmy rozmawiać o zbliżającej się sesji.

to znam, reszta mi się nie zdarzyła

Za to 4. dzisiaj jedna z Pań w warszawie (nie zdeklarowana domina, ale miała w szczegółach kilka rzeczy które lubię.

Podczas cunilingusa, stojąc nade mną, (ja na kolanach, wygięty mocno do tyłu, z jej ręką dociskającą mnie za szyję) spytała czy mam ochotę na pissing. Cośtam probowałem odpowiedzieć ale nie bardzo się dało. Jak skończyła spytała czy chciałbym żeby zapięła mi klamerki na sutkach i do zawieszonej na nich butelki wlała wody zmieszanej z jej sikami. Jedynym sposobem na zmniejszenie obciążenia miałoby dla mnie być wypicie zawartości butelki przez słomkę.

Podziękowałem ładnie i spytałem skąd bierze takie pomysły, a ona rozbrajająco szczerze powiedziała, że nie testowała tego jeszcze i podała mi tytuł podcastu gdzie to usłyszała (uprzedziła że jest po angielsku) - Sex Nerd Sandra (przed chwilą sprawdzilem w google - Pani powiedziała tylko Sex Sandra więc może to nie to samo. Nie wiem.

To tak przy okazji dyskusji o tym, że płatnym Paniom się nic nie chce itd itp.

edit bo to jednak trochę hardkor jak dla mnie :)
Ostatnio zmieniany: 5 lata 4 miesiąc temu przez robinsk.

Odp: Ciekawe (nie hardcorowe) zachowania Domin 5 lata 3 miesiąc temu #4

• Adam32
  • Adam32 Avatar
Bardzo fajne te zachowania Domin z sesji w szczególności spodobał mi się pissing ;)

Odp: Ciekawe (nie hardcorowe) zachowania Domin 5 lata 3 miesiąc temu #5

• amarettoxxx
  • amarettoxxx Avatar
Ja to chyba o ciekawych (a raczej dziwnych) zachowaniach Domin mógłbym napisać książkę.
Ale to raczej dotyczy "Domin", a nie Domin ;)

Dwa przykłady:

1. Podczas rozmowy "przed" ustaliliśmy, że lubię faceslapping, również (a może przede wszystkim) wymierzany stopą. Po czym, gdy przyszło co do czego, Pani w trakcie wymierzania mi policzków zrobiła zniesmaczoną minkę i zapytała z obrzydzeniem: "naprawdę cię to kręci?" :ohmy: No i czar prysł.

2. Miałem też spotkanie z Panią, która nie potrafiła rozkazywać. Wiem - niewiarygodne, ale prawdziwe ;-) Każde polecenie wydawała po cichutku jak myszka, uśmiechając się przy tym jak podlotek. Nie używała też nawet tak delikatnych zwrotów jak "sługo", "niewolniku", czy "zrób to, albo tamto" tylko "trzeba zrobić". Wymiękłem po pół godzinie B)

Odp: Ciekawe (nie hardcorowe) zachowania Domin 5 lata 3 miesiąc temu #6

• amarettoxxx
  • amarettoxxx Avatar
ehh... dopiero teraz doczytałem, że miały być pozytywne przykłady :blush:
No to jednak nie była ta kategoria

Odp: Ciekawe (nie hardcorowe) zachowania Domin 5 lata 3 miesiąc temu #7

• Adam32
  • Adam32 Avatar
hehe , nie czytasz ze zrozumieniem ;P

Odp: Ciekawe (nie hardcorowe) zachowania Domin 5 lata 3 miesiąc temu #8

• amarettoxxx
  • amarettoxxx Avatar
Adam32 napisał(a):
hehe , nie czytasz ze zrozumieniem ;P

Raczej szybciej piszę niż czytam :P

Odp: Ciekawe (nie hardcorowe) zachowania Domin 5 lata 3 miesiąc temu #9

• Adam32
  • Adam32 Avatar
możliwe:P

Odp: Ciekawe (nie hardcorowe) zachowania Domin 5 lata 3 miesiąc temu #10

• ostatni
  • ostatni Avatar
Swoja drogą o też dziwnych tez można zrobić temat lub jeśli jest to go odświeżyć
Zasilane przez Forum Kunena