Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: suczka do gwałtu - sejsa 2014 Dr. M.

suczka do gwałtu - sejsa 2014 Dr. M. 4 lata 11 miesiąc temu #1

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
Po kilku nieudanych prubach udało się znaleść dogodny moment aby udać się na sejsję do Dr. M.

Telefoniczne umówienie się i ustalenie zarysu sesji. Moja radość wzrastała w czasie oczekiwania tych kilku godzin, do realizacji. W połowie tych rozmyślań i gonitwy myśli, dostałem informację od Dr. M. że jest możliwość uczestnictwa także dodakowo uległej osoby. Po uzgodnieniu takiego wariantu sesji wiedziałem że ma być to uległa kobieta, która jest z Dr. M.

Udało przyjechać się nieco wcześniej, mimo możliwych korków, droga była całkiem przyzwoita.

Studio na piułsudzkiego, mój ulubiony biały pokój z fotelem ginekologicznym. A w nim SuczkaMani, uległa, która jak sama na wstępie stwierdziła jest zazdrosna o swoją Panią i nieco obwarczała mnie. Moje zdziwienie zdecydowanie dało się zauważyć, czego nie omieszkała skomentować nieco rozbawiona.

Sesja zakładała karne badanie przysłanej suczki oraz jej gwałt aż do zapłodnienia oraz piss w postaci zmoczonych moczem podpasek w roli knebla.

Upał doskwierał, stąd decyzja o braku strojów - bądźmy poważni, to była jedyna słuszna decyzja, którą zresztą zaproponowałą Dr. M. Lato tego roku potrafi nagrzać pomieszczenia. A prysznic dostępny w białym pokoju pomógł się odsiwierzyć i przygotować do badania. SuczkaMani obserwowała mnie bacznie i nie omieszkała skomentować mojej figury. Sprawiała wrażenie zadziornej i nieprzystępnej, a Pani Doktor przechadzała się między nami i rozmawiała z nami mając swoje malutkie stadko uległych.

Fotel ginekologiczny zawsze wprawia mnie w podniecenie, komenderowanie Pani Doktor jak mam się na nim ułożyć również. Gdy już tak siedziałam rozkraczona, naga, a między moimi udami można było stanąć Pani Doktor i SuczkaMani założyły rękawiczki. Kocham ten moment, rękawiczki to mój fetysz, a One potrafią założyć je przepięknie.

Paluszek Pani Doktor bezpretensjonalnie wszedł do mojej dziurki. Siłą idealną, nie za mocno, jednak też bez zbędnych ceregieli. Moje badanie się rozpoczeło. Moje kłamstwa że jestem dziewicą też szybko wyszły na jaw, wszak moja dziurka zdradzała wszystko i nie miałam jak wyłgać się przed Panią Doktor. Po krótkiej wymianie zdań, naciskana fizycznie i psychicznie, przyznałam się. Zostałam wykorzystana kiedy raz się upiłam. Dopytywanie i drwiny raz to Pani Doktor raz pomocy medycznej SuczkiMani, krążyły nademną i świdrowały mój umysł. Pani Doktor jednak znalazła wyjście z sytuacji, cóż tu wpisać w protokole karnego badania. Przecież i tak miałam zostać tutaj zgwałcona. Cóż więc stanowi na przeszkodzie aby dać możliwość zabawy pięknym Paniom i napić mnie swoim moczem.

Mimo iż scenariusz był mi z góła znany, w końcu sam tego chciałem i zakupiłem podpaski, sytuacja wytworzyła adrenalinę u mnie. Za co bardzo dziękuję obu Paniom.

Do badania karnego przystąpiła SuczkaMani. Zdeklarowana masochistka, okazała jednak kunszt, wiedzę i umiejętność prowadzenia sesji z Dr. M. Jej palce świdrowały mój odbyt dokładnie rozciągając go, co sprawiało że leżałem na fotelu nieco spięty. Kiedy zagieła palec w środku i nieco go pociągneła, moje oczka otwarły się bardzo szeroko a plecki nieco poderwały. Wczuta w rolę i z niewątpliwym talemntem aktorskim słodziutkim głosem zapytałą czy bol. W takich momentach skupienie sięga zenitu, serce wali coraz szybciej, oddech się spłyca, a kiedy Jej usteczka mówią że to dobrze że boli a paluszek w dobycie się rozprostowuje zaczyna dochodzić podniecenie. Chyba jeden z najlepszych momentów dla masochisty.

Dr. M. gotowa z podlaską całą przesiąkniętą moczem, podchodzi do mnie i nieco ściska ją aby złoty płyn poleciał na moje usta. Moja głowa nagle zostaje przytrzymana jedną ręką Pani Doktor a druga wylewa na mnie mocz z podpaski. SuczkaMani obserwóje to dokładnie, nie zwlaniając jednak tempa penetracji mojego odbytu. Tak męczony, zmuszany do otwierania ust, wysówania języka, picia (nie odwałżyłem się na pełne przełknięcie) moczu Pani Doktor, słuchałem jaką jestem kurwą. Na koniec Pani Doktor zgniotła podpaskę i wsadziła mi ją do ust jako knebel.

Skoro na pewno jebać musiało mnie kilku bo dziura mięka i rozwarta, a brzuszek wskazuje na ciąże, to żeby móc wpisać do protokołu karnego badania że zostałam zapłodniona tutaj, muszę zostać zgwałcona przez Panią Doktor. W tym czasie kiedy strapon na taką kurewkę jak był wybierany SuczkaMani ciągle bawiła się w mojej dziurce. I tutaj także pokazała że jest nie tylko piękną fizycznie ale także mądrą kobietą. Kiedy paluszek zawedrował po ściance nieco za mocno syknełem. Oprawczyni popatrzyła na mnie badawczym wzrokiem, na chwilę zatrzymała paluszek, w ten ja opadłam pleckami na fotel, a Pani delkatnymi ruchami nadal masowała. Drobny szczegół jednak pozwala zaufać i zauważyć że w studiu, w którym Kobiety wiedzą jak zadać ból, możesz czuć się bezpieczny o swoje zdrowie i nikt nie zawacha się. Wszystko jest pod kontrolą, a ty masz tylko poddać się biegowi zdarzeń.

Strapon gotowy, SuczkaMani oddaje mój odbyt Pani Doktor, a sam może w spokoju przygotować podpaskę ze swoim moczem. Wejście straponu w odbyt, oraz cudowne słowa Pani Doktor o tym jak mnie zerżnie sprawiły że cały świat do okoła przestał istnieć. Moment kiedy mokra podpaska wylądowała na moich ustach zaskoczył mnie a jednocześnie wzmocnił doznania. SuczkaMani mogła się nieco nademną popastwić. A ja jebana przez Panią Doktor mogłam zaznać ekstazy.

Moment zejścia z fotela ginekologicznego zawsze jest dla mnie zagadką i niepewnością. Nie wiem czy prawdziwe Kobiety też tak mają, ale mi zdecydowanie łatwiej się wchodzi niż zchodzi hehe. Czujne oko i delkatna pomoc Pani Doktor i SuczkiMani pozwoliło mi zejść. Po czym mogłem się odświeżyc po prysznicem.

Jeżeli powyższy opis nie przekonuje, to mogę napisać jedynie że:
- higiena
- rozsądek Pań
- doświadczenie
- wyposażenie
- kreatywność

jest warte swojej ceny. Zdecydowanie wole w mniejszych dawkach a z odpowiednią dozą kultury i rozsądku.
Dr. M. mam nadzieje że w przyszłości, któraś z Pań, zechce stać się na stałe Pani pomocą medyczną i Pani, talent i wiedza będą przekazywane.

Co do SuczkiMani, na pozór wulgarna (sam się zaskoczyłem że z czasem przerywnik mnie męczą), nieokiełznana, troche szalona i na pewno gadatliwa Kobieta, potrafi wczuć się w sesję, jest odpowiedzialna, skupia się na tym co robi i jak robi. Przez to uległy jednocześnie czuje podniecenie i strach na sam ton jej cichego i słodkiego głosiku, wiedząc jednocześnie że ból będzie dostosowany do możliwości i po sesji szczęśliwie wróci do swoich zajęć.

Bardzo dziękuję za sesję i mam nadzieje że zobaczymy się za niedługo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: suczka do gwałtu - sejsa 2014 Dr. M. 4 lata 11 miesiąc temu #2

• ostatni
  • ostatni Avatar
no zabawa musiała być przednia podoba mi się to ;)

Odp: suczka do gwałtu - sejsa 2014 Dr. M. 4 lata 11 miesiąc temu #3

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
:) :) zawsze kocham się tobą bawić moja kurewko :) :) :) czekamy na ciebie w białym gabinecie w fartuszkach pielęgniarskich i gumowych rękawiczkach

suczka do gwałtu - sejsa 2014 Dr. M. 2 lata 2 miesiąc temu #4

• Tomek501
  • Tomek501 Avatar
  • Fresh
  • Oklaski: 0
Czy dalej Pani stosuje takie sesje?
Ostatnio zmieniany: 2 lata 2 miesiąc temu przez Tomek501.
Zasilane przez Forum Kunena