Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Czarna lista-Dominy

Czarna lista-Dominy 4 lata 10 miesiąc temu #1

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1092
  • Oklaski: 107
To jest temat dla Was,ulegli:)
wpisujcie tu Panie,które Was skrzywdziły,oszukały-mam nadzieję,że są to prawdziwe informacje,nie zmyślone
proszę o nick Pani /najlepiej link do jej profilu/ oraz powody,dla których ją wpisujecie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Czarna lista-Dominy 4 lata 9 miesiąc temu #2

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
LadyRedCat79 napisał(a):
wpisujcie tu Panie,które Was skrzywdziły,oszukały-mam nadzieję,że są to prawdziwe informacje,nie zmyślone
proszę o nick Pani /najlepiej link do jej profilu/ oraz powody,dla których ją wpisujecie[/quote
świetny pomysł

Odp: Czarna lista-Dominy 4 lata 9 miesiąc temu #3

• sikopij
  • sikopij Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 100
LadyRedCat79 napisał(a):
proszę o nick Pani /najlepiej link do jej profilu/ oraz powody,dla których ją wpisujecie

LadyRedCat79 ---- ja rowniez uwazam tak jak Pani Doktor, ze to jest swietny Pomysl.
Ale mysle ze Kobiety sa jak Kwiaty i nikogo skrzywdzic nie moga ?? Nawet gdybym wyslal takiej Oszustce te 100 zl za nic , to tez mi nic nie ubedzie, a bede mial te satysfakcje ze moglem jej pomuc ?? Wkurwial bym sie tylko gdybe sie okazalo ze wyslalem Kase facetowi ?? Niech idzie taki cwaniak do Pracy i z tego utrzymuje Rodzine.

Odp: Czarna lista-ulegli 4 lata 9 miesiąc temu #4

• UległySwojejPani
  • UległySwojejPani Avatar
A mnie męczył i wysyłał wiadomości mimo iż nie jestem zainteresowany mężczyznami.
Szukam tylko dominujących kobiet i mam to w profilu napisane ale mimo to on i tak do mnie napisał myśląc że się przełamię do mężczyzn bdsm.pl/user.php?id=90571

Odp: Czarna lista-Dominy 4 lata 5 miesiąc temu #5

• maru22
  • maru22 Avatar
No to i ja od siebie dopiszę: bad pincess
bdsm.pl/user.php?id=106995 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na początek poprosiłem o okres próbny trwający tydzień gdyż zwyczajnie nie byłem pewny tej osoby i nie zamierzałem płacić więcej w ciemno co jak się okazało było bardzo rozsądnym posunięciem z mojej strony.

Po wpłacie wysłałem dowód przelania pieniążków. Oczywiście zostałem potraktowany jak oszust bo pewnie podrobiłem dowód przelewu. Trudno poczekałem aż kasa się po prostu zaksięguje
Po zaksięgowaniu się pieniędzy dostałem zadanie do wykonania. Ot zwyczajne na początek, gdy raportowałem jego wykonanie, ów domina stanowczo naciskała na kolejną wpłatę za cały miesiąc. Odmówiłem gdyż nie taka była umowa. Dostałem kolejne zadanie, którego wykonanie mogło wyrządzić mi krzywdę dlatego odmówiłem wykonania tego konkretnego zadania i czekałem na następne normalniejsze.

Oczywiście się nie doczekałem a dziś po kilku dniach otrzymałem wiadomość "żegnam"

Tak więc nie polecam

Odp: Czarna lista-Dominy 4 lata 5 miesiąc temu #6

• marko74
  • marko74 Avatar
po co wy się zadajecie z takimi paniami ,przecież wystarczy ten opis poczytać w ogłoszeniu ,nie dziwie sie juz ze taki wysyp tych domin jest skoro tak łatwo mozna zarobic pare złotych

Odp: Czarna lista-Dominy 4 lata 5 miesiąc temu #7

• tomek_chłopczyk
  • tomek_chłopczyk Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 150
  • Oklaski: 19
Tym bardziej jest dziwne jeśli ktoś się daje naciągnąć jak w poprzednim ogłoszeniu podano na płacenie za dominację wirtualną osobie której wogóle nie zna. Przecież takie ogłoszenie od całkiem nieznanej osoby typu: dokonaj płatności i wtedy będziesz ulegał wirtualnie powinno z miejsca dyskwalifikować taką osobę, czerwone światło się rzuca w oczy w samej treści takiego ogłoszenia, w podtekście wyraźnie pisze że owa "domina" poszukuje naiwniaków do skasowania.
Swoją drogą to byłbym za bojkotem ze strony uległych jakiejkolwiek dominacji wirtualnej ale wiem, że jednak chętni na to również się znajdują
Za tę wiadomość podziękował(a): niewolnik40

Odp: Czarna lista-Dominy 4 lata 4 miesiąc temu #8

• marko74
  • marko74 Avatar
przecież są Panie ,znane sprawdzone które również dominacje wirtualna maja w ofercie

Odp: Czarna lista-Dominy 4 lata 4 miesiąc temu #9

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
no właśnie-PO CO???

Odp: Czarna lista-Dominy 4 lata 4 miesiąc temu #10

• 0aA
  • 0aA Avatar
LadyRedCat79 napisał(a):
no właśnie-PO CO???

No właśnie, sam siebie czasem o to pytam i jedynym wytłumaczeniem jest chęć ciekawszej zabawy z kimś nowym. Co prawda nigdy nie interesowała mnie zabawa wirtualna i nigdy nie robiłem żadnych przedpłat, ale odbyłem już kilkadziesiąt spotkań z prawie dwudziestoma różnymi paniami, z których tylko kilka spełniło moje oczekiwania i mógłbym spokojnie spotykać się tylko z nimi. Nic z tego jak tylko warunki pozwalają szukam nowych znajomości i najczęściej tracę tylko po prostu czas. Ale szans na "wyleczenie" jakoś zupełnie nie widzę.

Odp: Czarna lista-Dominy 4 lata 4 miesiąc temu #11

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
miałam na myśli zadawanie się z oszustkami:)

Odp: Czarna lista-Dominy 4 lata 4 miesiąc temu #12

• 0aA
  • 0aA Avatar
LadyRedCat79 napisał(a):

No raczej w żadnym z tych anonsów nie ma informacji, że zostało umieszczone w celu oszustwa więc ludzie w dobrej wierze pod wpływem emocji dawali, dają i będą się dawać oszukiwać. Pomysł z podawaniem linków do takich fałszywek może i dobry ale kto z kolei zagwarantuje, że nie będą to zwykłe złośliwości albo np. zwalczanie konkurencji.

Odp: Czarna lista-Dominy 4 lata 4 miesiąc temu #13

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
0aA napisał(a):
LadyRedCat79 napisał(a):

No raczej w żadnym z tych anonsów nie ma informacji, że zostało umieszczone w celu oszustwa więc ludzie w dobrej wierze pod wpływem emocji dawali, dają i będą się dawać oszukiwać. Pomysł z podawaniem linków do takich fałszywek może i dobry ale kto z kolei zagwarantuje, że nie będą to zwykłe złośliwości albo np. zwalczanie konkurencji.
no ba-bo każdy oszust pisze,że nim jest;);)

Odp: Czarna lista-Dominy 4 lata 4 miesiąc temu #14

• tomek_chłopczyk
  • tomek_chłopczyk Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 150
  • Oklaski: 19
"Ludzie w dobrej wierze i pod wpływem emocji dają się oszukiwać" - oczywiste jest że w ogłoszeniu wprost nikt nie napisze, że jest oszustem czy oszustką. Niemniej jednak czy nie można się domyślić, że przy ofercie dominacji wirtualnej przez osobę, której nikt nie zna chodzić może o wyłudzenie pieniędzy. Choć sama wirtualna dominacja mnie śmieszy, to mogę zrozumieć, że ktoś chce tego doświadczyć z dominą, którą zna i np brakuje mu jej a powiedzmy z racji odległości nie może z nią się często spotykać. Ale jak można w ciemno dać się namówić na wysyłanie pieniędzy osobie, której się nie zna
Za tę wiadomość podziękował(a): hans4, moronek, LadyRedCat79

Odp: Czarna lista-Dominy 4 lata 4 miesiąc temu #15

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 148
  • Oklaski: -9
Dla mnie tez liczy sie real ale staram sie zrozumiec osoby ktore chca z roznych wzgledow realizowac sie wirtualnie w naszych klimatach
Niemniej jednak totalnym brakiem rozsadku jest placenie w ciemno nieznanej osobie
Mysle ze dla prawdziwej wirtualnej dominy chcacej zarabiac w ten wygodny sposob pieniadz nie pownna byc problemem wstepna telefoniczna rozmowa w gratisie dla potencjalnego zainteresowanego
mogalby przebiegac w klimacie:

"masz kundlu 120 sekund aby wyblagac i przekonac mnie do tego aby cie wirtualnie zeszmacic, kazde niepotrzebne jakniecie i rozlaczam a ty tracisz swoja szanse"

W ten sposob telefoniczni onanizatorzy i inne pajace zostalyby wyeliminowane

Odp: Czarna lista-Dominy 4 lata 4 miesiąc temu #16

• 0aA
  • 0aA Avatar
"tomek_chłopczyk""Ludzie w dobrej wierze i pod wpływem emocji dają się oszukiwać"

Rozumiem, że to cytat z mojego postu a w takim razie czuję się wyrwany do odpowiedzi. Muszę jednak stwierdzić, że ów cytat najprawdopodobniej nie celowo ale został zmanipulowany ponieważ jest nie cały. Napisałem; dawali, dają i będą się dawać oszukiwać, a to duża różnica. Po prostu tak było, jest i będzie. Stwierdziłem oczywisty fakt bez jakiejkolwiek oceny tego procederu. I choćbyśmy tu wszyscy nie wiem jak się wymądrzali to na anonse, z których na odległość wali oszustwem ludzie i tak będą odpowiadali być może nawet po części świadomie. Parę postów wcześniej napisał coś o tym sikopij. Prawdziwym problemem jest jak to już setki osób pisało brak dobrego i wiarygodnego portalu z ogłoszeniami BDSM. Co by nie powiedzieć to często wyśmiewana tu ROKSA jest chyba najbardziej przejrzysta pod tym względem. Z BDSM-u po odsianiu tych dziwnych też co nieco można wybrać itd. itp. SADOMANIA też ma swój dział ogłoszeń ale jestem bardzo ciekawy czy ktoś w tym bałaganie jaki tam panuje znalazł tam coś ciekawego. Marzy mi się burza mózgów jak by np. tu w SADOMANI stworzyć dział ogłoszeń z prawdziwego zdarzenia. .
Ostatnio zmieniany: 4 lata 4 miesiąc temu przez 0aA.

Odp: Czarna lista-Dominy 4 lata 4 miesiąc temu #17

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
0aA napisał(a):
"tomek_chłopczyk""Ludzie w dobrej wierze i pod wpływem emocji dają się oszukiwać"

Rozumiem, że to cytat z mojego postu a w takim razie czuję się wyrwany do odpowiedzi. Muszę jednak stwierdzić, że ów cytat najprawdopodobniej nie celowo ale został zmanipulowany ponieważ jest nie cały. Napisałem; dawali, dają i będą się dawać oszukiwać, a to duża różnica. Po prostu tak było, jest i będzie. Stwierdziłem oczywisty fakt bez jakiejkolwiek oceny tego procederu. I choćbyśmy tu wszyscy nie wiem jak się wymądrzali to na anonse, z których na odległość wali oszustwem ludzie i tak będą odpowiadali być może nawet po części świadomie. Parę postów wcześniej napisał coś o tym sikopij. Prawdziwym problemem jest jak to już setki osób pisało brak dobrego i wiarygodnego portalu z ogłoszeniami BDSM. Co by nie powiedzieć to często wyśmiewana tu ROKSA jest chyba najbardziej przejrzysta pod tym względem. Z BDSM-u po odsianiu tych dziwnych też co nieco można wybrać itd. itp. SADOMANIA też ma swój dział ogłoszeń ale jestem bardzo ciekawy czy ktoś w tym bałaganie jaki tam panuje znalazł tam coś ciekawego. Marzy mi się burza mózgów jak by np. tu w SADOMANI stworzyć dział ogłoszeń z prawdziwego zdarzenia. .
Też myślałam by stworzyć weryfikowane ogłoszenia ale to fizycznie nie możliwe, bo trza by było jeździć do każdej osoby i weryfikować adres studia lub mieszkania ..wtedy by to miało prawdziwe ręce i nogi i odechciało by się oszustką robić numery i niszczyć dobre imie prawdziwych Dam

Czarna lista-Dominy 3 lata 1 tydzień temu #18

• tajemniczy33
  • tajemniczy33 Avatar
Zwykle nie lubię oczerniać ludzi, ani udostępniać danych kobiet, które okazały się niegodne zaufania, ale ciekaw jestem, czy może któryś z Was spotkał się z podobną sytuacją. Chodzi o pewną, 18-letnią dominę z Krakowa (mowa oczywiście o portalu bdsm.pl) - wymieniliśmy kilka wiadomości, umówiliśmy się na spotkanie u niej o 13. W drodze do Krakowa zadzwoniłem, by się upewnić czy spotkanie jest aktualne - ona powiedziała, że da radę być gotowa, ale godzinę później. "No ok, poczekam" - pomyślałem. Jeszcze 20 minut przed 14-tą pisała w SMS-ie, że poda mi numer mieszkania, po czym już od tej pory kontaktu z jej strony nie było. Może, jak to się mówi "tak miało być" i dobrze, że do spotkania nie doszło. Może wyczuła, że nie jestem w pełni zdecydowany, albo że nie pasuję do jej "typu", albo chwilowo jej się odechciało - no ale wypadałoby o tym zakomunikować, przeprosić... uważam, że szczerość to podstawa.

Natomiast przeciwnym (pozytywnym) przykładem jest dla mnie np. Bogini Róża. Nie spotkałem się z nią wprawdzie (bo sporo stosowanych przez nią praktyk, jak i podejście w niektórych sprawach mi nie odpowiada, np. nie lubię stawiania z góry oczekiwań typu kwiaty/prezenty, bo gdzie wtedy miejsce na wykazanie się przez mężczyznę i pokazanie, że jest w stanie coś dać z własnej woli?), ale jest to jedna z niewielu kobiet, która odnosi się z szacunkiem do rozmówcy. Zawsze odpisuje na wiadomość, na blogu który prowadzi, bardzo jasno stawia sprawę sposobu kontaktu, oczekiwań itp. i widać, że jest to osoba na poziomie. Są dostępne jej dane, zdjęcia, pełna otwartość (widać, że nie ma się czego wstydzić jeśli chodzi o szczerość intencji).

Czarna lista-Dominy 3 lata 1 tydzień temu #19

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
Raz faktycznie byłem w podobnej sytuacji kiedy to kontakt urwał się na 15 min przed spotkaniem. Wkurzylo mnie to choć teraz wiem ze było to jasno do przewidzenia. Ogłoszenie kilka lat temu z Katowic. Mało informacji kontakt bardzo tendencyjny. Po prostu ogłoszenie wystawione jako głupi żart i nabijanie się z ludzi.

Na więcej zartownisow nie natrafiłem w życiu.

Nic oprócz przeziębienia po staniu na przystanku autobusowym kilka godzin mi się nie przytrafiło.

A potem zacząłem bardziej weryfikować ogłoszenia i stawiać na kontakt i zrozumienie. I skuchy az takiej je było. Choć bywały jeszcze sytuacje "niedopasowania" hehe
Zasilane przez Forum Kunena