Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: A odwagi wciąż brak...

Odp: A odwagi wciąż brak... 4 lata 2 miesiąc temu #31

• wDamskichCiuszkachON
  • wDamskichCiuszkachON Avatar
Jestem z Trójmiasta. Przeglądałem na własną rękę ogłoszenia i wybrałem jedno ale nie chce nic podpowiadać i sugerować. Mógłbyś podpowiedzieć? Albo ktokolwiek?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: A odwagi wciąż brak... 4 lata 2 miesiąc temu #32

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 148
  • Oklaski: -9
no to masz fart :)

zdecydowanie polecam PANIA z sopotu
www.odloty.pl/pl/ogloszenia-towarzyskie/...agajaca-domina/97783.
centrum, dyskretne, bezpieczne miejsce, bardzo komfortowy i czysty apartament, same plusy
PANI piekna, zadbana, ma niesamowite wyczucie klimatu, troche sprzetu i jak dla mnie to krajowy top, ale czy ma damskie ciuszki w Twoim rozmiarze, nie ma pojecia,

ale nie moge obiecac ze akurat Tobie podpasuje...., na pewno zadzwon i po prostu porozmawiaj, na pewno warto sprobowac, danina niewygorowana wiec nie ma sie nad czym zastanawiac

ewentualnie, autostrada do Lodzi gotowa wiec zaplanuj wolny dzien i wycieczka do PANI SZPICRUTY, w sumie wliczajac czas podrozy to masz caly dzien dominacji :), a wiem z doswiadczenia ze podczas dlugich podrozy mozna sie niezle nakrecic co bardzo pomaga zbudowac atmosfere przed i po sesji

powodzenia, no i daj znac jak poszlo :)

Odp: A odwagi wciąż brak... 4 lata 2 miesiąc temu #33

• wDamskichCiuszkachON
Dzięki - miałem przyjemność natknąć się na to samo ogłoszenie więc tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu o moim wyborze :).

Wspomniałeś o sprzęcie / jest jedna rzecz o której Ty wiesz a mi nie wiadomo nic ... co to za sprzęt mniej więcej? chciałbym zobaczyć czy jest to co leży w sferze moich zainteresowań. Nie żebym był jakiś wybredny i potrzebował nie wiadomo czego , wręcz przeciwnie potrzebuję bardzo mało ale konkretnie. - odpowiedz jeśli to nie problem.

Telefon mam zamiar wykonać dziś - dowiedzieć się co i jak pogadać, podpytać a możliwe że ostatecznie umówić się na sesję :) .

Z damskimi ciuchami nie ma problemu - mam swoje ( w końcu nick zobowiązuje :) ) najwyżej dobierze się coś co będzie pasowało dodatkowo z akcesoriów Pani Nadii.

Co do Pani Szpicruty - nie jednokrotnie natknąłem się na jej profil tutaj jak i nawet na facebooku. Co tu wiele opowiadać cudowna Pani a zdjęcia z niewolnikiem i strap-on moje marzenie ... . Miałem nawet przyjemność uzyskać odpowiedź w temacie od Pani Szpicruty za co jeszcze raz dziękuję :)
Ostatnio zmieniany: 4 lata 2 miesiąc temu przez wDamskichCiuszkachON.

Odp: A odwagi wciąż brak... 4 lata 2 miesiąc temu #34

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1092
  • Oklaski: 107
zwykły napisał(a):
Jimi378 napisał(a):
Dla mnie np koleś, który w życiu realnym jest załóżmy cwaniakiem, lubi obijać mordy, nigdy nie będzie prawdziwym uległym. A oni sami pisali, że prawdziwy uległy może mieć problemy z niską samooceną, nieśmiałością i zrobieniem pierwszego kroku. .

A co powiesz o takich co lubią obijać mordy innym facetom ale sami lubią być obici i stłamszeni przez kobiety?
dokładnie o tym pisałam:):)

Odp: A odwagi wciąż brak... 4 lata 2 miesiąc temu #35

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
hans-ja również zaczynam spotkanie z nowym uległym od rozmowy i dokładnego wywiadu:)pomimo,że jestem Domina niekomercyjną:)

Odp: A odwagi wciąż brak... 4 lata 2 miesiąc temu #36

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
ale PANI jest klasa sama w sobie :)

Odp: A odwagi wciąż brak... 4 lata 2 miesiąc temu #37

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
hans4 napisał(a):
ale PANI jest klasa sama w sobie :)
jak mi miło;););)
a tak poważnie-warto przed sesją szczerze i otwarcie porozmawiać na temat oczekiwań obu stron:)a wnioski zanotować:)

Odp: A odwagi wciąż brak... 4 lata 2 miesiąc temu #38

• wDamskichCiuszkachON
moglbym otrzymać odpowiedź na mojego ostatniego posta prosze?:)

Odp: A odwagi wciąż brak... 4 lata 2 miesiąc temu #39

• zwykły
  • zwykły Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 32
  • Oklaski: 2
Jimi378 napisał(a):
A jeżeli np sam lubisz być bity przez kobiety, to znaczy, ze jesteś masochistą. To może też przejawiać się w biciu facetów po mordzie, pobudzeniu i podnieceniu na tle seksualnym. Taki akt też mówi o preferencjach

Ameryki nie odkryłeś.
W sytuacji, w której facet po prostu lubi się bić, tak dla zabawy, ze lubi zadymy i nie czuje przy tym żadnej przyjemności

To zdanie nie ma sensu.
, a krzywdząc bliźnich nie zdaje sobie sprawy, ze rani przy tym innego człowieka, jest dla mnie skończonym idiotą, i powinien zostać zamknięty w więzieniu.

Taki stan świadczyłby raczej o ograniczeniu poczytalności. Dla takich osób więzienie to nie jest odpowiednie miejsce.
A aktem przyjemności i preferencji do zadawania bólu może się wybronić, twierdząc, że ma spaczoną psychikę, lub takie upodobania do masochizmu, wtedy może każą udać mu się na leczenie i wyjdzie na tym o wiele lepiej.

A kiedy masochista ma się udać na leczenie?
Ostatnio zmieniany: 4 lata 2 miesiąc temu przez zwykły.

Odp: A odwagi wciąż brak... 4 lata 2 miesiąc temu #40

• Jimi378
  • Jimi378 Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 7
  • Oklaski: 0
zwykły napisał(a):
Jimi378 napisał(a):
A jeżeli np sam lubisz być bity przez kobiety, to znaczy, ze jesteś masochistą. To może też przejawiać się w biciu facetów po mordzie, pobudzeniu i podnieceniu na tle seksualnym. Taki akt też mówi o preferencjach

Ameryki nie odkryłeś.
W sytuacji, w której facet po prostu lubi się bić, tak dla zabawy, ze lubi zadymy i nie czuje przy tym żadnej przyjemności

To zdanie nie ma sensu.
, a krzywdząc bliźnich nie zdaje sobie sprawy, ze rani przy tym innego człowieka, jest dla mnie skończonym idiotą, i powinien zostać zamknięty w więzieniu.

Taki stan świadczyłby raczej o ograniczeniu poczytalności. Dla takich osób więzienie to nie jest odpowiednie miejsce.
A aktem przyjemności i preferencji do zadawania bólu może się wybronić, twierdząc, że ma spaczoną psychikę, lub takie upodobania do masochizmu, wtedy może każą udać mu się na leczenie i wyjdzie na tym o wiele lepiej.

A kiedy masochista ma się udać na leczenie?

Jeżeli jesteś biseksualny i czerpiesz przyjemność z bicia faceta to inaczej przejawiasz skłonności sadystyczne, koniec kropka. W innym przypadku to po prostu albo zwykła głupota, albo już sam nie wiem.

Odp: A odwagi wciąż brak... 4 lata 2 miesiąc temu #41

• Jimi378
  • Jimi378 Avatar
  • Expert
"Taki stan świadczyłby raczej o ograniczeniu poczytalności. Dla takich osób więzienie to nie jest odpowiednie miejsce."
Sorry. Znam gościa, który lubi bić innych tylko dlatego, że są z innego osiedla, nie wiem czy on w ogóle odczuwa że krzywdzi innych. Więc raczej poczytalny jest, ale może jest zbyt ograniczony, aby zrozumieć, że szkodzi innym.

Odp: A odwagi wciąż brak... 4 lata 2 miesiąc temu #42

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
wDamskichCiuszkachON napisał(a):
moglbym otrzymać odpowiedź na mojego ostatniego posta prosze?:)

byles? ja akurat dosc dlugo juz nie, ale mysle ze dalej aktualne..

jesli chodzi akurat o wyposazenie ( dla mnie nie jest jakos specjalnie istotne) ale widzialem ze sprzet pdostawowy jest, pejcz, bat, kajdanki, liny, pewnie strapon itp,dla mnie wazne, ze PANI sie ubiera w moim guscie i ma super ladna kolekcje eleganckich butow na obcasie...

Odp: A odwagi wciąż brak... 4 lata 2 miesiąc temu #43

• zwykły
  • zwykły Avatar
  • Gold
@Jimi378
Jeżeli jesteś biseksualny i czerpiesz przyjemność z bicia faceta to inaczej przejawiasz skłonności sadystyczne, koniec kropka. W innym przypadku to po prostu albo zwykła głupota, albo już sam nie wiem.

Odnoszę wrażenie, że się za bardzo poplątałeś w swych myślach.
Ale nie ciągnijmy tego OT.

Odp: A odwagi wciąż brak... 4 lata 2 miesiąc temu #44

• zwykły
  • zwykły Avatar
  • Gold
Jimi378 napisał(a):
"Taki stan świadczyłby raczej o ograniczeniu poczytalności. Dla takich osób więzienie to nie jest odpowiednie miejsce."
Sorry. Znam gościa, który lubi bić innych tylko dlatego, że są z innego osiedla, nie wiem czy on w ogóle odczuwa że krzywdzi innych. Więc raczej poczytalny jest, ale może jest zbyt ograniczony, aby zrozumieć, że szkodzi innym.

Znowu sobie zaprzeczasz.
Jeżeli nie wiesz czy odczuwa, że krzywdzi innych to po co arbitralnie wypowiadasz się o jego poczytalności?

Odp: A odwagi wciąż brak... 4 lata 2 miesiąc temu #45

• Jimi378
  • Jimi378 Avatar
  • Expert
zwykły napisał(a):
Jimi378 napisał(a):

Znowu sobie zaprzeczasz.
Jeżeli nie wiesz czy odczuwa, że krzywdzi innych to po co arbitralnie wypowiadasz się o jego poczytalności?

Odnoszę wrażenie, że to ty mnie nie zrozumiałeś ;) Miałem na myśli, typowego cwaniaka, który się naparza na osiedlach dla głupich idei krzywdząc innych,przez własną głupotę z braku empatii, a nie z powodu braku poczytalności. Z drugiej strony do końca nie wyjaśniłeś co cię skłania do bicia facetów. Domyślam się jedynie, że chodzi tutaj o sytuację np sesyjną, za przyzwoleniem drugiej osoby, która zgadza się na takie traktowanie. Jeżeli to robisz w sposób podobny, który opisałem na początku to jest to po prostu głupie i szkoda mi takich ludzi. Takiego faceta, który po prostu robi takie rzeczy, można określić jako bryłę z kamienia bez cienia wrażliwości, po prostu jednak trochę głupiego. Oczywiście nie chcę tutaj nikogo obrażać, także ciebie. ;)

Odp: A odwagi wciąż brak... 4 lata 2 miesiąc temu #46

• zwykły
  • zwykły Avatar
  • Gold
Jimi378 napisał(a):
[ Z drugiej strony do końca nie wyjaśniłeś co cię skłania do bicia facetów. Domyślam się jedynie, że chodzi tutaj o sytuację np sesyjną, za przyzwoleniem drugiej osoby, która zgadza się na takie traktowanie. Jeżeli to robisz w sposób podobny, który opisałem na początku to jest to po prostu głupie i szkoda mi takich ludzi. Takiego faceta, który po prostu robi takie rzeczy, można określić jako bryłę z kamienia bez cienia wrażliwości, po prostu jednak trochę głupiego. Oczywiście nie chcę tutaj nikogo obrażać, także ciebie. ;)

:woohoo: :lol:
a ja napisałem tylko: "A co powiesz o takich co lubią obijać mordy innym facetom ale sami lubią być obici i stłamszeni przez kobiety?"
a już wyciąga wnioski, domorosły psychoanalityk :laugh:

Uległymi wobec dominujących kobiet są często mężczyźni dominujący w życiu np. zawodowym a nawet rodzinnym co już przyznała Lady RC i pewnie potwierdzą inne Panie.
Ostatnio zmieniany: 4 lata 2 miesiąc temu przez zwykły.
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyRedCat79

Odp: A odwagi wciąż brak... 4 lata 2 miesiąc temu #47

• Jimi378
  • Jimi378 Avatar
  • Expert
zwykły napisał(a):
Jimi378 napisał(a):
[ Z drugiej strony do końca nie wyjaśniłeś co cię skłania do bicia facetów. Domyślam się jedynie, że chodzi tutaj o sytuację np sesyjną, za przyzwoleniem drugiej osoby, która zgadza się na takie traktowanie. Jeżeli to robisz w sposób podobny, który opisałem na początku to jest to po prostu głupie i szkoda mi takich ludzi. Takiego faceta, który po prostu robi takie rzeczy, można określić jako bryłę z kamienia bez cienia wrażliwości, po prostu jednak trochę głupiego. Oczywiście nie chcę tutaj nikogo obrażać, także ciebie. ;)

:woohoo: :lol:
a ja napisałem tylko: "A co powiesz o takich co lubią obijać mordy innym facetom ale sami lubią być obici i stłamszeni przez kobiety?"
a już wyciąga wnioski, domorosły psychoanalityk :laugh:

Uległymi wobec dominujących kobiet są często mężczyźni dominujący w życiu np. zawodowym a nawet rodzinnym co już przyznała Lady RC i pewnie potwierdzą inne Panie.

A czy ja tak nie twierdzę ? :D Przeczytaj sobie moje posty w innych tematach, że mam podobne zdanie i podzielam je sam. A co do rodziny, to nie wiem, zależy czy chodzi tutaj o uległość też w związku, czy tylko w trakcie sesji czy seksu. Tak to rozumiem jak najbardziej.

A odwagi wciąż brak... 3 lata 8 miesiąc temu #48

• badboy84
  • badboy84 Avatar
Ja z własnego doświadczenia mogę napisać że też jestem przerażony... od kilku lat śledzę temat, na przemian próbowałem stłumić to w sobie zapomnieć ale to co można zobaczyć na filmach, lub w opowiadaniach jakoś dziwnie przyciąga...

BDSM to temat tabu sam w sobie odstrasza bo to coś dziwnie postrzeganego ale też inspirujące i kuszące

Ostatnio wziałem się w garść i postanowiłem spróbować w praktyce w wersji międzyludzkiej a nie samemu

A odwagi wciąż brak... 3 lata 3 miesiąc temu #49

• Lady Nederland
  • Lady Nederland Avatar
Reaktywuje temat.
Dlaczego?
Coraz częściej spotykam ze stwierdzeniem, iż każdy chce chronić swojej prywatności i braku zaufania. Rozumiem to , ale .... skoro oficjalnie pokazuje Swoją twarz. Zalogowana Jestem na wielu portalach klimatycznych, udzielam się na nich , portale potwierdzają Moją wiarygodność, umieszczam tam zdjęcia zarówno te prywatne jak i klimatyczne , zdjęcia z sesji- to dlaczego wciąż" powiewa "brakiem zaufania ze strony uległego. Więc dlaczego do Mnie pisze , skoro z góry traktuje Mnie jak oszustkę.
Zapraszam do dyskusji

A odwagi wciąż brak... 3 lata 3 miesiąc temu #50

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
w części przypadków może to być "spalenie się". Zbyt dużo emocji, stresu, niepewności związanych z tym że to co było w sferze marzeń, pragnień, miało by się urzeczywistnić.

Sam pamiętam pierwszy stres z Panią. Kilka pierwszych razy. Były to sesje komercyjne, w kilku miastach, a zawsze towarzyszyło temu spore rozdygotanie. Nie zdarzyło mi się co prawda nie dotrzeć na spotkanie. Choć kilka minut przed musiałem wyglądać jak spłoszona zwierzyna nasłuchująca każdego szelestu i tak też się czułem.

A odwagi wciąż brak... 3 lata 3 miesiąc temu #51

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 199
  • Oklaski: 5
Lady Nederland napisał(a):
Reaktywuje temat.
Dlaczego?
Coraz częściej spotykam ze stwierdzeniem, iż każdy chce chronić swojej prywatności i braku zaufania. Rozumiem to , ale .... skoro oficjalnie pokazuje Swoją twarz. Zalogowana Jestem na wielu portalach klimatycznych, udzielam się na nich , portale potwierdzają Moją wiarygodność, umieszczam tam zdjęcia zarówno te prywatne jak i klimatyczne , zdjęcia z sesji- to dlaczego wciąż" powiewa "brakiem zaufania ze strony uległego. Więc dlaczego do Mnie pisze , skoro z góry traktuje Mnie jak oszustkę.
Zapraszam do dyskusji

W zupełności się z Panią zgadzam. Dla mnie nikt inny nie jest tak godny zaufania jak Dominy które udzielają się na forach, maja strony internetowe, pokazują swoje zdjęcia oraz poglądy. Niemniej taka nieufność może być tylko przykrywką (nawet nieświadomą ) do lęków w realizacji swoich fantazji jak np opisał w swoim poście @suczka do porodu
Za tę wiadomość podziękował(a): Lady Nederland
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena