Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: menu "fix-top" - uciążliwy background transarent.

menu "fix-top" - uciążliwy background transarent. 3 lata 9 miesiąc temu #1

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
w id #cModule-Notify dajcie optical albo jakiś kolor choćby z id #Kunena tr.krow2 td

To najpierw fix-top było beee bo zmniejszało użyteczny obszar strony, a teraz cienki z samym ikonkami ledwo widoczny. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Sory ale to jest po prostu babol bo jest nie czytelne w c... . A admini, autor, developer czy ktokolwiek zamiast uwagi brać ambicjonalnie po prostu powinien to poprawić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

menu "fix-top" - uciążliwy background transarent. 3 lata 9 miesiąc temu #2

• suczka do porodu
Dodatkowo gdy @media zaczyna działać, to element nie powinien mieć width: 100%; tylko brać szerokość z @media dla container. W LESS ustawić i przekompilować css.

Chyba że szybki fix bo z tego co widać to dla dużych monitorów .container jest ustawiony na width: 1000px;

menu "fix-top" - uciążliwy background transarent. 3 lata 9 miesiąc temu #3

• Admin
  • Admin Avatar
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 1
suczka do porodu napisał(a):
w id #cModule-Notify dajcie optical albo jakiś kolor choćby z id #Kunena tr.krow2 td

To najpierw fix-top było beee bo zmniejszało użyteczny obszar strony, a teraz cienki z samym ikonkami ledwo widoczny. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Sory ale to jest po prostu babol bo jest nie czytelne w c... . A admini, autor, developer czy ktokolwiek zamiast uwagi brać ambicjonalnie po prostu powinien to poprawić.

O ile dobrze pamiętam to rozmawialiśmy o Menu a to jest pasek powiadomień - on nie musi być gruby i czytelny ważne by spełniał swoje zadanie, a gdy go nie ma w widocznym obszarze stronki raczej go nie spełnia :) stąd pomysł by skorzystać z Twojej wskazówki. Nie sądziłem że taki będzie z tym dramat ;)

menu "fix-top" - uciążliwy background transarent. 3 lata 9 miesiąc temu #4

• suczka do porodu
Szerokość fluid przeżyje (choć nie jest z tym dużo roboty), background: transparent to niedoróbka. Ponieważ brak, a obecność, niemalże niewidoczna to taki sam efekt. bug is bug.

Ja se mogę zauważyć, zgłosić, a co sobie z tym zrobicie to już wasza bajka ;) ja za to nie płacę, ani nie świecę oczami ;)

Nie bierzcie tego ambicjonalnie, to normalne, zwykłe i niemalże nieskończone, zawsze coś wylatuje, okazuje się że można poprawić, zmodyfikować. W darmowych appkach jak w x mln projektach ;)

menu "fix-top" - uciążliwy background transarent. 3 lata 9 miesiąc temu #5

• strapon_fan
  • strapon_fan Avatar
Gdzieeeee? Szukam i szukam o co koledze chodzi ale ni huhu nie mogę się doszukać :D Chyba faktycznie to nieistotne jest :D
Dramatyzujesz...

menu "fix-top" - uciążliwy background transarent. 3 lata 9 miesiąc temu #6

• suczka do porodu
Przesuń nieco stronę w dół scroolem a następnie zobacz co jest u samej góry ;) a html i css nie każdy musi rozumieć.
Zasilane przez Forum Kunena