Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Czas praktyk

Czas praktyk 2 lata 8 miesiąc temu #1

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
W studiu godzina wystarczała na umówioną konkretną praktykę / motyw. Poza studiem czas nie był ograniczony, jednak mam wrażenie że same praktyki mimo braku ograniczenia nie zajmowały wcale więcej. Ze względu na wytrzymałość i możliwość stosowania.

Jestem ciekaw jaka jest średnia, czy do większości konkretnych praktyk, większość osób jest wstanie wytrzymać około 30, 40 min?

Wiadomo że do czasu samych praktyk trzeba doliczyć jeszcze inne czynności itd. chodzi mi o czas samych praktyk, a nie jak kto i przy kim szybko się rozbiera :P bądź ubiera hehe
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas praktyk 2 lata 7 miesiąc temu #2

• cbt100
  • cbt100 Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Sprawa czasu w takich praktykach dla mnie akurat jest mniej istotna .
Wynika to z tego że mam to szczęście ,że zabawiam się z żoną i nikt z nas nie patrzy na zegarek .

Czasami wystarczy 15 minut , a są dni ze to do 2 godzin dochodzi .
Są oczywiście przerwy zmiany pozycji i inne pauzy .
np. moja potrafi związać mi jajka po czym udaje się do wc i nie ma jej dłuższą chwilę ...

Generalnie nie ma jakiś reguł co do czasu zabaw :)

Czas praktyk 2 lata 7 miesiąc temu #3

• Lisiczka
  • Lisiczka Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 0
To w sumie zależy jakie praktyki masz na myśli ;)

Pamiętam że z dawnym właścicielem to potrafiłam być zwierzakiem nawet pół dnia (chcieliśmy nawet zrobić 24 h ale nie dotrwaliśmy).Ale co poradzić jak sama to lubię,do tego stopnia że lepiej mi weekend mija jako lisiczce ;) Jednak gdyby miało by to być coś mocno unieruchamiającego to godzina myślę starczy w zupełności.
Za tę wiadomość podziękował(a): suczka do porodu
Zasilane przez Forum Kunena