Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Fetysze dodawane w profilach

Fetysze dodawane w profilach 2 lata 11 miesiąc temu #1

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
Jak to w profilach, mamy możliwość dodawania naszych ulubionych skłonności i przedmiotów. Nie mnie jednak zauważyłem (i to nie tylko moje zdanie) że niektóre są dodawane bez większego namysłu, de fakto myląc.

Idealnie było by dołożenie choćby stopnia intensywności. Osób które (w zasadzie nie wiem po co) wpisały Medical, na sadomanii jest sporo, a jak się okazuje, to z Medical nie mają nic wspólnego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fetysze dodawane w profilach 2 lata 11 miesiąc temu #2

• CELEbris
  • CELEbris Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 107
  • Oklaski: 2
Może tak jak ja nie bardzo ogarniają profil.
Nie pamiętam żebym coś o fetyszach pisała, ale mogły mi się zdarzyć jakieś testowe klikanie,
a teraz nie pamiętam gdzie. :huh:

Fetysze dodawane w profilach 2 lata 11 miesiąc temu #3

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
Aż tyle osób by "przypadkiem" nacisnelo to w czym wogole się nie czuję hehe ach te przyciski niesforne.

Loguje się, uzupelniony profil wpisane medical a z przedmiotów wziernik. Pisze do Pani, pytam grzecznie z formą i w odpowiednim tonie. Wziernik to Pani widziała tylko przy swoim prywatnym i normalnym badaniu a z medycznych kwestii w bdsm nie za wiele potrafi powiedzieć. Bo z każdym to co innego i inaczej (Amerykę odkryła - co myślała ze na kkiniczna linie produkcyjna chcę trafić haha) no i wzasadzie z każdym inaczej ale w zasadzie to nic w wybranej kategorii

No to po co to wogole wpisywać? Mylić innych, nabijać statystki czy wzbudzać zainteresowanie. Nie mam pojęcia co kieruje ludźmi którzy świadomie wpisują w profil coś co ich nie interesuje i w czym się nie realizują.

Stąd pomysł aby jakoś to pogrupowac, doszczegolowic, bo robi się z tego niezły bajzel.

Fetysze dodawane w profilach 2 lata 11 miesiąc temu #4

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1092
  • Oklaski: 107
panie Adminie-haloooo...
Zasilane przez Forum Kunena